Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5+4 kismama vagyok fórum

5+4 kismama vagyok (beszélgetős fórum)


1 2
5. inta (válaszként erre: 2. - Menthe)
2014. márc. 27. 12:59

Persze, lehet ott, nekem 6 hetesen konkrétan semmi nem látszott. 3-szor mentem hcg-ellenőrzésre, szépen duplázódott, aztán a petezsák is előbukkant.


De ha nem nő rendesen a hcg, nincs mire várni.


Nem jó, hogy megijesztett az orvosod, de jól teszi, hogy leellenőrzi, ha kétségei vannak. Ő az orvos, hallgass rá.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen.


Ja, kis fájdalom normális hüvelyi uh-nál, lehet, hogy nem volt túl kíméletes a doki, gondolom, nagyon kereste... én is jártam így. Később óvatosabbak lesznek.

4. Kubiak (válaszként erre: 2. - Menthe)
2014. márc. 27. 12:56
Kikaparnak? Minek?
2014. márc. 27. 12:52
És még egy: az normális, ha a hüvelyi UH vizsgálat (és közben a nyomkodás) fáj?
2014. márc. 27. 12:52

Ma nézett a doktornő, 16.4 mm-es petezsákot talált elmosódó szikhólyaggal. 6 napja ugyanez volt, csak 9 mm-es petezsákkal.

Szerinte túl kicsit nőtt a petezsák. Utánanéztem, napi 1mm-t szokott. Vagy ez tényleg kevés?

A másik, hogy nem látott embriót. Kérdeztem, az nem lehet-e később látható, nincs-e olyan? Szerinte de, bár csak egy ilyen "nyögvenyelős" esete volt (30 év alatt!!!). Azért fura, mert én több fórumon olvastam, hogy ennyi idősen még nem látszott embrió. Ugye attól még ott lehet, mert még nem látta?


Elküldött vérvételre, hogy ha csökken a hcg (eddig nőtt), akkor holnap kikaparnak, vagy hagyjam el az utrogestant, és kilökődik a ...nem tudom mi. De én nem szeretném. Ti mit tennétek?

2014. márc. 27. 12:51
5+4 kismama (? ) vagyok, több sürgős kérdéssel?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook