Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2050. Stephenie Queen (válaszként erre: 2038. - ,,Csillagom")
2013. márc. 4. 22:21

szóval körülbelül 3 kilóra lehet számítani havonta?


mennyi időt kell várni hogy beinduljon a fogyás?



én ha káposztát akarok enni nyersen amit szeretek, akkor káposztasalátát csináltam mindig. csemegeuborkával, light majonézzel:) szerintem ha szereted a csemegeubit, ne hagyd ki:)


én ma próbálok összerakni majd egy heti kaját számolgatósra. a ma ugye azért bukott alapvetően mert kb 11ig a kórházban dekkoltam mert nem csak hormonvizsgálat volt de cukorterhelést is most csinálták. így kb a reggelimet 12kor tudtam megenni...:P

2049. SziReni
2013. márc. 4. 20:48
Hudvig nagy különbség nincs a 11 és a 10 kg fogyás között.Meg lásdd hogy én hamarabb kezdtem egy pár hónappal mint ti.Kb 2-3 hónappal. Szóval szerintem kb hasonló ütemű a fogyásunk.Nem rossz ez.Inkább lasabban menjen le a súly mint felfelé.
2048. Hudvig (válaszként erre: 2047. - ,,Csillagom")
2013. márc. 4. 14:09

A séta is nagyon hatásos.

Én lassan elkezdem a kocogást. Nekem szerencsém van, mert kb. 100 méterre lakunk a sportpályától, így salakon tudok futni, ami kíméli az ízületeket. Már alig várom. Szerintem 15-e után el is kezdem.

2013. márc. 4. 13:53

Azt sajnálom, hogy nem futhatok a rossz térdemmel, mert az nagyon jól égeti a kalóriákat és lehet tetszene zenére futni akár ithon, ha lenne futópadom...ami sajna nincs ugye.


Gondolkodtam még napi 10 km gyaloglásban is, nem tudom az mennyire használna, dokim szerint már 5 km-es gyaloglással is elégedett lehetnék napi szinten.

2046. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2042. - Hudvig)
2013. márc. 4. 13:51

Nekem 3 hónap alatt 85-ről, 76 -ra ment le most mióta csinálom az ir diétát,meg szedem a gyógyszert.


Március 14-re terveztem a 75-öt elérni, remélem sikerül.

Aztán Májusban, anyák napjára szeretnék 70 kg lenni, meglátjuk hogy jön össze, egyenlőre nagyon bízom benne, ugy tűnik a diéta + a gyógyszer mellett javuló tendenciát mutatok.

2045. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2042. - Hudvig)
2013. márc. 4. 13:49

Nekem a cicim kezdett el lógni elég rendesen :(

Vettem feszesítő krémet rá, meg a pocimra is, de nem látok változást :(

Lehet mondjuk még jobban lógna ha nem használnám...

2044. Hudvig (válaszként erre: 2043. - SziReni)
2013. márc. 4. 11:23

Akkor ügyes vagy. Én nem tudom, hogy miért ilyen lassan vánszorog lefelé a kiló, viszont egyébként meg elég látványos. A sport az rendszeres és elég sok. Tudom, hogy izmosodom, ezért nem is félek annyira attól, hogy lassú a fogyás.

Én 130-ról indultam és jelenleg 120 vagyok.

2043. SziReni
2013. márc. 4. 11:08
hú én 106 ról kezdtem és most 94et mutat a mérleg. Bár én már kevesebbet akarom hogy mutasson. Most várok hogy sikerült e a baba és utána megint intenzívebb edzés ha nem.Addig marad csak az étkezés.De ez nálam lassan miden hónap ilyen összevissza.
2042. Hudvig
2013. márc. 4. 10:43

Ti hogy álltok a fogyival?

Én tegnap este vettem észre, hogy a hasam alja mennyire lóg a sok leadott kiló miatt. Lehet, hogy a mérleg csak -10kilót mutat, de a ruháimon sokkal szembetűnőbb. Az egy hónapja vásárolt nadrág lötyög és a fenekemen buggyosodik.

A haslógásnak mondjuk annyira nem örülök, majd utánanézek valami bőrfeszesítőnek, még úgyis van a szülinapi keretemből.

2041. Hudvig
2013. márc. 4. 10:40

Nekem 10 kilót sikerült leadnom 2 hónap alatt, amikor mindent betartottam a cukorbeteg diétában, de kegyetlen volt nekem. De egyébként teljesen jól voltam.


Steph! Lehet, hogy mégiscsak kevés az a ch, amit beviszel, hiszen a gyógyszer miatt is kell. De nem feltétlen kell itt kenyérre gondolni. Sokkal több zöldséget tudsz megenni, olyanokat is, aminek magas a ch-ja, pl. répafélék. Azok paleoban is megengedettek. A káposzták is elég szénhidrátdúsak. És ott vannak az olajos magvak. Ha ezekből eszel többet, akkor lehet jót is teszel magaddal.


Én jelenleg meg vagyok bolondulva a zöldségekért. Szombaton is otthagytam a piacon 4000 forintot zöldségre és szerintem nem éli meg a következő hétfőt. Pedig elhihetitek, hogy sokat vásároltam. Ha van valakinek valami jó káposztás-salátás receptje, várom. Hihetetlenül ki vagyok éhezve. Múlt hétvégén kb. másfél kilós káposztából csináltam dinsztelt káposztát - nem élte meg a harmadik napot, pedig a párom egy falatot sem evett belőle.

2040. SziReni
2013. márc. 4. 09:57
csillagom nem azt mondom hogy az van, csak hogy benne van a pakliban mert a tünetek stimmelnek.Azért mondom hogy minél hamarabb le kellene tudni ezt a dokis dolgot.Remélem nem az a baj.
2039. f3000dc5ef (válaszként erre: 2037. - Stephenie Queen)
2013. márc. 4. 08:08
Csak szurkolni tudok. De azt nagyon :)
2038. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2037. - Stephenie Queen)
2013. márc. 4. 06:50

De, nálam működik!

Ezt csinálom én is december óta, 3 hónap alatt fogytam 9 kg-ot, és sokkal jobban vagyok,megszüntek a durva rosszulléteim

2037. Stephenie Queen (válaszként erre: 2036. - F3000dc5ef)
2013. márc. 3. 22:20

szedek gyógyszert . inzulinrezisztenciás vagyok ugye. 2x meforal 1000ret szedek rá.


és a doki a 160g os cht mondta. azt mondta azért nem fogytam jó ideje mert a ch túl kevés volt amit ettem.60 körül.


majd kiderül. kipróbálom....érted, ne az legyen, hogy ki se próbálom....

végülis 3 hét múlva megyek majd a dokihoz megint akkorra kész lesz az ellenőrző hormonvizsgálat amire holnap megyek. (vérvétel), és ha lesz változás gondolom 3 hét alatt kiderül.


egyébként mondhatod nekem a paleót, igazából a vajon és a sajton kívül már semmi tejterméket nem eszek. arról is lemondtam....változást eddig nem hozott:(

2036. f3000dc5ef (válaszként erre: 2032. - Stephenie Queen)
2013. márc. 3. 22:12

Jajaj, ez a cukorbeteg diéta, még senkinek se jött be :( nagyon rossz :(

Jól érzed, nagyon sok a ch, nem tudom ki volt az a hülye aki ezt kitalálta. sok ember lett már rosszabbul tőle mint előtte bármikor.

Van a nálunk a fórumon egy csaj, aki hivatásos diabéteszes asszisztens.....jó sok rossz példát látott, és mikor neki is ezt ajánlották, na akkor úgy döntött, hogy nem. Akkor kezdte a paleot.


????? de miért is kellene neked ez???? IR ? és kapsz rá gyógyszert?


és ahelyett, hogy csökkentenék, megemelik a ch-t?

Én tuti nem kezdeném el....se ezt a diétát, se az erre való gyógyszert.

2035. f3000dc5ef (válaszként erre: 2031. - ,,Csillagom")
2013. márc. 3. 22:08

Én ehhez a hős dologhoz egyáltalán nem értek. :(


Érzel valamit?

2034. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2033. - SziReni)
2013. márc. 3. 20:08
Jajj csak nem... :(
2033. SziReni
2013. márc. 3. 20:04
Te csillagom nem akarlak ijesztegetni de én nagyon attól tartok hogy ez méhen kívüli terhesség, vagy remélem csak hormon zavar.De ehhez nagyon sürgősen doki kellene.Mert a méhen kívüli terhességnél nem lesz feltétlen pozitív a teszt, viszont a barnás pecséetelő vérzés tutira utalhat arra.Nekem is az volt, és én is csak egy tisztasági betéttel voltam egész nap.Csak egy két csepp volt benne. Mondjuk nekem pozitív volt a tesztem.Így lehet csak homron zavar van nálad. De az tuti, hogy ez nincs így rendben.Nem tudod felhívni a dokid hogy minál hamarabb mennél, mert gond van? Akkor se adnak hamarabbra időpontot?
2013. márc. 3. 19:36

sziasztok


bizony rendes uram van nekem. hálát is adok érte minden nap.:)


csillagom: az időpont nálunk kb 1 hónap várakozás sztkban ott ahová én tartoztam ez a nőgyógyász. az endokrinológia 4-5 hónap. ezért mentem magánorvoshoz. az 1 hét:)

ráadásul az én dokim kettő az egyben. nőgyógyász és endokrinológus is:)


szombaton voltam nála. szegénykém teljesen tanácstalan már hogy miért van nekem ez a hormonzavarom...az MR-re csak azt mondta hogy fél -1 évente nézetni kell.


egyenlőre végigcsinálunk egy újabb hormonvizsgálatot amire holnap megyek. aztán cukorterhelés, majd kortizolteszt. ez mind ugye vérvétel. és megnézi hogy így gyógyszerekkel hogy állok.

gyakran mérnem kell a cukromat, és a doki azt mondta hogy ennem kell 160g szénhidrátot. tehát a cukorbeteg diétát kell csinálnom.


halljátok én marhára meg vagyok ijedve. nekem az piszok soknak tűnik.....nem tudom hogy fogok ennyit enni és ettől hogy lehet fogyni amikor a nagyjából 50-60g szénhidráttal nem fogytam... 160nal majd hízni fogok gondolom..:P

pedig most az ellenkezője lenne a cél...:(


nem tudom mi lesz. ma vettünk zöldségeket mert hiányos volt a készlet és holnaptól számolgatok.


nem tudom mi lesz velem...

2013. márc. 3. 17:22

Csajok, még mindig fent van a hőm, immár 20. napja és csak 2 napig vérezgettem, de az se sok volt ,kevesebb mint szokott lenni , ma pl 1 tisztasági betétem van bent és nincs rajta csak 1 borsónyi barnázás...


36,8 illetve 36.9 és ez van 20. napja pedig nekem eddig mindig lejjebb szokott lenni és mensi elött mindig le szokot esni.


Párom szerint csináljak ujra tesztet, de én félek, nem látom értelmét, viszont az is igaz, hogy valami nem oké...


Ma tucat hőgörbét végignéztem a neten,mint terhes hőgörbék voltak és azok se voltak fentebb a hővel, csak annyi h nem vérezgettek és pozitív volt a tesztjük.

2013. márc. 3. 08:43
Hát durva,sajnos ez van
2029. SziReni
2013. márc. 2. 17:22
hú de durva. Azért nem semmi.Nálunk azért az sztk-ba akár aznap is mehetsz, és tényleg jól ellátnak.Velem akkor is nagyon kedvesek és alaposak voltak, mikor nem is a saját körzetis dokim volt bent.Hanem egy másik.Szépen eláátott és mondta, hogy szól majd a dokimnak, és tényleg mire legközelebb mentem mindent tudott a dokim. Szóval meg voltam teljesen elégedve.
2028. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2027. - SziReni)
2013. márc. 2. 14:20
Olyan volt tavaly év elején,több mint 2 hétig várattak,miközben ömlött belőlem a vér, elmozdult a spirálom és az okozta
2027. SziReni
2013. márc. 2. 14:19
De rendesek, és ha komoly baja van az embernek akkor mit csinál két hétig? Mondjuk teszem fel vérzik és nem áll el? Akkor két hétig mi lesz?
2026. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2025. - SziReni)
2013. márc. 2. 09:01

Nálunk ez még jónak mondható, általában minimum 1 hónapot várni kell az időpontra :(

Ezt is csak azért kaptam,mert mondtam, h gondom van...

2025. SziReni
2013. márc. 1. 18:53
hú az nem most van.Remélem tényleg nincs gond.
2024. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2023. - SziReni)
2013. márc. 1. 17:42

Bejelentkeztem.

Március 12-re kaptam időpontot.

2023. SziReni
2013. márc. 1. 17:39
Steph de rendes férjecskéd van. :) Csillagom nem akarsz elmenni dokihoz? Szerintem ez semmikép nem jó, hogy ilyen tüneteid vannak. Remélem nincs semmi komoly.
2022. f3000dc5ef (válaszként erre: 2020. - ,,Csillagom")
2013. márc. 1. 13:52

:(


Majd legközelebb.

2021. f3000dc5ef (válaszként erre: 2019. - Stephenie Queen)
2013. márc. 1. 13:52
:D szív torta :D egészségedre :D ő maga csinálta? de rendes embered van!
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook