Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos április 1-től fórum

90 napos április 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2594. beuska74 (válaszként erre: 2593. - Ronikutyi)
2010. jún. 24. 10:07

Szióka!

Végeztem a borsóval,10 kg lett kifejtve.Már azzal álmodtam,azt hittem soha sem lesz kész.:-)


Képzeld,10.-e óta lement 2.5 kg.Kicsit lassan megy,de a lényeg,hogy megy.Neked hogy ment?gyorsan?

Mondjuk nekem mindig nehezen indul meg,mintha mágnes húzná őket vissza.:D

Ma szénhidrát napom van,spenótos tésztát fogok enni,vacsira egy kis kakaós kalácsot.:)Alig várom.

Te is szédültél a diéta alatt?Volt rá példa,hogy ennem kellett,mert beszédültem.Ez természetes?


Pici fiad jól van?Olvastam a szülési történeted.Nem piskóta,de ha a fiadra nézel,biztos elfelejtődik az egész rémség.

Nekem két lányom van,mind a kettő császáros,de ha becsúszna egy kisfiú,örömmel vállalnám.:-)

2593. Ronikutyi (válaszként erre: 2592. - Beuska74)
2010. jún. 23. 18:51
de,én vagyok,csak ti nem jöttök:(
2592. beuska74
2010. jún. 23. 18:12
:-( Senki nincs?Roni?
2591. Ronikutyi (válaszként erre: 2590. - Beuska74)
2010. jún. 18. 16:19

Szia!

Hát igen,nem tesz neki jót az biztos,le kell szedni:S

Reméljük,hogy alakul majd minden rajtunk úgy,ahogy szeretnénk:)

Egyébként ez mindig így van,sosem találok magamra én sem rám valót,mert ami tetszik az vagy csak kicsi méretben van,ha van is nagyban,rajtam hülyén áll,amiből meg lenne az én méretembe,az meg nem tetszik,nagymamás stb.:D

2590. beuska74 (válaszként erre: 2589. - Ronikutyi)
2010. jún. 18. 15:37

Szió!

Köszi a dicséretet,jól esett ezt olvasni:-)

Te is nagyon szép vagy,fiatal,és kicsit pozitívabban kellene a dolgokhoz állnod.Visszább fog menni a hasad,kis idővel,higgy anyukádnak.

Mostanában én se vettem magamnak semmit,remélem,ha lemennek a kilók,vehetek én is pár számmal kisebb ruhát magamnak.Frusztrál,hogy sosincs rám való ruha.


Most mennem kell borsózni,mert nem tesz jót neki a sok eső.

Szép napot,üdv:Bea

2589. Ronikutyi (válaszként erre: 2588. - Beuska74)
2010. jún. 16. 19:03

Megnéztem,gyönyörű a családod,és te is szép vagy,bízz magadban,sikerülni fog leküzdeni a fránya kilókat.:)

Anyukám is azt mondja,hogy még fiatal vagyok,vissza megy az,de én nem bízok benne:S

Nagyon meglazult ott minden,viszont ha már fel tudok venni egy rucit a kirakatból,ami megtetszik,akkor már elértem valamit:)

Most még nem ruházkodtam,egy fölsőt és egy nacit vettem a mostani méretemre,de a naci akkor jó volt az üzletben felpróbálva,másnap hordás alatt viszont lazult,nem is keveset,már begombolva letudom húzni:S Nesze neked kidobott pénz:D A fölső jó,csini kis alul bővülő fazon,hogy azért takarjon rendesen mindent,de aranyos,és megtetszett:)Neked is szép estét.

Többiek?Macahari,milyen lett a vizsgád?

Mennyi is van még vissza neked a diétából?

Aztán kérünk egy mérést ám a végén:DD

2588. beuska74 (válaszként erre: 2587. - Ronikutyi)
2010. jún. 16. 18:49

Cuki a kisfiad.

Ja,nekem is kötényhasam van.Te még fiatal vagy,könnyebben helyre jön a bőröd.

Nagyon ügyi vagy,hogy feb.-óta ennyit lefogytál.Nem csodálom,hogy egy kicsit lazsálsz a diétában.Irigyellek egy kicsit ezért,és nekem is mennie kell a kilóknak.

Az én kicsi lányom is már 20 hós,és azóta egy deka se ment le.Én már 36 vagyok,így minden nehezebb.

Sajna most mennem kell,szép estét nektek.

Töltöttem fel pár képet,ha van kedved nézd meg.

2587. Ronikutyi (válaszként erre: 2586. - Beuska74)
2010. jún. 16. 18:22

Nekem egy kisfiam van,császáros voltam én is:)

Kötény hasam lett,és csíkos vagyok mindenhol még mindig,meg az is leszek,max halványodni fog az évek múltán,de eltűnni sosem:S

Szerencsére ha agyban eldöntök valamit,akkor megy,így mondhatom,hogy könnyen fogyok,bár eddig nem érdekelt a dolog,pedig 95 kiló voltam 1,5 évig.Aztán megelégeltem ezt a súlytöbbletet a 170 cm-hez képest és elkezdtem fogyókúrázni,20 kiló lement február óta,de még szeretném,ha menne lejjebb,bár most,ahogy írtam is,nem vagyok rajt a témán,eltunyultam,és csak bizakodok,hogy nem jönnek vissza a leküzdött kilók.

2586. beuska74 (válaszként erre: 2585. - Ronikutyi)
2010. jún. 16. 18:02

Na ja,a Győzi sokat fogyott,az RTL meg kifizette a plasztikáját.Mert gondolom,így lehetett,hisz a show-műsorból élnek.


Második kis csajom születése óta nem tudok fogyni.Most is olyan nagy hasam van,mint császár után.Mintha most szültem volna.A hasam alja meg lóg.Ha sikerül fogynom,akkor még jobban fog lógni sztem.Csíkjaim nincsenek,csak egy-kettő.Nem tudom hogy csináltam,mert a combomon meg vannak.Én 168 cm vagyok,és 86 kg-ot nyomok "fekve":D /ez vicc,remélem érted/.

Egy 15 kg-tól szeretnék szabadulni.Nekem is célom,hogy legalább ruhában kinézzek valahogy.Nem is tudom,mikor voltam strandon utoljára.Pedig a csajok miatt kellene menni.

Ennyi az annyi,most küzdenem kell,mert már nem bírok tükörbe nézni sem.

Hány gyermeked van?Könnyen fogyós vagy?

2585. Ronikutyi (válaszként erre: 2584. - Beuska74)
2010. jún. 16. 17:44

Hát igen,vagy például ott a Győzike,volt pénze hasplasztikára,fene a képét:DDD

Rám is rám férne,de sosem lesz annyi pénzem,szóval a bikini mostanában nem fog rajtam tündökölni:D

Bár fogytam,nem is keveset,de a bőröm nem szép,szét repedt a terhesség alatt,és a fogyást követően sem lett feszesebb,sőt...

De hát ez van sajnos,azt szeretném elérni,hogy legalább ruhába jól nézzek ki,de azért még küzdeni kell egy keveset,ami mostanában nem megy.:S

Még egy 5 kiló,és jól fogom magam érezni,talán majd a munkába állás segít.

Neked pedig kitartást,a végére eléred amit akarsz.Ha nem hagytam volna abba,szerintem már én is elértem volna.Mennyit szeretnél fogyni?Hány centi vagy és hány kiló,ha nem vagyok indiszkrét.

2584. beuska74 (válaszként erre: 2583. - Ronikutyi)
2010. jún. 16. 17:30

Szia!

Semmi gond nincs.:-)

Most zöld teázom főétkezések után,de amúgy én se szedek semmit.

-Jó a celebeknek,befekszenek vmi szalonba,relaxálnak egyet,és közben fogynak a technika új vívmányai által.És ki is tudják fizetni.-na mindegy,ez csak egy gondolat volt.


A többiekkel mi lehet?Eltűntek.

2583. Ronikutyi (válaszként erre: 2582. - Beuska74)
2010. jún. 16. 12:02

Szia,először is üdv itt a fórumon,bunkó módon nem köszöntöttelek előbb,bocsika:)

Én a 90 napos alatt nem szedtem semmit,előtte szedtem a fügekaktusz kapszulát.Amíg el nem fogyott,addig nem fogytam,de utána elkezdtek lefelé menni a kilók,nem tom mitől.

Majd lemegy az,megindul szépen,csak kitartás:)

2582. beuska74
2010. jún. 16. 10:11

Sziasztok!

Van aki próbált a 90 napos mellé szedni valamit?

pl:zöld tea,vagy valami kapszula?Gondolom nevet nem szabad írni,csak érdekelne az összhatás.:-)


Egyébként tényleg jobb ha diétázik az ember,mert így könnyebb a család és a saját ételünk kiagyalása.

Eredmény még nem nagyon van,de remélem lesz.

üdv mindenkinek.Bea

2581. Ronikutyi
2010. jún. 14. 22:09

Sziasztok,még is becsusszant a túrós tészta:D

Nem olyan sok,mert maradt is,és 3-an ettük,de azért jól esett:D

Mindjárt állhatok neki apjuknak is kifőzni a tésztát,meg rásütni a szalonnát:D

Holnap nem tom,mi legyen a kaja,lehet valami könnyebb salátát kéne,de ahogy ismerem magam,megint valami nehézkes lesz:S

De már nincs ötletem komolyan mondom.Főzeléket csináljak?De ahhoz meg eszem a jó kis kenyeret.Az se jó.A lecsó jó volna,de ahhoz is vagy tészta kell,vagy kenyér:S Nem tom,majd kiokoskodom:S Jobb volt a diéta,mert ott meg volt szabva,mit mikor kell enni,nem sűrűn kellett agyalnom.

Valakinek valami pozitív eredmény?

2580. macahari (válaszként erre: 2579. - Beuska74)
2010. jún. 14. 20:14

szija!


természetesen lehet h máris lement annyi, az elején nekem is nagyon hamar beindult, főleg azért mert sok is volt a felesleg...


pisilni én is sokat járok, mivel meleg van többet iszol, kihajtja belőled a sok nem kívánatos dolgot!!

amúgy is sokat kell inni a diéta alatt, és a nyárban ez pozitívum mivel kívánod is a sok folyadékot :):):)

hajrá:):)

sok sikert és kitartást :):):):)

2579. beuska74
2010. jún. 14. 18:35

sziasztok!

Meglepően jól vettem az első gyümi napot,igaz,korgó gyomorral.De vigasztalt,hogy ma ehetek husit.

Holnap még nem tudom mit fogok enni,lehet hogy tócsnit.


Zsuzsa16,szió!

Hogy csinálod a tócsnit?Én szoktam bele tojást,és tejfölt is tenni.Ezeket lehet beletenni,vagy mellőzzem?


Lehet az,hogy egy 4 napos ciklus után 1 kg-al esett a súlyom?Mondjuk nagyon sokat kell pipilni.

Hajtódik a víz?

2578. macahari (válaszként erre: 2577. - Ronikutyi)
2010. jún. 14. 15:26

sziasztok!!!!!


én már nem érzem h fogynék, mondjuk ebbe a melegbe nekem is lecsúszott egy két fagyi...:S:S

mondjuk tegnap megtehettem mert CH napom volt :D

ma gyümi van és cseresznyét zabálok folyamatosan :D:D:D

olyan jó h már nem csak alma van meg banán és narancs....

szal most egészen jó a kedvem:D

a dinnyét én is várom már...


ez a kis "lehülés" tök jól esett ...

mindenkinek kitartás :)

puszaa

2577. Ronikutyi
2010. jún. 14. 14:39

Sziasztok!

Végre megcsinálták a netet.

Újdonság nem sok minden van,egyenlőre tartom a 75-öt,a menüm ebbe a pár napba husi volt,meg pizza is lecsúszott,a fagyiról nem is beszélve:D

Ma túrós tésztát képzeltem el,de szerintem kimarad,mert volt pogi,meg jégkrém is:S

A tornát felfüggesztettem egyenlőre,mert amennyit mozgok,ahhoz képest sajna keveset tudok inni,és valószínű hogy a táplálkozásom,meg a kevés folyadék bevitel közrejátszik a székrekedésemnél,és mivel sokat mászkálok a 40 fokba,ezért rendesen pótolnom kéne a folyadékot,ami nem mindig sikerül.Ez most hülye kifogásnak tűnik,de nem az,tényleg sokat megyek,van,hogy ülő helyzetbe le izzadok:D

Veletek mi újság?

Várom a dinnye szezont,de még csak sárga van,azt meg nem szeresse:S

2576. beuska74 (válaszként erre: 2574. - Zsuzsa16)
2010. jún. 12. 22:51
Szia Zsuzsa!Az jó,mert azt szeretem.
2575. beuska74 (válaszként erre: 2572. - Zsuzsa16)
2010. jún. 12. 22:47

Szia!

Köszi,hogy szurkolsz,így sokkal könnyebb.Kigyűjtöm a kajákat,amiket írtok.Egyik jobb,mint a másik.Mind ki fogom próbálni,lesz rá időm.Holnap gyümi napom van,ha tehetném,átaludnám.

Szép álmokat,üdv:Bea

2574. zsuzsa16 (válaszként erre: 2573. - Beuska74)
2010. jún. 12. 22:46
Beuska, gyümisalit simán ehetsz: kockázd, karikázd fel őket, csavarj rá citromlevet, diót és mogyit is dobhatsz rá :-)
2573. beuska74 (válaszként erre: 2568. - Sommer)
2010. jún. 12. 22:41

Szia Sommer!

Ez nagyon király,hogy valaki ennyit fogyjon.:)Most egy kicsit megnyugodtam,hogy meg lehet csinálni.Holnap gyümi napom lesz,előre zizegek tőle.

A többi napot könnyen kibírom,azzal nincs gond,de ez valami nagyon sz.r!Miket lehet enni gyümölcsből,hogy jól is lakjak?Salit lehet?

Holnap főzök a családnak finomat,én meg csak nézhetem.

Egyébként én is 90 körül vagyok.Köszi,hogy szúrkólsz,igazán jól esik.Szép álmokat.

2572. zsuzsa16
2010. jún. 12. 20:11

sziasztok csajok, na én is feltűnök azért néha ...

alig bírom ezt a hőséget, majdnem megfőlök, komolyan!! a menüm nagyon változatos volt a héten: 4-szer ettem szendvicset ... nem bírok meleg kaját enni, a hideg szendvics annyira jól esik.


Roni, ez a székrekedésed már tényleg durva ... de az jó, h hatott ez a bogyó!

Macahari, nagyon ügyes vagy, a barátnőid is folyton dícsérnek, ők biztosan nem azért mondják, mert a barátnőid, hanem mert tényleg fogytál!!


Beuska, nagy hajrá Neked is! 36 évesen is megtudod csinálni!! végre van barack és nektarin, nekem is újra rá kell kapnom a gyümikre, mert szépen leszoktam róluk ...

Macahari jól összefoglalta a napi kajákat, én csak 1-1 kajával egészítem ki:

fehérjenap: süssél füstölt sajttal megszórt csirkecombot serpenyőben, vmi isteni zöldsalátával, joghurtos öntettel

keményítőnap: tócsni szintén zöldsalival

ch: tortillalapot kenj meg mustárral és salátaleveleket, paradicsomot, uborkát, paprikát rakj bele és csavard fel :-)

sok sikert!!

2571. macahari (válaszként erre: 2570. - Ronikutyi)
2010. jún. 12. 17:49

huhhhh na jólvan!!!!!!


akkor csak így tovább :):):):)

2570. Ronikutyi (válaszként erre: 2567. - Macahari)
2010. jún. 12. 09:38

Szia,nincs baj,azt leszámítva hogy tegnap egész nap nem volt netem,tiszta ideg voltam:@

Köszi hogy aggódsz,még éjjel 1-kor kiküzdöttem magamból a lehetetlent,azt mondtam,addig innen fel nem kelek,ha kell a budin alszok:DDD

Reggelre hatott a Stadalax is,remélem most már nem lesz ilyen probléma.:)

2569. macahari (válaszként erre: 2568. - Sommer)
2010. jún. 11. 22:04

délben és este nem is kell ugyanazt enni, csak mondjuk fehérje napon délben egy tojásrántotta, este grillezett csirkemell salival..


nem kell ebédre is és vacsira is ugyanazt enni

2568. Sommer (válaszként erre: 2562. - Beuska74)
2010. jún. 11. 21:44
Szia Beuska! Hasonló paraméterekkel indultam én is, 36 év, 2 gyerek, egy 6 éves és egy 10 hónapos. Március közepe óta csinálom, kissé lightosan, hogy tuti kibírjam, és már lement 13-14 kg. Apróbb engedményeket tettem magamnak. Nem tartottam víznapot, és nem tartom be, hogy délben és este ugyanaz. Csak a napnak megfelelő legyen. 90 körül indultam. A centik is elég jól alakulnak, hála az égnek mindenhonnan arányosan fogytam. Úgyhogy hajrá!
2567. macahari
2010. jún. 11. 21:02

Roni ugye semmi baj???

egész nap nem írtál :(

ugye nincs baj????????

2566. macahari (válaszként erre: 2565. - Beuska74)
2010. jún. 11. 21:01

Hmmm a levesben amugy csak azért vagyok biztos, mert h folyadék kell, ez felfogható annak és ha csak úgy eszed h azok vannak benne, ami aznap megengedett az tök jó :)


én 54. napon vagyok, és kilókat nem mérek..

tudom hülyeség, de én ruhákban mérek...

és egész jól haladok, sőőt..

a bnőim mind mind dícsérnek és nem elvakultágból :)

szóval kilókról nem tok meséleni sajna :)


sok sikert a diétához, és majd támogatunk :)

2565. beuska74 (válaszként erre: 2564. - Macahari)
2010. jún. 11. 16:23

Szia!

Köszi,hogy írtál,sokat segítettél.Régebben már csináltam ezt a fajta diétát,akkor 6 kg-ot sikerült ledobni,úgy,hogy csak a felét tartottam be,volt hogy össze-vissza ettem.Ki bír ki a munkahelyén 12 órát,gyümölccsel a hasában,teljesítménybérezésben.Szóval ezt nem annyira tartottam be.

Most gyeden vagyok,két lányom van,7 éves,és egy 20 hónapos.Minden felszedett kiló rajtam maradt koloncként.

Nem tudtam pl,hogy minden nap lehet levest enni.Ez már egy jó dolog,hisz nekem régen pár dolog volt,amit felváltva ettem,és már szörnyen untam.

Ja,és kitartás is kell.Te mióta csinálod?Milyen eredménnyel?

üdv:Bea

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook