Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 10. 02:02

Sziasztok

Rbarso,Fegu oszinten orulok hogy jol vagytok,alexa minden rendben lessz.

Nos jol vagyok,szeretnek mar tul lenni a muteten.Vigyazzatok magatokra.Angi

2009. máj. 10. 02:02

Sziasztok

Rbarso,Fegu oszinten orulok hogy jol vagytok,alexa minden rendben lessz.

Nos jol vagyok,szeretnek mar tul lenni a muteten.Vigyazzatok magatokra.Angi

2009. máj. 10. 02:02

Sziasztok

Rbarso,Fegu oszinten orulok hogy jol vagytok,alexa minden rendben lessz.

Nos jol vagyok,szeretnek mar tul lenni a muteten.Vigyazzatok magatokra.Angi

2009. máj. 10. 02:02

Sziasztok

Rbarso,Fegu oszinten orulok hogy jol vagytok,alexa minden rendben lessz.

Nos jol vagyok,szeretnek mar tul lenni a muteten.Vigyazzatok magatokra.Angi

2009. máj. 10. 02:02

Sziasztok

Rbarso,Fegu oszinten orulok hogy jol vagytok,alexa minden rendben lessz.

Nos jol vagyok,szeretnek mar tul lenni a muteten.Vigyazzatok magatokra.Angi

2009. máj. 10. 02:02

Sziasztok

Rbarso,Fegu oszinten orulok hogy jol vagytok,alexa minden rendben lessz.

Nos jol vagyok,szeretnek mar tul lenni a muteten.Vigyazzatok magatokra.Angi

2009. máj. 10. 02:02

Sziasztok

Rbarso,Fegu oszinten orulok hogy jol vagytok,alexa minden rendben lessz.

Nos jol vagyok,szeretnek mar tul lenni a muteten.Vigyazzatok magatokra.Angi

2009. máj. 10. 02:02

Sziasztok

Rbarso,Fegu oszinten orulok hogy jol vagytok,alexa minden rendben lessz.

Nos jol vagyok,szeretnek mar tul lenni a muteten.Vigyazzatok magatokra.Angi

2009. máj. 10. 02:02

Sziasztok

Rbarso,Fegu oszinten orulok hogy jol vagytok,alexa minden rendben lessz.

Nos jol vagyok,szeretnek mar tul lenni a muteten.Vigyazzatok magatokra.Angi

2009. máj. 10. 02:02

Sziasztok

Rbarso,Fegu oszinten orulok hogy jol vagytok,alexa minden rendben lessz.

Nos jol vagyok,szeretnek mar tul lenni a muteten.Vigyazzatok magatokra.Angi

2009. máj. 10. 02:02

Sziasztok

Rbarso,Fegu oszinten orulok hogy jol vagytok,alexa minden rendben lessz.

Nos jol vagyok,szeretnek mar tul lenni a muteten.Vigyazzatok magatokra.Angi

1529. alexa7201 (válaszként erre: 1527. - B9fb9d38f8)
2009. máj. 9. 19:42

Köszönöm kérdésed.

Június 8.-án megyek a kékgolyóba. Majd ott értékelik a leletem. Addig munka ezerrel. Most a nagyfiam ballagására készülünk. Most volt nyolcadikos.

Mindenkinek kellemes hétvégét.

2009. máj. 9. 18:19

Sziasztok,

én jól érzem magam alig van valami fájdalmam, el sem akarom hinni, hogy ilyen jó erőben vagyok.A két műtét között nagyon odafigyeltem magamra, immunerősítés, vitaminok, táplálkozás, hiszem ez is közrejátszik benne.A sebem is szebb,még egy kicsit varas, de látszik, hogy nem lesz olyan vészes mint amilyennek gondoltam.Persze most csak pihizek és pihizek.Az anyák napját túléltem, kedves kicsi lurkók voltak.

Látszik a fórumon, hogy inkább a szabadban vagyunk mint a gép előtt, de kell is a jó levegő, napsütés, mindenkinek minden jót kívánok. Ja, fegu, úgy irigyellek a kerékpár miatt, most már nekem is be kellene szereznem egyet!

2009. máj. 9. 16:39

Sziasztok!

Gondoltam jelentkezek. Én jól vagyok, fizikai erőnlétem is egyre jobb. Sokat bicajozok és tornázok. Nekem már csak egy gondom van a súlyom.

Lement 2 kg. és azóta semmi.

Ti, hogy vagytok?

Rbarso, hogy bírtad az ünnepséget? Milyen a vágásod? Elmúltak a fájdalmaid, gombócérzés, stb?

Tünkány van valami fejlemény? Te megnézetted magad?

Angi, ugye nem izgulsz nagyon? Hogy érzed magad?

Alexa? Változás?

Majean, Te mint azt hiszem a legrégebben műtött?

Vigyázzatok magatokra!

1526. 7529edede9 (válaszként erre: 1525. - Tünkány)
2009. máj. 7. 21:18

Szia,

az anyák napja holnap lesz már nagyon várom.

Jól vagyok, ma voltam az onkológián, júniusban kell majd befeküdni kezelésre, holnaptól kezdek szedni újból gyógyszert, nem tudom, hogy áll be, biztos lesznek rosszulléteim az elkövetkező hetekben.

Ti nálatok mi a helyzet?

1525. tünkány (válaszként erre: 1523. - 7529edede9)
2009. máj. 7. 20:25
Hogy vagy? Bírtad az ünnepséget? Remélem, hamar rendbe jössz!
1524. majean (válaszként erre: 1523. - 7529edede9)
2009. máj. 6. 18:30
Örülök, hogy túl vagy a műtéten. Az ünnepségen ne pityeregjél!-mondom én aki mindig elsírtam magam a boldogságtól. Szia! Minden jót kívánok Neked!
1523. 7529edede9 (válaszként erre: 1522. - Alexa7201)
2009. máj. 5. 11:05
Én is nagyon el tudok érzékenyülni, biztos bőgni fogok, a torkom úgy fog szorítani szerintem mintha megfulladnék, de megéri!
1522. alexa7201 (válaszként erre: 1521. - 7529edede9)
2009. máj. 5. 10:43

Tapasztalatom szerint egy ilyen ünnepség fél gyógyulás.

Én még mindíg nem tudok elég zsebkendőt vinni magammal. Pedig a nagyoknál már begyakorolhattam volna.

2009. máj. 5. 10:00

Sziasztok,

elég jól érzem magam, talán hamarabb erőre kapok mint múltkor.Szorít a légcsövem ( vagy nem tudom mi),kicsit fáradt vagyok, egyébként nincs okom panaszra, pénteken már megyek az oviba anyák napjára, azt nem hagyhatom ki!

Veletek mi újság?

2009. máj. 4. 17:36
Meglatjuk,bocs
2009. máj. 4. 00:42
Hja es irj hogy hogy vagy,persze ha van ra erod es lehetosegen.cupp Angi
2009. máj. 4. 00:40

Sziasztok.

Rbarso igyal kamilla teat,pihenj,sokat,es vigyazz magadra.Az en mutetem meg odebb van.Junius 1.Addig meg van ido,erdekes hogy,mindenki irta akit 2xer mutottek hogy a 2-ik jobban megvisel.Hmmm meglassuk.Mindenkinek minden jot.Angi

1517. tünkány (válaszként erre: 1511. - 7529edede9)
2009. máj. 3. 16:00
Nagyon jó, hogy túl vagy rajta!!! Remélem, napról napra jobban leszel! Pihenj sokat!
1516. b9fb9d38f8 (válaszként erre: 1511. - 7529edede9)
2009. máj. 3. 15:19

Szia!!!!

Gondoltam rád, és valahol arra is, hogy hamar haza fogsz jönni! Örülök, hogy jól vagy!!! A szorítás gondolom a műtéti ödémától van, nekem is volt ilyenem. Pihenj sokat. Aggódtam a hangod miatt, de örülök, hogy felesleges volt:-)

1515. alexa7201 (válaszként erre: 1511. - 7529edede9)
2009. máj. 2. 19:57

Köszönöm a bíztatást.

Erőt ad,hogy Te ilyen hamar a műtét után még az én kis "hülye" problémámmal is tudsz foglalkozni. Már csak az a gondom, hogy rendkívűl feszült vagyok. Egy évvel ezelött jó volt a Tsh-m, azóta nem nézték.

Persze itt a rengeteg gyerek, a munka a válság stb... Lehet, hogy csak ezért vagyok a szokásosnál ingerlékenyebb.


Remélem jó eredményeid, és hamar felépülsz.

1514. e76e8f01ad (válaszként erre: 1511. - 7529edede9)
2009. máj. 2. 18:49

Sziooooorbarso!

De orulok hogy ilyen hamar itt vagy,es hogy tul vagy rajta,vigyuzz magada,pihenj,erdekes hogy a hangod tokeletes,de hala istennek.Igen es nagyon orulunk hogy itt vagy koztunk ujra,minden jot kivanok .Angi:))

1513. Erika8 (válaszként erre: 1511. - 7529edede9)
2009. máj. 2. 17:44
Orulok hogy tul vagy rajta, vigyazz nagyon magadra, sokat pihenj , Szia
1512. 7529edede9 (válaszként erre: 1509. - Alexa7201)
2009. máj. 2. 17:31

Szia Alexa,

látod a göbök mérete nem stagnál hanem növekedik még ha kicsit is azért ezt nem lehet figyelmen kívül hagyni, ha esetleg eljön az idő, hogy műtétet javasolnak nem szabad gondolkodni rajta, de az orvosok tudják, hogy mit mondanak ( reméljük)így figyeltesd magad állandóan.

2009. máj. 2. 17:28

Szia mindenkinek!

Ma délelőtt hazaengedtek, túl vagyok rajta!!!!!!!!!!

Csütörtök délután 1/2 2 után vittek a műtőbe, gondoljátok reggel 7-től ennyit várakozni.Nagyon rosszul éreztem magam az altatásból ébredve, sokkal jobban megviselt minden mint múltkor.Iszonyatos hányingerem volt, 3 infúzióban ment le hányingercsillapító mire éreztem is valamit, bezúgott a fülem, izzadtam, ájulás közeli állapot volt.Érdekes módon most jól tudtam nyelni,az előzőnél ez nehezen ment, persze fáj a nyelés.Szerintem altatáskor megsérülhetett a gégém vagy a légcsövem mert nagyon szorít és nehezen veszem a levegőt,ilyet sem éreztem a múltkor.Na és a sebem is jobban fáj.Felvágták újra a régit és kicsit hosszabb lett ha jól láttam.Mondta a dokim, hogy nem volt egyszerű neki sem mert nagyon heges volt a környezet, be volt vérezve, nem volt eléggé gyógyult ( lehet, hogy én sem vigyáztam kellően)és neki így kellett dolgoznia.De nagyon hamar hazajöhettem, reggel kivették a kapcsot és kész.Ja és hangom tökéletes.Most ha megvan a szövettan mennem kell az onkológiára és rendezni azt a részét, jöhet a kezelés, bár legalább 1 hónapot biztos várni kell és ki tudja mikorra lesz majd időpont oda is.

Jaj, azért már nagyon jó érzés túl lenni rajta és újra itt lenni köztetek!

Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook