Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Trükkök, praktikák a teherbeesés érdekében fórum

Trükkök, praktikák a teherbeesés érdekében (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. júl. 29. 16:43

Ami nekünk segített:)


Gyuri bácsi: babaváró csomag ( csak én ittam)!

Gynevac


Jan 30.-án fejeztem be mindent.(Szurit és a 2.részét a csomagnak) Jan. 24.-én volt az utolsó vérzés. Most pedig már majdnem 10 hónaposan itt szuszok a mi kis mazsolánk. Pedig előtte 2

vetélés és 2 és 1/2 év próbálkozás.

32.napra teszteltem, mert előtte 2x is 31 napra vetéltem spontán. Ahogy pozitív lett azonnal Utro a 12. hétig.

87. addri
2013. júl. 29. 02:15

Sziasztok!


Bocsánat de még új vagyok.Csak ide tudtam betenni a kérdést.


Július 19-én jött meg a menstruációm. Július 26-án lefeküdtem a barátommal és Kiszakadt a gumi. Belém élvezett. Lehetek terhes hogy a menstruációm már elállt és utána 1-2 nappal rá szakadt ki a gumi?


Hány szézalék van a terhességre?


A válaszokat előre is köszönöm.

86. baby3
2013. ápr. 21. 14:27
Ha valaki tudna segíteni légyszíves privátba írjon.Köszönöm
85. baby3
2013. ápr. 21. 14:25
Sziasztok!Én 25éves vagyok és a párommal úgy döntöttünk 4-hónappal ezelőtt hogy bele vágunk mert kisbabát szeretnénk,de azóta nem sikerült,tudnátok valami jól be vált praktikát ajánlani,hogyan eshetnék könnyeben teherbe?
2013. márc. 6. 09:32

Sziasztok


Szeretném megkérdezni hogy volt e valakinek olyan tapasztalata hogy mérte az ébredési hőmérsékletét és 36 fok alatt volt... (35,5 fok) Köszi

83. melcsiii (válaszként erre: 80. - Babát.szeretnénk)
2011. okt. 26. 16:24

Szia, picit egy cipőben járunk...de hidd el sikerülni fog!!!!

Valószinű te is elvetéltél amikor megjött ahogyan én, de lehet az is hogy te terhesseg alatt menstrualsz....viszont a verből ez kiderülne, keresd fel a dokidat szerintem....

És fel a fejjel!!!!!Sok sikert!!!!!

2011. okt. 26. 16:20

SZiasztok:) Ugy néz ki hogy volt egy honapja egy spontan vetelesem amirol nem tudtam mert 3 nap késés után megjött a menszim. Dokim szerint ekkor vetéltem. Viszont amikor késett csináltam tesztet es az negativ lett. Ezutan ketszer is ugy ereztem mintha megint meg akarna jönni, de csak a nyák volt picit véres. Amikor aztan kisse verezni is kezdtem, hivtam a dokimat, kerdezte csinaltam-e tesztet. Mondtam hogy nem, mert 2 hete menstrualtam, elotte meg negativ volt. Este amikor munkabol hazaertem azonnal mentem megcsinalni a tesztet , de ahogy pisiltem egyidoben egy erősebb vérzés is elindult. A teszt pozitiv lett rögtön! Hívtam a dokit, aztán 4 éjszakát aludtam a kórházban méhen kivüli terhesseg gyanujaval. Vérből kimutatták a terhesseget, harmadnapra feleződött az érték , így kiengedtek. Az ultrahangokon nem lattak sehol semmit.

A lényeg hogy vetéltem valamikor es ennek oka volt.

Szeretnék tanàcsokat kérni arra mivel tudom segiteni a beágyazódást?? Tervezzük a babát a férjemmel.

Ma megint véres a nyák, hát mostvagy megjön vagy ujra terhes vagyok, ugyanis mielott korhazba kerültem folyamatosan próbálkoztunk hiszen elvileg középfázisom volt. És azt olvastam hogy vetélés után a szervezet azonnal ujrainditja az uj ciklust. A dokim szerint meg amig a terhessegi hormon jelen van a szervezetben , nem lehet teherbe esni....

Most akkor mit higyjek????

Adjatok légyszi tanácsokat hogy milyen teákat igyak (elevitet szedek), hogy segitsem a teherbeesést és a megmaradását ha sikerült.:) Merthogy sikerülni fog:) érzem, tudom....

Előre köszönöm.

81. nyüzsike (válaszként erre: 80. - Babát.szeretnénk)
2011. okt. 20. 01:07

Szia!


Az lenne az első kérdésem, hogy voltál e orvosnál a pozitív teszt és a "mensi" után. A mensid olyan volt mint szokott? Én úgy tudom, hogy a pozitív terhességi teszt nem szokott csalni, legalább is nagyon minimális rá az esély. Tehát az is lehet, h terhes vagy csak éppne valamiért menstruálsz(ami másnál is előfordul az eslő időben,mert a szervezet emlékszik rá, hogy mikor kell megjönnie, legalább is ezt olvastam). Szerintem tesztelj még egyet valamikor mostanában és ha az is pozitív akkor irány a doki.

Remélem összejön a baba, szorítok. :)



Egyébként én is babázni szeretnék. 5 hónapja próbálkozunk a párommal. Előtte kb. 6 évig fogamzásgátlót szedtem. Most vettem ovu tesztet, meg a lábak a falon persze, és remélem h ebben a hónapban már nem jön meg már nagyon szeretné. :)

2011. okt. 16. 11:34

Sziasztok!


Remélem nem gond, hogy "idepofátlankodtam" hozzátok. Mi is kisbabát szeretnénk a párommal már 3 hónapja próbálkozunk, de most már egyre több mindennek utána olvastam. Ez lesz a negyedik hónapunk 4 napja pozitívat teszteltem erre, az éjszaka megjött, nagyon kiborultam. . . :(

Ma már azon gondolkoztam, hogy vajon biztos van e peteérésem, mert ugye sokan írjátok, meg sok helyen olvastam ezt a nyálkás tojásfehérje színű folyadékot, nekem sosem volt. . .

Amit rólunk tudni kell tavaly összejött a baba véletlenül majd a 8. hétben spontán vetélésem volt. :( Nagyon megviselt, utána sokáig nem is próbálkoztunk, majd júniustól újból elkezdtünk, de semmi, vagyis most volt, hogy pozitív teszt, tünetek, és a végén megjött:(

Már nem tudom mit csináljak, hogy mi lehet a gond, vagy mit kellene máshogy csinálnunk, hogy megmaradjon, de nagyon vágyunk egy kisbabára. Mit tudtok ajánlani?

Gondolom, hogy ne görcsöljek, de ez ha olyan könnyű lenne, szerintem annak aki gyermeket szeretne, nem egyszerű bemagyarázni azt, hogy ne görcsöljön. . .

Ti mióta várjátok a jövevényt?

2010. szept. 2. 14:37

Sziasztok!

Már rég írtak ide, de hátha valakit érdekel...:

majd 3 év után babás lettem, nagy örömünkre, ez időszakból maradt egy bontatlan FEM gyógynövény kapszulás tápl. kiegészítőm, melyet nőknek ajánlanak a teherbeesés elősegítésére, női nemi működés, belső szervek támogatására.Én is szedtem, nekem nagyon jó volt. Ha valakit érdekel, írtam róla apróhírdetésben...

Sikeres babásodást minden arra vágyónak!

78. BayBanya (válaszként erre: 76. - 322b5d6aad)
2010. ápr. 29. 23:15

Szia!

Nem kell nagyon megijedni.

Nővéremet 19évesen kellett megműteni - jobb petefészek, és a fél méhe lett oda.

De egy héttel a 20. születésnapja előtt megszülte az első lányát. Aztán hat évvel később a másikat.

Görcsölni nem kell - minden lehetséges.

A másik pedig:

a legjobb barátnőm van olyan helyzetben mint Te.

Hajlamos a cisztásodásra, és az egyik petefészke már ráment. Ők egyenlőre gyógyszer nélkül próbálkoznak - bár alig 3hete volt még egy műtétje, nem adta fel. Viszont nem is görcsöl rá. Az se jó ...

Kitartás :) mint mondtam, minden lehetséges :)

77. pit9
2008. aug. 21. 20:12

Szia Tóthani85!

Nézd meg a következő oldalt: babát tervezők otthona. Ott találsz egy pontot, ahol a különböző homeopátiás bogyókról és teákról van szó, mikor kinek mit érdemes szedni. Ne keseredj el, nekem ez év januárjában lett egy P4 leletem, majd két P3, ráadásul HPV pozitív lettem. Áprilisban leep műtétem volt (tudom ez picit más), májusban "zöld utat" kaptam a dokimtól. Május végétől szedem a Gravidát, hetente kétszer mozogtam egy kicsit, és rengeteg gyümit meg zöldséget eszek. Ja és biztatom magam ezerrel. Mi a Párommal most augusztusban gondoltuk úgy, hogy rajta! Ma kellett volna, hogy megjöjjön, de hál'istennek eddig semmi. Sőt, megfigyeltem egy pár jelet, ami eddig a ciklusaim során nem volt, vagy nem pontosan így volt. Vasárnapra tervezném a tesztelést, a Páromnak akkor lesz névnapja. Hátha....

2008. aug. 19. 06:46

Szep Napot mindenkinek!

Ezelott ket nappal kezdem olvasni ezt a forumot ,mivel a parommal most ereztuk azt ,hogy johet a baba.Azt hittem ,hogy egyszerubb lesz a dolog de ra kellet ,hogy jojjek, hogy a dolgok nem ugy mennek mint ahogy en azt elkepzeltem .A ,,babaprojektet,, meg az is nehezeti ,hogy tavaly juliusban cisztat talaltak az egyik petefeszkemben ,amit masnap meg is kellet muteni,mivel nagyon surgos volt.Sajnos a mutet kozben rajottek ,hogy a petefeszket nem lehet megmenteni,es kivettek egy petefeszkemet,a masikat pedig megmutottek mivel az is cisztas volt.Szoval ennyi roviden,pont emiatt gorcsolok ,hogy nem lehet gyerekem ,vagy csak nagyon nehezen eshetek majd teherbe mivel en ,,fel esellyel,, altam neki a babacsinalasnak.Ket hete voltam nogyogyasznal ,felirt ket fele gyogyszert ,egyiket a menses otodik napjatol kell szedjem utanna 5 nap szunet utan a masikat ,remelem bevalik. A cickafarktearol mi a velemenyetek ,segitett mar valakinek? Varom valaszotokat!Gratula akinek mar sikerult es sok szerencset aki meg most probalkozik!

2008. febr. 28. 10:26

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni mert babát szeretnénk, de még nem sikerült nem tudom mit kellene tennem esetleg mit csinálok rosszul.

Előre köszönök minden segítséget.

Niki

2008. febr. 15. 10:58

Sziasztok!

A teákat illetően véletlenül képben vagyok: a ciklus első felében a málnalevél tea segíti a peteérést, a második felében a palástfű illetve a cickafark segíti a nyálkahártya felépülését. a palástfű tinktúra formájában jobb, csak Magyarországon nem lehet kapni, legalábbis a patikában csak pislognak rám... A barátcserje (pl. Premens tabletta) a ciklus teljes ideje alatt szedhető, az mindenre jó. De a teák sorrendjét nem keverni!!! A palástfű vetélés ellen is jó. Itt érdemes körülnézni: www.babatervezok.otthona.net)

2008. febr. 13. 15:30
Sziasztok!Nálam a cickafark illetve a csalán,amit rendszeresen iszok,ez akkor is így volt amikor még nem is akartunk bébit.Azóta mint írtam a palástfű és a málnalevél.Ami még ajánlatos és én személy szerint nagyon szeretem az a zöldtea,bár ezt nem a terhesség kapcsán,csak úgy általánosságban.
72. 91da1d93eb (válaszként erre: 71. - Hencike27)
2008. febr. 13. 09:20
A cickafark tea segít a peteérésben. Én úgy tudom hogy a ciklus első felében lehet inni.
2008. febr. 13. 09:13
Mire jó a cickafark tea?
2008. febr. 13. 08:41
Sziasztok! A barátcserjés bogyó segít ha nincs peteérésem?
2008. febr. 5. 18:26
Sziasztok!Amit nekem ajánlottak a málnalevél és palástfű tea.Igazándiból keverve is lehet inni,de a málnalevél az utolsó hetekben elősegíti a méhösszehúzodásokat,míg a palástfű elősegíti a megtapadást.Tapasztalat még nincs részemről,most tesztelem.Persze a cickafark az elmaradhatatlan,nem véletlen hívják"női teának"
68. belle (válaszként erre: 62. - Picike82)
2008. jan. 19. 07:54

Szia picike!

Előbb derítsd ki van e rendesen peteérésed, és segíthet egy meddőségis (ne zavarjon, hogy így hívják) orvos is. Nekem bejött. Igaz nekem van egy fejlődési rendellenességem is osztott méhem van. De fél év alatt csodát tett. A kislányom 8. hónapos. Ne add fel hajrá. Persze a homepátiás bogyó is segítség lehet.

67. cicus818 (válaszként erre: 66. - Cicaanya)
2007. nov. 5. 19:21
Hát ez szörnyű.Bizosan nehéz lehetett neked.Centrum Maternát is szedni kell a ginsengel együtt????,
2007. nov. 5. 19:16
már 10 éves a fiam, de vol tegy tavaj kicsikém, de elvetéltem :((( (mondjuk nem is tudtam nem is volt jele! :(( ) csak majd nem ott maradtam!!!!
2007. nov. 5. 19:15

amugy uncsihugomnak is bevált, nekem is, most 10 hónapos LILIÁNÁNK! anyukájának is be vált a modszer amit öreg ,.nyugdijba ment nőgyógyászom mondott!

1 hónap MATERNA, este csokikázni (na nem sokat!) az emberrel és na majd ott leszt az eredmény:D

hát nekünk csajok béééjött!!!!!!

64. cicus818 (válaszként erre: 63. - Cicaanya)
2007. nov. 5. 19:14
Szia.Neked ez bejött?????????
2007. nov. 5. 19:12

ginseng és homoktöviskapszula de csak is patikában vedd(és kicsi barna üvegest!

na és csokikát az embenek estére :D

2007. okt. 24. 09:53

Sziasztok lányok!

Régen jártam már erre,de nagyon remélem,hogy tud nekem valaki segíteni. Nagyon rövid a ciklusom 23-24 nap. Említettétek,hogy a teherbeesést segítené egy homeopátiás bogyó. Szeretnék venni ilyet,de sajna fogalmam sincsen mi a neve?,hol kapok ilyet?

Tűkön ülve várom válaszotokat,mert már nagyon szeretnénk babát :)

2007. aug. 23. 16:26

Sziasztok!

Mi most fogtunk hozzá. A lábemelős mutatványt én is csinálom, remélem, hatásos lesz.


Én elkezdtem előtte szedni PreMens tablettát (barátcserje kivonatot tartalmaz). Azt mondják róla, hogy nem csak a premenstruációs tüneteket enyhíti, hanem apróbb hormonális eltéréseket is korrigál, így elősegíti a teherbeesést. Van egy indexes fórum, ott dicsérik sokan. Én egyelőre csak annyit vettem észre, hogy az utóbbi két mensim barnázás nélkül, teljesen tisztán jött meg.

60. arizona_go (válaszként erre: 57. - Marcsi20)
2007. aug. 23. 01:36
szia szerintem a menstruáci közöti peteérésnél porbálokoz,és ha szeretkezés után emeldfel a lábaidat a levegöbe ugy mint ha gyertya állast csinálod maradj ugy pár pecig,a baratnömnek bejött
2007. aug. 23. 01:31
stezetnek teherbe esni de a baratom nem elég aktuv és szerték valami tnácsot kérni hogy tegyem aktiva már majdnem mindent bevettetem de nem sikerult,ha szeretkezunk sik szor van az hogy ö nem megy el csak én igy hogy esek teherbe,ö mindig azt mondja ki vanak az idegei,röviden enyi
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook