Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diétára fel!!! Ha Gáspár Evelinnek sikerült nekünk is fog!!! fórum

90 napos diétára fel!!! Ha Gáspár Evelinnek sikerült nekünk is fog!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 22. 00:45

Na, úgy látom, közelednek az álláspontok:) Én is azt mondom, h nagyon ügyes, h összekapta magát, és ennyit fogyott, de azt majd meglátjuk, h tudja-e tartani.. Legyen úgy, de mindenesetre szerencséje, h most jönnek azok az évei, amikor az embernek a legtöbbet számít a külseje..


A csodabogyóról egy a véleményünk.. Egy újabb "csodaszer", ami azt ígéri, h a segítségével gyorsan+könyen lehet fogyni.. És mivel a mai fogysztói társadalomban mindent gyorsan+könnyen akarunk, ennek is meglesznek a vásárlói..

Fogy is majd pár kg-ot, amit majd szélsebesen vissza is szed. És mégmélyebb lesz a meggyőződése, h rajta már a csoda sem segít, bezzeg másnak milyen könnyű...

33. Cucicsillag (válaszként erre: 31. - Panna82)
2011. aug. 21. 23:57

Valszeg, nem kérték ki a véleményét,hja csak "tudatosították benne, hogy" milyen előnyökkel jár az egész tortúra.

(valamit-valamiért)

Örülök neki, hogy lefogyott, maradjon is így, csak nehogy piacra kerüljön az a "csodakapszula".

Ha 4 év múlva is tartja a formát, akkor hihetővé válik kitartása.

Hajrá!

32. Cucicsillag (válaszként erre: 30. - Szilisári)
2011. aug. 21. 23:50

Magyar fogyis reality-ről nem tudok, de egyetértek, maradjon így( a súlya)

Mindenkinek jobb, s legfőképp neki:o)

Annyi nem tetszett benne, ha fennáll a lehetőség, hogy egy csomó tini beszedi majd az Evelin -kapszulát és nem csinál mellette semmit...

2011. aug. 21. 21:49

Igen, vannak családok, akik nyomorognak, de mivel nekik elhízni sincs miből, eből a szempontból fölösleges kitérő ezzel a problémával foglalkozni, mint ahogy azt te is belátod.


Sajnos az elhízás nem csak a tinik problémája, van pár okos "fölnőtt" is, akik pontosan tudják, mit kéne, hogy kéne, hányszor kéne..., de valahogy mégsem csinálják..

És élekortól függetlenül nekik is szükségük lehet / szükségük van némi motivációra - ha ez pont egy tini példája (mert miért ne?!), akkor egy tini példája!


A másik, h Evelin nem egy cirkuszi majom. Pár éve szerepelt egy családi realityben, amiről nem hinném, h kikérték volna a véleményét, h van-e hozzá kedve.

A szülők jó ötlenek tartották, vállalva minden +/-következményét. Evelin ebbe csöppent bele. Ennyi..

30. szilisári (válaszként erre: 29. - Cucicsillag)
2011. aug. 21. 21:43
Hát azért nem biztos, hogy szívesen vállat volna egy ilyet. Meg van már egy rakat fogyis reality, nem? Mindegy, szerintem jól csinálta, helyzettől függetlenül és kívánom, hogy többet ne legyen túlsúlyos.
29. Cucicsillag (válaszként erre: 28. - Szilisári)
2011. aug. 21. 21:08

nem ezt akartam belőle kihozni, félreértetted vagy félreérthető volt ,mindegy...


Az tökre jó, hogy lefogyott, legalább nagyobb nézettsége lesz a köv.Győzi-show-nak.

(még mindig azt mondom, ha erről is készült volna reality, sokkal több embert motivált volna)

28. szilisári (válaszként erre: 27. - Cucicsillag)
2011. aug. 21. 20:57

Szerintem az igenis jó, ha több tininek mintát ad azzal, hogy lefogyott (lehetőleg persze más sem). Egy tini ne legyen túlsúlyos. Másrészt meg azért tényleg becsülöm, hogy sikerült neki, higgyétek el, hogy az tök nem könnyű, ha valakit mindenki "ismer" és mégis ismeretlenül ítél el.


És oké, mindenki tisztában van azzal, hogy válság van, mindenkit érint, nyilván egy csomó embernek nagyon nagy problémát okoz a svájci frank, de könyörgök, miért kell mindig, minden témából az kihozni, hogy bezzeg szegény szegények, a gazdagok meg dögöljenek meg?

2011. aug. 21. 20:39

Az én életemre speciel semmi, de tuti lesz jó pár tini, aki ezt tekinti mintának...


Ha vki normálisan kajál, sportol, genetikailag is minden oké( nincs hormonális, pajzsm.egyéb betegsége vagy netán ágyhoz kötött) akkor menni fog.

És sztem van olyan, ha a híreket nyomon követjük, hogy nemhogy egy futócipő, de egy papucs sem fér bele a "családi költségvetésbe" de ott nincsenek is súlyproblémák...

2011. aug. 21. 19:46

:)

Természetesen az embereknek rengeteg "érdemük" lehet, fügetlenl attól, h mekkora a fenekük - nem is állítottam az ellenkezőjét.


De őszintén: a Te életedre milyen hatással van, h Evelin éppen hány kg? Attól még te úgyis annyi maradsz, amennyi vagy!

Nem tökéletesen mindegy, h pontosan mitől fogyott le? Diétázott + mozgott, mint mindenki más, aki lefogy és tartja!


De nem kell sem Evelinnel foglalkozni, sem a többi "mindenki mással, aki lefogyott". Ha neked erőt ad, h más is képes rá, akkor igen, érdemes, egyébként nem.


Ha hisztek még a csodabogyók/turmixok... létezésében, amit elég bekapbosni, és majd az lefogyaszt, nagyon naívak vagytok!


Egyébként: 1 kg alma 130 FT, 1 zacskó chips 200 Ft. És az is hazudik, aki azt mondja, h 1 futócipő ára nem fér bele a családi költségvetésbe..

25. szilisári (válaszként erre: 21. - D5f723529f)
2011. aug. 21. 19:36

Ne haragudj, de ezzel nem ertek egyet. Egyreszt vannak tehetosebb, akik dagik, masreszt a fogyas nem kerul tobbe, mint a hizas. Ha valaki elszant, ingyen is csinalhatja, peldaul a futast, tornat. Az etel meg olyan, hogy ki, mire kolt, en nem eszem hust, ragcsakat, edesseget, nincs tevem, sem kocsim, viszont dolgozom, sokat, igy nem okoz problemat, hogy vegyek zoldseget, gyumolcsot, pedig atlagos jovedelmem van.

Szerintem 80% akaratero a fogyas, olyan bogyo meg nincs, ami csak ugy pikk-pakk lefogyaszt, mindenfele erofeszites nelkul.

24. Cucicsillag (válaszként erre: 22. - Melindike)
2011. aug. 21. 19:17

a minap láttam egy kb 40 kg-s nénit a közértben ,aki vett egy szeletelt magos kenyert és egy á.vizet. (300.-ft)Ha full szegény környezetben nőtt volna fel, sosem lehetet volna ilyen tehénke-szegény.


Inkább arra adományoznék, mintsem Evelin fogyókúrájához egy petákkal is segítsek.

Biztos vkit motivál... de amíg nem látom a "folyamatot" magát,én nem a kisasszony akaraterejében hiszek.

23. Cucicsillag (válaszként erre: 20. - Melindike)
2011. aug. 21. 19:12

sehonnan XD

majd jön, a tuti tbl. ami hatott.. (már írta vki) és jól beszedik és tökre nem változik lótúró sem.

22. melindike (válaszként erre: 21. - D5f723529f)
2011. aug. 21. 19:11
Ezzel nagyon egyet tudok érteni!
2011. aug. 21. 19:08
Én csak azt mondom, hogy annyi lehetőséggel, ami Evelinnek van a tehetősségük miatt, gondolik itt ilyen-olyan bogyókra, amik segítik a fogyást, olyan edzésre, gépekre, amik alkalmanként több tízezer forintba kerülnek, arra, hogy náluk nem probléma minden nap zöldség és gyümölcsöt venni, stb, ezek azért nagyban megkönnyítik azt, hogy valaki le tudjon fogyni és egészségesen tudjon élni. Nem azt mondom, hogy ez levesz az eredményéből, mert ugyanúgy büszke lehet magára, mert tényleg nagy dolog és ügyes volt, viszont ha másoknak is hasonló lehetőségeik lennének, akkor sokkal többen ugyanúgy könnyedén le tudnának fogyni.
2011. aug. 21. 19:00
Hm.. tulajdonképpen, honnan is tudhatnánk biztosan, pontosan mitől és hogyan is fogyott le Evelin? :)
2011. aug. 21. 18:59

Nos, én nem is sajnálom magam és pláne nem vagyok irígy, viszon véleményem/ünk lehet.

Többen vannak a környezetemben, akinek baleset v./és hormonális probléma miatt nem jön össze a súlycsökkenés, de nem hinném, hogy egy embernek ez a kizárólagos érdeme, mennyit tud fogyni X idő alatt.

Evelinke akkor lett volna igazán példamutató, ha ezt (is) követi a kamera. (Evelin egy napja.)

Így nekem nem annyira megGYŐZŐ, mint ahogy asszonka sem, mikor látni a tv-ben, s ugyanakkor pózol a nemtommelyik magazinban ,mint egy modell, darázsderékkal.

Semmi baj ezzel, de nem kéne piedesztára állítani csak azért, mert sikerült leadnia azt, ami úgysem volt odavaló...

Azért hajrá! vkit biztos lázba hoz...

2011. aug. 21. 18:20

Jujj, kedves (majdnem) mindenki! Mert a másik kertje mindig zöldebb, ugye? Másoknak mindig könnyebb, mert fiatalabb / van rá pénze / nem szült még / van rá ideje / genetikailag "nem tud hízni" / kiegyensúlyozott érzelmi háttere van hozzá, stb...


Ezt az energiát, amit önsajnálatra és irigykedésre pazaroltok, akár arra is fordíthatnátok, h kitaláljátok, h a saját adottságaitokkal, lehetőségeitekkel hogy tudjátok olyanná formálni az alakotokat, amire még fürdőruhában is büszkék lehettek!


Evelin sikeréből pedig erőt meríthetnétek, mert szép példa arra, h még egy olyan ember is képes lefogyni, aki világ életében gombóc volt!


Akinek nem inge...;)

2011. aug. 20. 22:42
Fu, hat szerintem pedig nagyon ugyes volt es tenyleg nagyon csinos lett, ugyhogy en mindenfele gonosz, elcelodo megjegyzes helyett megemelem a kalapmat. Persze, lehet azt mondani, hogy jaj, ennyi idosen konnyu meg biztos draga volt, de neki mindegy, mert megteheti.... Ezek tok nem szep dolgok, mert teljesen mindegy, hogy hany eves, hogy milyen a hattere, biztos vagyok benne, hogy ugyanugy meg kellett kuzdenie minden kiloert, ahogy barmelyikunknek. Pont azon morfondiroztam a naplombam, hogy milyen sok elhizott gyereket es fiatalt lattam mostanaban, ugyhogy kulon orulok neki, hogy van, akinek sikerul visszaforditani a dolgot.
16. andi6020 (válaszként erre: 15. - 6584b5e8f3)
2011. aug. 20. 09:04
Költséges? Miért?
2011. aug. 20. 08:43

Sziasztok!


Én másfél hónapig csináltam a diétát,ledobtam vele 7kg-t. Nehéz volt,de erősített,hogy fogytam. Amikor elegem lett abbahagytam,nekem elég volt a 7kg és már untam is. Akkor jött a meglepi. Egy tányérra raktam a húst meg a krumplit,ettem belőle,de kihánytam. Undorodtam tőle. A szervezetem megszokta,hogy ezeket külön ettem. A gyomrom is beszűkült. Persze karácsonyig visszaszedtem mindent,egy fél évig tudtam csak tartani a súlyom. Arról nem beszélve,hogy költséges diéta,de ha tudsz úgy főzni akkor kevesebből is kijön. Ezeket nem elrémisztő példaként írom,csak tapasztalat. Szépen lehet fogyni tőle és sok benne a zöldség-gyümölcs!!

2011. aug. 20. 08:32
dietaval
2011. aug. 20. 08:31
Evelinke "dicsak buksi 90 napos"" sietaval fogyott es urszkafanderbe jart kelt az utcakon, hogy ne vegyek esze, hogy bombazova varazsolodik.:D
2011. aug. 20. 08:28
l*
2011. aug. 20. 08:28
sztem meg normális étkezési szokásokat kel "bevetni" meg sportolni!:D vagy legalább valamit mozogni:D
10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Zukica)
2011. aug. 20. 06:49

1-2 hónap, és piacra dobnak egy természetes alapú fogyasztószert Evelinke ajánlásával. Amit valószínűleg sosem szedett, de így jól el lehet majd adni. :P


Ebben a korban odafigyeléssel, sporttal nem nehéz ledobni a kilókat.

2011. aug. 20. 02:14

De sukááár ez a csaj:o)

no, ezt eddig nem is tudtam, hogy fogyott vagy sem (megnéztem) ebben a korban nem nehéz és valszeg apu is rásegített.

Kár volna ringatni bárkinek is abban magát, hogy ez csak úgy pikk-pakk....

2011. aug. 19. 22:35

Sziasztok! Azt mondták az egyik felvételen h speciális 90napos diétát csinált....de ő meg azt mondja, h reggel: teljes kiőrlésű kekszet, ebédre: sok zöldséget, legyen ez zöldségleves saláta evett hússal, délután ha éhes volt gyümölcs volt a menü. Nem tudom, hogy ez miért "speciális 90napos"?! Persze lehet ti is láttátok a tv-be ezeket a riportokat, de azért gondoltam leírom nektek:)

Nyxie ez az űrhajós ruciba tornázás elég nagy segítség volt ez biztos,és gondolom nem kevés pénzbe is került.... meg hát az étrend-kiegészítő, ami csökkentette az étvágyát segítségére volt...legalábbis állítja. Ezt egyébként nem tudja valamelyikőtök, hogy mi a neve?

A 90naposat elkezdtem több mint egy hónapja, nem olyan nehéz csinálni, a gyümölcs naptól már herotom van mondjuk, és sajnos van h bűnözök....a csokikát nem tudom sokszor mellőzni:(:( a kenyeret pedig egész könnyedén el tudom hagyni, bár van mikor elcsábulok:$ De egyébként nem olyan vészes, nekem is egy kicsit nagyobb önfegyelem kéne, és teljesen jó lenne....persze a 90nap lejártával sem árt az életmódot egészségessé formálni, mert hamar visszaszökhetnek a kilók ( legalábbis egyik ismerősöm állítása szerint)... Amúgy ki milyen diétát csinál(persze ha csinál:D)??:)

7. d5f723529f (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2011. aug. 19. 19:30
Bár Evelin azért nagyon spéci edzésmódszereket csinált, azt láttam. Ez a drótokkal telekötött űrhajósruha meg minden. Tehát azért ott volt neki segítség elég rendesen a diétán kívül is.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Timesz35)
2011. aug. 19. 19:29
Dicsak. :) Amennyiben egy túlsúlyos, tunya, lusta, nassolós 17 éves kamasz vagy, aki abszolút mozgáshiányos életet élt eddig, és elkezdesz aktívan sportolni, édesség helyett salátát meg grill csirkemellet eszel, stressz nélkül élsz, biztos sikerülni fog úgy, mint Evelinkének. Hajrá!
2011. aug. 19. 19:27
Én úgy hallottam, hogy a 90 naposat csinálta.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook