Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki terror - szóbeli erőszak fórum

Lelki terror - szóbeli erőszak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
852. SacSac (válaszként erre: 846. - Anyucika3)
2011. jún. 5. 21:19

hát... lehetne éppenséggel huzakodni itt is a millákon, csak minek. Gondolom, senkinek, aki élt már lélekölő kapcsolatban, nem kell elmagyarázni, milyen az, amikor az ember lánya egyedül nyugalomra vágyik. Ha egy farmon, akkor ott, pénz meg akármi nélkül, de egyben félelem nélkül is.

Másrészt én úgy vagyok vele, hogy mindenért fizetni kell, a vakságomért is. Az én számlámra az utolsó jó éveimet, és a saját gyerkőcről szövögetett álmaimat és az idegeimet kéri az Élet - ez az ára annak, hogy nem gondolkoztam időben.

851. 5b315db51e (válaszként erre: 850. - 5b315db51e)
2011. jún. 5. 14:46
15 evet..bocsi
850. 5b315db51e (válaszként erre: 845. - SacSac)
2011. jún. 5. 14:42

Sziasztok


Vegigolvastam ezt a forumot..Nem a legszivderitobb:-((

Az en exem is ilyen kedves ember volt..Ugy beszelt velem mint a kutyajaval..Semmi nem volt jo neki rettegtem szolni neki barmiert is vagy akar megkerni valamire mert ugyanilyen tuneteket produkalt mint a te parod..Mindennap reszketo gyomorral vartam haza..Megteritett asztallal friss forro kajaval..Egyszer nem koszonte meg..Emlekszem egyszer sotlan volt egy picit a leves belekostolt es ki kidobta a 3. emeletrol az egesz leveses talat aztam ramorditott hogy kussoljak mert en is repulok..

15 vett el az eletembol..

Lepj ki ebbol a kapcsolatbol mielott nem keso..Meg van eselyed akar a csaladalapitasra is En is 38 evesen szultem..MENEKULJ!!!!Kezd ujra akar a semmibol..MEGERI!!!!!

2011. jún. 5. 14:40
Lehet másképp látom az ilyen dolgokat de....az élet megtaposott rendesen ahhoz hogy megtanuljam ha egy olyan pasiba ütközöm aki lelkileg terrorizálna azt agyon csapom még az elején....volta belőle részem, sőt a az exférjem ennél alantasabb módon formált át.Aki szóval bántott vagy dirigált azt kidobtam...nem érdekelnek a fenyegetések sem pedig volt belőle részem.Bedugtam a fülem és kész részemről ennyi volt a dolog.Nem hagytam hogy tönkre tegyenek ilyen férfiak...menjen tönkre ő a saját hülyesége miatt.
848. 776acc246c (válaszként erre: 844. - SacSac)
2011. jún. 5. 14:29

"Épp emiatt kérdeztem, hogy kinek mi a tapasztalata, hogyan lehet elérni azt, hogy húzza meg magát? Pl két napja az önbizalmát próbálom zúzni, de csak olyasmikkel, hogy hm, meghíztál? Vagy, hogy hűűű, de őszülsz hirtelen, ilyesmikkel. És kedvesen. Mintha most fordult volna a kocka és én lenné a terrorizáló.

Mondjuk, nem tudom, ez hová vezet, és mi lesz, ha felrobbannak az idegei, de egyelőre úgy tűnik, ez használ, némileg elcsendesedett. "


Sehová nem vezet ez. Erővel, egyenesen, őszintén lehet legyőzni azt aki lelkileg terrorban tartja a másik embert.ű

Ha alantas módszerhez nyúlsz-az téged fog minősiteni.

Pont.

847. anyucika3 (válaszként erre: 845. - SacSac)
2011. jún. 5. 14:28

jaj,Te szegény....

Nem is értem,hogy bírod,ehhez nagyon erősnek kell lenni.

Kitartás,lesz majd sokkal jobb is:D

846. anyucika3 (válaszként erre: 844. - SacSac)
2011. jún. 5. 14:27
Húúú,micsoda hasonlóság.Anyám tesójáék is építkeztek,mondjuk ott gyerekek is voltak,ezért is volt annyira nehéz megszabadulnia.És Ő sem akarta lehúzni,de annak a szemétnek sikerült Őt pár millával.Mondjuk neki lett volna hova költözni,a család mögötte állt volna,ezért is nem értette senki a családban,miért élt le vele olyan sok időt,tönkretéve a gyerekei gyerekkorát,fiatal felnőttkorát,saját magát.
845. SacSac
2011. jún. 5. 14:25
..pár perc és haza jön. A szomszédok nevetgélnek a teraszukon, előre tudom, hogy délután nekem fogja mondogatni, hogy mi a f*szért nem tudnak kussolni... Most megyek, és ha ügyes leszek, nem fogja észre venni, hogy görcsben a gyomrom.
844. SacSac
2011. jún. 5. 14:22

Igen, ez így lenne. Ha...

nem tudok megszabadulni tőle pikkpakk. Próbáltam, nem ment, ahhoz olyan munkára volna szükségem, amelyből képes vagyok minimális szinten eltartani magam egy bérelt lakásban- meg a négylábúimat.

azon vagyok, hogy megtaláljam ezt a munkát, már az sem érdekel, ha nem a hivatásomon belül bukkanok rá.

most a közös házunkban élünk, ahonnan jogilag 2 nap alatt kitehetném és tudna is hová is menni, több helyre is, akár a családjához is vissza, de esze ágában sincs ilyesmi, sőt ha kidobnám innen, annak tragédia lenne a vége, és ebben biztos vagyok.

Másrészről.

Ezért a házért én is megdolgoztam, de csak félig. egyszerűen nincs arcom elvenni tőle. Esetemben tényleg nincs más választás, mint, hogy maradok, egy fedél alatt vele. A családom, szüleimhez nem tudok költözni.


Épp emiatt kérdeztem, hogy kinek mi a tapasztalata, hogyan lehet elérni azt, hogy húzza meg magát? Pl két napja az önbizalmát próbálom zúzni, de csak olyasmikkel, hogy hm, meghíztál? Vagy, hogy hűűű, de őszülsz hirtelen, ilyesmikkel. És kedvesen. Mintha most fordult volna a kocka és én lenné a terrorizáló.

Mondjuk, nem tudom, ez hová vezet, és mi lesz, ha felrobbannak az idegei, de egyelőre úgy tűnik, ez használ, némileg elcsendesedett.

843. anyucika3 (válaszként erre: 842. - SacSac)
2011. jún. 5. 14:03

Sajnálom,de szerintem még nem késő.

Ha mielőbb meg tudnál tőle szabadulni,még van remény az anyaságra is.

842. SacSac (válaszként erre: 826. - Anyucika3)
2011. jún. 5. 13:46

nincs gyerekem.


...ez fájó pont. 6 éve élek vele kisebb-nagyobb megszakításokkal, de mindvégig szerettem. ma már 37 éves vagyok és ő alkalmatlan apának-de mire lépni tudok, pláne, mire nagy óvatosan megismerek valakit, akit szeretni is tudok- ha még egyáltalán fogok érezni ilyet-lemegy a nap.


szóval a gyerektéma elúszott, ami bazi rossz kimondani, de igyekszem reálisan nézni a jelenemet meg a jövőt.

841. anyucika3 (válaszként erre: 839. - SacSac)
2011. jún. 5. 13:45

Sajnálom,hogy Téged is egy ilyennel hozott össze a sors.Régóta vagytok együtt?Van gyerkőc?

Anyám nővérééknél a kisebbik gyerek hasonló mint az apja,csak nőbe:(Teljesen tönkre teszi az életét,és a körülötte élőkét is.Szörnyű.A nagyobbnak szerencséje van,Ő teljesen más,átlagos normális ember.

840. SacSac (válaszként erre: 838. - Anyucika3)
2011. jún. 5. 13:44
oké.
839. SacSac (válaszként erre: 825. - Anyucika3)
2011. jún. 5. 13:42

Atyaég....


nem, nem tudok mit mondani...


Illetve annyit igen, hogy én is a kiszámíthatatlanságától rettegek. Sosem tudhatom, mert nem borítékolható, min húzza fel magát és milyen szinten. Hogy milyen állapotban jön haza, stb...

838. anyucika3 (válaszként erre: 834. - SacSac)
2011. jún. 5. 13:41
Majd kitiltják megint.Nézd meg a regét,állandóan új néven jön,mert mindig kiprovokálja,hogy kitegyék.Kaptam pár privit vele kapcsolatban,hogy nem kell vele szóba állni.
837. 776acc246c (válaszként erre: 834. - SacSac)
2011. jún. 5. 13:40
Én meg neked segiteni akartam, hogy lásd, amit irtál az életedből-nincs köze a lelki terrornak.
836. 776acc246c (válaszként erre: 834. - SacSac)
2011. jún. 5. 13:40
A másik fórumozónak kellett volna írnod:)
835. 776acc246c (válaszként erre: 831. - Anyucika3)
2011. jún. 5. 13:39
Már megint magadról beszélsz:D
834. SacSac (válaszként erre: 828. - 776acc246c)
2011. jún. 5. 13:39

süni, ez egy kulturált és jó szándékú fórum évek óta, amelynek a magam részéről az összes hsz-ét elolvastam.

kérlek, ne minősítgessük egymást, főleg akkor, ha az a másik épp úgy a véleményét mondja, mint te.

annak, akinek része volt terrorban, hidd el, nem röhögni, és nem a másikkal kötözködni jár ide.



Köszönöm.

833. 776acc246c (válaszként erre: 830. - Anyucika3)
2011. jún. 5. 13:39

Te most magadról beszélsz?:D


Ha magadról beszélsz: akkor maximálisan egyetértek vele:)

832. 776acc246c (válaszként erre: 829. - SacSac)
2011. jún. 5. 13:38

Nekem mindig szakit kellett hivatnom, ha valami elromlott.

Már megszoktam...


Van aki az otthoni tevékenységekben kiválló, de máshol kevésbé, és van ennek a fordítottja.

Sok félék az emberek, nem mehet mindenkinek egyformán minden.


Én ezen nem akadok fent, már megszoktam.:)

831. anyucika3 (válaszként erre: 829. - SacSac)
2011. jún. 5. 13:36
Szerintem férfi,de ez sem biztos.De nem kis baja van,az tuti:D
830. anyucika3 (válaszként erre: 828. - 776acc246c)
2011. jún. 5. 13:35

Te is közéjük tartozol.ez tuti.És még ezen kívül,rendkívül rosszindulatú is vagy.

Minden fórumban előadod magad,kötekedni jársz minden hova.Remélem ez az utolsó volt,hogy hozzám szóltál!

Ott írod le a véleményed ahol akarod,de én beállok azok hosszas sorába akik nem óhajtanak kommunikálni veled.Úgyhogy pá,erre se reagálj ha lehet!

829. SacSac (válaszként erre: 824. - 776acc246c)
2011. jún. 5. 13:35

Rossz tapasztalataid lehetnek, amit szívből sajnálok.

A magam részéről szcsére soha életemben nem láttam még olyan embert, akit teljesen hidegen hagy, ha lepusztult a környezete, sem olyat, aki elküldi a k*va anyjába a szeget- csak mert dolga akadt vele két perc erejéig.

828. 776acc246c (válaszként erre: 826. - Anyucika3)
2011. jún. 5. 13:33
Magadról ill. miről is beszélsz? :DDD
827. 776acc246c (válaszként erre: 819. - Anyucika3)
2011. jún. 5. 13:32

" párod egy elmebeteg, szerintem skizofrén."


Ahogy így elnézem, manapság már szinte mindenkire "ráhuzható". Lassan már ott taertunk, hogy mindenki skizó-csak az nem aki mondja:DDDDD


Azért ez elég érdekes dolog-legalábbis számomra:)

2011. jún. 5. 13:27
Van gyereketek?Remélem nincs,mert öröklődő is,és egy ilyen ember a gyerekeket sem kíméli.
825. anyucika3 (válaszként erre: 823. - SacSac)
2011. jún. 5. 13:22

Onnan gondolom,hogy volt párral dolgom a munkám során.Igen,anyám nővérének exférje is így indított,"a tenyerén hordozta".Persze egészen addig,amíg hozzá nem ment,azután jött a pokol.

Egyszer egy búcsúi alkalomkor a Maminknál majdnem megfojtotta.Akkor volt terhes a kisebbik unokahúgommal.Akkor már a család előtt sem volt titok,ki ő.Apám majdnem agyon verte,pedig soha egy legyet nem csapott agyon.Úgy kellett leszedni róla.A válásuk óta eltelt már 5 év,azóta minden nője erről számolt be az unokatesómnak.Ez nem kiborulás,komoly elmebetegség.Szabadulj mielőbb,ne hagyd magad tönkretenni.

824. 776acc246c (válaszként erre: 823. - SacSac)
2011. jún. 5. 13:18

"Vagy a passzivitásával, azzal, hogy itthon nem csinál semmit, felőle leszakadhat a polc, az ég, a minden- nagyon jó az úgy, ahogy van, mondja, de jobb is, mert ahogy írtam, egy szeget nem képes beverni káromkodás nélkül. "


A ffiek nagyon nagy része ilyen.

823. SacSac (válaszként erre: 819. - Anyucika3)
2011. jún. 5. 13:13

Köszönöm a drukkot.


Miből gondolod, hogy skizo...?

Anyukád nővérénél is az volt, hogy az első időkben senki meg nem mondta volna, hogy ez itt egy őrült, mert szinte sterilen hibátlannak látszott..?


Oké, ehhez én is kellettem, azaz az akkori vakszerelmes önmagam. Vak voltam, még az egyértelmű 2jeleket" sem vettem észre.


Tettlegesség egy időben nálunk is volt, de enne sikerült véget vetnem, remélem örök időkre. Így maradt az, hogy ahol tud, kötekszik, vagy le-és beszól. Épp csak a annyira, hogy szarnak érezzem magam...

Vagy a passzivitásával, azzal, hogy itthon nem csinál semmit, felőle leszakadhat a polc, az ég, a minden- nagyon jó az úgy, ahogy van, mondja, de jobb is, mert ahogy írtam, egy szeget nem képes beverni káromkodás nélkül.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook