Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2200. f3000dc5ef (válaszként erre: 2198. - ,,Csillagom")
2013. ápr. 16. 11:55
Lehet ez asztma is simán...akkor is ha a vizsgálatok nem igazán mutatták ki. Nekem is így volt. Majd egyre rosszabb lett. Nekem a paleo segített.
2013. ápr. 16. 11:53

Csajok,mit csináljak a stagnálással? Marhára be vagyok szarva,mert már felfelé indult meg a mérleg...:( Tavaly is ez volt, lefogytam 10 kg-ot,majd egyszercsak megindultam felfelé,és többet szedtem vissza mint voltam...


Falnak megyek ha ujra vissza hízok mindent, ez megy már majd 4 éve és nem bírok ha megfeszülök se 70 alá menni...

2198. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2197. - SziReni)
2013. ápr. 16. 11:51

Nem tudom, régen asztmás voltam, de szerencsére rendeződött a dolog, ahogy fogytam.


Talán a suly hozná ki, nem tudom ....

2 hete voltam tüdőszürésen, meg légzésfunkción...

Tüdőszürő negatív hál istennek, a légzésfunkcióm is jó.

Doki szerint az a nyamvadt pár szál cigi nem kéne... ez igaz,de tavaly pl amikor cigiztem, kutya bajom nem volt és most se, csak mióta lebetegedtem van ez.


Kaptam valami brutál erős 3 db-os gyógyszert azt kell beszednem,de a háziorvosom állítja hogy légcsőhurutom van most meg :(

2197. SziReni
2013. ápr. 16. 06:58
csillagom és nem lehet hogy allergia? Páromnak már most kijött pedig ilyenkor nem szokott még a lenni. obbulást neked.
2196. f3000dc5ef (válaszként erre: 2195. - ,,Csillagom")
2013. ápr. 15. 19:26

Ismerős, sajnos.


Vegyél teát!

2195. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2194. - F3000dc5ef)
2013. ápr. 15. 19:04
Igen,ilyen fujtósan , rohamokban, még a levegővétel is köhögésre ingerel, pláne ha kint vagyok a szabadban és nem bent a lakásban :(
2194. f3000dc5ef (válaszként erre: 2193. - ,,Csillagom")
2013. ápr. 15. 19:01

:( köhögsz? nem kapsz levegőt? lehet kezdődő asztma is.

Nagyon tudom ajánlani a martilapu teát! Csodákra képes! Max. két hétig, de naponta két pohár. Már az első tea után egy órával megkönnyebbülsz!

2193. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2192. - F3000dc5ef)
2013. ápr. 15. 18:59
Köszi! Már jó lenne,mert majd megfulladok, doki szerint most meg légcső hurutom van, s az nehezen gyógyul szerinte.. :(
2192. f3000dc5ef (válaszként erre: 2191. - ,,Csillagom")
2013. ápr. 15. 18:58
Jobbulást! gyógyulj meg, majd utána nézd a mérleget.
2013. ápr. 15. 18:56

Még mindig beteg vagyok, ujabb gyógyszert kaptam.

És még mindig stagnálok 3-4 hete :(

A fene egye meg ezt a fránya mérleget...

2190. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2189. - SziReni)
2013. ápr. 15. 18:55
Én se vagyok annak a híve, hogy eldobni mindent ha problémák vannak, de azért mindennek meg vannak a határai... amikor már semmi sem működik ugy ahogyan kéne, és az ember egyre boldogtalanabbnak,meg egyre magányosabbnak érzi magát minden téren, akkor ott már nagy bajok vannak...szerintem...
2189. SziReni
2013. ápr. 11. 18:49
csillagom. Szerintem ha még " vergődik " akkor itt az idő kihasználni, és elmondani mire vágysz mi változzon, és te is próbálj meg tenni érte. És lehettek ti még boldogok a leírásod alapján.Én mindig azt mondom ha problémák közepette eldobom a kapcsolatom az nem megoldás, a másik kapcsolatban is lesznek gondok. És azokat is meg kell majd oldani.
2188. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2183. - Stephenie Queen)
2013. ápr. 11. 17:38
Pár éve, idén házasodtunk volna össze, Májusban vagy októberben. De én lemondtam és vissza adtam a gyűrűt is :(
2187. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2185. - Hudvig)
2013. ápr. 11. 17:37
Igen, ez igaz,de ez hormon gyógyszer , nem is olcsó és nem is lehet állandóan szedni sem.
2013. ápr. 11. 17:36

Hát alapoknál is vannak problémák, annak ellenére meg imádjuk egymást érthetetlen módon, szó szerint meg vagyunk bolondulva egymásért,egymás nélkül meg létezni se tudunk szinte.

De sajnos a sok-sok minden összeadódott és most kezdem ugy érezni, hogy van az a bizonyos gödör, amiből már nem tudunk kimászni.

Párom nem fogadja ezt el, ő még próbálkozik,de azt hiszem ez már csak az utolsó vergődés felvonása nálunk, nem több.

2185. Hudvig
2013. ápr. 11. 12:27

Sajnálom Csillagom a babát! De én nem jelenteném ki a doki helyében, hogy nem lehet inszemmel is, mert lássuk be összejött, csak nem tetszett neki a helyzet. Lehet a sok feszültség is. De lehet közös gyereketek! Ha akarjátok.

Elhiszem, hogy gondjaitok vannak, de amíg a kapcsolattal alapvetően nincs gond, én nem ajánlom a különmenést. Csak kicsit mindketten elfáradtatok. Most kell összetartani, fel a fejjel. Én is voltam munkanélküli, közben a párom táppénzen és a lakáshitel ketyegett, de túléltük és sosem voltam ennyire boldog és szerelmes. Nektek is el fog jönni az a szép jövő!


És lányok! Itt a tavasz végre! Ki a napra és vidámságot, fényt, erőt magatokba szívni!

2013. ápr. 10. 23:11

Csajok!

Én mindenkinek kívánok egy csomó jókedvet és szerencsét!

2183. Stephenie Queen (válaszként erre: 2179. - ,,Csillagom")
2013. ápr. 10. 21:08
naa , nem szabad ilyeneket mondani. nem mentek szét! mióta vagytok együtt egyébként? nem emlékszem bocsi de házasok is vagytok?
2182. SziReni
2013. ápr. 10. 18:13
igen elhiszem.én csak azért írtam le neked ezt, mert tudod nálunk is elég komoly anyagi gondok vannak, ugyebár hitelek bedőlőben stb. Meg itt van a babáért küzdés, ráadásul a hónap nagy részében 500 km választ el minket, és ott van még a költözés és lakás gondunk. Plusz hogy nekem 1-2 hónap és nincs munka. Szóval elképesztő a stressz, és még ki is vettem hogy egy évig rettegtünk hogy januártól nem lesz munkája férjemnek. Persze ez már megoldódott.Ezek külön külön is nagyon próbára tudják tenni a kapcsoltot, nemhogy együtt. És nálunk is vannak viták és feszültség. De nálunk tudjuk hogy alapvetően a körülmények a gond.Mert mi amúgy nagyon jól megvagyunk egymással.És most jutottunk arra az elhatározásra, hogy dolgozunk rajta mert rá fog menni a kapcsolatunk erre. persze én nem látok bele a ti kapcsolatotokba, és lehet hogy alapvetően is gond van nem csak így mint nálunk hogy ezek a gondok okozzák a feszültséget.
2181. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2180. - SziReni)
2013. ápr. 10. 18:00

Vannak bőségesen ezen kívűl is gondok.

Vagyis csak azok vannak már :(

2180. SziReni
2013. ápr. 10. 17:54
ezt a lombikos dolgot megértem.Mi is így vagyunk ha nem sikerül a baba akkor nekünk se sok esélyünk van mert nekünk se telene rá. Az elkeserdést, és az egymás közti feszültséget is átéljük nagyon sűrűn, mert mi is ebben a helyzetben vagyunk. Annyi különbséggel hogy angy valószínűséggel nálam van a gond.meg mi folyamatosan dologzunk ezen.Most is szerveztünk egy kikapcsolódást beültem egy helyre beszélgetni meg egyebek.kicsit igyekszünk odafigyelni egymásra.De ettől tudom lesznek még mély pontok.nem könnyű ez a helyzet, ha egy pár ebbe kerül, és ha mág ezen kívül is vannak gondok akkor nagyon próbára tudják tenni a kapcsolatot.
2179. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2178. - SziReni)
2013. ápr. 10. 17:10

Igen,emlékszem, el is mentem, csak magamba zuhantam és nem reklámoztam :(


Nem, nem lesz nekünk közös babánk. Nem velem van a baj, hanem a párommal igaziból...

Kevés is, meg minden értéke rossz. Neki nem lehet spontán gyereke, ez a baba is csak annak volt köszönhető h hónapokig tömték gyógyszerrel ,meg vitaminokkal őt.


Nekünk esélyünk a babára még talán inszemmel se lenne a doki szerint, mert nem csak kevés, de csak 11% mozog, így lombik az ami szóba jöhetne, de arra még Tb támogatottan se lesz pénzünk :(

2 hete sír, veszekszünk,vitázunk, annyira pattanásig feszültek vagyunk, és kiborultunk , belefáradtunk már mind a ketten és bár nem akarjuk, de mégis egymáson csattan az ostor. :(

Azt hiszem nyugodtan kijelenthetem, hogy kis idő de szét is megyünk,mert más okokból kifolyólag is nagyon sok a gondunk, sok a szálka, amit nem tudunk tullépni.

2178. SziReni
2013. ápr. 10. 16:17
részvétem csillagom. Valahogy sejtettem sajnos. Emlékszel mondtam is neked nagyon hogy menj dokihoz, mert a halvány teszt meg a tünetek is ezt mutatták. De lásdd pozitívan ha tudod, hogy tudsz teherbe esni. Csak egy kicsit tartani kell még a diétát meg a gyógyszert, és sikerülni fog.
2177. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2176. - Hudvig)
2013. ápr. 10. 13:47
Elment a baba , nem maradt meg :(
2176. Hudvig
2013. ápr. 10. 13:37

Jelenleg 120 vagyok és sehogy sem hajlandó alá kúszni. Mondjuk a mai napsütés előrébb hozza a kocogást, akkor biztos megindul.

Csillagom! Voltál már nőgyógyásznál? Mit mondott a múltkorira?

2175. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2174. - Stephenie Queen)
2013. ápr. 10. 13:27

Nem siettetni akarom, csak tuljutni rajta.


1 hónapja ez van, stagnálás, már azért ujra meg kellett volna indulnia lefelé...


Még 15 kilót le kéne adni valahogy, de nem tudom hogy merre tovább :(

2013. ápr. 10. 13:22

csillag, szerintem a stagnálás elkerülhetetlen a fogyásban. miért akarod annyira siettetni?


amúgy ha nem túl indiszkrét kérdés, mennyit akarsz fogyni összesen? csak mert ha sokáig tart akkor időnként stagnálás lesz....


én egyébként kiszámoltam , ha havi 2 kilót fogynék viszonylag normál szintre le tudnék fogyni két év alatt , de sajna még az a nyüves 2 kiló se megy....

2013. ápr. 10. 10:00

Csajok, stagnálok, de veszettül kb 3 hete :(

Mindent ugy csinálok mint eddig, szedem a gyógyszert IR-re, tartom a 160 ch-át, meg a napi 1500 kcal limitet.


Mit tegyek hogy ujra beinduljon?


Csaló napot már próbáltam heti 1-szer,de nem jött be:(((

2172. Stephenie Queen (válaszként erre: 2171. - SziReni)
2013. ápr. 10. 00:15

na hát nálunk elég nagy gond, hogy van kutya, 3 is, csak sajna utálják egymást.... folyton összekapnak így szét kellett választani őket.


a legnagyobb van elöl anyuéknál, a legkisebb lakik velünk a férjemmel, és van egy harmadik, ő van a kertben leghátul.


míg kölykök voltak, szerették egymást, de amióta felnőttek, folyton verekedtek , mindig vér lett a vége. úgyhogy külön vannak. ne tudunk mit tenni.


sajnálom mert az én kutyusom fél a férjemtől, nem szereti őt, ami anyuéknál van ő meg haragszik rá és útálja (mivel idegen neki), csak a kerti 3. kutyusunk szereti a férjemet, de őt meg nem tudjuk beengedni, mivel az én kutyusomat utálja....


bonyolult na....


amúgy régebben anyu is úgy gondolta legyenek kecskéink, de lemondott róla, mert nem tudott volna mit kezdeni a kakijukkal...

2171. SziReni
2013. ápr. 9. 20:35
akkor ezek a kecskék is nagyon okos állatok :) Szerintem kutyát tartani szabadon kertben az ahogy nyomja a sprintet tuti az összes gazt kiveri, és nem kell füvet nyírni :)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook