Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab, 2015 március fórum

Missed ab, 2015 március (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. febr. 15. 22:52

Sziasztok. Hogy vagytok?

Én még mindig meg-meg zuhanok, közeleg az évforfuló...most megint nehéz. Sok minden történt. A testvéremék babát várnak. Nem tudom kezelni a helyzetet. Az egész decemberem sírással telt emiatt. Leírhatatlan ez az érzés :(

87. Kisritu (válaszként erre: 82. - Positive)
2015. szept. 5. 11:40
Positive veled mi ujsag?
86. Kisritu (válaszként erre: 85. - Orchidea28)
2015. szept. 5. 11:40
Azta! Babonabol meg nem gratulalok....de drukkolok. Ne felj elore!!! Rá mar vigyaznak fenntrol!! Vigyazz magatokra.
2015. szept. 5. 08:33
Csajok! Ma reggel egy halvány pozitívat teszteltem. 18-án volt peteérésem. Semmi tünetem nincs, csak 4 napja késik. Örülök de félek is nagyon...
2015. aug. 31. 23:17
sziasztok lanyok.en is ugyanezt erzem.h meg 1x nem birnam ki.es h csak 1x elmondhatnam neki h mennyire szeretem.rajtam kivul nem szereti senki sőt mar nem is emlekszik ra senki.:'( tartom magam mert muszaj de sokszor ugy erzem belepusztulok
83. orchidea28 (válaszként erre: 82. - Positive)
2015. aug. 30. 09:58
Hiába telik az idő, és könnyebb lesz... A fájdalom amit érzünk iszonyatos mindig... Mégegyszer tuti nem bírnám ki... Így érzek mostanság... :(
2015. aug. 29. 01:33
Annyira szeretném megölelni, hogy tudja, hogy mennyire szeretem csak egyszer...egyetlen egyszer...
81. Kisritu (válaszként erre: 80. - Positive)
2015. aug. 18. 20:58
szia! sajnalom. de probald az eszerveket előrébb tenni. igy valoban lehet jobb lesz a szuletendo babátoknak. es van idotok, ne aggodj. en visszamentem dolgozni szabirol,igy elvagyok. most egy másféle terapian gondolkodok, kineziologia,csaladallitas...
2015. aug. 18. 13:24
Ti, hogy érzitek magatokat?
2015. aug. 18. 13:24

Sziasztok...


Én nem vagyok jól...hetek óta...vissza zuhantam.

Pár napig úgy éreztem, hogy itt az idő, most vagy soha...most sikerülni fog, akármi is lesz. Elmondtam a Páromnak az érzéseim, de vissza utasított, azt mondta, hogy majd jövőre...

Eddig azt mondta, hogy majd ha én készen állok rá...majd akkor próbálkozunk...de mégis meghátrált... Munkahelyet váltottam és januárban jár le a próbaidőm...addig várni akar...megértem és igaza van...de most úgy érzem, hogy nincs több lehetőség...pedig előttünk az egész élet...

2015. aug. 16. 12:03
sziasztok lányok. hogy vagytok?
2015. aug. 11. 09:31
Positive én is így érzek ahogy írtad... :( Én most rendeltem ovulációs tesztet, hátha az segít...
76. Kisritu (válaszként erre: 75. - Positive)
2015. aug. 10. 01:35
szia.en szeptemberben megyek es tartok tole elore....mi ujsag veled, veletek?
75. Positive (válaszként erre: 71. - Kisritu)
2015. aug. 9. 22:51
Nem voltam azóta sem orvosnál Ritu. Nem akarok oda vissza menni...
74. Positive (válaszként erre: 72. - Orchidea28)
2015. aug. 9. 22:50

Sajnos Orchidea nálunk is ez van :( csak annyi a különbség, hogy minden ismerősöm most szül. A szívem hasad meg minden nap a gyermekem nélkül. Azt mondják, hogy a pokolban az örök tűzben égés vár a rossz emberekre...hát én pont így érzem magam... egy örökké tartó leírhatatlan fájdalommal kell "élnünk". Én is szívesen feladnám...

Tőlünk is mindenki kérdezi, hogy mikor lesz már? Miért nincs? stb... stb... stb... akaratlanul is kést szúrnak a lelkembe...és meg is fordítják azt az érthetetlenségükkel...

73. Kisritu (válaszként erre: 72. - Orchidea28)
2015. aug. 1. 21:36
sajnalom.de kitartas...uj honap...uj remény nektek;) ölellek
72. orchidea28 (válaszként erre: 70. - Positive)
2015. aug. 1. 17:33
Igen, megint megjött... Ráadásul a környezetemben már mindenki terhes, egyre többen... Nem is az elsővel, már a második gyerkőccel. Nekem meg egy se sikerül... Persze folyton jönnek a kérdések az emberektől hogy nekünk még miért nincs? Mit is lehet erre mondani... Természetesen nem az igazat, mert az fájdalmas... Nem bírom... :((((((((((((
71. Kisritu (válaszként erre: 69. - Positive)
2015. júl. 31. 10:28
Szia! Te mikor mesz dokihoz ezzel? Vagy voltal mar? Ha igen Mit mondott?
70. Positive (válaszként erre: 68. - Orchidea28)
2015. júl. 30. 20:37

Szia. Hogy vagy? Megérkezett a "nemvárt"? Remélem nem.

Szörnyű lesz ez az Ünnep...félek az elkövetkezendő hónapoktól, sőt rettegek.

69. Positive (válaszként erre: 67. - Kisritu)
2015. júl. 30. 20:35
Kisritu, nekem is sokat fáj, görcsöl a ciklusom különböző időszakaiban és nem kis fájdalomról van szó. Nem tudom én sem az okát, és néha már rémisztő.
2015. júl. 22. 09:54
Kisritu, szerintem semmi gond. Nekem is elég sokáig volt hogy néha fájdogált a hasam. Az idei karácsony elég sokunknak rossz lesz. Én is októberben szültem volna, és ahogy telik az idő és közeledik egyre rosszabb... Ráadásul karácsonykor már egy kis család lehettünk volna... :( Nem tudom sikerülhet-e valaha ezt feldolgoznunk. Amúgy hétfőre nem várom a mensit, de érzem hogy megint nem sikerült, mert semmi tünet...
2015. júl. 20. 23:06
Mostanaban sokat faj a hasam. Most varom majd aug.elejen a harmadik mensit. Szerintetek lenne vmi jele ha nem.ok vmi belul?
66. Kisritu (válaszként erre: 65. - Positive)
2015. júl. 20. 23:05

Szia!!! Annyira aterzem amit irsz:( Bar nem beszelek rola meg mindig nekem is kegyetlenul faj. es ujra irigylem a kismamakat es en is pocaklakot szeretnek mellette meg a felelem stb...

Karácsonytol en is felek hisz akkor lett volna meg a kincsem :'( annyira hiányzik a picikem:'(

2015. júl. 19. 17:35

Sziasztok. Én ma tölteném a 26. hetet, ma lennék 6 hónapos kismama. Úgy érzem én, hogy belehalok,még most is, pénteken volt 4 hónapja, hogy műtöttek.

Nehéz volt ez a hét...mindig nehezek ezek a napok... Csak reménykedem, hogy október után könnyebb lesz, ekkor születne ugyanis, de eszembe jut, hogy jön a Karácsony és ezek a szép időszakok és már ott lehetne a karunkban és nem így lesz...

Néha én is úgy érzem, hogy bekattanok és talán jobb is lenne...talán nem fognám fel ezt az egészet, talán nem marna ennyire a tudat...és nem fájna a veszteség. Meghalni is jó lenne bizony...de a Férjemmel nem tehetem meg.


Nem megyünk nyaralni. Sok lesz a családi esemény idén. Majd jövőre, vagy a télen :)

Vigyázzatok magatokra ebben a nagy melegben és fel a fejjel Csajok, ha nem is őket kapjuk vissza, de küldik a Kistesókat, bíznunk kell bennük, szeretnek minket és ahogy írtátok vigyáznak ránk mindig és mindenkor, örökké.

64. Kisritu (válaszként erre: 63. - Orchidea28)
2015. júl. 18. 10:39
szia! en is sokszor ugy erzem h.nincs ertelme elni.meg mindig kulonbozo dolgok miatt okolom magam es hibasnak erzem magam.es vele akarok lenni es vigyazni ra. az elmult napok nagyon nehezek voltak.elegem van mar a szabadságbol, nekem a munka eltereli a figyelmem.nyaralas szerintem nem lesz.max egyik reggel le a Balcsira este haza.hívtak bulizni meg erre arra de sokszor azt erzem h.ezt nem tehetem.nem illendo.Engem az eltet h.egyszer majd visszatér es velem marad a kis lelke es akkor eletem parja segiteni fog h.megmaradjon ugy ertem megad lelki oldalról mindent amit esetleg volt parom nem.
63. orchidea28 (válaszként erre: 62. - Kisritu)
2015. júl. 18. 08:35
Köszönöm! A biztatást is, mert néha úgy érzem mégsem bírom ezt a terhet és bekattanok... Nincs gyerekem, ő lett volna az első... De másnak egyből sikerül, pedig semmilyen káros szenvedélyem nincs, egészséges vagyok... :-( Néha én is gondolkozok azon hogy vajon ugyanaz a kis lélek tér vissza? De ha visszatér és megint nem tudok rá vigyázni, akkor azt tuti nem bírom ki... Ti hogy vagytok lányok? Nyaralás pihenés?
62. Kisritu (válaszként erre: 61. - Orchidea28)
2015. júl. 17. 18:19

Szia! Boldog születésnapot!!

Nem mondom h.ne mondj ilyet mert erre sokszor gondolok en is....de valamiert ki kell tartanunk.babocaink fentrol vigyaznak rank!

Neked van masik gyereked? Nekem o lett volna az elso. De szeretném h kis lelke visszatérjen hozzám!

Kitartas <3

61. orchidea28 (válaszként erre: 60. - Kisritu)
2015. júl. 17. 13:14
Nekem is hóforduló volt. :( 4 hónap... Most lennék több mint 6 hónapos... :( Ráadásul szülinapom is volt...:( Nagyon magam alatt vagyok... Néha jobb lenne meghalni...
60. Kisritu (válaszként erre: 59. - Positive)
2015. júl. 17. 12:42
szia! nekem is most volt a 2.hofordulo.nagyon hianyzik...puszillak
2015. júl. 15. 00:19
Sziasztok Csajok. Én a napokban kicsit gyengébb vagyok lelkiekben, most van a hófordulónk, ilyenkor mindig nehéz :( de már sokkal jobban. Viszont nagyon vívódok a baba-témával. Most úgy érzem, hogy nem vagyok képes rá :(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook