Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
514. bszsz (válaszként erre: 513. - Tono67)
2008. okt. 8. 10:40

Örülök ennek a kezdeményezésnek!

Hihetetlen, hogy egyes orvosok még ma is "büntetlenül" okozhatnak kárt másokban, és még mi páciensek fizetünk érte duplán. Egyszer, amikor a kezelést végzik (felelőtlenül), egyszer pedig, amikor a helyreállítást, és az okozott kellemetlenségekről, a fájdalmakról egy szót sem ejtettem. És az adott orvosban még a lelkiismeret sem ébred fel, csak szakmai hozzá nem értéséből vagy tévedéséből fakadó düh, amit persze a pácinsen vezet le. És persze a kezelés elkezdése előtt nem lehet tudni, hogy mely orvosban lehet bízni. A garancia pedig nem sokat ér, marketingvakítás az egész.

513. tono67
2008. okt. 7. 21:35

Keresem azokat, akik feleségemhez hasonlóan másodfokú égést szenvedtek. Ő például egy budapesti lézerklinikán. Mi évek óta pereskedünk, de úgy hallottam volt akiknek már visszafizették a kezelés árát.

megegettek@citromail.hu

512. Inken (válaszként erre: 510. - C1152a4b57)
2008. szept. 24. 18:48

Uhhh, én már lehet az apró pöttyöket se bánnám. :P

Apropó, mekkorák ezek a pöttyök?

És nyár óta, elmúltak már?

511. bszsz (válaszként erre: 510. - C1152a4b57)
2008. aug. 31. 15:13

Kedves ilsovai!

Nem akarok vészmadár lenni, de az orvos választásod gondold még át...

Üdv:

bszsz

510. c1152a4b57 (válaszként erre: 500. - Inken)
2008. aug. 29. 18:57

Kedves Inken!

Nem folytattam a próbakezelés után az elektrolízist,mert közeledett a nyár.Arra voltam kíváncsi,milyen lesz utána.A karomon végezték a próbát és kicsi szeplőszerű foltok maradtak utána.Lehet hogy idővel elmúlik de most még látszik.Nem égtem le vele,egyszerűen csak érte a nap.A kezelést Krike kozmetikusa végezte,aki nagyon profi ebben a témában.Ősszel folytatta volna csak,de én így nem vállalom.Mi van ha a bajuszom helye is bepigmentálódik...?

Én egyelőre viselem a szőrzetem,csipeszelgetek,mint eddig és Kádár dr-hoz fogok elmenni ha már elegem lesz belőle.

509. Inken (válaszként erre: 508. - Pti)
2008. aug. 28. 17:54
Ez engem is érdekelne! :)
508. pti
2008. aug. 28. 11:14
egy olyan kérdésem lenne, h mi van azzal aki mondjuk pigmenfoltos? VAgy ha van rajta 1db(!) pigmentfolt. Erről tudna nekem vki részletesebben írni vmit?(sötét, v világos..stb)köc
507. 715f494934 (válaszként erre: 504. - Aggódó lány)
2008. aug. 16. 21:10

Kedves Aggódó Lány!


Jelenleg szabadságon vagyok, de megpróbálok segíteni.

Pár évvel ezelőtt volt egy ikerpár páciensem, akik hasonló problémával küzdöttek, csak ők már elmúltak 30 évesek. Reggel másfél óra csipeszelés az arcon, délutánra már semmilyen program, mert kezdődött a borosta, stb. Elmondásuk szerint szörnyű életük volt. Felhatalmaztak, hogy a telefonszámukat privátban kiadjam. Ha otthon leszek, el fogom küldeni Önnek a számukat, beszéljenek a testvérei velük.


Kádárdr

506. pti
2008. aug. 15. 14:25
mármint hol csinálták a kezelést?
505. pti (válaszként erre: 502. - Ciccke)
2008. aug. 15. 14:23
hol szőrtelenítetted magad?
2008. aug. 13. 22:33

Kedves Doktor Úr!


Én új vagyok itt, és nem is nekem van problémám, hanem testvéreimnek inkább, akik nem mernek írni, de gondoltam, megteszem helyettük.

A probléma a következő: szőrösek, de nem úgy, mint egy átlagos nő. Látszik a szőr az arcukon, felsőtestükön, lábukon, karjukon, mindenhol. Ez miatt nagyon gátlásosak, nem mernek kapcsolatokat kialakítani, mindig azon görcsölnek, ki mit mond. Régen, vagy 10 éve voltunk (én is) alapos kivizsgáláson, vért is vettek, meg minden, de nem találtak semmit.


Kérem segítsen, 18 évesek, és nem mernek lépni az életben, mert mindig minden e téma körül forog náluk.

Mit tegyünk? Milyen kivizsgálásra, esetleg kezelésre lenne szükség, ami megfizethető, hisz ketten vannak. A családban egy kereső ember van, én külföldön élek, de muszáj tenni valmit, mert a jövőjük forog kockán.


Előre inagyon köszönöm segítségét!


Üdv:


Egy aggódó lány

503. Mici25
2008. aug. 3. 16:49

Sziasztok!


