Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 márciusi babát várók, gyertek! fórum

2018 márciusi babát várók, gyertek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2284. Mermancs (válaszként erre: 2270. - Bububomba)
2018. jan. 29. 12:02

Sajnos nem látom, jelentkezz mégegyszer :)


Lilu, igen, olyan ágy melletti öböl lesz. Kiderül még meddig fogjuk használni :) ugye az kisebb is mint a babaágy.

Nekünk elég "felnőttes" hálószobánk van, fekete bőrtámlás ágy, mögötte lila fal.. előtte tükrös tolóajtós szekrény. És akkor jön oda a kis mackós, kockás babaöböl XD

2283. LiluLilu (válaszként erre: 2281. - Docika88)
2018. jan. 29. 11:49
En dec 8-an lettem 22:)
2282. medvécske (válaszként erre: 2281. - Docika88)
2018. jan. 29. 11:35
Én most csütörtökön töltöm a 29-et :)
2281. docika88
2018. jan. 29. 11:34

Úgy tűnik a csapat elég fiatal, vagyis akikről van fent kép, mindenki az :)


Én decemberben töltöttem a 29.-et

2280. LiluLilu (válaszként erre: 2271. - Docika88)
2018. jan. 29. 11:25
Jelentkeztem.😊😊
2279. LiluLilu (válaszként erre: 2267. - Mermancs)
2018. jan. 29. 11:23
Enis szivesen olvasnam ha csinalnatok naplot.:)
2278. Bububomba (válaszként erre: 2276. - Docika88)
2018. jan. 29. 11:08
😂😂😂Én is elterveztem, hogy tök jó, az ágyunkból majd látni fogom...de ahogy ismerem magam, egyre közelebb fog kerülni vagy a kiságy, vagy én a székkel.
2277. Bububomba (válaszként erre: 2273. - Nikkencs29)
2018. jan. 29. 11:06
Sajnos néhány hónapot olvastam én is, amíg tudja használni a baba. :/
2276. docika88 (válaszként erre: 2272. - Bububomba)
2018. jan. 29. 11:06

Az én pelenkázómhoz is van olyan pöcök, elraktam, talán majd meg is találom ha egyszer kellene :D


Majd úgy is használat közben még alakul, hogy mi hogyan fog kézre állni.


Viszont a rácsvédőnek azt a részét, ahol a feje lesz a kicsinek, visszafogom hajtani kicsit, mert így pont semmit nem látni belőle, max ha odamegyek a kiságyhoz és belenézek. Azért nem ártana látni az ágyból is hogy meg van-e még a gyerek :D :D

2275. Bububomba (válaszként erre: 2269. - Medvécske)
2018. jan. 29. 11:05
Nálunk is van a családban, aki ezt mondogatja, hogy felnőttünk ilyen olyan dolgokon, minek ennyi minden. Pedig tényleg a legszükségesebb praktikákat vettük, ami megkönnyíti a napokat. :)
2274. Bububomba (válaszként erre: 2271. - Docika88)
2018. jan. 29. 11:03
Igeeen :)
2273. nikkencs29 (válaszként erre: 2262. - Bububomba)
2018. jan. 29. 11:03
Ismerősök szerint a babafészek nagyon hasznos, szeretik a babák, csak hamar kinövik. Én is nézegettem, de inkább átmenetileg kivesszük az éjjeliszekrényemet, meg lehet picit bele fog lógni az útba, de babaöblöt veszünk helyette :)
2272. Bububomba (válaszként erre: 2268. - Docika88)
2018. jan. 29. 11:03

Kis Herceges a kis hercegnőnek. :)

A pelenkázólap aljára lehetett szerelni 2-2 kis hengert, hogy ne csússzon el az ágyon, úgyhogy nem lesz külön komód.

Rendeltem textil felakaszthatós tárolót, valahogy feloperálom az ágy végéhez, hogy pelusozásnál kéznél legyenek a dolgok.


Nekünk is van relax fotel, abban szoktam ücsörögni, de már tele raktam párnával, hogy magasabban legyek, mégis örökkévalóság mire kiszállok.😂😂😂

2271. docika88
2018. jan. 29. 11:01

Jelentem kész a napló. Botond kuckója néven. :)


Én is jelentkezhetek hozzátok?

2270. Bububomba (válaszként erre: 2267. - Mermancs)
2018. jan. 29. 10:59

Sikerült! :D

Bár kínlódtam fénykép feltöltéssel, mert azt jelzi, hogy túl nagy a kép, aztán feltölti pixelesen. Jelentkeztem én is a naplódba.

2018. jan. 29. 10:39

Mi most kaptunk a férjem egyik kollégájától egy hősugárzót amit direkt a pelenkázó fölé kell szerelni. Én eddig nem is hallottam róla ^_^

Amikor mondta a férjemnek,hogy neki van egy ilyen izéje és szívesen odaadja ingyen,először nem is tudtuk,hogy mi az. Főleg,hogy németül elég bonyolultan hangzik. Azt értettem belőle, hogy valami ami "meleg" de rá kellett keresnem a képekre,hogy mi is az amit kapunk. Én biztos nem vettem volna,lévén,hogy nem is tudtam,hogy van ilyen, de végül is praktikus. Annyi,hogy veszünk hozzá állványt és nem a falra fúrjuk fel.

Babaágyra forgót mi is most fogunk venni. Az utolsó pár dolgot is megrendeltül, a héten meg is jön (pelenkázó alátét,cumisüveg szárító állvány,rágókák...) és a szüleim szeretetcsomagja is a héten várható úgyhogy most már tényleg minden a helyére kerül. Anyukám olyan édes volt, küldte a képeket,hogy miket vásárolt,és rákérdeztem az egyik dologra,hogy az micsoda.Azt mondja,hogy a pelenkázó szivacsára vízálló "lepedő". Kérdeztem tőle,hogy az minek. Azt mondj,hogy hát azért,hogy a pelenkázó szivacsa ne szívja be a pisit ha baleset történik. Akkor mondtam neki,hogy a pelenkázó szivacs is vízhatlan. Úgy elcsodálkozott, mert hogy amikor mi kicsik voltunk akkor az csak sima szivacs volt nem volt rajta vízlepergető huzat. :)

Vettek egy gyönyörű pólyát,mert anyu esküszik rá,hogy az az egyik legpraktikusabb dolog. Sok mindent vett nekünk, közben apukámmal nagy csatákat vívva, mert apukám az a fajta aki úgy van vele,hogy mis is felnőttük ezek nélkül a a dolgok nélkül akkor meg minek :D Ha rajta múlna még mindig szögletes lenne a kerék. Pedig nem egy vaskalapos öregúr, 54 éves, mégsem érti meg ,hogy minek kell ennyi minden egy gyereknek. Mindig az a vége,hogy mert amikor mi babák voltunk akkor ők csak bérelték a babakocsit és kézzel mosták a pelenkát stb...

De persze ő lesz az első aki a legjobban elkényezteti az unokát ;)

2268. docika88 (válaszként erre: 2265. - Bububomba)
2018. jan. 29. 10:29

A Kis Herceges falmatrica nagyon tuti.

Lesz pelenkázókomód, vagy így használod majd az ágyon?


Nekem még kicsit hiányzik egy kis lepakolós fiókos valami a pelenkázó mellé, de majd meglátom a polcra mi fog felférni.


Elvileg a kiságynak az oldaláról ki lehet majd szedni pár rácsot, de hogy hogyan, arra még nem jöttem rá. Symbaba dumbo a kiságy típusa. Aztán lehet, hogy nem is fogjuk majd kiszedni.


Szoptatós szék vagy fotel viszont nem lesz. Marad az ágy. Volt a szobába egy relax fotel, de abból alapállapotban is úgy kell kikászálódni, nem hogy gyerekkel vagy terhesen :P

2267. Mermancs
2018. jan. 29. 10:26
Lányok, nyissatok titkos naplót! Tök jó dolog. Mi például Liluval sok képet toltuk fel, és a babacuccokrol is ugyanúgy lehet. Jó lesz majd nektek is visszanezegetni. Meghívni szerintem nem lehet, csak jelentkezni. Szóljatok, ha csináltatok, én szívesen jelentkeznék hozzátok :))
2266. Bububomba
2018. jan. 29. 10:20
Iszonyat pixelesre rakta, na mindegy, a lényeg látszik.
2265. Bububomba (válaszként erre: 2264. - Docika88)
2018. jan. 29. 10:13

Nagyon szép kuckó! 😊😊

A pelenkázólap iszonyat menő. :D


Na én is teszek fel képet.

2264. docika88
2018. jan. 29. 10:06

Szerintem nem lehet beállítani a fotóknál, hogy ki lássa. Maximum egy új titkos naplót lehet nyitni, ahova fotókat töltünk fel. De nem tudom, hogy oda hogyan lehet meghívni valakit, még nem csináltam titkos naplót.

Vagy simán a profilképekhez rakunk.


Na rakok fel oda egyet akkor.


Az üzenőtábla helyén lesz egy polc. A kiságy felett meg két kép, meg ha találok jó áron olyan betűket, akkor a Botond felirat.

2263. Bububomba
2018. jan. 29. 09:21

Olyan jó lenne megosztani fényképeket egymással, ki hogy halad, miket vett. :)

Itt hoxán erre ugye nincs lehetőség, hogy csak bizonyos személyek lássák a képet?

2262. Bububomba (válaszként erre: 2259. - Mermancs)
2018. jan. 29. 09:20
Még én is szemeztem a babaöböllel, végül rátaláltam a babafészekre, amit a kiságyban és akár a mi ágyunkban, utazáshoz is tudunk használni. Elvileg a héten megérkezik, nagyon kíváncsi vagyok. :)
2261. docika88 (válaszként erre: 2259. - Mermancs)
2018. jan. 29. 07:44

Valahogy a játékokon nem gondolkodtam egyenlőre. Kaptunk pár olyant, amit a kiságyra lehet fűzni, meg ilyen kis csörgő plüss, rágóka, meg Öcsémtől kapott egy Mazsola figurát a meséből, meg egy nyuszis morzsolgatós kendőt. Nekem van egy óriás fülesem, a morgó, de azt azért nem rakom be az ágyba mellé, mert akkor nem marad hely a gyereknek :D


Körforgót szeretnék még az ágyra, de azt majd kapunk ajándékba elvileg.


Nekem egy állólámpa van a pelenkázó mellett a sarokban, az lesz az éjjeli fény. De van egy dekor ledes izzósor is, majd ha felkerül a polc, odarakom.


Találtam a Jysk-ben egy erdő állatais csomagolópapírt, abból vágok ki és bekeretezem, A4-es méretben a kiságy fölé gondoltam, meg nézegetem, hogy egy Botond felirat még jól mutatna :)


Ha majd megszületett, akkor szeretnék csinálni olyan képkeretet, amibe benne van a karszalagja, az aznapi újság, az adatai amivel született, meg egy fénykép esetleg, vagy talplenyomat. Egy kis emlék összegyűjtve. Olyan jó ötletek vannak fent Pinteresten.

2260. LiluLilu (válaszként erre: 2259. - Mermancs)
2018. jan. 29. 07:11

Ez a babaöböl nagyon szuper ( ha arra gondolsz amit saját ágy mellé lehet tenni és kiságy szerű) úgy szerettem vna énis de közvetlen a radiator melle nem rakom be szegenyt.😊😏

Ejjeli fenyt en vegul aliról megrendeltem plusz van egy konnektoros.:) tudom azt irtam februarba de 3-4 het mire kiér.😂😂haladunk😄😄😄

2259. Mermancs
2018. jan. 29. 05:40

Jó reggelt!


Lilu, remélem találsz olyan bugyit, én tegnap rendeltem egyet...nem tudom hogy ramfer-e majd 😅.

Sikerült esti lámpát is találni. 2-t vettünk ami a konnektorban lesz és este automatikusan bekapcsolódik. Az egyik az alvó szobákban (a baba az elején mellettem fog aludni egy "kiságy-öbölben"), a másik a folyosón fog égni. Egy harmadik vezeték nélküli meg a pelenkázó mellett lesz.

Lassan, de biztosan haladás van. Pár játékot is rendeltünk. :)

2258. LiluLilu (válaszként erre: 2255. - Docika88)
2018. jan. 28. 08:55

Sajnos en nem talaltam. Tegnap 2 kinaiban is neztuk de nincs azt mondták.:/

Sztem vegul rendelek. De még megszeretném nézni vhol.


Nekünk 1 kifogónk van meg egy kapucnis törcsi.:)

Többet egyenlőre nem veszünk.

2257. Bububomba (válaszként erre: 2255. - Docika88)
2018. jan. 27. 22:32
Mi 2 kapucnis törölközőt. :)
2256. medvécske (válaszként erre: 2255. - Docika88)
2018. jan. 27. 21:30
Mi 3 kapucnis törcsit és két nagy textil kifogót vettünk.
2255. docika88 (válaszként erre: 2254. - LiluLilu)
2018. jan. 27. 21:00

Kínaiban találtam. Hát nem is a sexi csipkések között, de nem nagyibugyi. 😄


Ti hány törülközőt vagy kifogót vettetek a gyereknek a fürdéshez? Eddig egy kapucnis törcsit meg egy nagy textil kifogót vettünk. Érdemes még egy törcsit beszerezni?

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook