Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalóriabázissal fogyózók ide! :) fórum

Kalóriabázissal fogyózók ide! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
2013. aug. 24. 14:39

Megnéztem, de őszintén szólva nem nekem való.

Inkább egy harcos amazonnak. :-)

2013. aug. 24. 14:36
Oké, Szívem, az esküvőm előtt nyilván Veled csináltam volna...
2013. aug. 24. 14:30
Pedig a tae bo jó, én az esküvőre azzal fogytam le meg a sztepperrel. Izzadsz utána rendesen:) Én az ilyet szeretem (mert ha csinálom, akkor csináljam rendesen) Réka és társai lassú DVD-itől sikítófrászt kapok:) De nem vagyunk egyformák:)
2013. aug. 24. 14:03

Érdekes, hogy az én térdem sem bírja a kitörést, pedig még viszonylag fiatal széria. :-)

A guggolás mindjárt kipróbálom...

2013. aug. 24. 13:49

[link]


Óóóó kösz, nagyon kösz, de kösz, nem...


(van a neten 40 perces, 50 perces is, Tae Bo-t írj a keresőbe.)

2013. aug. 24. 12:33
Igen, itt is úgy kell guggolni, csak nem bírtam megfogalmazni. Az első pár nap kemény, de utána jó:)
866. Guruljka (válaszként erre: 865. - Dennissza)
2013. aug. 24. 11:44

Guggolni sose kell földig, csak a comb legyen vízszintes, a popsit meg ki kell dugni.

Nálam a kopott térdem is akadály, de hogy 50-et guggoljak, az kizárt. :-D A Tatarek guggolós-kitöréses tíz percét se csinálom teljesen vízszintes mélységig guggolva.

2013. aug. 24. 11:38

Karate és tánc mozgáselemeit ötvözi, de nem kell durva dologra gondolni. Érdemes megnézni egy videót róla, szerintem tök jó.

A guggolásra pedig a 30 napos kihívás nagyon eredményes. 1. nap 50, 2. 55, 3. 60, 4. nap pihi, majd 5. 70 és így tovább. Nem kell teljesen földig leguggolni, csak "popsiig" vagy hogy is mondjam, de ezt is meg lehet nézni neten.

864. Guruljka (válaszként erre: 862. - Patapucs)
2013. aug. 24. 11:18
Amit én szeretek, az a páros láb hajlítva, talpak a talajon, és fajfenntartásra emlékeztető rángatózás felfele. De az benne a trükkös, hogy végig kicsit össze kell húzni a popót, a rugózás meg úgy változik, hogy a térdekeet hogy tartod: terpeszben, utána a terpesz marad, de a rugózás a fenti végponthoz közel van...utána a popó a levegőben, a térdeket közelíted-távolítod...és egy pillanatra se éri a hátsód a talajt. Zseniális.
863. patapucs (válaszként erre: 861. - Dennissza)
2013. aug. 24. 11:07

Hello!


Nem is kell minden nap mérni. :-)

Én nem. Az vmi boxolós mozdulatos vagy verekedős mozdulatos?

862. patapucs (válaszként erre: 860. - Guruljka)
2013. aug. 24. 09:57

Megnéztem még tegnap éjjel, jók a gyakorlatok.

Az a fenêkgyakorlat amit a padlón sejtem, hogy melyik.

Lefekszel, láb behajlítva és csípő tolás felfele.

Én ezt régebben variáltam úgy, ahogy Bíró Icuka "tanította" a vidijón. Mondhatni féloldalasan, cserélgetve.

Egy olyan volt amit nem tudtam megcsinálni soha: amikor csípő felemel, tartod. Az egyik lábad felnyújtod a magasba és egy lábon tartva magad végzed a gyakorlatot.

2013. aug. 24. 07:28

Sziasztok, jó reggelt:)

Ma elfelejtettem a mérlegre állni, de szerintem minden rendben van.

Billy Blanks Tae bo edzéseit ismeritek? Azok is nagyon jók.

2013. aug. 23. 22:02

Valmire le is kell tudni ülni.

Tudod, a súlypont...súlyvonal... :-D

A haladó fokozatban nem a táncos rész van előtérben, hanem a régi Rakéta újságban, részletekben közölt jó kis izomfeszítő gyakorlatok.

Nekem megvan mind kigyűjtve, de a megnevezett zenéket nem ismertem, ezért a tempót nem ismertem, csak úgy csináltam. Most látom, hogy a legtöbbet gyorsabban a kelleténél.

A fenék-gyakorlatok hanyatt fekve végzendőek, olyan kicsit szexi mozgás, de jól megerősíti pont azt a határvonalat a comb meg a fenék között, ami olyan szívesen követi a gravitációt egyébként. Most rendszeresen fogom végezni, mert egészen jól ment. De lehet, hogy csak a kifejezett fenék-formázókat!

Ezt ismered? A télen nem bírtam megcsinálni, most könnyedén végig ment, és olyan jól is esett! A youtube-ról van.

[link]

859. patapucs (válaszként erre: 858. - Guruljka)
2013. aug. 23. 21:37

Ok, köszi, el fogom kérni! :-)

Nekem még sosem volt kicsiformás, de ha közepesésformás lesz, akkor üsse kavics, az is jó.

858. Guruljka (válaszként erre: 857. - Patapucs)
2013. aug. 23. 21:27

Szólj rám, nekem megvan elmentve.

Most érzem is a senekemet, annyi év után! (Úgy 35 évvel ezelőtt ezzel lett "kicsideformás" a hátsóm. Jó darabig olyan is maradt!)

2013. aug. 23. 21:14
Arra kíváncsi leszek, majd ha rendben lesz a vérnyomásom, akkor megkeresem.
2013. aug. 23. 16:36

Hát nem azért...a senekemre még eddig nincs jobb Jane Fonda gyakorlatainál.

Sikerült a netről levadásznom. Sajnos egy felvételen három van, a kezdő, a táncos és a haladó, úgy kell kikeresgélni, hol kezdődik az utolsó.

És nagy hibája, hogy azzal a régi technikával nem tudták a fényviszonyokat kiegyenlíteni. Egy nagy ablakos teremben vették fel, és ha éppen nem süt oda a Nap, akkor Jane Fonda négerasszony lesz a sötétben, alig látszik.

Persze ha begyakorolja az ember, akkor nem kell a padlón négykézlábazva nyújtogatni a nyakamat.

2013. aug. 23. 14:26
Szuper, akkor jó étvágyat! ☺
854. patapucs (válaszként erre: 853. - Guruljka)
2013. aug. 23. 14:15
Ok, köszi, kölesem van is itthon. .-)
853. Guruljka (válaszként erre: 852. - Patapucs)
2013. aug. 23. 14:12

Jó a zab, de a kölesben van vas is.

Vegyél valami párolni való husit, csináld meg kölessel.

Szóval felteszed a kölest háromszoros sós vízben főni, addig csíkokra vágod a husit.

A husi csíkokat kicsit lepirítod, rázuttyantod a kölest, raksz bele zöldséget és összepárolod.

2013. aug. 23. 13:39

Összeszedem magam, le kell mennem a közértbe vásárolni.

Alacsony a vérnyomásom és fáradt, álmos lettem ettől a vacaktól.

Szerinted milyen fajta ennivalót vegyek ebédre? Amivel nem kell szüttyögni, mert bealszom a tűzhely mellett.

A zab jó ilyenkor? Mákom is van, de tudok venni sok mindent a Sparban.

851. Guruljka (válaszként erre: 850. - Patapucs)
2013. aug. 23. 13:32

Próbáld meg a citromfű-teát, az ezen is segít.

Bár az én teásbögrém egy 4 decis befőttesüveg, és a teát forrón beletöltve, a hasamra tettem hűlni...


Nekem ritkán volt görcsös, de akkor nagyon. Viszont utáltam az egészet, főleg a harmadik gyerek megszületése után. Akkor már fölösleges is volt.

850. patapucs (válaszként erre: 849. - Guruljka)
2013. aug. 23. 13:10

Most legalább nem kell fedőzni.

Anyu lány koromban mindig melegítette a fedőt a hasamra, mert a gyógyszar sem használt.

Most "csak" alig marad bennem piros lötty. :-(


Úgy irigyellek! Olyan jó volt a terhesség alatt + utána egy darabig.

Ezek a bajaim egyébként amolyan régi újak, tavaszig nem volt különösebb gondom.

849. Guruljka (válaszként erre: 848. - Patapucs)
2013. aug. 23. 13:05

Rémes.

Szerencsére én már kivénültem belőle.

Ágynak sose döntött azért, de tudom, hogy sok ilyen is van.

2013. aug. 23. 12:11

Sziasztok!


Azt hiszem evős délutánom lesz, mert a reggelit átaludtam.

Kispata hajnalban ment horgászni az öcsémmel és visszafeküdtem aludni.

11 fele fel is ébredtem (éjfélkor feküdtem le kb) és azóta pihi.

A havi most ágynak döntött, a hormonjaim tényleg meg vannak bojdulva. Mintha ismét 13 éves lennék...:-(

A fene se gondolta, hogy visszafiatalodom...megint nincs összhangban a külsőm a bennsőmmel. :-D

2013. aug. 23. 10:26

Én még így sem szedtem volna, ha idegen anyag lenne, de a szervezet maga is termeli, kisebb mennyiségben.

A szokott helyen rendelve jó az ára, még olcsóbb is, mint a gyógyszer. No és 100 szem, az testvérek között is bő három hónap.


Ügyes vagy!

Most naponta mérek, tegnap ilyentájban 60 dekával voltam több, be volt durranva az izomzatom tényleg. (Tegnapelőtt 53,4 --tegnap 53,9--ma 53,3)

És megérkezett a zabom,mindjárt rá is vetem magam. :-D

2013. aug. 23. 08:05

Jó reggelt!


Akkor ezek szerint a karnitin sok minden másra jó hatással van.


Mára ismét eltűnt 40 dkg, szóval lement mind, amit visszaszedtem:)


Szép napot mindenkinek!

2013. aug. 22. 21:16

Nekem eddig még jót tesz. Eddig szedetnek velem értágítót és béta-blokkolót, a szívritmus-zavarra. Be kell vallanom, egyiket sem tudtam kiváltanoi mostanában, és jól vagyok.


[link]


Olvasd el, és majd eldöntöd.

2013. aug. 22. 21:10
Nekem folyadékban van, csak nem tudom, edzés nélkül is igyam-e, illetve edzés után...
2013. aug. 22. 21:08

Én nemsokára elsátálok majd a házidokihoz, és kérek laborbeutalót. Akkor majd kiderül valami talán.

Megvettem a citromot, fokhagymát. A citromot beáztatam, cserélgetem rajta a vizet, mert héjastul kell, és biztos nem bio.

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook