Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 67 kilósok, fogyjunk együtt 60- ra fórum

67 kilósok, fogyjunk együtt 60- ra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
33. c1e9612cd3 (válaszként erre: 31. - 1975V)
2012. jún. 17. 19:18
a mama főztje az tényleg a mama főztje :))) "szerencsére" nekem ritkán van hozzá szerencsém, mert ők vidéken élnek, mindketten dolgoznak + mellé a mezőgazdaság, én meg Bp-n és 2 állásom van, mindemellé most még lakásfelújítás.... Telefonon pedig nem tud átteleportálni egy adagot a főztjéből :)Ennyi szerencsém van.... Persze a többi része nem áldás, de ez van. mindenki meg akar élni vhogy, úgy pedig nekünk nem megy, ha egymás seggében lógunk....
32. Ditta0818 (válaszként erre: 31. - 1975V)
2012. jún. 17. 19:02

Szia!

Ugyan így vagyok vele egész héten mindent tartok és hétvégén ha haza megyek anyu csak etetne szerencsére mára már megtudom állni és csak olyanból eszek amit szabad,ma rossz kislány voltam ettem 3 tányér sóskafőzeléket,1 éve ettem utoljára olyat amit anyuci főzőt...

31. 1975V
2012. jún. 17. 16:13
Sziasztok! Két nap alatt elég sokan lettünk, aminek örülök. A hétvégi boldogságom, hogy 37 évesen beleférek a 26 évesen viselt szoknyámba! Nagy szó! Remélem, most nem járok úgy, mint tavaly. Szépen megvolt a 65-ez a célom- Azrán mikor legközelebb ráálltam a mérlegre, 73-at mutatott újra. Nekem a 7vége a nehéz. Hétköznap Reggeli, ebéd, csipegetés, víz, mozgás, de hétvégén csak a kaja meg én....Ha még anyuékhoz is elmegyünk, akkor csak etet, meg etet... Meg persze bennem is kódolva van hogy : A mama főztje, a mama főztje... Szerintem más is így van vele. De holnap újra fogyi!
30. c1e9612cd3 (válaszként erre: 23. - 1dc16653d6)
2012. jún. 17. 15:40
az is nagyon jó! Sajna nekem arra nem lenne időm, h külön eljárjak vhová sportolni (na meg most éppen pénzem se), íyg aztán megtaláltam a magam lehetőségét a bicajban...
29. c1e9612cd3 (válaszként erre: 27. - Firegun)
2012. jún. 17. 15:39
olyan, mint a fűrészpor..... :S de rájöttem, ha egy kicsit megpirítom, akkor finomabb :) Én is már csak azért vesztek, mert irtózatosan tele van a tököm a hungarocell kenyérrel :))))) Ezt meg most beosztom 1 hétig elégnek kell lenni 400 gr-nak! Így aztán tutira nme fogok attól elhízni :))) De mégis ehetek kenyeret, és nem kell a lecsót pld magában csócsálnom....
2012. jún. 17. 14:48

Én kalóriát számolok.

Mindenből, mindent eszek, csak mértékkel. :)

27. firegun (válaszként erre: 14. - C1e9612cd3)
2012. jún. 17. 10:16
ismerős a helyzet :) én már egy ideje nem is vettem glmentes kenyeret. sztem szar az íze is :)
2012. jún. 17. 10:11

Sziasztok, csatlakoznék én is :)

67 vagyok most én is, az álomhatár 58, de 62-vel is boldog leszek.

174 cm vagyok.

Itt a strand szezon és pont ma határoztam el, hogy kicsit rendbe kéne kapnom magam.

Nincs konkreét módszerem... Nincs kenyér, nincs cukor ami a biztos.

2012. jún. 17. 09:21

Én is szoktam biciklizni, napi rendszerességgel, meg futni is. :)


Emellé edzek minden nap, egyenlőre csak keveset.

Ma végre átlépem a 67-es számot! Mai súly: 66,8 volt. :)

2012. jún. 16. 21:52
bár én lennék 67 kg :(
23. 1dc16653d6 (válaszként erre: 22. - C1e9612cd3)
2012. jún. 16. 21:40
A bicaj tényleg jó,de sajna nincs kerékpárom,illetve sokszor kell olyan ruhában dolgoznom,ami nem kerékpározáshoz való.Most gondolkodom az úszáson is.
22. c1e9612cd3 (válaszként erre: 21. - 1dc16653d6)
2012. jún. 16. 20:15

mozgás mellé a kajára mindenképpen figyelni kell! Akármilyen diétát is csinálsz.... Sajna a szervezet már csak iylen. Nekem a bicikli, és az odafigyelés adta meg a -5 kg-ot. És ehhez tartani is akarom magam. Viszonylag keveset híztam, de azt gyorsan a cöli diéta elkezdésével, és már le is tornásztam.... A gasztros főonő is azt mondta, h higgyem el a bicikli segíteni fog, és igaza lett!

Melóba muszáj mennem, haza muszáj mennem, így aztán meg se kottyan, h bicajozok. Összekötöm a kellemest a hasznossal, és még azt se mondhatom, h nincs időm mozogni :)))

21. 1dc16653d6 (válaszként erre: 19. - C1e9612cd3)
2012. jún. 16. 18:54

Én rizsliszttel főzök,az bevált.Akkor az első heteket kell átverekednem:)Nekem a LÉ diéta már nem okoz nehézséget, 6 éve csinálom,de az utóbbi időben kezdtem el hízni.Ezt nekem is mondta a doki,hogy a felszívódás miatt ez lesz.

A mozgással soha életemben nem értem el eredményeket fogyás terén,igaz nem is voltam nagyon rászorulva...eddig.De például a sógornőm sportol,napi szinten, hobby sportoló és ő is hízogat mostanában,ha nem figyel a kajára.De valami mozgásformát mindenképpen beiktatok,ha mást nem,akkor több sétát.

20. c1e9612cd3 (válaszként erre: 18. - 1dc16653d6)
2012. jún. 16. 18:42
nme, azt nem ismerem... a legközelebb eső, és számomra legolcsóbb helyen szoktam venni a kenyeret. Ez is magvas, és 750 ft....... Még az is sok rettentően, tudom, ahhoz képest, h 420gr, de.... máshol 1000 Ft, még máshol pedig 1300..... Röhej nem? Az egyik legolcsóbb alapanyag a kukorica... és azt árulják ennyiért.... tiszta kihasználás.... tudják, h kénytelenek vagyunk megvenni....
19. c1e9612cd3 (válaszként erre: 17. - 1dc16653d6)
2012. jún. 16. 18:39

mert ennek ez a rendje :) pár nap után kiéhezel, aztán hozzászokik a szervezeted, és minden ok lesz!

Én már akkor kiéheztem, amikor át kellett állnom a cöli diétára.... nem is csodálom, mert az első 2 hónapban csak puffasztott rizst ettem, vagy Abonettet glutén menteset.... ÁÁÁÁÁ..... nagyon nem kívánom már :) Ezért vettem ekyneret, ugyan drága, de szabályozom, h menniy az annyi.... Na meg az első időszak, amikor liszt nélkül kezdtem kísérletezni az ételekkel (mert azzal riogattak, h kukorica liszttel ehetetlenül xar), meg csak krumpli..... ÓÓÓÓ Istenem :) Vicces, de túl vagyok rajta :) Most még mindig van, amikro a boltban sírógörcs kerülget, mert olvasok, nézelődök (már úgy érzem magam, mint egy tolvaj, mert az vacakol annyit, mint én, és néha észreveszem, h a biztonsági is rám áll, h mit bohóckodok már nnyit....), de így, h beosztom a kaját, és melóba is bicajjal megyek, meg haza is, szépen olvadnak le a kilók :) És ez jóóóóó!!!! :)

Ha enked az ad megnyugtatást, h beszélsz dietetikussal, akkor tedd! A lelki békéért megéri!

De sztem akkor is a mozgás lesz a nyitja a dolognak...

És persze, h hízunk, hisz helyreáll a felszívódásunk... :( Igaz, én azt nem tudom, h cölisen, hogy tudtam én annó elérni a 90 kg-ot.....????? rejtély számomra, mert pont azért szűrettem le magam, mert ygerekkorom óta megmagyarázhatatlan hasmenéseim voltak... tehát, nem ma kezdődött....

18. 1dc16653d6 (válaszként erre: 16. - C1e9612cd3)
2012. jún. 16. 18:31
Nem tudom ismered-e a lengyeleknek van a barna gluténmentes kenyere,én azt szoktam enni, de napi 2 szeletnél nem többet,és azt is csak ritkán,mert drága.
17. 1dc16653d6 (válaszként erre: 16. - C1e9612cd3)
2012. jún. 16. 18:29
Egyik barátunk ment el hozzá,és teljesen újjá született, sokat fogyott,és nem éhezett.A bőre is szép lett.Sok túrót,sajtot, halat, zöldséget,salátát evett és sokat ivott.Én bízom benne,hogy tud segíteni.Én is ismerem ezeket amit írtál,de valahogy valamit biztos nem jól állítok össze,mert pár nap után szó szerint kiéhezek:)
16. c1e9612cd3 (válaszként erre: 15. - 1dc16653d6)
2012. jún. 16. 18:25
én tudom, mit fog mondani.... eü-s vagyok.... ismerem a dietetikai oldalát a dolognak.... a gasztros főorvosnő annyit mondott, h az egészség fontosabb, mint a kilók, viszont, ha fogyni akarok, akkor saláta tömkeleg.... kenyérhez azt mondta a dietetikus, h különböző magvakkal dúsítás (len és társai), illetve salátás, és CH mellőzés....
15. 1dc16653d6 (válaszként erre: 14. - C1e9612cd3)
2012. jún. 16. 18:10

Szia bubó(lisztérzékeny sorstárs) és szia mindenkinek:)

Én is csatlakoznék hozzátok! Én annyival lógok ki a sorból,hogy 53 kilóról szeretnék 45 kilóra menni.Én 154 cm vagyok és az utóbbi időben hízlaltam fel ezt a pár(8!!) kilót.Bubo én is lisztérézkeny vagyok és én is úgy látom,hogy amitóta tartom a gluténmentes diétát,híztam..:((

Voltak probálkozásaim diéta tekintetében ,de nem vezettek eredményre.Így én egy dietetikus irányításával fogok fogyni. Szerdán megyek hozzá,ha valaki kíváncsi majd,miket tanácsolt nekem,szívesen megosztom veletek.Egyébként hetente kontrollál,és egyéni étrendet állít össze.

2012. jún. 16. 13:31

Sziasztok! Én már egy ideje súlycsökkentő léten vagyok :)

Tavaly ledobtam 90 napossal 10 kg-ot, aztán a télen 3 kg visszacsúszott, ezért februárban (ha jól emlékszem) újra kezdtem a 90 napost (mert még az előzőből is maradt rajtam pár kg, így meg még 5-7 kg-ot szerettem volna ledobni), de közben kiderült, h lisztérzékeny vagyok, ezért elkezdték szövettan előtt tömetni belém a lisztes cuccokat, aminek az lett az eredméyne, h még 1-2 kg felkúszott csendesen, majd mikor elkezdtem a cöli diétát (ugyan fel is hívta erre az orvos a figyelmem, h biztosan ez lesz), ahogy javult a felszívódásom, gyorsan megindult felfelé a súlyom..... :S 70-71 kg-nál megálljt parancsoltam a dolgoknak, és egyszerűen nem vettem több bérletet, hanem leporoltam a bicajom, és csak azzal közlekedek. Az eredmény? Most tartok -5 kg-nál. Május eleje- közepe óta (pontosan nem tudom, h mikor kezdtem). Amit még hozzátettem, igaz, azt muszáj is, mert az Isten pénze nem lenne elég erre a diétára (amit életem végéig kell tartanom), h iszonyatosan beosztom a kaját. Napi 2 szelet cölis kenyérnél többet nem engedek meg magamnak, illetve, ha krumplit eszek, akkor max. 3 normál méretű krumpli az adagom. Tészta nélküli zöldségleves, és hasonlók mehetnek. Azt osztom be nagyon, ami drága is (400 gr cölis kenyér ára 750- 1300 között mozog! Csoda, h spórolok rajta? :) ), vagy/ meg hízlal is.

Amúgy, 167 cm vagyok, és most 65 kg. Jó lenne, ha 55-60 kg között lennék.... (annó a versenysúlyom 52 volt, de az már nagyon a mult.... Meg már nem is akarok annyi lenni, mert gebének tartom)

13. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Ennész)
2012. jún. 16. 12:43
Lehet benne valami! Én 165 cm magas vagyok, és 57 kg-osan még jó volt a súlyom és az arányaim!
12. Ennész (válaszként erre: 5. - *ForróCsoki*)
2012. jún. 16. 11:34
Fú, nem lennél már túl gebe 55 kilósan ilyen magassághoz??
11. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Lya2)
2012. jún. 16. 09:57
Ezzel simán le fog meni 1-1,5 hónap alatt szerintem!
10. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Ditta0818)
2012. jún. 16. 09:56

Ez az arány szerintem már most sem rossz! Én már a 65 kg-nak is örülnék! Persze hol van az már az állandó 57 kg-omtól! :(

Rossz hír: 40 fölött nagyon nem akarnak a kilók lemenni!

2012. jún. 16. 09:55

Sziasztok!

T.Móni: Nagyon ügyes és kitartó vagy!


Én a gyors gyaloglást választottam, más okból is. Kilókban nem nagyon megy le, de szépen formálja az alakot. (Bár vigyázzatok, mert nekem most begyulladt a lábam, úgyhogy a fokozatosságot be kell tartani!:()

2012. jún. 16. 09:55

Sziasztok.

168cm és most 64.7 vok 72kg kezdtem nekem kb 60-58 kg az álom sulyom. Otthon tornázok edzőterembe járok számolom a szénhidrátot és a kcal. Ez az utolsó 5-7 kg nagyon makacs.:(

2012. jún. 16. 08:13
Sziasztok Csajok! 158 cm magas vagyok és jelenleg 63 kg, túl vagyok 12 kg leadásán és így egy lényeges változáson. Glikámiás index figyelésével, Szoó Judit receptjeivel, Réka tornáival és futással értem el az eddig eredményeim. Ez a módszer életmódommá vált. Célom az 56 kg. Szívesen megosztom veletek a tapasztalataim, valamit szeretnék tőletek tanulni. Nagyon jó érzés csatlakozni ehhez a csapathoz, ahol már az a pár kiló csak esztétikai kérdés, nem egészségügyi. :-))Örülök, hogy itt lehetek veletek!
6. Lya2
2012. jún. 16. 07:48

Sziasztok!! De jó hogy rátok találtam :)) Nálam is cél a 60, igaz hogy "csak" kb. 3 kiló választ el de az piszkosul ragaszkodik!! Együtt könnyebb, szóval jönnék!!!


Reggelente tornázom és tegnap óta esti futás is a napirenden van/lesz!

2012. jún. 16. 07:03

Szia. Jönnék! :)

Én négy napja kezdtem a diétát, 67,5 kg-ról, most 67 kg vagyok kereken.


Bár nem 60, hanem 55 kg szeretnék lenni. :) 170 cm magas vagyok.

2012. jún. 15. 22:31
Bárki csatlakozhat, összefogunk a fránya kilók ellen, s nyerünk!Bármit lehet enni a csipeetés szintjén. Én ugyan most vétkeztem, megettem egy fél adag norbit. Sokkal jobban érzem magam tőle. Szerintem ez is belefér. Jóéjt, Sziasztok, holnap folytatjuk. Kíváncsi lennék az első hozzászólásomban leírtakra. Köszönöm.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook