Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eccer volt, hol nem volt... fórum

Eccer volt, hol nem volt... (beszélgetős fórum)

919. csemár (válaszként erre: 918. - Guruljka)
2012. szept. 20. 11:12
...Tegnap rengeteg fecskét láttam, röpködtek, össze-vissza, szerintem azok már valahonnan (felőletek?) ideértek a nagy vándorútjukon...
2012. szept. 20. 10:45

A komondor is nedvesnek ítélte az időt, mert behozta a piros rongyot.

Tavaly, mielőtt a hó leesett volna, az összes játékát behurcibálta. Mind a 4 labdáját, a banyáját, a piros rongyot. :D Most még csak a rongyot, úgyhogy lesz még jó idő. :D

Az egyik cica pedig bebújt az elektromos járgány letakart ülésére, mert plusz le van takarva egy jókora esőkabáttal is, ez pedig, mint egy sátor, meleget tart...:D

2012. szept. 20. 10:42

Az a baj, hogy semmi kiegészítő nincs hozzá. Se kókusz, se csoki...

És tojáskám is kevés van, én inkább sütök máskor. Kell a tojás rántottának, vagy a halacskához is...

916. csemár (válaszként erre: 915. - Guruljka)
2012. szept. 20. 10:37
Hát akkor süssünk guráblit! :-D ...Én ugyanis azzal ébredtem, hogy ma sütök... Meg vettem padlizsánt, a gyöngébbek kedvéért az lesz ebédre, karikára vágva, lisztben megforgatva kisütöm. Hús még van, maradék...
2012. szept. 20. 10:26

És ezt jól elszúrtam...megettem a kimaradt fehérjét rántottának, pedig elvileg tartogatam egy sütibe.

No de nem baj, legalább nem kell belőle habot vernem. (Nem elég jó a gépem már, azt hiszem...nagyon soká tart, és akkor se elég kemény a hab.)

Még a végén kénytelen leszek megint guráblit sütni. Ej-ej...:D

2012. szept. 20. 09:12

Jó reggelt!

Én alighanem reggelizni megyek hamarosan, mert éhes vagyok. Életemben először vagyok úgy éhes, hogy a kávé íze még a számban van..

913. csemár
2012. szept. 20. 09:06
Megyek most... (Na nem turkálni... :-D ...Boltba.)
912. csemár
2012. szept. 20. 08:21

Zelma!

Bocs, hogy "ide" hoztam át egy "ottani" témát, de azt mondom Neked, hogy ha tudsz varrni, a Tiéd a világ...!

Egy sztori: szeretek turkálni, bár - mert kisvárosban élek én is - kicsit feszélyez (néha). Viszont remek dolgokat tudok kiturkálni időnként, olyat, pl. hogy kötött (!) selyemblúz pl., ami ugyan 1 hétig szárad, ha kimosom, de olyan kellemes viselni, hogy csak na!; vagy selyemtunika, amelyből (egy kis átalakítással) a legkedvesebb nyári hálóruhám "lett"... És így tovább, sorolhatnám... A turkálók iránti feszélyezettségem akkor oldódott fel, amikor összetalálkoztam ott a varrónőmmel... Rá is kérdeztem... Aszonygya nekem: "Ilyen jó anyagokat sehol nem veszel...! ...Átszabom..." Érted, mit akarok...!?

911. csemár
2012. szept. 20. 07:54

Zelma!

...Olvasom, amit ajánlottál Guruljkának... Háááát... Ha én egyszer kinyitnám a száááámat...! Ha én egyszer elkezdenék beszéééélni...! :-D

A 155. hsz.-nál tartok. (Csodálkozom magamon, hogy magamtól nem találtam meg ezt a fórumot, mert ezek a dolgok engem is ropppant érdekelnek.)

910. csemár
2012. szept. 20. 07:24
Már itt is esik, irigykedés, Guruljka, felfüggesztve! :-D
909. csemár
2012. szept. 20. 05:58

Jó reggelt!

Olvasom: emlegettetek... Közben meg kááávééézgattatok, csevegtetek! Sajnálom, hogy kimaradtam!

...Persze nekem nincs szobabiciklim...! :-/

...Meg nem is volt szabad ennem-innom estig... :-/

...Nah, de túl vagyok rajta, este már megvolt a zsíroskenyér-vacsora...

Zelma! Rákerestem arra a linkre én is, de csak a második lapig jutottam... Érdekel, bejelöltem, majd figyelem...

Guruljka! Nálatok esett???!!! (Hadd legyek irigy most egy kicsit! Itt semmi; csak a szél ért ide, az viszont nagyon...!)

...Próbálok pozitívan hozzáállni a tegnapi eseményekhez (fogorvos)... Új helyen voltam, gondoltam: egy látogatás, fog ki, kész... Ehelyett a kedves-kedves fogorvosnő aszonta: gyökérkezelés, korona... Mertmivelhogy mencsük meg... :-) Ráálltam, bár kételyeim vannak, hogy kellett-e ez nekem?? Nah, mindegy: maradnak a tények: az elkövetkező hetekben ekkor-akkor újabb látogatás a rendelőben...

Emlegettetek, hogy hogy lehetek, köszi a figyelmességet! Szinte már el is felejtettem... :-) (Egy kis megfázás csak, lázam sincs, sem egyéb tünetek, csak a "hapci" - igazán semmiség...)

Szép napot!

2012. szept. 19. 17:35
Ó szegénykém! Pihenj csak!!!
907. csemár
2012. szept. 19. 17:34

Sziasztok!

Megvagyok, csak egy kicsit kótyagosan. (Most értem haza a fogorvostól.)

További szép napot, kellemes estét, jó éjszakát!

2012. szept. 19. 17:19
Hát...még jó, hogy nem raktam be a mosógépet. A gyapjútakaróim éppen áznak ez esőben, Nagyon jó illatuk lesz, mire majd megszéradnak! :D
2012. szept. 19. 16:59

Köszönöm!

Régen rendesen sportoltam, most ez a mozgás is nagyon jól esik. És pont ez a "trükkje": jól kell esnie. :D

904. Zelma68 (válaszként erre: 903. - Guruljka)
2012. szept. 19. 16:57
Nagyon elszánt vagy :) Csak gratulálni tudok :)
2012. szept. 19. 14:34

Ráadásul én nem is tudtam, hogy milyen jó egy ilyen szobabringa. Egyet próbáltam régen, kórházban, hát az nem sokat ért, le volt már strapálva nagyon.

Külön örülök a kijelzőjének, meg a 8 állítható fokozatnak. Tudom követni, mennyit fejlődöm.

Most csak kicsikéket tekerek még, ha úgy érzem, csak felpattanok rá. :D Mégis, már éreztem reggel a lábamban!

A szarvára (kapaszkodója) meg rátekertem a latex szalagomat, a hátam-oldalam-karom biztosan fogom holnap érezni.

902. Zelma68
2012. szept. 19. 13:59

Hát egy teleport gyorsabb lenne...:))

Nagyon rendesek, hogy segítettek :)

2012. szept. 19. 13:48

Nem, nekem Hoxás-virtuális odatekerőm van!

A szobabiciklim, amit tegnap az egyik Hoxás szerzett nekem, a másik meg ide szállította, össze is szerelte. :D

Nem is laksz közel, ami azt illeti.... :D

900. Zelma68 (válaszként erre: 899. - Guruljka)
2012. szept. 19. 13:42
Picike 3 kerekűd van? :))))
2012. szept. 19. 13:39
Tekerek, tekerek!!! :D
898. Zelma68 (válaszként erre: 897. - Guruljka)
2012. szept. 19. 13:37
Na hol agy már? Elhűl a kávé :P
2012. szept. 19. 13:34
°o° hát pár napnál tovább nem is lehet bírni az ilyet..
896. Zelma68 (válaszként erre: 895. - Guruljka)
2012. szept. 19. 13:24
Gyors lefutású, pár nap és jobban vannak.
2012. szept. 19. 13:21
Köszönöm. Drukkolok nekik én is, mást nem is tudok tenni.
894. Zelma68 (válaszként erre: 893. - Guruljka)
2012. szept. 19. 13:20
Jobbulást kívánok nekik. Nálunk is volt sok ilyen beteg mostanában.
2012. szept. 19. 13:17

Én is!

Szegény lányomék elkapták ezt a hányós nyavalyát, alig élnek.

892. Zelma68 (válaszként erre: 891. - Guruljka)
2012. szept. 19. 13:16
Remélem nem beteg.... Lehet később benéz. Hiányolom ám....
2012. szept. 19. 13:15

Finom lesz!!! :D

Vajon Csemár-unk nem tartana velünk? Szundít ilyenkor?

890. Zelma68 (válaszként erre: 889. - Guruljka)
2012. szept. 19. 13:05
:DDD Oké, nyitom az ajtót, főzöm a kávét :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook