Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 5+1 ok, amiért érdemes kozmetikusnál szépülni fórum

5+1 ok, amiért érdemes kozmetikusnál szépülni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 5+1 ok, amiért érdemes kozmetikusnál szépülni

1 2 3
23. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 16. - Mézeszsemle)
2009. febr. 3. 10:56
Sziasztok! Ebbol is latszik, hogy nem szedte meg sose kozmetikus a szemoldokodet!! En havonta jartam mig Mo-on laktunk (itt meg nem talaltam sajnos), miota nem jarok nem tudom teljesen simara kiszedni! O gyantazta nekem es 1 honapig szep volt, nem is kellett nekem hozzanyulnom.. most meg naponta kell utanaszednem mert no mint a bolondgomba. ja es kemeny 500ft-omba kerult ez havonta!
2009. febr. 3. 10:22

Sziasztok,


Én havonta egyszer megyek kozmetikushoz kényeztetni magam. Az , hogy drága lenne az nézőpont kérdése, van aki cigerettára költi én kozmetikára, és igen csak növelei egy nő önbizalmát.

2009. febr. 3. 10:05

Szisztok.

Nem tudtok egy jo kozmetikust esetleg szatmarnemetiben?

20. jujus (válaszként erre: 16. - Mézeszsemle)
2009. febr. 3. 07:58
Akkor igazad van, Te ne is járj kozmetikushoz,hanem szerezz be 1 szaunabérletet!:)
19. 2104cc91e8 (válaszként erre: 11. - Tunde0627)
2009. febr. 3. 07:54

Kedves Tünde!

Én járok kozmetikushoz (és fodrászhoz, manikűröshöz, pedikűröshöz is!)!!! Csak azokra gondoltam akiknek esetleg kevés pénze van ilyesmire! Mert Aki ilyen cikket ír, írhatná hozzá az árakat is, mert szerintem sok nőt tart vissza az, hogy esetleg nem tudja kifizetni :)

Azonkívül, nem, hogy Csutorára nem haragszom, hanem Én SENKIRE nem haragszom :) :) :)

18. Hmv.
2009. febr. 2. 15:59

Sziasztok!

Nálam egy nagykezelés infrával vagy vióval 3600,- mától, ultrahanggal 3900,-

Létezik kényeztető kiskezelés is, ez is lehet infrás vagy UH-s is, 3000,- ill. 3300,- forintért.

Bármelyik kezelés dekoltázzsal + 600,-

Ezenkívül lehetséges csak masszírozás, csak peeling pakolással, csak UH, ezek lényegesen olcsóbbak.


Ha szeretnétek igénybevenni a kozmetikai szolgáltatásokat, mindenképpen érdeklődjetek ismeretségi körötökben, kinek-milyen tapasztalata van, abból induljatok ki, ne a hírdetések szövegéből!

Ott természetesen minden szakember a legjobbakat ígéri magáról, de azért az nem nem véletlen, hogy hétről-hétre ugyanazok hírdetéseit lehet olvasni.

Ha olyan jó szakemberek, miért kell állandóan hírdetni?

Nálam úgy alakult ki a vendégkör, hogy a vendégek ajánlottak egymásnak.

Nem szükséges minden hónapban minden szolgáltatást igénybe venni, egyszer ezt, máskor azt, lényeg, hogy törődj magaddal, légy ápolt, érezd jól magad a bőrödben.

17. lilura
2009. febr. 2. 15:01
Én szerencsés helyzetben vagyok, mivel a sógornőm kozmetikus, így meg van oldva a probléma:).
16. mézeszsemle (válaszként erre: 11. - Tunde0627)
2009. febr. 2. 14:52

szemöldökszedésnél mi az, amit a kozmetikus jobban tud csinálni, mint az ember saját maga?

szempillafestés tényleg jó, egyszer én is voltam.

gyantázás is szintén szinte pénzspórolás, mert itthon két órát szenvedek a lábaimmal, ott pedig 20 perc max.

de az arctisztítás nekem nem jött be, egy hét múlva ugyanaz volt (amellett, hogy 3,5 k volt) és erre találtam jobb megoldást, a szaunát

bőr, mellfeszesítésre szintén jó a szauna

narancsbőrre szintén jó a szauna

és az egész bőrömre jó a szauna

emellett nem bízok a rámkent cuccokban (csak ha ilcsis)

szóval nekem két dolog jött be a kozmetikusomnál, de elismerem, vannak olyan vendégei, akik túlzással, de naponta járnak hozzá

15. agis
2009. febr. 2. 14:28

Általában havonta, 2 havonta ajánlják, függően attól milyen típusú a bőröd, illetve hogy magadnak otthon mennyire ápolod. Nekem se nem zsíros, se nem száraz a bőröm, s mitesszereim, is nagyon elvétve vannak, én így 3-4 havonta járok...


A fővárosi levegő nagyon piszkos, esténként mikor lemosom az arcom szörnyülködve szoktam nézni a vattapamacsot :)

14. Nattine (válaszként erre: 13. - Agis)
2009. febr. 2. 14:20
Hát ez nem jól hangzik :( És milyen gyakran kell járni, hogy értelme is legyen?
13. agis
2009. febr. 2. 14:18
Budapesten egy arckezelés (tiszítás) 5 ezer körül kezdődik.....
12. Mocori
2009. febr. 2. 13:56
Ahova járok, ott egy arckezelés 3000 Ft, kéthavonta járok. Muszáj mennem, különben egy idő után nagyon csúnya, gyulladt lesz a bőröm. Nekem nagyon megéri és masszírozásnál tényleg olyan jó ellazulni!!!
11. tunde0627 (válaszként erre: 10. - 2104cc91e8)
2009. febr. 2. 13:37

Kedves fiti!

Nem kell kozmetikushoz menned,nem kötelező.De ha jól szétnézel találsz olyan kozmetikust,aki nagyon is olcsón dolgozik.Kicsit utána kell nézni.Persze nem mindegy,hogy városról van szó,vagy faluról.Én magam is kozmetikus vagyok ,és mivel falun dolgozom,így az áraim igencsak jutányosak.Gyere hozzám,meglátod.25ezer forintból 5x tetőtöl talpig kiszépítelek!Egyébként érdeklődj utána,az nem kerül semmibeKérdezz meg ismerősöket,lehet,hogy a te közeledben is van olcsó kozmetikus és nem is tudsz róla.És nem Csutora tehet róla,hogy neked nincs pénzed kozmetikusra,ne őrá haragudj!És ha csak havi 1-2000 forintod van erre,akkor az fut egy szemöldökszedést,szempillafestést,sztem.

2009. febr. 2. 13:24
Igen, ez mind szép és jó lenne, ha az árakat is odaírta volna a kedves Csutora! Gondolom, hogy más is úgy van vele, ha nem tudja mi mennyibe kerül akkor nem mer belevágni, pláne, hogy ezt minden hónapban ki kell (kellene) fizetni ! Gondolom havonta benne van 20-25.000.- Ft.- ba!
2009. febr. 2. 11:56
Én az otthoni gyantázást vállaltam. A párom tépkedi és még élvezi :-) Nem fáj annyira, mintha kozmetikus csinálná.
8. Courage (válaszként erre: 7. - Ildikó24)
2009. febr. 2. 11:55

Én az otthoni gyantázásnál a második véraláfutásnál döntöttem úgy, hogy ezt most én lemosom:D

Meg különben sem lehet olyan precízen csinálni egyedül, mert én legalábbis nem látom magam hátulról:D

7. Ildikó24 (válaszként erre: 6. - Courage)
2009. febr. 2. 11:50
Én már kipróbáltam otthoni gyantázást, meg a kozmetikait is, hááááááát inkább ő "csonkítson", mert ő "kegyetlen", így érzelmek nélkül lerántja, és sokkal hamarabb kész van! :))
6. Courage (válaszként erre: 4. - RoniSize)
2009. febr. 2. 11:44
Miért idegenkedsz a gyantázástól? Nekem muszáj, mert én nem vagyok képes az öncsonkításra:D
2009. febr. 2. 11:43

Hát ez függ a várostól,a termékektől.

Én csak sima ultrahangozásra is mindig szakitok időt, mert kb 5 perc és nagyon szép kisimult a bőr utána:)

Szerintem nagykezelés 4000ft-től már biztos van és azt nem is kell gyakran! Én évente kb kétszer szoktam, ennyi restaurálás nekem is jár!:D

2009. febr. 2. 11:40
Tökéletesen igazad van. Nagyon szeretek kozmetikushoz járni, mindig befestetem a szemöldököm és a szempilláim is, iigy nincs is szűkségem sminkre. Kezelésre is szivesen elmegyek, bár nem problémás a bőröm. Egyedül a gyantázástól idegenkedek...
2009. febr. 2. 11:17
Bevallom, én azokhoz tartozom, akik - eddig - nem jártak kozmetikushoz, csak az esküvőm előtt voltam eddig. De gondolkodom rajta, bár elég nehezen jutok el bárhova is a két kis gyerekem mellől. Érdekelne, hogy mennyibe kerül egy alap kezelés általában? Mondjuk mitesszerek kiszedése, meg masszázs, pakolás? A szőrtelenítést én inkább az epilátoromra bízom :).
2009. febr. 2. 11:12
Hát igen! Egyre kevesebb nő szán pénzt és időt magára a mai világban.De van jobb egy fél órás arc-dekoltázs masszázsnál?Vagy szempilla és szemöldökfestés után tükörbe nézni?Az én kozmetikusom minőségi termékekkel dolgozik elérhető áron,és csinál sminktetoválástól elkezdve az arcvasláson ást az exclusive kezeléseki mindent ami a bőrnek jó!Én csak ajánlani tudom.Ezenkivül jó sminkes!
2009. febr. 2. 11:03
Cikkemben, mint vendég szeretném népszerűsíteni ezt a gyönyörű szakmát. Néhány alapszolgáltatásról ejtek szót, ami legtöbbünk számára biztosan megfizethető és ha kipróbáltad nem fogod megbánni, sőt, vissza fogsz térni kozmetikusodhoz.

Ugrás a teljes írásra: 5+1 ok, amiért érdemes kozmetikusnál szépülni
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook