Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Veszélybe kerülhet az életem, ha belevágok ebbe? fórum

Veszélybe kerülhet az életem, ha belevágok ebbe? (beszélgetős fórum)


1 2 3
83. syria (válaszként erre: 38. - Szaboregi)
2015. febr. 4. 18:52

Jézusom!

Olvasd vissza a 38-as hozzászólásodat (is), és gyorsan kezdjél az azon tűnődni, hogy ki a szánalmas senki.

82. zolo
2015. febr. 4. 12:13
Szerintem akinek olyan titkai vannak, hogy mivel foglakozik és még a rossz arcúak is figyelmeztetnek, akkor nem értem mi itt a kérdés. Most teszi a szépet, még csak másfél hónapja ismered és már gyereket akar. Mit fogsz csinálni, ha több gyerekkel egyedül maradsz, mert hűvösre kerül egy biznisze miatt. A sok pénz is gyanús, ha nincs megfelelő munkája. Addig hagyd ott még nem késő. Tanulj az esetből és jobban válogasd meg kivel állsz szóba.
81. syria (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2015. febr. 3. 17:22
Nem is értem, miért tetted fel a kérdést, amikor magad is jól tudod, hogy a választ: igen.
2015. febr. 2. 09:59
Szerintem nem lesz baj. Amire kellesz neki, ahhoz mar a ruhad is meg van. Vedd fel azt a szep fuzot, keress neki sok penzt es akkor talan nem ver ossze-vissza a nap vegen :-)
2015. febr. 1. 13:48

számít vmit hogy mit irpgatunk oitt neked össze?

minden bizonnyla semmit nem fogsz tenni és megvárod amíg bilincsben viszik el mellőled vagy elad téged is egy lánykereskedésbe...

78. d1e807c461 (válaszként erre: 77. - Shanee)
2015. febr. 1. 12:58
pedig sem az első, sem az utolsó, akivel ilyen történik.
77. Shanee
2015. febr. 1. 12:53
Persze, hihető. hogy vad idegenek odamennek hozzá fényes nappal a "gettóban", ráadásul rosszarcúak, hogy vigyázzon a fickóval...ahhha....
76. Cintia 18 (válaszként erre: 57. - Bözsi néni)
2015. febr. 1. 12:03
Ne idegesítse fel magát ezen a kislányon :) Unatkozó tini,aki veszekedést akar szítani. Szép napot.
75. Cintia 18 (válaszként erre: 38. - Szaboregi)
2015. febr. 1. 12:02
Ide figyelj kislány. Nem vagyok sem nyomorék,sem leszázalékolt szerencsétlen,sem sorozatnéző kismama. 3 gyermekes édesanya vagyok. Remélem majd egyszer megtudod,hogy milyen az "otthon maradt sorozatnéző kismama" élete. Csak nehogy 5 apától 6 gyerekkel,egyedül. Annyira igazak a történeteid,minthogy én vagyok Mona Lisa :) Nem kell leszólni mindenkit,csak mert te unalmadban nem tudod,mihez kezdj magaddal.
74. Cilumiluci (válaszként erre: 67. - Szaboregi)
2015. febr. 1. 10:32
Na az már inkább,mint Kőbánya.)
73. Cilumiluci (válaszként erre: 61. - Bözsi néni)
2015. febr. 1. 10:31
Miért gondolod, hogy nem ismerem,Budapesten élek 46 éve ,eléggé jól ismerem a városom :)
72. Cilumiluci (válaszként erre: 61. - Bözsi néni)
2015. febr. 1. 10:30
Ott dolgoztam sokat :)Ismerem :)
2015. febr. 1. 10:25
Bocsánat, elírtam, a "nyóóóc"kerben is vannak durva helyek:) ez akart lenni:)
70. Boyocka (válaszként erre: 59. - Zarahell)
2015. febr. 1. 10:24
huuu a hős utca veszélyes hely:DD Oda még az ételfutárok sem mennek be, csak a Pongrácz megállóig, ott is csak a kocsiból adják ki az ételt, de ha kétes az egyén, akkor továbbhaladnak, és vissza viszik az ételt:) Nálunk tiltólistás a hős utca.. Ha VÉLETLEN beáll a hungária vagy a pongrácz, akkor úgy az autósok jó része, is úgy halad át ezen az utcán, hogy ablak fel, központi be, és a stoptáblánál sem áll meg senki. Kemény, jó, hogy nem költöztél oda:) Persze a nyolcan is vannak durva helyek, de a hősutca Budapest egyik legnagyobb szégyene... Pedig nem egy hatóság vert ott tanyát...
69. Bözsi néni (válaszként erre: 67. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 22:50

Nem egy Rózsadomb, de azért annyira nem vészes. Ott is élnek fehér emberek :-)


És nem gettó.

2015. jan. 31. 22:24

"(egy autokereskedesuk van egy haverjaval, meg mellette meg csinal valamit de azt nemtudom, mit), jol keres"


Na ez a baj. Hogy honnan volt pénze az autókereskedésre. Hogy hogy lehet abból jól élni már ennyire fiatalon (egy legális vállalkozáshoz idő kell, míg felfut)... Az a gyanú, hogy az a valami, amit mellette csinál, és amiről nem tudsz, abból van a pénz, és az nem túl törvényes. És akkor Te is veszélybe kerülhetsz.

67. szaboregi (válaszként erre: 57. - Bözsi néni)
2015. jan. 31. 22:11
8. kerület, Dankó utca.
66. Zarahell (válaszként erre: 64. - Bözsi néni)
2015. jan. 31. 22:02
:D
2015. jan. 31. 22:00

Amikor itt valaki felvet egy problémát, én mindig abból indulok ki, hogy igaz. Mert... az, hogy nem igaz, csak feltételezés lehet, nem tudhatjuk biztosra. Tehát ebben a sztoriban szörnyű dolgokat olvastam, és szerintem iszonyú lenne a lánynak, ha belemenne a kapcsolatba.

Ismerem az ilyen élethelyzeteket, és tudom, miért csinálják ezt a hasonló kaliberű pasik. Ők a bűnöző létbe születnek, elhitetik naív szép fiatal lányokkal, hogy szerelmesek, majd szépen ráveszik a prostitúcióra, rosszabb esetben rászoktatják a drogra. A csajok meg teszik a dolgukat. Van,akinek tetszik a pénz, amit kap, mert van egy beetető időszak, amikor a pasi a keresetükből elhalmozza őket drága dolgokkal.

Ez a fickó 100%, hogy ilyen, főleg, mert az ismerősei is mondták. Nem zörög a haraszt...


Kislány, menekülj, inkább szenvedj egy ideig a hiányától, úgyis találsz mást. A sráccal kapcsolatban gondolj a legrosszabbra, talán oszd el tízzel, és még akkor is borzasztó.

64. Bözsi néni (válaszként erre: 63. - Zarahell)
2015. jan. 31. 21:54

Nekem van rossz napom? Nem te írtad, hogy egyszer(!) voltál a 10. kerületben, és akkor volt ez a 7 éves gyerek, aki megijesztett?


Egyszer. És ettől az gettó? És nekem van rossz napom? Nem értem.

63. Zarahell (válaszként erre: 62. - Bözsi néni)
2015. jan. 31. 21:50

Nem, nem amiatt. :D


Valakinek rossz napja van.

62. Bözsi néni (válaszként erre: 59. - Zarahell)
2015. jan. 31. 21:46
Értem, tehát egy 7 éves ostoba kölyök miatt gettó, aha...
61. Bözsi néni (válaszként erre: 60. - Cilumiluci)
2015. jan. 31. 21:45

A "nyócker" így, pletykaszinten. Jártál már ott?


Vagy csak duma szinten hallottál róla?

60. Cilumiluci (válaszként erre: 59. - Zarahell)
2015. jan. 31. 21:35
Inkább a nyócker :)
59. Zarahell (válaszként erre: 57. - Bözsi néni)
2015. jan. 31. 21:29

Mondjuk egy 10. kerület, Hős utca lehet ilyen. :D

Egyszer mentem oda, mert nagyon olcsó volt egy lakás, de az utcán odaszaladt hozzám egy 7 év körüli kisfiú, aki elkezdte verni a mellét (!), mint egy felbőszült gorilla, és artikulálatlanul ordított.


Lemondtam a lakás megtekintését. :D

58. kleeri (válaszként erre: 57. - Bözsi néni)
2015. jan. 31. 20:48

nem ismertem a fórumait,

akkor meg mit szórakozik ilyennel, azért ez komoly dolog,


de ha véletlen igaz, akkor nagy szószban van

57. Bözsi néni (válaszként erre: 56. - Kleeri)
2015. jan. 31. 20:44

Szerinted egy fél szó is igaz abból, amit leírt?


Szerintem nem.


Kérdeztem, hol van az a "gettó", ahol még nappal is fél menni.

Nem válaszolt.


Kamu az egész egyébként, ahogy az előző fóruma is.

56. kleeri (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 20:39

még olvasni is veszélyes amit írsz,

itt minden lehet, de inkább nem kezdem sorolni,

ne bonyolódj bele jobban mint ahogy most vagy, a végén lehet hogy az utcán találod magad belőve és a tested árulod magad mögött a "védő" tenyerén hordozó fiuval


menekülj, szabadulj tőle, amíg teheted, de szerintem már most sem lesz egyszerű

55. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Szaboregi)
2015. jan. 31. 20:29
Igen,veszélybe kerülhet az életed,ha belevágsz ebbe.
54. viva70
2015. jan. 31. 20:25
Amilyen zűrös kiscsaj vagy, pont jó lesz neked az a fiú.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook