Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Krónikus gerincfájdalommal érdemes csontkovácshoz fordulni?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

14. editke52014-12-01 09:03
A legjobban a gyógytorna segít, ha megerősíted a hátizmaidat akkor másképp fog terhelődni a gerinc és kevésbé lesz fájdalmas.
(válasz öregnéneőzikéje 13. hozzászólására)

13. öregnéneőzikéje2014-12-01 06:07
Szia, Nyugat Dunántúl, köszi az érdeklődést-- most éppen egészen tűrhetően van a hátam mert 2 hetente járok masszíroztatni és gondolom jót tesz neki.

12. Réti Bia2014-11-30 13:43
Öregnéneőzikéje, nem látom, merre laksz, így nehéz segíteni. Fájdalom mentes jó egészséget kívánok!

11. öregnéneőzikéje2014-11-13 06:15
Köszönöm szépen! :)
(válasz petka 9. hozzászólására)

10. sunshine192014-11-13 03:19
erdemes,mert csodakra kepes a csontkovacs/tapasztalat/.

9. petka2014-11-11 23:17
Szia E,

én 21-én megyek Nagymegyerre (vagy Ekecsre) csontkovácshoz. Az elérhetőségét még nem tudom, mert nem én foglaltam az időpontot. Amint lesz tapasztalatom meg fogom neked irni.
(válasz öregnéneőzikéje 8. hozzászólására)

8. öregnéneőzikéje2014-10-12 10:37
A fórumot ezennel lezárom, részben úgy veszem észre nem nagyon érdekel ez a téma senkit részben kipróbáltam nem egy nem két kiropraktőrt és egyiknél se tapasztaltam semmi pozitív változást.
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, mindenkinek hátfájdalmaktól mentes napokat kívánok!

7. öregnéneőzikéje2014-09-29 07:50
Nagyon kedves Tőled, köszönöm!!!!!!

6. petka2014-09-28 11:34
Megpróbálom, de nem igérem meg. A konditeremben adta meg valaki a számát, csak nem tudom hogy hol van, de keresem.
(válasz öregnéneőzikéje 5. hozzászólására)

5. öregnéneőzikéje2014-09-28 11:22
Szia, köszi az ötletet, nem lenne messze, valamilyen közelebbi elérhetőséget nem tudsz Hozzá?
(válasz petka 4. hozzászólására)

4. petka2014-09-28 11:18
Szia! Úgy tudom, hogy valahol Nagymegyeren (vagy valahol közel a határhoz) van egy nagyon jó csontkovács, és állitólag 7 eurót kér egy kezelésért. Többen nála gyógyultak meg.
(válasz öregnéneőzikéje 1. hozzászólására)

3. öregnéneőzikéje2014-09-28 11:01
Köszönöm! :)

2. felhőjáró2014-09-28 07:30
[link]

Itt találsz címet telefonszámot.
A férjemnek rendbe rakta a gerincét, pedig már műteni akarták.
Mielőbbi gyógyulást kívánok.

1. öregnéneőzikéje2014-09-28 07:23
Sziasztok!

Évtizedek óta kínlódom a hátammal, van benne minden ami nem szép és jó: csigolyadeformitás, sérv, gerincferdülés--- mostanra annyira összetetté vált a dolog hogy semelyik szakrendelésen ( reuma, idegseb, neurológis)nem tudnak tartós fájdalommentességet biztosítani. Ilyen fájdalmak között viszont a napi munkámat sem bírom elvégezni, ahhoz pedig hogy rokkantosítsanak még nincs elég bajom (szerintük).
Végső elkeseredésemben elkezdtem csontkovácshoz járni ( nevet nem írok), Ő a város legfelkapottabb és szerintem legdrágább "mestere", azt ígérte meg tud gyógyítani de ehhez több alkalommal el kell majd mennem hozzá---alkalmankét 10 rugót kér egy fél órás kezelésért amiből 25 perc a masszázs és az utolsó öt perc amiben 5-6 mozdulattal kimozgat.
Eddig kétszer voltam, javulást nem tapasztalok de még korai lenne.
Szeretném kikérni azon sorstársaim véleményét akiknek van tapasztalata ebben a témában, mi a konkrétan megállapított bajuk, arra melyik bizonyult a leghatásosabb módszernek ami segített ( ha egyáltalán valami segített) és mi az ami biztosan nem segít, esetleg ront.
Kérlek írjatok, minden vélemény érdekel kivéve azoké akik poénosra veszik ezt a témát is.