Meglepnek engem is a rémtörténetek amiket itt olvasok. Negatív tapasztalatokkal én is tele voltam. Borotvával és epiláló géppel gyötörtem magam. Már mindent kipróbáltam még a tvshoptól is rendeltem Hair Derma Control Plust, kipróbáltam a Hair Awayt is (mindegyikért mélyen a pénztárcámba kellett nyúlnom) kenegettem magam rendesen, de sajnos semmit sem ért az egész. Teli lett a bugyrom és kezdtem böngészni a neten hogy hol tudnék a legolcsóbban megszabadulni végleg a szőrtől. Találtam egy tuti helyet nagyon jó áron az a neve hogy La Luna Kozmetika! A hónaljamat és a bajuszt csináltattam meg hónalj:6000 bajusz:3000. Három kezelésen vagyok túl és szeptemberben megyek az utolsóra. Alig van egy-két szál és nagyon nagyon örülök neki! Ha ennyi maradna is már elégedett lennék, de ha elkezdtem akkor már be is fejezem. Szóval szeptemberben megyek vissza. Ennyi tapasztalatom van az IPL-ről.

502. Ciccke
2008. aug. 3. 09:39

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot, gondoltam leírom a tapasztalatomat, véleményemet, miután igény van rá. :-)

Háromszor voltam lézeres szőrtelenítésen. Tavaly kétszer, májusban és augusztusban. Nekem már ez a két alkalom, is megoldotta nagyjából a problémámat, gyakorlatilag, idén márciusban kezdett egy-két szál visszanőni, ezért, most nyár elején, júniusban voltam harmadszor. Úgy tervezem, hogy legközelebb jövő tavasszal, nyár elején megyek, tehát ezután kb. évente, ha szükséges.

És a véleményem:

Az eredmény egyéni, a barátnőmnek több kezelés kellett, hogy ezt az eredményt elérje, függ a bőrtipustől, és hogy milyen a szőrzet.

40 ezer volt egy alkalom, bikini és hónalj. Nekem megéri, ha évente egyszer ezt a pénzt kiadom, és jól érzem magamat a bőrömben. Nagyjából ennyi lenne az éves kiadásom, ha 3-4 hetente gyantáztatnék, és akkor még sz*rul is érzem magam, mert már másfél, két hét után takargatom magamat, tele vagyok begyulladt szőrtüszőkkel, fáj, és nem is túl szép látványnak. Tudomásul vettem, hogy nem végleges szőrtelenítésről van szó, de elfogadtam tartósnak, és szerintem már ez is szuper.

2008. aug. 2. 15:58

Sziasztok!


Olvasgatván a fórumot, eléggé meglepett, hogy jó páran vannak hasonló helyzetben, mint én. 21 éves lány vagyok, 14 éves korom óta kell rendszeresen leszedetnem gyantával az arcszőrzetemet, ami folyamatosan erősödik. Másfél évig rendszeresen jártam "végleges szőrtelenítésre" (villanófényes), de semmi eredményre sem vezetett. Nagyon zavar, hogy ilyen fiatalon egyre erősödik az államon a szőr és fogalmam sincs, hogy mit tudnék kezdeni vele. Gondoltam rá, hogy hormon probléma, de most hogy gyereket várok és még több az ösztrogénem, látom, hogy a szőr is gyorsabban nő, tehát nem hiszem, hogy túl sok lenne a férfi hormonom. Nagyon nehéz bármit is tenni, mert ahogy látom mindenkinek nagyon mások a tapasztalatai a témáról és ami bevált az egyik embernek, nem válik be a másiknak. Ha valaki mégis tud magyarázatot erre vagy tudna útmutatást adni, hogy kihez fordulhatnék, nagyon megköszönném!

500. Inken (válaszként erre: 498. - C1152a4b57)
2008. júl. 29. 13:22

És az elektrolízist a próbakezlés után folytattad?

Es konkrétan, hogy néz ki ez a kezelés?

Én azt hallottam nagyon körül kell nézni ha ilyet választ az ember, mert nagyon könnyű elrontani és annak maradandó nyoma lesz.

"nekem bepigmentálódott a próba terület" Leégtél és később elmúlt, vagy azóta is olyan?

Lábon, vagy hol csináltattad? (Persze, ha nem vagyok túl indiszkrét :)))

(Azért kérdezek ennyit, mert én is azon gondolkozom, hogy talán ezt választom!)

499. pti
2008. júl. 28. 19:16
sztem a lézerest próbáljátok még mindig.
2008. júl. 27. 12:48

Sziasztok!

2 hozzászólás:

- az egyik hogy személy szerint nekem az IPL szintén kidobott pénz volt (nanolight gép) és csak átmeneti szőrtelenséget hozott,úgy 2 hónap erejéig.

- a másik hogy az elektrolízis kezelést mindenképpen próbáljátok ki egy kisebb testfelületen mielőtt belevágtok mert nekem bepigmentálódott a próba terület úgy hogy csak 2 hónappal a kezelés után mentem vele napra.Érzékeny a bőröm de nem vagyok leégős,inkább szeplős típus.Nekem a kezelés is nagyon fájt,szinte beleszédültem.Tapasztalatom hogy csak télen szabad belevágni és tilos napra menni vele...

497. Harmony. (válaszként erre: 494. - Inken)
2008. júl. 25. 14:20

Igen, azt mondják 6-8 alkalom kell ahhoz, hogy minden szőrt kiirtson, vagy kiégessen.

Mert az erősebb, feketéb szálak előbb kihullanak, de gyengébbeknek több idő kell.

A gyengébbek nekem meg is maradtak, csak az erősek hullottak ki.

Azért szüneteltettem, mert napra, szoliba nem lehet menni a kezelés alatt, ami majdnem egy éves(mert havonta egyszer lehet menni)... tehát ciki. és gondoltam akkor a nyarat kihagyom és utána folytatom.

De így nem fogom folytatni :)

496. bszsz (válaszként erre: 495. - Inken)
2008. júl. 25. 14:19
Priviben megírtam.
495. Inken (válaszként erre: 483. - Bszsz)
2008. júl. 25. 13:57

Valahogy nem jöttem rá...:(

Megírod? :P

494. Inken (válaszként erre: 493. - Harmony.)
2008. júl. 25. 13:56

Csak azért gondoltam mert olvastam amikor írtad, hogy 6-8 alkalom kell. (Bár nem emlékszem pontosan, de 6-ot biztos írtál :).) És ha gyakorlatilag csak kétszer voltál...

Bár tényleg piszkosul drága...:(((

493. Harmony. (válaszként erre: 491. - Inken)
2008. júl. 25. 12:29

Hát.. elvileg ami egyszer kihullik, az nem nő vissza alapon nem.

Azért kell többször menni, hogy mindenhol kiölje, ne csak egy egy területen. mert a szőrök nem egforma erősségűek. ahol gyengébb, ott több alkalom kell.

Egy területen, ahol erős volt a szőr, nekem teljesen eltűntek a szőrszálak. Bababőröm volt 2 hónapra. Nem olyan, mint mikor leborotválod, és bár még sima, de már látható, hogy fog nőni.

itt tényleg olyan volt, mintha soha nem is lett volna..

Most viszont megint teljes a dzsungel. :(

492. ittik86
2008. júl. 25. 11:52

Megkérdeztem a kozmetikusomat, hogy tényleg létezik-e ilyen(nem hittem el soha). Most neki saját szalonja van, de ezelőtt dolgozott egy helyen, ahol ezt csinálták.

Azt mondta, hogy nem létezik végleges szőrtelenítés. 5 évig használ a kezelés, és utána újra visszanő. De ahhoz el kell menni 13 vagy hány alkalommal. Na most én kérdeztem, hogy ez mennyibe is fájna nekem. Attól függ hol. Mondom mondjuk a bajusz részen(ami nem éppen nagy terület) Azt mondta, hogy ott 6000 forint/alkalom. Na most még ha csak 10 alkalmat is veszek, az már 60 rongy. Hehehe vicces. 5 évre???

Azt mondta, hogy a szervezet újra elkezdi termelni a szőrtüszöket, vagy mit, amiből kifejlődik a gyökér és utána nő a szőr. Azt nem lehet kiiktatni az emberi szervezetből sehogy sem!!!!

Egy lábszőrtelenítés egy alaklommal 56 ezer forint. 1 alkalom:-))

491. Inken (válaszként erre: 486. - Harmony.)
2008. júl. 25. 11:36
Nem lehet, hogy többre kellett volna még elmenned?
490. 9df60c3431 (válaszként erre: 488. - Pti)
2008. júl. 25. 09:02
Nem,de végülis logikus.
489. Inesse (válaszként erre: 454. - Darcy01)
2008. júl. 25. 00:50

helló!

Nekünk van ilyen. Sokáig használtam és egy megveszekedett szőrszál nem hullott ki tőle.

:S

488. pti
2008. júl. 25. 00:41
és azt hallottátok h a gyantázás megnyújtja a bőrt?????
487. pti
2008. júl. 23. 18:44
én eddig azt vontam le, hogy a lézer a hatásosabb..
2008. júl. 23. 09:41

Sziasztok csajszik!


Nos, meg kell hogy osszam mindenkivel..

Amennyire nagy volt az örömöm, hogy az IPL után eltűnt a szőr nagy része (igaz, csak 2 kezelésen voltam, mert nyár miatt szüneteltetem), nos.. kb. 2 hónap után nő vissza szépen újra, ugyanúgy a szőr, ahogyan a kezelés előtt.

Mintha nem is lett volna,.. .mintha nem is vágtam volna ki rá 50ezret.. remek :(


Úgyhogy ha ezentúl valaki megkérdez, mit gondolok az IPL-ről,annak azt fogom mondani, hogy ha van 50ezre arra, hogy 2 hónapig szőrtelen legyen, bátran vágjon bele.

Ellenkező esetben felejtse el :)

485. bszsz
2008. júl. 22. 21:41
Szia lady.d. Nagyon egyet értek veled. Talán már az is sikernek számít, h egy ideje nem jelentkezett be az illető (legalábbis a saját nevén nem). :)
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook