Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két éve nem jön a baba, senki sem segít.... fórum

Két éve nem jön a baba, senki sem segít.... (beszélgetős fórum)


2016. okt. 3. 19:02
én 4 évig nem lettem terhes, iszonyat rá voltam görcsölve a témára, aztán amikor úgy voltam vele, hogy na jó ebből elég lesz ahogy lesz 3 hónap múlva már olyan rosszul voltam mint a kismacska ha tejivás után hintába teszik. szerintem kicsit engedd el a témát és mire észreveszed már lesz is kisbaba a pocidban. egyébként ez nem csak az én tapasztalatom, több leányzótól hallottam már ugyanezt. ja és tegnap előtt volt 22 éves a "kisbabám"
19. Miss Jane (válaszként erre: 14. - Ella89)
2016. szept. 28. 13:20
Nálam PCOS-ból teljes gyógyulás. Policiszták eltűntek, gyógyszerdózisom folyamatos csökkentés alatt, kb. fél év múlva teljesen gyógyszermentes és tünetmentes leszek :)
18. Cessi
2016. szept. 28. 12:06

Hődet méred? Az első gyermekemnél a 18-dik napon volt peteérésem, a másodiknál a 23-dik napon.

28 naposak a ciklusaim.

17. 937a2a883a (válaszként erre: 14. - Ella89)
2016. szept. 28. 07:15
Valóban sokan dicsérik és jó dokik vannak ott, akik mindent megtesznek...de valljuk be, hogy nem csodatevők. Biztosan vannak olyanok, akik mégsem javultak a kezelések hatására, de a nagy többség sikerrel járt. Nem mindenek reagál jól a szervezete. Sajnos vannak, akiknek tizenévnyi kezelés sem segít. Ettől függetlenül jó hely, okkal járnak oda sokan.
16. pergom (válaszként erre: 15. - Lilimami)
2016. szept. 27. 20:15
Most fogja elkezdeni :)
15. Lilimami (válaszként erre: 1. - Pergom)
2016. szept. 27. 20:07
Szia. A párod szedjen naponta több ezer mg l-karnitint.
14. Ella89 (válaszként erre: 5. - Judit36)
2016. szept. 27. 20:05

Hű, most elbizonytalanodtam, mert Mens Mentist más PCOS fórumokon agyondicsérik, sok ismerősöm vidékről jár oda. Én is hozzájuk szeretnék (szerettem volna?) menni, mert ugye a szülésektől nem oldódik meg a PCOS probléma, maximum a tünetek csökkenek, de valakinél az sem.


A baba nem sikerül? Vagy a tüneteidet, IR-t kezelni?

13. Ella89
2016. szept. 27. 20:03

Jaj, nekem is mondták, hogy az életben nem lesz gyerekem a sok ciszta meg peteérés hiánya miatt, aztán 3 is van.

Úgy jött össze egyébként a nagylányom, hogy 9 hónapig szedtem Diane 35-öt (antiandrogén gyógyszer, mellékhatásként fogamzásgátló hatású), aztán ahogy nem kezdtem el a következő levél gyógyszert, abban a hónapban terhes lettem. A második előtt szedtem Premens kapszulát (barátcserje), folsavat és kaptam antibiotikumot a nődokitól egy méhgyulladás miatt. Így lett Gyöngyös. :-) A picur pedig teljesen spontán, csak nagyon-nagyon sokat voltunk együtt a férjemmel.

12. pergom (válaszként erre: 9. - 6f26b4d1ae)
2016. szept. 27. 18:56

A pajzsmirigyemmel nincs probléma.Voltam vérvizsgálaton,a tesztoszteron és progeszteron is jó.Egyetlen betegségem az epilepszia.A menstruációm is nagyon rendszertelen.Van,hogy két havi is kimarad.Omegából napi 4et veszek be,1000 mg-os c-vitamint.Plusz folsav,D-vitamin,E-vitamin


Köszönjük a válaszokat!

11. nimol (válaszként erre: 1. - Pergom)
2016. szept. 27. 18:49

Az a baj, hogy egy mezei nőgyógyász, aki csak a rákszűrés és kenetlevételhez ért, nem fog tudni segíteni.

Meddőség doki kell, ahogy mondta is. Forgács, Kaáli stb.

10. 6f26b4d1ae (válaszként erre: 9. - 6f26b4d1ae)
2016. szept. 27. 18:41
Ráadásul nálam endometriózis is bejátszott, és nekünk 3 év volt mire összejött.
2016. szept. 27. 18:39

Pedig teljes körű kivizsgálás kellene. Nekem véletlenül derült ki enyhe pajzsmirigy alul működésem van, amit kezelni nem tartottak szükségesnek, és volt több olyan hónapom amikor nem volt 1 peteérésem sem. Elkezdtem terhes vitamint is szedni, omega 3-6, 1000 mg c-vitamin.

Mi olyat csináltunk, hogy "újra indítottuk" a méh nyálkahártyát, és egy kis időre pihenőre tettük a hormonjaim. Progeszteron tartalmú hurokkal. Nekem bevált, totál elvékonyodott az endometrium és mikor abba lett hagyva a félévre terápiás céllal feltett fogamzásgátló, újra felépült, vártunk 3 hónapot, hogy újra legyen mensesem és hirtelen lettek havi 2 peteéréseim is.

Most pedig már babás vagyok. :)

Mindenképpen valami hozzáértő orvos kellene nektek, mert ez személyre szabott dolog, mindenkinél másabb a probléma eredete, nem lehet ugyanazzal megoldást adni mindenkinek.

De a pcos mellett sem lehetetlen a teherbe esés. Az kevés esetleg alacsony motilitású spermák mellett se képtelenség, egy darab kell belőle, amelyik legyen olyan virgonc, hogy célba érjen. :)

Drukkolok, hogy sikerüljön nektek is minél hamarabb!

2016. szept. 27. 18:24

Köszönöm a válaszokat!Nem nem ismerem a tornát.

Folsavat én is szedek ezen felül vitaminokat

7. pergom (válaszként erre: 5. - Judit36)
2016. szept. 27. 18:19
Megkérdezhetem,hogy melyik termékcsaládot szeded?Én vitakinges vitaminokat
2016. szept. 27. 18:07

Én is hasonló cipőben járok, bár nekem a kistesó nem jön 2,5 éve. 3 éve elvetéltem 7 hetesen. Elvileg minden rendben....de akkor mégis miért nem jön a baba? 6 hónapja lh tesztet is használok de még így se sikerült eddig.

Van egy pco-s ismerősöm, aki myo inositolt szedett folsavval (egy készítményben) és 1,5 hónap után terhes is lett, éppen a nőgyógyásznál futottunk össze...(sajnos nekem ez a készítmény még nem hozott ilyen eredményt). Esetleg érdemes lenne megpróbálni, és/vagy mellé az Aviva/Arwen tornát. Ezt ismered esetleg?

5. Judit36 (válaszként erre: 2. - Ella89)
2016. szept. 27. 18:03

Én voltam náluk, egy halom (tényleg nagyon sok) pénzt hagytam náluk és kb semmi :(

Most egy termékcsaládot kezdtem el szedni, ami ismerőseim közül többnél sikeres volt.

Most én is ebben bízom.

2016. szept. 27. 17:41
mindjárt utánanézek
2016. szept. 27. 17:39
Nem nem hallottam még róla
2016. szept. 27. 17:36
A Mens Mentisben (XI. Fehérvári út) jártál már?
2016. szept. 27. 17:25

Párommal lassan 3 éve együtt vagyunk.Voltam nőgyógyásznál,a diagnózis:PCOS (27 vagyok)

Párom 31 éves.Nála is vannak problémák(sperma mennyiség,mozgás..).

Sajnos az orvosok,nagy ívben tojnak ránk.Ma például azzal küldött el,akkor menjek legközelebb hozzá,ha már terhes leszek....semmi vizsgálat,gyógyszer.A Forgács utcai meddőségi klinikát ajánlotta,oda jelentkezzünk be.


Párom holnap kér beutalót.Már nem tudjuk mit csináljunk.Jelenleg mindketten vitaminokat szedünk(D-vitamint most kezdtünk el szedni,sok jót olvastunk róla.Illetve a bajomra is megoldás lehet),páromnál már javulás is tapasztalható.


Ilyen esetben merre kéne tovább menni?Senki nem vizsgál meg,csak mondják,gyakorolni,gyakorolni.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook