Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 55 nap alatt -10kg fórum

55 nap alatt -10kg (beszélgetős fórum)


126. vaczila
2010. jún. 1. 10:14
Én ma zöldség napot tartok. Reggelire csináltam egy kis tál vitaminsalátát, ebédre párolt zöldséget eszek, a vacsit majd még kitalálom. Remélem a köztes időket is meg tudom majd állni nassolás nélkül, mindenesetre készülök egy kis sárgarépával.
125. Moncsika80 (válaszként erre: 123. - 337ac1489c)
2010. jún. 1. 10:14

Hát igen.. néha nagyon nehéz megállni, de szeretnék újra csini lenni, így igyexem! :o) Már most tökjól esik, h rengetegen észreveszik, h fogytam, pedig eddig "csak" 8 kg ment le...

4 hónap alatt 18??? Úristen!! Az szuper!! De ez nem jön vissza gyorsan? Hogy csináltad? (Bocsi, de most nem tudtam visszaolvasni, mert nagyfiam pont rajtam lóg...)

124. Awela
2010. jún. 1. 09:42

Sziasztok!


Mai torna sikeresen lenyomva, első napom, hogy nem úgy ébredek, hogy mindenem fáj. Első nap után volt izomlázam rendesen, azóta, ahogy mindennap rátornáztam, szépen elmúlt. Lassan nő a teljesítmény is szerencsére.:)


Most jön a turmix reggelire, az ebédet csomagolnom kell, mert egész nap úton leszek megint.:( Viszont párom felvásárolta a fél zöldségest, úgyhogy van miből összeválogatni a mai kaját. Szerintem ma paprika, paradicsom, jégsaláta, uborka lesz, a tegnapi maradék az éjszaka folyamán titokzatos módon felszívódott a hűtőből.

123. 337ac1489c (válaszként erre: 120. - Moncsika80)
2010. jún. 1. 09:39

Igen, a hozzáálláson múlik...na nekem a kitartásom és a lelkesedésem fogyott sajna el abban a kb. 4 hónapban, amíg fogytam 18 kg-ot:(


Hú, nehéz lehet megállni, h. ne egyél a finomságokból mindig...de ha szakács a férjed, akkor biztos le tud neked lájtosítani mindent:)

2010. jún. 1. 09:38

Na Drága kisfiam még csak most aludt el, úgyhogy a reggeli torna nekem most kimarad, de este pótolom...

Pedig nagyon rákészültem:D:D

121. 337ac1489c (válaszként erre: 119. - A908366fdb)
2010. jún. 1. 09:37

Köszi, aranyos vagy, h. biztatsz!:)


Szerencsére hamarosan indulok melóba, ott legalább nem gondolok a kajára (annyit:P), aztán fodrász (ilyen időben szuper lesz:S), aztán hátha nagyobb lelkesedésem és kitartásom lesz a gyümizéshez:)


Hajrá neked is!!!:)

2010. jún. 1. 09:34

Jó reggelt Csajok!

Sajna mégis kimaradok a mai gyüminapból, mivelhogy Férjecském keresztülhúzta a számításaimat... Ugyanis Ő szakács, és ma reggelre hazahozott annyi kaját, hogy csak na... Többek között isteni finom barna, magvas zsömis szendvicseket (tarjával, sonkával, sajttal..), szóval szerintem ez lesz a reggelink. :o) Visdzont a héten tuti, h lesz 1 vagy 2 gyüminapom!!! Ígérem!! :o)

Igazas van Annamaris, tényleg -nagyban- hozzáállás kérdése is ez a fogyás. Én pl. most 100%-ig biztos vagyok benne, h lefogyok! Max. nem 1 hónap alatt, hanem szép lassan.. Hajrá!!!

119. a908366fdb (válaszként erre: 118. - 337ac1489c)
2010. jún. 1. 09:32

Persze, hogy folytasd!

A mai nap ne a kcal-ról szóljon, hanem csak a gyümiről!


Ne izgulj!

Menni fog!

REggel én is kicsit pánikba estem, hogy milyen szar nap elé nézek, de aztán csak az jár a fejemben, hogy le akarom adni ezt a 10kg-ot.


Nehogy feladd már most:D


Igyál sok-sok vizet, ha nem bírod.

Én mondjuk citromos vizet iszok, mert a simától csak éhesebb leszek:D


vagy ha nagoyn nem bírod, és van otthon háztartási kekszed, abból kapjál be egy darabot.


És szerintem simán mehetnek a zöldségek is.

Én ilyenkor zöldség-gyümölcs napot tartok

2010. jún. 1. 09:22

Sziasztok Lányok!


Nos...gyümölcsnap címén jóóól bezabáltam reggelire gyümiből: 2 alma, 4 kisebb körte és némi eper...halljátok, ha most kiszámolnám a kcal-ját ezeknek, tuti a napi mennyiség felét megettem már...:S


Ja és ami a rossz, h. egyre inkább kezdek "pánikba esni", ha arra gondolok, h. ma gyüminap és már érzem, h. nem fog menni ma ez a gyümis sanyargatás (amit persze előző este sosem gondolok sanyargatásnak...)


Szóval már nem is tudom, hogyan folytassam tovább a mai napomat:S

2010. jún. 1. 09:08

Sziasztok!

Én januárban határoztam el magam,hogy fogyni akarok mindenáron.Az első hónap nehéz volt,de 10kg-ot fogytam 3hónap alatt.Most megálltam,de talán idővel tovább fogyok.A 90 napos diétát választottam,és soha nem éheztem.

Tényleg az elhatározás és a tett a lényeg.(én 3 évig hezitáltam)KITARTÁS

116. a908366fdb (válaszként erre: 115. - F8d7988246)
2010. jún. 1. 08:59

Ez a lényeg, hogy már érzel valamit:)

Már az is egy lépés előre, hogy írtál ide a fórumba:)

Ha rajtunk múlik, akkor sikerülni fog neked is, mert majd mi szemmel tartunk így virtuálisan is:D:D

Amennyire lehet!:D

115. f8d7988246 (válaszként erre: 114. - A908366fdb)
2010. jún. 1. 08:56

teljesen igazad van, tisztában vagyok vele, azért is írtam a fórumba, hogy belássam és megerősödjek az akaratomban...remélem , hogy így is lesz.


most még én sem akarom igazából elhinni, de érzem vmi elindult szépen lassan ott legbelül...

114. a908366fdb (válaszként erre: 113. - F8d7988246)
2010. jún. 1. 08:47

Egyáltalán nem szeretnélek megsérteni, nem rosszindulatból mondom, úgyhogy kérlek hogy ne is sértődj meg, de így szerintem nem is fogsz.

Először szerintem erről az önsajnálatról kéne leszokni, és utána nagy önbizalommal nekiállni a fogyinak.

Eddig majdnem mindegyik hozzászólásodból az jön le, hogy te nem is akarod, hogy sikerüljön


Én már rengetegszer nekiálltam mindenféle fogyinak az elmúlt 6 évben, soha nem sikerült egyik sem, mert mindig azt mondogattam, hogy úgysem fog sikerülni, hogy úgyis kövér disznó maradok örökre, és a környezetemtől is mindig ezt hallgattam.

Aztán most gondoltam egyek januárban, és biztos voltam benne, hogy sikerülni fog.

Nehéz volt így hozzáállni, de sikerült.

Messze vagyok még a céltól, voltak és lesznek is nehéz időszakok, de még mindig biztos vagyok benne, hogy meg tudom csinálni.

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy először magadban kéne rendet rakni, és akkor biztos könnyebb lesz.

2010. jún. 1. 08:40

a fiam szokta válaszolni a hajrá-ra, majd ráhalok :)

én meg a fogyitól behalok :D

van egy olyan érzésem, hogy körülöttem mindenki le fog fogyni, én meg még mindig talicskán tolom magam előtt a hasamat :(

2010. jún. 1. 08:34

Szép jó reggelt mindenkinek!

A reggelim már megvolt, egy szép nagy alma:)

Nemsokára megy aludni kisfiam, és állok neki tornázni:)

Hajrá csajok!

Megcsináljuk:D

REmélem:D:D

111. Ami005
2010. jún. 1. 07:16

Sziasztok!

tegnap este már naon korgot a gyomrom és megettem egy szelet tönkölybúzás könyeret/ 1szelet 62kcal/ vékonyan megkenve ramaval:(Már voltam a boltban és vettem mirelit vegyes zöldséget a sült húshoz ebédre.

Ma Én is erős leszek veled Zümii!!

Sok sikert mindenkinek!

2010. jún. 1. 06:26
felszívtam magam a lelkesedésetekkel és megpróbálok én is beállni a sorba, meg persze reggel még minden olyan tökéletes fogyi ügyben, csak az idő telik, no meg a pocak is... de ma erős leszek és nemcsak csípőben :))) hajrá mindenkinek :)
109. vaczila
2010. jún. 1. 06:14
Sziasztok. Bár nekem az 55 nap alatt -10 kiló kicsit gyors, de azért szeretnék csatlakozni hozzátok. Hátha kapok itt egy kis új lendületet a fogyáshoz. Eddig 20 kiló ment le az update segítségével, de egy ideje stagnálok, sőt az utóbbi hetekben kicsit el is engedtem magam. De szeretnék még néhány kilót ledobni, modjuk 6-8-t a nyáron. Én tornázok rendszeresen, talán ennek köszönhető hogy nem híztam még vissza a leadott kilókat úgy mint máskor.
108. Binky (válaszként erre: 105. - Moncsika80)
2010. máj. 31. 22:30
Ha csak egy kis felülést mondjuk megcsinálsz néha, meg fogja hozni a kedvedet:) Én magamtól kezdtem el többet csinálni, mondván, hogy ez már nem kihívás, na csináljunk még egy-két gyakorlatot.
2010. máj. 31. 22:25
Amúgy jó éjt:)
106. a908366fdb (válaszként erre: 105. - Moncsika80)
2010. máj. 31. 22:25

Akkor holnap már hárman csináljuk a gyüminapot:D

Meglátod menni fog!

És határozd el magad!

Állj neki holnaptól te is!!

Nincs kifogás:D:D

2010. máj. 31. 22:22

Sajna én még mindig ott tartok, hogy "na mostmár holnap tényleg tornázok", de aztán elmegy az idő az etetéssel, altatással, és utána inkább olvasgatlak nyugisan Titeket, minthogy még szenvedtessem magam. Vhogy meg kell próbálnom napközben tornázni, és akkor működne a dolog...

Holnap én is csinálok egy gyüminapot! (Már ezer éve nem csináltam, remélem, h bírni fogom..)

Jó éjt nektek, pusza!

104. a908366fdb (válaszként erre: 103. - Binky)
2010. máj. 31. 22:19

Nagyon állat csávó:) Szimpi is, jófej is:)

És hiszek neki:D

Ha ő mondja, hogy jó az hogy szenvedek mint állat a tornái alatt....hát legyen:D

Ha sikerült eljutnod egy ilyen edzésre írj mindenképp, nagyon kíváncsi vagyok:D

103. Binky (válaszként erre: 102. - A908366fdb)
2010. máj. 31. 22:10

Ugye milyen helyes a fickó?:D

Meg is kedveltem a dolgot, gondoltam, ha kissé rendberakom a dolgaimat, eljárok Hot Iron edzésekre, ő is ezt a módszert vallja.

Csak még utána kell érdeklődnöm, meg elmenni egy próbaedzésre...még most nem merek, majd egy kicsit még vékonyabban.

102. a908366fdb (válaszként erre: 99. - Moncsika80)
2010. máj. 31. 21:52

Szia:):):)

köszönöm szépen:)

És ne izgulj!

Szerintem együtt megcsináljuk!

MÉg én is bevállalok 13kg-ot veled, de akkor kitolom a határidőt 70 napra:D:D


Amúgy Rezsit nagoyn szeressem, a 60 percesét végig tudom csinálni, persze nem 100%osan, mert vannar részek, ahol kihagyok pár ütemet.

Annyira kemény még nem vagyok:D:D

101. a908366fdb (válaszként erre: 98. - Baloghany)
2010. máj. 31. 21:50

Simán meglesz az a maradék 10:D


Ha már ennyit sikerült leadnod:)

szerintem beszélgetnetek kéne babianyuval, mert ő is szoptat még, és nem tudja, hogyan fogyózzon.!

Szerintem tudnál neki hasznos tanácsokat adni!:)

100. Binky (válaszként erre: 99. - Moncsika80)
2010. máj. 31. 21:49

Bevallom most nem nyomtam le:D

Korábban már párszor megcsináltam, utoljára az egészet kb 1 héttel ezelőtt, utána a tízperceseire tornáztam meg amit magamtól tudtam.

Most leálltam, mert piszkosul megfájdult a térdem...de csak a has és a fenék volt hátra, azt elintézem mindjárt a showder klub alatt:)

2010. máj. 31. 21:22

Sziasztok Csajok!

Én is nagy elhatározásban vagyok, tuti, h lefogyok még 13 kg-t, csak azt nemtom, hogyan.. :o)

Annamaris! Nagy kedvencem vagy, minidg olvasom a naplód, és IMÁDOM!!! PiciFiad pedig egy igazi TÜNEMÉNY!!

Binky! Lebírod nyomni Rezsi 60 percesét?? minden elismerésem a Tiéd! :o)

Csajok! Várjuk az ötleteket és a további biztatást! Tényleg igaz, hogy együtt könnyebb!!! :o)

2010. máj. 31. 21:21

Én is csatlakozok :) 14 kg már lement de még van vagy 10 kg. Még szoptatok, bár már keveset mert már lassan 14 hós a fiam, de így is belevágtam.

Az endokrinológusom aki dietetikus is és a könnyefogyok.hu tanácsadója azt mondta, hogy szoptatás mellett is lehet fogyni. Ő kalóriaszámlálást ajánlotta, de én GI diétával kezdtem. Most figyelek az étkezésre, de semmi konkrét diétát nem csinálok. Na megyek visszaolvasok vagy 4 oldalt amit eddig írtatok.

97. Binky
2010. máj. 31. 21:12

Na megyek tornázni Rezsőre, a 60 percesére ha bírom, bár szerintem nem lesz itt gond.


Awela nálunk a bátyám fogyózott egy időben. Nálunk az vált be, hogy adtunk a hiúságára és dicsértük sokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook