Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
1622. 4b6a2525df (válaszként erre: 1620. - Ilcsimama)
2014. jan. 1. 18:50
feltétlen benézek:)
1621. Ilcsimama
2014. jan. 1. 18:28

Ilcsi mama ajándéka a 2014. évre minden kedves fórum látogatónak.


2014. évre a Kínai Horoszkóp alapján:


A Kínaiak Kb.3000 éve ünneplik meg az állatjegyekkel kezdődő Hold Új Év ciklusokat.

A hold járásától függően január utolsó harmadától, február második feléig változó időpontokban kezdődnek, és összesen 12 állatjeggyel folytatódnak. Ehhez öt elem rendeltetik: Fém, Tűz, Föld, Víz, és a Fa. Az állatévek az idők végezetéig ismétlődnek, azonban az elemek mindegyik évben más-más elem uralom alatt állnak. Vagyis a hatvan évig tartó nagy cikluson belül egy-egy állatjegy mindig más elemhez társul.


2014.-ben a január 31.-től 2015. február 18-ig tartó LÓ évet a FA elemhez társítják.

Az univerzumot egyensúlyba tartó egymást kiegészítő dinamikus erőket a jin és jang néven ismerjük. A Jang a tevékeny és tüzes a nappallal és Nappal társítható.

2014.-ben + JANG jelleg lesz adott az évre. Ebben e sebes iramú izgalmas évben, a szerencse egyénileg és globálisan is, egyaránt ingadozó lehet. A Kínai asztrológiában pedig hatvanéves ciklusonként érdekes visszatérő jelenségeket véltek felfedezni.


Egyébként egy sima Kínai ciklus 12 évig tart, egy teljes „nagy évet” alkotó tizenkét éves ciklus 60 esztendeig tart.

(11 év 315 nap, ennyi idő alatt kerüli meg a Jupiter egyszer a napot.)

Egy érdekes legenda szerint kapták az egyes ciklusok az állatneveket.


Újév napján a Buddha magához hívta a birodalom állatait, azért, hogy közösen ünnepeljenek.

Ám csak tizenkét állat jelent meg az ünnepségen. Az érkezésük sorrendjében: Patkány, Bivaly, Tigris, Nyúl, Sárkány, Kígyó, Ló, Kecske, Majom, Kakas, Kutya, és a Disznó.


Buddha azzal jutalmazta meg őket, hogy mindegyikőjüknek felajánlott egy - egy saját évet, amikor ők maguk befolyásolják az eseményeket főleg abban az évben és jegyben született emberek sorsát is, meghatározhatják. A tizenkét állat mindegyike a bátor tigrishez hasonlóan egy-egy év sajátosságait jelképezi.


Így aztán: 2014. 01. 31 – 2015. 02. 18-ig, a Ló évében már fellendülhet a gazdaság a kereskedelem, a jobb élet lehetősége, azonban a pénzköltésre vigyázni kell, mert túlléphetjük az ésszerűség határait.

Ekkor a Jupiter bolygó a Rák és az oroszlán jegyben jár.

A Nyugati asztrológia szerint is a zodiákus különböző jegyein lassan keresztülhaladó bolygók befolyásolják az emberek sorsát, és készítik elő a történelmi változásokat.

A bolygóállások hozzák be azokat a változásokat, amelyeket mi emberek itt a Földön érzékelhetünk, azért mert mindenegyes bolygó egy bizonyos rá jellemző hatást fejt ki és a földi élet más-más területét befolyásolják.


Bár lényegét tekintve a két asztrológiai rendszer jelentősen eltér egymástól, de vannak érdekes – véletlenszerű- hasonlóságok a két rendszerben.


Míg a keleti asztrológia a HOLD változásán alapuló naptárra épül, addig a Nyugati pedig a napjárására, vagyis a tavaszi március 21-i napfordulóval, kezdődő „12 állatövjegy” rendszert tartalmazza, és minden egyes jegyet valamely bolygó ural.


Ennek következtében minden egyes bolygó egy bizonyos rá jellemző hatást fejt ki. Mivel a bolygók eltérő sebességgel száguldanak át a különböző zodiákus jegyek között. Így némelyikük csak át süvit, míg a lassabbak évekig is benn maradnak egy-egy jegyben. Ezért a lassabban mozgó planéták, mint például a Jupiter: 12 esztendő alatt járja be a zodiákust. Átlagosan egy-egy évet tölt minden egyes jegyben. Ekkor a lehetőségek a jóságos Jupiter által kijelölt vonalon érkeznek hozzánk.

A Rákban álló Jupiter nem kapzsi, de takarékos, szemléletet sugároz felénk, érdemes tehát megszívlelnünk a Jupiter hatását. Már csak azért is, mert Rák uralkodó bolygója a HOLD.

A Hold pedig szoros kapcsolatban áll az élet egyéb, de anyagi jellegű dolgaival is.


Ma egyébként január hónap 1-én 12óra 12 perckor a HOLD ● Hold ÚJ fázisban található, vagyis 11° fokon együttállásban áll a Nappal.

A Hold 1.-én és 2-án a BAK jegyet szeli éppen át, majd 3-4-én már a Vízöntőben halad tovább.

Bakjegy ura Szaturnusz sorsbolygó, (mely egyébként a Skorpió jegy 20°- nál tart éppen.), amely most Trigon nagyon jó fényszögben található a Jupiterrel. Viszont a Bakban jár a Plútó bolygó is, szintén 11° fokon halad éppen, ezért a Nappal- a Holddal és a Merkúr bolygóval is együttállásban található. Így aztán azt sugallja, hogy kommunikációra, az egymás tiszteletére szeretetére, szenteljünk nagyobb figyelmet.


A Plútó az Uránusszal is most kvadrát fényszögben található, és az Uránusz bolygó is a nappal- Holddal és Merkúrral is szintén Qvadrát állásban található. Mely két elv egymásba ütközését jelzi. Akadályoz, csak későn nagy erőkifejtés esetén enged teljesülést.

Plútó ugyan teremtő erejű (!) Fényszög azonban a Plútó a Bakban marad még évekig, amely szintén ún. Messianisztikusbolygó. És ha két ilyen”messiás” teremtő erővel találkozik az égen, akkor a valóban korszakalkotó változásokat jelezhet az emberiség történetében. A Plútó egyébként a tömegek bolygójának számít, ezért aztán kapcsolatban van a tömegegek sorsával is.


Mivel 2014. január 1.-én a Nap- HOLD – Merkúr – Vénusz - és a Plútó is a Nyugati asztrológia szerint a Föld elemhez társul, és mivel a Bak jegy egyébként kardinális jegy az általános horoszkópban a X/ Bakjegy-házát a TÁGABB KÖRNYEZET, a közélet, az ambíció,az "ÉN" világi érvényesülésének a területét, az előre jutást, a jövő útjának az alakulását jelzi, ezért mindenkinek érdemes lenne az életét jobban átgondolni.

1620. Ilcsimama
2014. jan. 1. 18:15

Kedves "guzmi" "ramooona",és "csoriéva" "polli"

"júliusi" és mindenki más is. Köszönöm a jó szavakat és a biztatást majd a napokban nézzetek be a Hoxa Hobbi&Otthon oldalra az időjárás előre jelzéssel kapcsolatosan teszek fel majd bejegyzést. Most pedig minden kedves asztrológiai fórumlátogatónak szeretnék a 2014. évre vonatkozó eligazodást adni.

1619. guzmi (válaszként erre: 1615. - Polli)
2013. dec. 25. 16:50

Drága Ilcsi Mama!


Nagyon Boldog Ünnepeket kívánok Neked és családodnak!

Én is kérlek szépen ha teheted az időjárás előrejelzést ne hagyd abba!! Nagyon jó egészséget és hosszú-hosszú életet kívánok !

Magdi

1618. ramooona
2013. dec. 22. 05:29

Nagy örömmel olvastam az újabb bejegyzést:)

Hát.. kérésem meghallgattatott, köszönöm, köszönöm!!

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!!

1617. 4b6a2525df (válaszként erre: 1616. - Ilcsimama)
2013. dec. 21. 19:33

Köszönöm:) Nagyon tanulságos:)

Kellemes ünnepeket:)

1616. Ilcsimama
2013. dec. 21. 19:03

Kedves Asztrológiai fórum látogatók.


Igencsak megható számomra, hogy milyen sokan írtatok nekem itt a fórumokon, illetve a személyes elérhetőségen is.

Az eddigi sok képletfejtésre, vonatkozó kérésekre –a jelzett okok miatt- már sajnos nem tudok a jövőben vállalkozni. Azonban néha-néha egyéb csillagászati asztrológiai ismeretek témakörben azért igyekszem majd leírásokat feltölteni nektek.


Mint például most a mai napon, mert ma december 21.-én 18-óra 11-perckor van a télnapforduló időpontja. Ekkor van az év leghosszabb éjszakája, innen kezdve korábban kel a Nap és később nyugszik le.

Ez azért van így, mert a Nappálya (Ekliptika), egy képzeletbeli kör: Vagyis a Nap látszólagos Földkörüli útja az égbolton szöget zár be, az égi egyenlítővel. Az égi egyenlítő a földi Egyenlítő kivetített mása a képletbeli gömbünk felszínén: így tehát pontosan a földi”Egyenlítő” fölött helyezkedik el. Tehát északi és déli félgömbre osztva az égboltot.

Vagyis Északi és Déli –sark fölötti találhatók az égi pólusok.


Ezáltal a két kör két helyen metszi, először a KOS –jegy, 0° foknál ez a tavaszi napéj egyenlőség, majd pedig Mérleg 0° foknál ez - az őszi napéj egyenlőség. Majd ellenkező irányban a Nap megkerüli júniusi napforduló idején a Ráktérítőt, ezzel eléri a nyári napfordulót, míg most decemberben pedig a Baktérítőt, vagyis a téli napforduló időpontját.

Ekkor tájt tehát az egyenlítőktől legtávolabb eső pontjai lesznek a napfordulók időpontjai, vagyis a Nap látszólagos évi útjával vannak kapcsolatban. Mivel azonban a föld dőlésszöge 27.5° fok így tengely ferdesége miatt vannak a téli éjszakák, felelősek a mínuszokért, míg nyáron pedig a kánikulákért. Mert a napsugarak beesési szögei szabják meg a földre eső sugarak erősségét. Amennyiben nem lenne az a tengely ferdeség, akkor nem lennének a földön évszakok.


Amennyiben azt vesszük figyelembe, hogy mennyi idő alatt jut el a Nap tavaszponttól ismét a tavaszpontig, akkor ezt nevezzük „tropikus” évnek, vagyis ez 365.2422 napnak fele meg.

A tropikus év mindig egyforma hosszú és közép nap 24-ed része a középidő szerinti óraszám.

Vagyis ez rövidebb, mint a sziderikus csillagév, (Napnak ugyanazon állócsillagtól- ugyanaz az állócsillagig mért időpontja mely egyenlő: 365.2564, nappal ). Azért, mert a Földnek az egy nap alatt megtett útja folytán 360° foknál kb. 1° fokkal kisebb fordulatot kell csak tenni, hogy ugyanaz az állócsillag ismét tetőzhessen.


Mivel a Föld évente egyszer megkerüli a napot, ezért a Nap keresztül halad minden állatövi jegyen. Asztrológiai szempontból a Nap belépése Kos jegybe március 21.-től jelzi az asztrológiai újév kezdetét, ezzel a nappálya mentét mérjük ki a 360°fokos körben a 12 egyenlő 30° fokos tartományára eső 12 állatövi jegyet. A nevüket pedig az állatövjegyektől kapták, amelyekben a Napot belépni látjuk, vagyis a Nappálya útja az égen, ahogy mi a földről látjuk.

Tehát akkor most a decemberben a zodiákus X. jegye (a 360° fokos horoszkópkörben az M.C-nek, vagyis az ég közepének felel meg ), a Bakjegy van, melynek az uralkodó bolygója

- nagyságát tekintve, a Jupiter után- a Naprendszer második legnagyobb bolygója a SZATURNUSZ. Szaturnuszhoz tartozik a stabilitás és korlátozás is, ugyanakkor egyes szemlélet alapján a Szaturnusz bolygót a végzetnek vagy a sorskezének is tekinthetjük.

A Szaturnusz a mitológiában a Föld és az időistene. Mivel azonban a Szaturnusz még a Bak mellett Vízöntőben is társuralkodó, ezért a - naprendszer határát kijelölve - a keresztények népi ünnepének karácsonynak nevezték el. A Szaturnusz a zodiákus egy vagy két jegyét is uralja, egyébként a többi bolygók is, a zodiákus egy vagy két jegyét is uralják.


Naprendszerünk középpontjában a Nap áll, a bolygók a Földdel együtt Nap körül keringenek.

A bolygók a Naptól való távolságuk sorrendjében egymás után következnek. Naphoz legközelebb a belsőbolygók keringenek: Merkúr, Vénusz, FÖLD, (föld körül keringő HOLD) és a Mars.

A külsőbolygók pedig: Jupiter, Szaturnusz, Uránusz, Neptunusz és Plútó bolygók.


A Föld 24 óra alatt egyszer megfordul a saját tengelye körül. Mint ahogy a Földnek Nap-körüli keringése okozza a látszólagos Nap-mozgását ugyanúgy a Föld tengelykörüli forgása az égbolt látszólagos mozgását is, okozza.


Békés Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek: Ilcsi Mama.

1615. Polli (válaszként erre: 1610. - Ilcsimama)
2013. dec. 20. 17:01

Kedves Ilcsimama


Szomorúan olvastam elhatározásodat, nagyon sajnálom, hogy itt hagyod a fórumot. Igaz aktív résztvevője nem voltam, de mindig szívesen olvastam a beírásaidat. Köszönöm a sok jó tanácsot, amit olvashattam tőled.

Kívánok neked az elkövetkezendőkre nagyon jó egészséget és sok örömet, hosszú életet valamint minden szépet és jót, amit csak kívánni lehet.

1614. 4b6a2525df (válaszként erre: 1610. - Ilcsimama)
2013. dec. 20. 14:56

Drága Ilcsi mama.


Azt még (bár nagyon fájó szívvel) , de elfogadtam, hogy elhagysz:( bennünket:(, mármint a fórumot, de megértem, hogy sokan kértünk és már nem tudod teljesíteni.


De kérlek nagyon szépen, hogy legalább az időjárás előrejelzést csináld meg légyszíves:)


Ne törődj a gáncsoskodókkal, Ők csak ostobák!!!


Nagyon jó egészséget kívánok az elkövetkező 10 Évre:)

,

Nagy tisztelettel és nagyon nagy szeretettel: Éva

1613. júliusi
2013. dec. 20. 14:23
Örülök,hogy itt vagy Ilcsi mama!Puszi,és kellemes ünnepeket!!!
1612. Ilcsimama
2013. dec. 20. 13:03

Kedves Fórumlátogatók.

/Pearl Cooper/ Itt a Karácsony!


”Angyalok táncolnak az éjben, a karácsony fénye lebben az égen.

Szerteszét szórja sugarát a Hold, s a csillagok, legyetek mindannyian,boldogok.

e csodás ünnepnapon.

Felejtsétek el, ha fájt a múlt, s örüljetek annak, hogy a fény kigyúlt.

Kigyúlt a karácsonyfa minden fénye s csillagszórója,

Mely megvilágítja mosolyotokat, újra, meg újra.

Örüljetek egymásnak, míg az élet együtt tart, mert az elmúlás utána már csak fogva tart. Szeressétek egymást, amíg lehet, mert, ha elmúlik a szeretet,

nincs mi, visszahozza a szép emlékeket.

Boldog karácsonyt mindenkinek, kinek szívében ott pislákol örökké a SZERETET.”


Fenyőszagú a lég és a sarokban ezüsttükörből bókol a feldíszített karácsonyfa.

Kik közel, kik messze vannak egymástól, most mind-mind a házakban összejönnek.

Kiknek ez meg nem adattatik, a képzelet szárnyán repülve szeretettel gondolnak egymásra. És zeng a zene - zeng az ének, szent karácsony ünnepének éneke.


Jégvirág költözzön mindegyik ablakodba, gőzölgő kalácsból jusson az asztalra.

Legyen sok, ajándék, szívemből kívánom, gazdagon, örömökben teljen a Karácsony.

Szeretettel: Ilcsi mama.

1611. ramooona (válaszként erre: 1610. - Ilcsimama)
2013. dec. 16. 17:49

Drága Ilcsi mama, nagyon boldog vagyok, hogy ismét írtál nekünk a fórumon!!!

Te indítottál el az asztrológia világa felé, neked köszönhetem, hogy egyre jobban ismerem magam és sok mindent tanultam tőled, ami kincs nekem. Szeretem, ahogy írsz az élet szépségeiről. Nagyon hiányzol, még most is szinte minden nap belépek, hogy megnézzelek, írtál-e nekünk.

Ha van időd, kérlek írjál nekünk, mert hiányzol, hiányzol!!!

Boldog, Békés, Csodás Karácsonyt és Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Neked Szeretettel! ramona


Ugyan ezt kívánom természetesen minden kedves fórum látogatónak is!!!

1610. Ilcsimama
2013. dec. 16. 13:43

Kedves Fórumlátogatóim. Kedves „ramoona és „HnéViktória”.


Az ez évi időjárás előrejelzés volt a 43. év, ezzel az utolsó.

Az elismerések mellett, egyes emberektől <némely helyeken>, sajnos elég sok bántást is kaptam. Éppen ezért úgy gondoltam, hogy – így a 8. X –hez közeledvén -, nincs már nekem erre szükségem, már az egészségem és kitartásom sem a régi.


Higgyétek el nekem a szép fehér hótakaró karácsonyra, megörvendeztet bennünket.

Melegíti a földet és ilyen karácsony tájt az emberek lelkét is.

Hiszen „Egyetlen kedves szó három téli hónapot is fel tud melegíteni!”


„Ahogy idősödöm, egyre több tavaszt kívánok,

Ahogyan idősödöm, belátom, hogy amikor fiatal voltam nem így gondolkodtam!

Ahogyan idősödöm, hálát adok az Istennek, hogy megengedte, hogy

Egy újabb tavasz születését meglássam.


Ahogy idősödöm, annál többet gondozom a növényeimet, virágaimat,

És azon kapom magam, hogy beszélek is hozzájuk.

Ahogy idősödöm, annál inkább hallgatom a madarak énekét,

És, hogy mennyire különböznek egymástól.


Ahogy idősödöm, a tavasz eljövetele annál inkább elvarázsol.

Ahogy idősödöm, annál több dolog varázsol el!

Ahogy idősödöm, annál több tavasz van mögöttem, mint előttem.

Ahogy idősödöm, időt fordítok, arra, hogy jobban értékeljem minden pillanatát, másodpercét.

Ahogy idősödöm, annál inkább felfedezem a természet szépséges csodáját,

Ami körülöttem, van minden szép havas téli időt követő tavasszal.”


„ Ó ha most mindent itt hagynék, mennék a csillag után.

Mint rég a három királyok, Betlehemi éjszakán!” /Babits Mihály/


Köszönöm mindenkinek a jeleket és a jó kívánságokat: Békés - Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánok szeretettel mindenkinek. Ilcsi Mama.

1609. guzmi (válaszként erre: 1607. - Ilcsimama)
2013. dec. 7. 20:29

Köszönjük szépen, és Neked is Boldog Karácsonyi Ünnepeket és Új évet Kívánok!

Magdi

1608. Ilcsimama (válaszként erre: 1606. - Guzmi)
2013. dec. 6. 18:09
Kedves Magdi. Köszönöm a jó kívánságokat válaszom olvasd el az asztró fórumon.Üdv. Ilcsi Mama
1607. Ilcsimama
2013. dec. 6. 17:56

Kedves Fórumlátogatók!

Köszönöm nektek, hogy olyan sokan megkerestetek, és mint írjátok, hiányzom nektek.

Kellemes Adventi készülődést kívánva egy pár „idézettel” kívánok mindenkinek minden jót.


„Most még a 6-án a Hó nem szitál. Az ég derűs. Csupán az este hűs!

Hótlan a puszta, de a csend és a csillag már megjelent.

Az ormokon és a völgy ölén, lassú szárnyakon száll majd hamarosan a hó.

A házak között a szelíd lankák rejtekén, fenyőt hoz és fénylő zúzmarát.

Az ezüst hegyen át, csengő karavánnal érkezik ma a nagyszakállú télapó.

Örömöt visz feléd és vele árad a karácsonyi szeretet.

Angyali jelek lepik el a kéklő eget, és almainkból lassan felébresztenek.


Az utcákon a hömpölygő sötétségben arany függöny leng, fénylik a szélben, a házak ölében ezernyi gyertyaláng és fényfüzérek kíséretében ott lebeg az emlékek szárnyán a SZERETET.

Az emberekben kicsattan a mosoly utáni vágy, csupa öröm minden, a kimondott szó,

hisz tudjuk, hogy ismét eljön a karácsony, készüljünk, hát a szeret ünnepére.


Az emberek más-más utakon keresik a beteljesülést és a boldogságot.

Ilyenkor decemberben Karácsony felé haladva szép tündér ország támad fel a szívekben.

Amennyiben a szeretet csillagára néztek, megszállhat benneteket egy titkos gyönyörű igézet.

Bizalmas szívvel látjuk és járjuk a világot.

A karácsony fénye mindenki szívébe belopja a meleget.

Tárd ki hát a szívedet!

Ilyenkor decemberben a kis Jézuska itt van a közelünkben.

Ilyentájt a szívekben behegesztjük az elszenvedett sebeket, és újra a régi szeretetben várhatjuk az ünnepeket.

Legyünk hát mindannyian jobbak, és higgyünk rendületlenül a SZERETETBEN.


Gyermekien álmodoztunk nem is rég,

Azonban mindannyiinkat várta a felnőttség.

Higgy benne, amit a szíved diktál,

Hald a dalt, amit ő játszik neked.

Nincs időd, amit elvesztegethetsz,

Van rengeteg dolog, amit megünnepelhetsz.

Higgy abban, amit ott belül érzel,

Engedd szabadon az álmaid,

Repüljenek a vágyak szárnyain.

Minden adott, ami ahhoz kell, hiszen csak az kell, hogy higgy.


Ne hagyd, hogy fény, amit oly rég vársz, ne gyúljon ki rád.

Mond el szavak nélkül csak gondolatban, hogy mit várnál szebbet-jobbat Karácsony hajnalán.

Felejtsd el a hétköznapok zavarát, hidd el Karácsony, éjjelén megkondul a szíved elrejtett zugában, csendesen halkan, a béke és a SZERETET.

Ha lelkünkben az igazi szeretetet őrizzük, legyen bár az ajándék több vagy kevesebb, a nemesi szándékkal csendül az ének, a lélek csodákat teremt mindahhoz, hogy megteremtsük szívünkben az igazi melegség lángját.


A rohanó világban, megkoptak a fények, halványak a hitek, és halványak a remények.

Nem szeretnék most csak hinni a szóban,

Őszintén szeretni és bízni a jóban.

Amíg őriz a szíved addig én is, itt leszek veled.

Amíg még rám gondolsz egyszer majd újra rám, találsz.

Bár most úgy érzed, hogy egy cseppnyi bánat ébredt benned és érted.

Minden szívből szóló karácsonyi énekben, a kandallóból jövő ropogás melegében, a beszélgetésekben, a barátok által küldött üdvözletekben és amit ebből meghallunk, az maga a SZERETET.

Karácsony este a gyertya fényénél a szív a szívhez szól.

A sok fenyőág mindent átölel.

A karácsony fénye széthinti a szeretet sugarát édes illattal, betelíti a szobát, szép álmokat hoz ránk a gyertyaláng.

Megidézve látom a múltamat és a gyémántos zúzmarás-havat.

Ezért aztán emberek a szívetekben tiszták legyetek.

Csillogjon a szemetek, legyen jó kedvetek, és legyetek mindannyian ismét ajándékot váró gyermekek.


Olyan jó néha angyalt lesni,

Angyalt lesve a CSILLAGOK közt a Göncöl szekerét és Holdat megkeresni.

Ünneplőben az isten elé menni, a mesék tavában megfürödni.

A mesék tavában mélyen-mélyen elmerülve, ezt a világot lassan elfeledni.

Kívánom tiszta szívemből, hogy a karácsony mindenkinek az legyen a mi lényeg.

Gyertyaláng-fénysugár- melegség, csodaváró szép boldog szent este.


Hiszen az élet vonata gyorsan vágtat, az út hamar véget ér.

A cél ott van, ahol kezdtünk valamikor a kezdettkor az életünk elején.

A hajók a kikötőkből lassan kifutnak, és mennek az égi óceán vizén.

Hiszünk a fényben, melyre, ha kell a célunkig, majd elkísérnek.”



Kellemes-Békés – Boldog Karácsonyi Ünnepeket.

1606. guzmi
2013. nov. 27. 18:05

Kedves Drága Ilcsi Mama!


Ha olvasod a fórumot, akkor tudd, hogy a legjobbakat kívánom Neked, nagyon vigyázz magadra és köszönet mindenért. Mindig szeretettel gondolok rád!!

Magdi

1605. marticsku (válaszként erre: 1604. - HnéViktória)
2013. nov. 27. 17:51

Kedves Viktória !!


!!Nagyon örülök , hogy hírt adtál Ilcsi Mamáról!

Ha olvas minket Kívánok neki nagyon Jó egészséget ! Köszönet mindenért !! ha ideje és egészsége engedi kérem Őt jelentkezzen , ha nem képlet fejtésre , de gondolataira kíváncsi lennék !!


A felvetésedre írnám kedves Viktória !

Igazából ezt az oldalt egy kezdő de asztrológiával foglakozó tudná segíteni a legjobban!

Egyébként egy asztró képletet eltudok Küldeni , ha valaki tudja a pontos születés idejét ! és saját maga kitudja keresni az Ilcsi mama által feltöltött anyagból . legfontosabbakat , Nap - hold , Asc, Szaturnusz .

Valódi sorselemzést amit Itt kérnek egyes érdeklődők az csak igen jártas vállalhatja , és még Ilcsi mama sem tett ilyent csak elkövetkezendő időre próbált figyelmeztetni , és nagyon finoman .Ezt pontosan azt takarja hogy kellő ismeret kell hozzá ,pl. egyéni sors ismerete hogy aki szeretne valami változást Önmagán , ehhez kell hogy ismerje meg saját magát , és főleg a jó képességeit , ehhez adott biztatást nekünk Ilcsi Mama !!Mert hiszem hogy minden ember születésében benne van a jó és a kevésbé jó tulajdonság is .. ezt egyensúlyba kell tudni tartani ,ehhez kell az önismeret .Asztrológia = Önismeret + Sorsformálás .

Mint a segéd képletek, mint a progresszió ,szekunder direkció vagy a solár,lunár stb.. a jövőbe mutató előjelzés ,de csak akkor ha egyéb mint a radix ( születésünkkor pontban az égen vándorló bolygók pillanat képe) nem mond ellent , valahol megegyezik , (utalás van rá ).

Semmi sem biztos, hogy minden emberre egyformán igaz ,mert közben rengeteg minden változik életünk során .. és mondhatjuk azt is túl jutunk egy nehezebb váltságon vagy irtózatosat szellemileg fejlődünk közben .. már az előjelzés ha nem személyes egy ilyen találkozó , nem lehet felmérni ki hol tart ebben a szakaszába ..

A megírt életé során .. ha hisz benne valaki , ha nem .. már pedig hit nélkül nincs élet , a legjobb Önmagunkban hinni ,meggyőződni mi visz tovább az utunkon ..milyen fájdalom .. öröm .. mert ebből mindenkinek bőven kijut ..( nem vigasz ,de jó ha tudjuk , csak a megélés mindenkinek mást jelent .. ) a legfontosabb őszintén önmagunkhoz legyünk , és a többi utána bármilyen nehéz is könnyebb..használjuk fegyverként az önismeretet , ha valakinek nincs .. hát legyen bárki "guru " bármiben .. az annak nem fog tudni segíteni hiába kérdez .. hogy lesz -e munka helyem , párom , gyerekem , szeretnek-e a szüleim ..visszafizetem-e az adósságom , mikor lesz már végre jobb ?

A válasz mindenkinek lehetséges , az élet felkínálja .. 6 -7 éves ciklusokban a változást ..a lehetőséget , csak néha a meglátás hiánya miatt elfelejtünk vele élni .. és utólag bánjuk .

Nem hagynám ki a genetikát , a z ősök tehercipelését ,mert bizony sokunk átveszi ezt a rezgést , tudattalanul azonosulunk vele ..tehát két hasonló képlettel rendelkező embernek sem lesz egyforma a sorsa ..( még két ikernek sem ) .Mert mindenki más céllal van itt a földi életben !

Mindég lesznek elszenvedők és elkövetők ..mindég lesznek sértettek és sértők !!ez is két ellentétes dolog ,de épp most mi melyikek vagyunk ? ezt innét eldönteni nagyon nehéz ..nem kívül keresni a megoldást ha nem belül , úgy általában mindenre ..mer ta megoldás is onnét jön pl. most ugrott be hogy .. és már kész a cselekvési stratégia ..( ugye ismerős ) lehet ehhez jönnek a megfelelő emberek ..és tovább segítenek .


Tudnék két nagyon hasznos dolgot ajánlani

Első :a képlet ismerete .

Második a hold hatás ..amihez nem kell még képlet sem ..csak tudni hogy ma épp melyik állatövi jegyben van .. és kb. 2-2.5 naponta vált jegyet ..

tehát 28 napig írni ,hogy 12 állatövi jegy hogyan hat ránk és a másik hónapban megfigyelni hogyan jönnek az események mi milyen érzést , reakció váltódik ki belőlünk ,elárulom nagyon hasonló érzések kavarognak bennünk ..okkal vagy oknélkül .. egyszer szeretünk egyszer meg félünk .. máskor meg lasabbak vagyunk ..aztán meg nagyon feledékenyek .. és még hogy elbeszélünk egymás mellett , na ezek minden naposak mondhatnátok de érdekes módon nem mindegy hogy egy szerződés átolvasásakor vagyunk feledékenyek figyelmetlenek , vagy épp akkor vagyunk okoskodók , aprólékosak , erre is nagyon hasznos ..

Ma november 27 van .. szűzbe van a hold ..

23 órától pedig mérlegbe lesz 28- 29 is ..

majd nov. 30-n 04 03 perctől skorpióba,

dec. 2 -n 6 ó 32 '-től a nyilasba és így tovább .

ez csak 1 kézzel fogható lehetőség ..

Mindenkinek kívánok jó olvasást .. önművelődést , jó szórakozást ,mert mosollyal minden jobban megy ..

Még én is minden nap gyakorlom .. az életem végén ha tiszta marad a tudatom ,megnézem hogyan éltem .. szépen harmóniában önmagammal vagy állandóan harcoltam a démonjaimmal ( férjel -feleséggel ,szomszédokkal , testvérrel , szülővel , gyerekeinkkel ,unokáinkkal vagy munkatársainkkal, barátaimmal, politikával a világgal stb.. )volta mit elhagytam és van még amit át kell értékelnem , álláspontomon változtatnom .. hogy ne okozzak magamnak fájdalmat ..


Üdvözlettel Márta

2013. nov. 25. 22:05

Kedves Mindenki.:)

Ma írt nekem Ilcsi Mama!


Kisebb egészségügyi problémái vannak...:( időjárást horoszkópot ,asztrológiát már nem várhatunk tőle,abbahagyta :=(((



Nincs véletlen köztünk valak i aki segítene a horoszkóp kör elemzésében? :( Én hiába vagyok itt a kezdetektől holt hülye vagyok hozzá---Help:)

2013. nov. 20. 13:43
Én nekem is nagyon nagyon hiányzik++!!!!! Utoljára augusztus végén irt :(((((
1602. ramooona
2013. nov. 16. 06:03
Sajnos nem:(
1601. ramooona
2013. nov. 16. 06:01
Sziasztok, már régen nem reagált, bár meg kellene néznünk az időjárás rovatát, hátha ott még tevékenykedik. Lassan aktuális a jövő évi.
1600. guzmi
2013. nov. 9. 18:21

Sziasztok!

Én is aggódom, hogy miért nem ír Ilcsi mama. Remélem nincs semmi baj.Ilcsi mama, ha olvasod, sok puszit küldök. Magdi

1599. indigo60
2013. nov. 6. 16:57
Szép napot Néktek!Tudtok valamit Ilcsi mamáról?Semmi információm nincs nagyon régóta róla.Remélem jól van!Köszi.További szép napot!Ildikó
2013. szept. 15. 16:55
Ingyenes sorselemzést itt tényleg készít valaki? Szeretném valaki segítsését kérni, mert bajban vagyok.
1597. Betti 2 (válaszként erre: 1568. - Ilcsi Mama)
2013. jún. 18. 20:32

Kedves Ilcsi mama!

Kedvenc olvasmányom az oldal, rengeteget lehet tanulni a leveleidből. Most unokám született, a menyem japán, a fiammal Drezdában élnek. Ott született a kis leány unokám, 2013. 06. 07. 13:08 perckor. Ahogy látom, a Napnak nics fényszöge, ill. együttáll a Jupiterrel a 9. házban. A Jupiternek van egy kvintillje a terhelt Uránuszra. A IV. házas rossz állású Plútó is izgat, mert az "apa" háza, és a fiam ascendensén áll.

Szeretettel várom válaszod, mi lesz a leány Napjával, esetleg nincs önkontrollja, nem tudja használni a személyiség tudatos részét?

Köszönöm, Betti mama.

1596. 08f14c3a49 (válaszként erre: 1579. - Ilcsi Mama)
2013. jún. 11. 21:10

Köszönöm szépen Kedves Ilcsi Mama!

Teljesen igazad volt, és tudom, hogy így kell elfogadni magam.

Igazából nem vagyok a mindenkitletiporokkos. De sajnos a gyertyaláng vagyok, akinek van jó ötlete, rengeteget melózik is rajta, de ha rövid időn belül nincs látszata, fel is adja. Nem szabad feladnom.Köszönöm.

És tényleg túlzóan ragaszkodom a múlthoz, amelyben sok sérelem ért. Ez formálta a személyiségem, sokáig. Hiába lettem teljesen más, hiába formáltam át magam, a szívemben még mindig ott van legbelül az a boldogtalan, senkinek sem kellő kisgyerek.

Ezeket nem kéne számon tartani.Igazad van.

Egy gyermekem van.

Ő érzi és tudja, hogy szeretem. És ezt kos létemre sosem adom fel....

Köszönöm Neked mégegyszer, minden szó igaz, amit írtál.

1595. Ilcsi Mama (válaszként erre: 1593. - 9f3b932bbf)
2013. jún. 9. 19:24
Kedves Margó. Válaszom a régi megadott e-mail címedre elküldtem.
2013. jún. 8. 12:06

Kedves Fórumozók! Nem vagyok túl régóta Hoxa tag, és erre a fórumra is csak véletlenül, olvasgatás közben találtam rá. Sokáig nem hittem ebben az egészben, az asztrológiában, a horoszkópokban, a számmisztikában, de egyre több ismerősömtől hallom, hogy igenis befolyásolja a születési dátumunk, a nevünk stb. az életünk alakulását.

Igazából nem tudom, hogy működik itt ez az egész, de meg szeretném kérdezi, hogy ha például párkapcsolati tanácsot szeretnék kérni, akkor kinek írhatnék ezzel kapcsolatban, illetve, hogy mennyire ingyenes ez az egész?

Köszönöm a választ előre is, és további szép, napsütéses napot kívánok:

Pillangó

2013. jún. 6. 17:38

Kedves Ilcsi Mama!


Sokat olvaslak és nélha berobbanok, kérdésekkel zaklatlak...most újra regisztráltam,( régen sokk19 néven voltam itt.)

Legutóbb egy e-mail-ben kerestelek meg,amikor úgy éreztem vége a házasságomnak ma is gyűrjük egymást, bár nem tökéletes, de valamiért végzetesnek érzem.

Most mégis mással keresnélek meg, ha érdemesnek tartasz rá, kérlek nézdd meg, jelen pillatban érdemes-e munkahelyet váltanom? Annyira szeretnék már egy biztos, nekem megfelelő, hosszútávra szóló stabil helyet.

KÖSZÖNÖM !

- Margó

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook