Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak most mit tegyek? fórum

Megcsaltak most mit tegyek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
310. 9678a02221 (válaszként erre: 305. - Regin_a)
2012. szept. 22. 17:57

Nem az en dolgom itlekezni a baratnod felett nem is szeretnek.Csak megjegyeznem hogy azert O ugye nem alazta meg a volt ferjet azzal a szoveggel,hogy ez 'normalis'?

En voltam szereto is,megcsalt feleseg is,SAJNOS.Es a mai napig azt vallom,hogy a pasik rafogjak a 'vadaszosztonre' a felrekamatyokat,es valamiert ugy gondoljak nekik az 'jar' termeszettol fogva.

309. bowie
2012. szept. 22. 17:55
Jah, kérlek ne akard majd bemagyarázni, hogy azért tuti biztos majd az enyém is, ha nem is most..mert én azt nem viselném jól..:) Már magát a kijelentést sem.
308. bowie
2012. szept. 22. 17:45

Szóval hiába mondod, hogy kell a cserkészés izgalma..egyy jó kapcsolatban azt otthon is megkapja a férfi.


Bár jelzem, nekem is van olyan ismerősöm, aki azt mondta, hogy az idegen p..ci ízét nem tudja neki megadni az asszony...mégis úgy gondolom, kell ehhez egy habitus.

307. bowie
2012. szept. 22. 17:42

Én is elvált vagyok, a párom is az. A mi házasságaink szinte ugyanazon csúsztak el..a hétköznapok, a taposómalom, a kommunikáció hiánya..az Élet hiánya...amikor kezdtük együtt, úgy kezdtük, hogy megbeszéltük, ezekre odafigyelünk. Tökéletesen működik, mert még mindig bennem van az a hűűű érzés....én úgy érzem, hogy még én is ki tudom ezt váltani belőle..és ha langyosodik a dolog, azért nyilván teszünk..sajnos vannak kapcsolatok, ahol ezzel nem foglalkoznak..mert ez az élet rendje..pedig nem kellene, hogy az legyen. így én igen, bízom benne, hogy amíg megkap mindent tőlem, addig nem akar mással lenni..mint ahogy egy nőnek is jól esik az odafigyelés, az izgalom..stb..de ha megkap mindent, nem fog félremenni.

És de, van a nőknél is kapuzárási pánik, csak nekik erősebb az anyai és a feleség szerep, mint, hogy engedjenek ennek a dolognak..ilyenkor van az, hogy idősebb, érett nők hirtelen stílust, hajat váltanak..egy férfinál sajna ez már jele annak, hogy van valaki más is.

306. Regin_a (válaszként erre: 304. - 9678a02221)
2012. szept. 22. 17:36

Leirom mégegyszer

Nem mentségeket hoztam, hanem a férfi gondolkodást irtam le, amivel igencsak találkoztam másnál is, sőt én is beleestem


El leht itálni, köpködni/kövezni a férfiakat de ilyenek, ismétlem nem mindenki


Jóbarátom végigkefélte az életét

Egyszer összejött egy csajjal. Bizonyára beleszeretett mert kivitte Németbe is, ott melózott , illetve disszidált oda 74-ben

Minden barátnője ellenére el nem engedte volna, le nem cserélte volna. Pár éve hazajött, a csaj "mellett" halt meg ebben az évben/nyugodjon békében/

Ilyenek is vannak

Annyifélék vagyunk és mindig kell egy nő a megcsaláshoz is

Akkor meg mi a vélemény a nőkröl?

Én nem itélem el őket sem!

Különösen hogy nem látunk bele más kapcsolatába mélyen/csak ritkán mint én a magaméba és a jóbarátoméba/


Megcsaltak valakit? Fúúúj, köpjük le

Nem ilyen egyszerű

305. Regin_a (válaszként erre: 302. - 9678a02221)
2012. szept. 22. 17:24

Majdnem más, csak, az én esetem

Mert a b.nő azért nem "csak" ha össze nem is házasodtunk


És pont a mi példánk hogy egy nő is megteheti amit itt a témainditó leirt

A b.nőmnél adva volt minden anyagi dolog a boldog életre, csak az egymással kommunikáció nem.

A valódi kommunikáció.

Nem is volt ez gond amig mi össze nem jöttünk

Szokták mondani , aki még nem evett banánt nem vágyódik rá

Nem mintha én lettem volna fehér lovon a királyfi, sőőt anyagiakban igencsak nem

Viszont másban és lelkiekben igen


Akkormost meg kellene kövezni a barátnőmet, mert anno felrugta a házasságát értem?

304. 9678a02221 (válaszként erre: 301. - Regin_a)
2012. szept. 22. 16:54
Mentsegeket hoztal fol a ferj viselkedesere.Pedig ilyen viselkedesre nincs mentseg.Ha mar mindenaron felre akar menni,tegye inkabb szepen csendben,sunnyogva,ne kenyszeritse bele a 18 eve vele elo tarsat ekkora megalaztatasba.
303. 98784d9a26 (válaszként erre: 301. - Regin_a)
2012. szept. 22. 16:53

"beleestek"??


Ugyan már! Egy gödörbe bele lehet esni, de egy szexbe nehogy már.

Megbotlott álló farokkal gatya nélkül, és éppen egy nő lábai közé? Ezt etesd meg azzal, aki hülye.

302. 9678a02221 (válaszként erre: 287. - Regin_a)
2012. szept. 22. 16:49

Bocsi de a te esetedet nagy butasag osszehasonlitani a foruminditoeval.Te valojaban soha nem kotelezted el magadat,volt-van egy laza kapcsolatod.Nincs kozos vagyonotok,sem kozos gyerekeitek.Ha az egyikotok 'felrelep' vagy kilep a kapcsolatbol csak a masik fel serul meg,nincsen mas kovetkezmeny.

A forumindito vagy akar Veronika eseteben ez nem igy van.Itt egy csalad szethullasarol beszelunk,mert a ferjukben nem volt annyi tisztelet a feleseguk,gyermekeik anyja irant,hogy a gatyajukban tartsak a cerkat,vagy ne idegen egerlyukban kotorasszanak vele.

301. Regin_a (válaszként erre: 299. - Bowie)
2012. szept. 22. 16:47

Nem értettem egyet a poszttoló férjének viselkedésével


csak leirtam a mozgatórugókat férfi szempontbol hogy lássátok

Igaz női portál, de tán csak akadnak férfiak itt akik belestek ilyen szituba. Ugyanakkor szégyenlik anonim modon is leirni mit miért csináltak hogy gondolkodtak akkor

Én leirtam


Nekem hogy esne fordítva?

Nagyon rosszul, mert ismerem barátnőmet hogy sok kellene neki belemenni egy ilyen helyzetbe és az visszafordithatatlan lenne már


Sok kellene?

Sok kellett, mert igy ismerkedtünk meg, hogy ő sem volt független, de az elmúlt évtizedek bebizonyitották hogy jól választottunk, pedig nagyon nehéz volt neki

Ettöl függetlenül nem tételezem fel róla, mert annál jobban ismerem, bár mostanában vannak gondok erősen köztünk/nem ő az oka/

300. 9678a02221 (válaszként erre: 275. - Regin_a)
2012. szept. 22. 16:43

Te azt szeretned itt elmagyarazni hogy hogy ez a szitu normalis?Mert ilyenek a ferfiak es kesz,mi nok vegyuk tudomasul,csovaljuk meg a fejunket,simigassuk meg a fejuket,es legyunk megertoek?

Erdekes megkozelitese a dolgoknak.Szerinted ha ezeknek a ferfiaknak a felesege azt mondana a ferjenek 20 ev hazassag utan,hogy kiprobalna valami ujat a 25 eves kollegaval,es hetente 3szor eljarna felredugni azt a kedves ferjek hogyan fogadnak?

299. bowie (válaszként erre: 295. - Regin_a)
2012. szept. 22. 16:09

Akkor neked magyarul beleférne az is, hogy a párod olykor félrelépjen? Esetleg még közölje is veled, hogy ha nem tetszik, akkor is csinálja tovább...

Mert ugyebár itt a topikindítónál ez a tényállás.

298. Regin_a (válaszként erre: 296. - 98784d9a26)
2012. szept. 22. 15:34
Végiggondoltam, tartom a véleményemet
2012. szept. 22. 15:30
kapd ossze magad es menj...seta kozben barmi megtortenhet...
296. 98784d9a26 (válaszként erre: 295. - Regin_a)
2012. szept. 22. 15:28

"A tisztelet szó itt meg nem játszik, az más, hétköznapi kapcsolatokban értelmezhető"


Ezt gondold végig újra, mert nagyon sántít.

295. Regin_a (válaszként erre: 294. - Csgybzs)
2012. szept. 22. 15:25

Nem értek egyet, legalább is a magam eseteiböl itélve

mivelhogy az "érzelmi mélységet" csak én tudom megiténi, hiába állitanád rólam hogy "ugyanmár semmi érzelem nincs benned a párod iránt"


A tisztelet szó itt meg nem játszik, az más, hétköznapi kapcsolatokban értelmezhető

294. csgybzs (válaszként erre: 290. - Regin_a)
2012. szept. 22. 15:12
Szerintem pont az, amit írtam. Nem férfi/nő sajátosság, hanem a felek érzelmi mélysége, egymás iránti tisztelete határozza meg.
293. 98784d9a26 (válaszként erre: 291. - Csgybzs)
2012. szept. 22. 15:12

"Gyenge jellemre és felületes érzelmekre vall, semmi másra."


Pontosan!

292. 98784d9a26 (válaszként erre: 290. - Regin_a)
2012. szept. 22. 15:10
Biztos arra is van valami okosnak tűnő érv. De szerintem a megcsalás mindig jogtalan, és mindig a megcsaló a hunyó. Legyen az nő, vagy ffi.
291. csgybzs (válaszként erre: 287. - Regin_a)
2012. szept. 22. 15:10

Felfogható, de semmi esetre sem érthető.

Ez nem a cserkészés élménye, hanem egy felületes, mély érzelmektől mentes kapcsolat, amibe belefér a félrekufirc. Nem a férfi természetéből fakadó dolog, hanem sz.r párválasztás. Az ember már jócskán túl van a szaporodás, meghintés evolóciós szintjén, önálló akarattal, döntésjoggal, mérlegelési képességgel, a nők sem dobják ki 5 év után a gyereket, hogy jöhet a következő jó kan, és még sorolhatnám.

Gyenge jellemre és felületes érzelmekre vall, semmi másra.

290. Regin_a (válaszként erre: 285. - 98784d9a26)
2012. szept. 22. 15:07

Úgy beszélsz, mintha forditott esetröl még nem olvastál volna

Amikor semmi gond a férfivel, de a nő/feleség mégis megcsalja

Akkorez hogy?

289. 98784d9a26 (válaszként erre: 286. - E49241a632)
2012. szept. 22. 15:07

Ha ennyire semmibe veszi, akkor én is inkább ezt javaslom. Azért egy házasságban nem tudnak úgy működni a dolgok, ahogy a pasi gondolja.

Vagy döntsön melyik a fontosabb. A család, vagy a farka.

288. 98784d9a26 (válaszként erre: 114. - Uncsi0)
2012. szept. 22. 15:05
Fú, erre mit szóltál? Nagyon durva!
287. Regin_a (válaszként erre: 284. - Csgybzs)
2012. szept. 22. 15:04

Akkor most már remélem érthető hogy mire gondoltam


És lehet megkövezni és köpködni!

Amikor megismertem a barátnőmet akkor tudtam hogy ő az akivel egy éleett le tudnék élni

Igy is van, 25 éve vagyunk "együtt"

Azért idézőjel , mert nem élünk egy lakásban

Tehát nem áll fenn a "mos/főz rám" helyzet, az se hogy a szexben bármi gond lett volna, sőőt..

Eszem ágában sem lett volna váltani, elhagyni anno

Anno, mert már vének vagyunk, legaláb is én


És ennek ellenére volt aki anno mégis "megkapott"

Még csak nem is az ego növelése, mert volt jópár , nekem elég, barátnőm életemben, van kikhez viszonyitanom

Nem másért mint amit irtam, a cserkészés érdekessége.

2012. szept. 22. 15:02

Csak az elejét olvastam. Ennyi idő után gondolom nehéz elszakadni érzelmileg, de ha ezt meg tudod tenni, akkor szerintem keress ezerrel munkát, és próbálj meg minél többet gyüjtögetni közben (az ő rovására, ha már ilyen).

Egyébként a lakást otthagyná nektek, ha menne? Mert persze az lenne a legegyenesebb út, ha ezek után menne.. csakhát amíg nincs munkád, valóban ki vagy neki szolgáltatva. Barátnőm volt férje nem fizeti a két gyerek után a gyerektartást már jó ideje, mióta kirúgták a munkahelyéről, és azóta dolozni se hajlandó elmenni, pedig munkája lenne:S

2012. szept. 22. 14:58
Szerintem egy csúnya általánosítás, hogy minden férfi ilyen. És egy megcsalást azzal palástolni, hogy ffi tulajdonság, nem fair. Tán ha férfinak születik valaki, akkor erkölcsi érzék nélkül, és agyatlanul?
284. csgybzs
2012. szept. 22. 14:37

"Nem értitek meg a férfi lelket. Nem gey, vagy legalább is a többség , tényleg nem hagyná ott a feleséget-családot és nem kényelemböl, nem azért mert mosnak főznek rá

Ilyen a férfilélek, kell neki a vadászat sikerélménye "


Nekem ebből nem jött le, hogy csak egy rétegre gondolsz.

283. Regin_a (válaszként erre: 282. - Csgybzs)
2012. szept. 22. 14:34

Nem értetted amiket irtam

Nem minden férfi csalja meg a feleségét, nem azt állítottam

Aki megcsalja, vagy tartósan szeretőt tart, azokrol irtam, és kiváltképpen az idősödő korosztályrol

282. csgybzs (válaszként erre: 279. - Regin_a)
2012. szept. 22. 14:12
Mert szerinted ez egy általános dolog. Hogy minden férfi ráun a nőre, minden férfi félremegy.
281. csgybzs (válaszként erre: 280. - Regin_a)
2012. szept. 22. 14:11

Konkrétan nem is rád gondoltam.

A férfinek nem KELL ilyen helyzetbe keverednie, saját magának csinálja, tudatos döntés.

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook