Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (11. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

34152. Bolyci692017-02-05 18:14
Kedves Ildikó! Nekem a dokim a Lady Klimax teát javasolta. Ha az nem segít, azt mondta, hogy megbeszélhetjük a hormonpótlást tabletta formájában.Ezt én sem akarnám. Meg is vettem a teát, egyszer-kétszer ittam is, de sajnos én nagyon nem szeretem a gyógyteákat. Mostanában már nem iszom, de azt vettem észre, hogy sokkal ritkábban van hőhullámom, mint akár a műtét előtt volt. Lehet, hogy rendeződtek a hormonok, de olvastam már itt is, hogy van olyan, hogy lenyugszanak, és elmúlnak. Én egyelőre ennek örülök, te is bizzál benne, egyáltalán nem biztos, hogy visszatér. Nekem jóval ritkább lett. Mielőbbi gyógyulást kívánok Neked!

34151. ildikó512017-02-05 16:56
Sziasztok Drága lányok🌷🌼
Mindenki elvan veszve ???
Gondolom mindenki jól van ès èli a kis családi èletèt :-) :-) :-) :-) :-)
Èn is jól vagyok rendezödött a pocim nincs puffadás hál istennek ! Gyenge vagyok de sokat pihenek mit sokat szinte egèsznap :-)
A kedves párom jól elkènyeztet mèg jövöhèten itthon van velem :-) Fájdalmaim nincsenek hál istennek !
Az èrdekelne lányok ,hogy nekem ugye mindent kivettek ès ti mit szedtek a hőhüllámokra ????igaz most pár napja kicsit alábbhagyott de biztosan visszatèr !Hormont nem szeretnèk szedni mi az ami nektek bevállt ??????puszika mindenkinek szèp vasárnapot 💗💝🌷🌼

34150. Bari512017-02-05 07:43
Kedves Lànyok!
Jövô hèttôl dolgozom,ez lesz az 5. hèt laparoszkòpia utàn. Sokkla jobban vagyok. Sajnos a sok fekvèstôl ès eszegetèstôl kezdem kihízni a ruhàimat.
Az a kèrdèsem,hogy mikor kezdtèttek ès mivel a mozgàst. Èn nordic-walkingot ès kocogàst tervezek
Köszi a vàlaszt elôre is
Bari

34149. ildikó512017-02-04 14:47
Szia Aliz!
Biztosan beszedtèl valami bacit !
Pihenek ezerrel de nem is esik sokáig fennt lenni gyenge vagyok mint a harmat !Èn meg három napja szèdelgek ettől az időtől vèrnyomásom rendbe vèrszegèny nem vagyok azt mondta tegnap a doki hogy az időtől igaz bennt a kórházban a többiekkel sőt a nővèrkèk is panaszkodtak !!
Ha nem vagy jól inkább nèzesd meg magadat nehogy valami vírus legyen !puszillak ès azèrt mèg te is pihenj mèg sokat akárhogyan nem szeretsz feküdni !puszika 💖
(válasz alizigenaliz 34148. hozzászólására)

34148. alizigenaliz2017-02-04 13:37
Drága Ildikó,Isten áldjon,örülök,hogy otthon vagy.Ne vitèzkedj,feküdj sokat.Nekem mondjuk már agyamra megy a döglès,minden bajom van.Ma dèlelőtt amúgy is szarul vagyok,èmelygek ès rossz az általános közèrzetem.Alighanem valamilyen fertőzès,hogy legyűröm- e magamtól,azt nem tudom.Apának már jeleztem,hogy,ha nem javul,akkor iràny a kórhá z,nyilván adnak antibiotikumot,oszt' annyi.Rendes esetben itt is,mint Magyarországon,ügyeletes orvoshoz kène menni,nem sürgőssègire,de megnèznèm èn,hogy elzavarnak a kórházból,ahol műtöttek...Na,majd jelentkezem a fejlemènyekkel.😘
(válasz ildikó51 34147. hozzászólására)

34147. ildikó512017-02-04 13:19
Sziasztok Drága lányok!
Itthon vagyok jól vagyok csak gyenge
Fájdalmam nincs !
Pisi kaki rendben :-) :-)
Apa kènyeztet ezerrel 💟
Sebem szèp kicsit puffadt de minden ok !
Puszi nektek 💗

34146. Kék Lilla2017-02-03 19:51
Szia Ildikó,Bobo, Krisztina
Nehogy azt gondoljátok ám
hogy nem gondolok Rátok!
Csak tudjátok hogy hogy van
ez, nincs mindig idegem írni...
Kétségek és remények között vergődőm.Nagyon sok elintéznivaló vár még rám az elkövetkező pár napban ,ez is
valami piszok herótos, mindenhol
csak ülni , várni, bár még mindig
jobb mint otthon ülni és agyalni
ugyebár!!
Drága Annus
Biztosan olvastál rólam, így
gondolom tudod mi a betegségem, és mi vár rám a közeljövőben.Én ezt többek
Között azért kaptam, mert nem
tudtam feldolgozni hogy nem szülhettem gyereket.Volt más is,
de ez az állandó rossz közérzet,
önvád,üresség érzése hidd el,
minden napomat befeketítette.
Azért írok Neked,mert ha
teheted mindenképpen fogadj
örökbe egy kisbabát akiről gondoskodna tsz és nagyon
szerethetsz.Kérlek,ha teheted
ezt tedd meg.Te megmented
őt és ő megment majd Téged.
Vele teljes lehet majd az életed,
igazi édesanya lehetsz,
nevelheted,és lesz értelme az
életednek, lesz folytatás!!!
Minden szépet és jót,boldogságot és tartalmas életet kívánok Neked!Kék Lilla

34145. ildikó512017-02-03 18:59
Drága Annus !
Minden rendben lesz szorítunk neked nagyon 🌷🌼🌼🍀🍀🍀Ӿ
08;

34144. alizigenaliz2017-02-03 15:28
Kèk Lilla Ági,itt is olvad,csak fákat láttam ès eü- sulisokat,sietni a menzára 😊Lányok,már nem győzöm egyesèvel megköszönni a jókívánságokat, hihetetlen jófejek vagytok.Jövő hèten màr szeretnèk vezetni,vèlemènyek?

34143. bobo642017-02-03 09:10
Kék Lilla, így ismeretlenül is nagyon drukkolok. Bár engem a mellemmel operáltak 2 és fél évvel ezelőtt, átérzem a Veled történteket.
Csak optimistán, mindig előre tekints!
Ölellek!

34142. bobo642017-02-03 09:06
Méhnyakam megmaradt, méh-petefészkek laparoszkóposan távoztak.
Mennyit jó ezzel pihenni? Ti mikor mentetek-mentek vissza dolgozni? 120 %-os akarok lenni, nem akarom elkapkodni, de csak annyi gondom van, hogy időnként nyilallgat. Ettől még lehet dolgozni. Ez is csak tegnap óta, mintha most kapna észbe a testem, hogy valami történt. Jó, még picit lusta is vagyok, de ebben az időben szerintem mindenki.
Szóval szerintetek mikor ésszerű munkába állni?

34141. bobo642017-02-03 09:01
Sziasztok lányok!
Olvasgatlak benneteket, ha nem is írok annyit mostanában.
Tegnap voltam varratszedésen, eddig úgy tűnik minden rendben. Mondta a dokim, hogy még kicsit nedvezhet egy-két bibinél. Már este úgy láttam, hogy a hasam alján lévő nyisszantásomnál 2 öltés volt ott, az egyiknél mintha kissé kinyílt volna. (nem fáj csak nem olyan szép, mint a többi) Leragasztottam, kicsit összehúztam a tapasszal. Eddig nem bántam túl kesztyűs kézzel magammal, lehet hogy valamelyik fürdésnél felázott? Nektek volt hasonló?

34140. ildikó512017-02-02 23:21
Szia Drága Krisztina 97!
Puki megy ezerrel ma reggel ittam egy kávèt ès kaksi is volt szombat kora reggel varrat szedès 6-ra bejön a doki ès utána sipirc haza !:-) puszillak 🌷👍💞remèlem te jól vagy ??
(válasz Krisztina1997 34138. hozzászólására)

34139. Krisztina19972017-02-02 22:47
Mindennap ragyogjon rád a napocska!🌞🌞🌞🌞🌞
Fájdalom mentes gyógyulást kívánok neked,vigyázz magadra nagyon!
Ölelésem küldöm!
(válasz alizigenaliz 34126. hozzászólására)

34138. Krisztina19972017-02-02 22:43
Drága ldikó51!

Nagy örömmel olvasom soraidat,napról napra jobban leszel meglásd!
Minden pillanatnak örülj,a puki meg menjen ezerrel!
Ölelésem küldöm !Krisztina
(válasz ildikó51 34118. hozzászólására)

34137. Kék Lilla2017-02-02 22:42
Alizka,ahol élsz ott van hó?
És ha van,Te látod az ágyadból
fekve?Kívánok Neked meleg
szobát, kényelmes ágyat,
hatalmas alvásokat,meleg gyümölcsteákat,jó könyveket,és valakit,aki szeret és gondoskodik
rólad!Gyors és problémamentes
gyógyulást kívánok!!!!!ági

34136. Kék Lilla2017-02-02 18:33
Szia Bea
Sajnos tökéletesen tudom miket csesztem el az életemben.
A hibák felét magamra vállalom.
A többit viszont kikerülni nem
volt módomban.Egyet viszont
mondhatok:nem vagyok hajlandó
sírni a kiömlött tej miatt!!!Ami
történt, megtörtént!!De nem
bánok semmit sem!!1000 puszi neked, sokat gondolok Rád,
érdekes....ági

34135. Kék Lilla2017-02-02 18:22
Kedves Yallah,köszönöm!!!ági

34134. yallah2017-02-02 17:48
Van valaki akiért most szurkolni kell a műtétje miatt???

34133. yallah2017-02-02 17:23
Igen Ági fel tudsz majd menni a lépcsőn! Engem hétfői napon műtöttek és pénteken bizony fel kellett mennem a negyedik emeletre. Nem volt olyan vészes. Először egy lábbal bénáztam, aztán rájöttem, hogy megy ez kettővel is, de azért messze volt. Mi nők nagyon sokat bírunk!

34132. yallah2017-02-02 17:17
Szia Ági! Hát... nem könnyű, akit nem tudok egyedül, azt nem emelem, ha nappalos vagyok, a főnővér nem is engedi, ha éjszakás vagyok,n a az már neccesebb. Akkor muszáj megfogni és húzni felültetni stb. De egyedül azt sem. Muszáj csinálnom, nekem nincs olyan párom, aki megoldaná az anyagiakat. Sokszor fáj is a hasam. De ezzel nem vagyok egyedül. 8-10 év és elmegyek nyugdíjba. :)
(válasz Kék Lilla 34116. hozzászólására)

34131. alizigenaliz2017-02-02 16:40
Laphámos volt. Igen,sokszor jutott eszembe,hogy vajon mi lett volna,ha otthon járom ezt a Canossát ès mondjuk sok kenőpènz árán juthattam volna csak ilyen színvonalú ellátáshoz,ámbár igen sok pènzt betettem már itt a biztosításomba,most kicsit visszakaptam.Köszönet a kedves szavaitokèrt,újonnan jöttek:látjátok,mi is visszajöttünk🤗
(válasz Bea11 34128. hozzászólására)

34130. angi682017-02-02 15:32
Mielőbbi gyógyulást kivánok!
Kiméld magad egy jó ideig! Pihenj és sétálj. Igy gyorsan felépülsz!
Ölelés 🌹🌷😘

34129. ildikó512017-02-02 13:44
Kedves Bolyci!
Igen a kávèt nekem is hozza a lányom termoszba reggelente frissen !
Vigyázok persze szombaton korán reggel varrat szedès aztán irány haza 🌷💖:-) puszika :-)
(válasz Bolyci69 34120. hozzászólására)

34128. Bea112017-02-02 13:23
Kedves Alíz! Nagyon örülök, hogy rendben vagy Te is! Mostantól kíméld Magad, ne emelgess nehéz súlyokat! Pihenj, amennyit csak tudsz, de sétálgass is, amennyi jól esik! Nem semmi, hogy ott kint ilyen gyorsan megvan a szövettan, itt Mo-n 3-4 heteket kell rá várni! Ez van sajnos. A Te carcinomád egyébként milyen típusú volt? (Laphám vagy mirigyhám eredetű?)

34127. Bea112017-02-02 13:07
Kedves Ági! (Kék Lilla)
Olvastam a történetedet, nagyon bízom a gyógyulásodban, és Benned! Akard az Életet, és akard a változást az Életedben! Valamit nem csináltál jól, biztos, hogy Te is tudod, mit. Velem is ugyanez volt. Mostanra megváltoztak bizonyos dolgok az életemben, de még mindig nem érzem a teljességet. Félek is, hogy beteg leszek újra. Te ne kövesd el ezt a hibát! Gyógyulj meg a Lelkedben is! Nagyon sok puszi Neked, ismeretlenül is imádkozom Érted! Bea

34126. alizigenaliz2017-02-02 13:03
Drága mindenki,itthon vagyok,negatív leletekkel. Konizáció előtt 3. fokozatú rákmegelőző állapotom volt,utána 2- es,most a Hysterktomia után eltűnt a bestia💞Azon kívül,hogy a belső szerveim vidáman küzdenek a felszabadult helyèrt ès,ha köhögnöm kell,csorog a könnyem, tűrhető minden.Köszönök mindent,de nem tűnök el,itt vagyok támogatni bárkit💗💞

34125. Bea112017-02-02 12:58
Kedves Annus! Nekem is ez volt, másfél évvel ezelőtt. Mondjuk idősebb vagyok, mint Te (45) és vannak gyerekeim is. De még itt vagyok és élek. :) Fel a fejjel! Az in situ azt jelenti, hogy helyben van, nincs áttét. Ez jó hír! Viszont én úgy tudom, hogy ha az első műtétnél nem sikerül "az épben" kimetszeni a kóros sejteket, akkor meg lehet próbálni még egyszer egy kimetszést, mert van úgy, hogy akkor már igen. És akkor még lehet gyereked, nem kell rögtön az egész méhet kivenni. Legfeljebb sűrűbben jársz majd utána méhnyakszűrésre. Szerintem is kérdezz meg egy másik orvost is, vagy ugyanettől az orvostól kérdezd meg, miért nem csinál először egy újabb konizációt. Laphám vagy mirigyhám eredetű a carcinomád?

34124. Kék Lilla2017-02-02 12:47
Alibaba
Kőszönöm,tünemény voltál!!!Nem sikerült neked
privát írni,pedig szerettem
volna! Puszi ági

34123. Kék Lilla2017-02-02 12:42
Kedves Bolicica
Köszönöm kedves soraidat!!!
Nekem úgy jelzett a szervezeten
hogy már szeptemberben azt éreztem hogy elment minden életkedvem,és életerőm.
Semmihez sem volt kedvem,
hirtelen mintha teljesen
kiürültem volna.Hogy most
ezért lettem beteg, vagy már a betegségem miatt éreztem ezt,
fogalmam sincs.Valahogy azt
éreztem hogy nincs tovább.
Ez most negatívra sikerült, de
kérdeztétek hogy mik voltak a
tünetek... Hát csak ennyi.puszi ági