Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhullás ellen kinek milyen hajsampon vált be? fórum

Hajhullás ellen kinek milyen hajsampon vált be? (tudásbázis kérdés)


19. Lilibeth59 (válaszként erre: 7. - D1c22a4b75)
2011. okt. 19. 18:32

Nekem is hullott nagyon...


Ne nevessetek ki, de ne mossatok semmilyen bolti samponnal hajat!

Legalábbis ne sűrűn, és ha mégis használjátok, hígítsátok fel, amennyire csak lehet!


Én saját készítésű sampont használok és citromlé vagy saját készítésű almaecet megy az utolsó hajöblítő vízbe.


Ez és a henna használt.

2011. okt. 18. 15:37

Sziasztok!


Szeretném megosztani veletek a tapasztalataimat.

24 éves vagyok, recepciósként dolgozom egy cégnél, ezért fontos számomra a megjelenés.

Kb 5 hónapja elkezdett hullani a vállamig érő hajam, elég erőteljesen. Nem egy foltban,hanem úgy mindenhonnan. Hajmosásnál volt a legbrutálisabb, már a sírás határán voltam. Meg is csappant, mások nem vették észre,de én éreztem a tömegén. (Amúgy a hajam sötét szőke, és eléggé vékony szálú is.) Ám ezzel egy időben a hajam minősége is vele romlott. Amit azelőtt vizesen simán kifésültem az pff kész harc lett még balzsammal is.

2 dologtól lehetett ez talán. Emlékszem, hogy tavasszal többször reggel mostam hajat, és volt h eléggé fázott a fejem a melóba menet. vagy az utóbbi időben elég sokat stresszeltem...nem tudom, az is lehet h egyiknek sincs köze hozzá...passzolok.

Lényeg a bélyeg, hogy Dr. Immun hajhullás elleni sapmon + balzsam (kb 1200 a sampon) + hair clinic kapszula.

3 havi kúrából már 2 hónapnál járok. És nekem bevált a kettő kombinációja. kb 60-70%-al kevesebb hullik ki. Illetve most már csak hajmosásnál jön ki valamennyi szál.

A hajam minősége nem igazán javult,de ez már a legkevesebb.

A kapszula nem kicsi éhség érzetet okoz,nade valamit valamiért :-)

Remélem tudtam segíteni!

17. kam2
2011. aug. 23. 10:51

LÁNYOK,AKINEK NAGYON HULLIK A HAJA VAN AMALGÁM TÖMÉSE?

A labor sokat megmutat,és a vitaminhiány valóban durva hajhullást(is)okozhat.

16. Ditta67 (válaszként erre: 13. - Nívea)
2011. aug. 23. 10:42
Azért a pajzsmirigyedet /endokrinológia/ megnézethetnéd és egy hormonvizsgálat is hasznos lehet.A súlygyarapodás és a hajhullás is lehet hormonális alapon.
15. d1c22a4b75 (válaszként erre: 14. - Gumi-nyuszi)
2011. aug. 22. 14:05
Köszi a tippet!
2011. aug. 22. 08:23
Nekem bejött a Vichy hajhullás ellenije, de hozzá kell tennem, hogy egyidejűleg elkezdtem vitamint is szedni és ez is segíthetett. Amúgy tavaly megnézettem a fogaimat, ami nem volt jó, "megjavítottuk" és azóta mérséklődött...
13. Nívea
2011. aug. 21. 20:10
Nekem az idegességtől és a stressztől hullik. De nagyon. És nem volt semmi a vérvételen, a fogászaton sem. Eléggé megterhelt mostanság az életem, ezért csak erre tudok gondolni. És a hízásom oka is ez. Az esküvőm előtt hullott ennyire, aztán elállt egy hónapra, utána újabb gond és megint csomóstul jön. Király! Semmi sem jó rá :) Majd elmúlik, ha megnyugszom és akkor tán le is fogyok... :D
12. d1c22a4b75 (válaszként erre: 10. - 57aa4ea1e8)
2011. aug. 21. 19:21
Gyönyörű a munkád, igazi remekművek!!!
11. d1c22a4b75 (válaszként erre: 10. - 57aa4ea1e8)
2011. aug. 21. 19:19
Próba szerencse! Sok mindent kipróbálok, szeretek tapasztalatokat gyűjteni. Attól nem félek, hogy kopasz leszek, rengeteg hajam van és szép, csak sajna hullik mostanában.
10. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 9. - D1c22a4b75)
2011. aug. 21. 19:07

ok, nekem aztán tök mindegy. Te kérdezted.

És attól, hogy X-nek bevált, honnan tudod, hogy neked is be fog? Na, mindegy... jó kenegetést.

9. d1c22a4b75 (válaszként erre: 8. - 57aa4ea1e8)
2011. aug. 21. 19:05
Szerinted nem olvastam utána? Ha ezek sem segítenek, jöhet a kivizsgálás.
2011. aug. 21. 19:04

Simán okozhatja egy gócos fog is.

Ha nincs meg az oka, lehet rá kenni az atyaúristent is, úgysem fog segíteni.

Kivizsgálás kell.

2011. aug. 21. 19:04
Biztos, hogy vitaminhiány okozza, de kíváncsi vagyok a bevált módszerekre. Én a Hair Clinic-et akarom kipróbálni, sok jót hallok róla, + vmilyen sampont, esetleg hajszeszt.
2011. aug. 21. 18:44

Sziasztok!

Nem lehet, hogy valamilyen vitaminhiány okozza? Nekem anno vasat kellett ennem, és elmúlt, foltokban hiányzott a hajam, de évekkel ezelőtt. Visszanőtt egy bizonyos vas után.

2011. aug. 21. 18:40
Hiába akármilyen /akár méregdrága/ sampon,ha nincs meg az oka a hajhullásnak. Előbb inkább egy komoly kivizsgálás, vérvétellel kezdve!
2011. aug. 21. 18:26
Nekem egyébként már mindenütt a hajam van csomókban. Az ágyból minden reggel egy marékkal szedek össze. Ugyanennyit a fésűből is kiszedek, a mosdókagylóból is fésülködés után egy nagy csomót. Ezt leszámítva mindig hullajtom, akár merre megyek, hiába van összegumizva.
2011. aug. 21. 18:25
Nekem nagyon, de semmi sem vált be. Anyukámnak a Bánfi sampon, a csalános azt hiszem, vagy a bojtorján. Nem is tudom.
2011. aug. 21. 18:17
Senkinek nem hullik a haja? :) Az jó!!
2011. aug. 21. 18:00
Hajhullás ellen kinek milyen hajsampon vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook