Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. fórum

50 év felettiek jelentkezését várom nemtől függetlenül ismerkedjünk beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4976. anyuci91
2011. jan. 8. 13:20

Klárikám légyszíves az aggódalmadat oszd meg a hoxával és kérjél tanácsot ez ügyben, hogy ilyenkor

mi a teendő? Ő biztosan tud felvilágosítást adni.

Fordulj hozzá bizalommal. Sok puszi neked Ágnes.

4975. klára51
2011. jan. 7. 15:44
SOS!!!Mondd el mindenkinek, aki az e-mail listádon szerepel, mert ha közülükvalamelyik felveszi a listájára, akkor a tiedre is felkerül majd.Ez a Hacker meg tudja találni a te komputerazonosító címedet, ésellenőrzés alá veheti az e-mailedet.Ez az információ közvetlenül a Microsoft és Norton-tól származik, ésmindenkit érint!Küldd el mindenkinek, aki Internet-t használ.Lehet, hogy kapsz egy ártalmatlannak tűnő e-mailt `Mail Server Report´, hakinyitod a következő üzenet jön fel a képernyődre :"It´s too late now, yourlife is no longer beautiful" -"…”Már túl késő! Folyamatosan elveszítesz mindent, ami a komputereden van és az a személy,akitől ezt az e-mailt kaptad birtokolni fogja a nevedet,e-mailedet ésjelszavadat.Ez a vírus szombat délután óta van a hálón és az AOL már igazolta ajelenlétét és még egyik Anti-vírus szoftware sem tudja ártalmatlanítani.A vírus készítője "élet ura"- nak nevezi magát.Küldd el ezt a figyelmeztetést mindenkinek, hogy ők is tovább küldhessék azonnal!.
4974. klára51
2011. jan. 7. 10:46
Lehet vasárnap elmegyek uncsijaimmal a koripályára no nem én fogok korizni ha nem ők:-)
4973. klára51 (válaszként erre: 4971. - E12ac2bb5c)
2011. jan. 7. 10:46

Sajnos Erika mára már nagyon ellaposodtak a fórumok,kettőröl tudok beszámolni ahol évek óta vagyok,és napi szinten vannak hsz.sok és elég sok bizony:-).Hárombol pedig kiléptem mert az ellenkezője lett egy idő után.

Szerintem ma már a Fecabook közösségi portálon ls az iwiven beszélgetik ki magukat az emberek,én is fent vagyok mind kettőn de napi max 1x2 szer lépek be.

4972. klára51 (válaszként erre: 4970. - Anyuci91)
2011. jan. 7. 10:43

No édesem Pákó és Győzike ki ver a víz tőlük:-)

A másik meg ez a Valóvilág felháborodom tőle.

Valóban úgy van ízlések és pofonok,pld van aki a barátok közt sorozatot ki nem hagyná,no én igen ,viszont a Jóban roszbant nem:-)

4971. e12ac2bb5c (válaszként erre: 4970. - Anyuci91)
2011. jan. 7. 08:26

.-)))) Hát igen sajnos az ilyen Pákonak meg GyŐzikének áll a világ ,de tudod az a baj,hogy egy bizonyos ember típust ez érdekel . Vagyis van rá igény .

De köszönöm a kedves szavaidat . De biztos Te is tapasztaltad írsz egy fórumba,és mintha semmit nem írtál volna átsiklanak felette . Vagy azért,mer érdektelen amit írtam, vagy azért,mert el se olvassa .

Remélem jól vagytok,és reménykedem,hogy egy kicsit jobb lesz neked hoz valami változást ez az év .



Puszi Erika

Puszi Erika

4970. anyuci91
2011. jan. 7. 08:08

Erika te kedves Székesfehérváron élő állampolgár asszony te egy okos művelt kíváló pénzügyi szakember vagy miért tartod magadat butának, v. mi okból írnál hülyeséget. Itt a hoxán sokan vagyunk különböző témákban és mindenkit más érdekel és hidd el akadnak olyanok is, akik olyan kérdést tesznek fel, hogy legyszívesebben leteremteném, az illetőt én sem állok a helyzet magaslatán én ezt úgy oldom meg, inkább hozzászólók és véleményt nyílvánitok igyekszem udvarias hangnemben szólni az illetőhöz,így elkerülöm a konfliktusokat. Senkisem lehet professzor ezen a szinten. Itt van az ütdött Győzike már a hülyesége is kész cirkuszi komédia, amit a tévében rendez, itt van az a tökel ütőtt Fekete Pákó, akinek az értelmi szintje a köcsögnél tovább nem terjed. Hazánkban a gügyéknek, meg a hülyéknek van szerencséjük.

Puszi Ágika.

4969. e12ac2bb5c (válaszként erre: 4967. - Anyuci91)
2011. jan. 4. 10:59
Ágika tudom már régóta ígérem,hogy hívlak,de mindig közbe jön valami . De addig is nagyon boldog és jobb évet kívánok neked . Na és persze mindenkinek
4968. e12ac2bb5c (válaszként erre: 4966. - Klára51)
2011. jan. 4. 10:57
NE ZÁRD BE A TOPICOT! ÉN igaz csak olvaslak benneteket . Írnék is csak vagy hülyeséget írok vagy nem érdekes,de válaszra se méltatjuk a másikat ,és ez nagyon nagy baj . Ezért csak olvasom így nem ér csalódás
4967. anyuci91
2011. jan. 4. 10:39
Klárikám én itt vagyok még a versemet sem olvastad el te kis huncutság nagyasszony. Mondd meg őszintén nincs már orvosi köpeny undorod, szinte elég gyakran kell menned vizsgálatra valamiért tudom nem tehetsz róla. Nem kell bezárnod a bazárodat és ne keseregj el én szoktam neked írogatni, akik meg nem, Gyöngyike drága pedig már tanít, hiszen vége van a téli szünetnek. Továbbra sem kell elkeseredned mi aztán jól eltudunk csevegni felesleges aggódalmaskodnod. Sok puszit küld barátnőd Ágika.
4966. klára51
2011. jan. 4. 10:13
Mivel néha néha rajtam kívül csak ketten jöttök ide,úgy döntöttem ma bezárom ezt a topicot,köszönöm az eddigi részvételt azoknak akik megtiszteltek jelenlétükkel.Sok puszi.Klárika
4965. klára51
2011. jan. 3. 14:39

Sziasztok én jeleztem ma korán Uh,ra ezt követően urologushoz megyek,és nagyon későn végeztem,mire megjöttem rossz volt a közérzetem és olyat csináltam amit nem igen szoktam ,aludtam egyet. ebéd után:-)


A jó hír hogy eltűnt a vesekövem már tavaly nyáron sem látták,de dokinő mondta bizonyosodjunk meg róla,és most sem látják:-)


A rossz hír amit már tudok tropa a bal vesém.Urologusom mondta ha gond van menjek,ha nincs akkor egy év mulva kontrol.


De egy természetgyógyásszal konzultáljak azért,mert jó lenne kicsit fertőtleníteni ezt a vesét,de nemszeretné antibiotikummal.


Továbbra is szedjem a Tőzegáfonyát és igyak sok sok folyadékot.


Holnap postázom az önéletrajzom és orvosiszakvélemyént a Sorjegyárusítás miatt,mert így beszéltem egy sráccal és megpróbál itt a közelben elhelyezni egy boltban négy órásra.Nem sok pénz csak havi 31-32 kézhez de ezt tudnám csinálni.


Most ennyi ma még benézek.Klárika

4964. gyöngyi
2011. jan. 2. 11:37
Biztos finom, én brassóit főztem, még tegnap, mert ma korán elmentünk a Széchenyibe-nagyon jól esett.
4963. csorocsaj
2011. jan. 1. 09:40
szép napot Boldog uj év reggelt
4962. anyuci91
2011. jan. 1. 09:36
Mi is hasonló jókat kívánok neked légy vidám és boldog arcodról sose hervadjon le a mosoly. Embertársaid felé kisérjen továbbra is segítőkészség és jelenléted vidámság és öröm kísérjen végig. Sok puszit küld barátnőd Ágika.
4961. csorocsaj
2011. jan. 1. 09:31
Az optimista azért várja az éjfélt, hogy az új év elkezdődjön, a pesszimista pedig azért, hogy megbizonyosodjon róla, az óév elmúlt.
4960. klára51
2011. jan. 1. 08:24

Ez új év reggelén minden jót kívánok,

amerre csak jársz nyíljanak virágok!

Még a hó felett is bimbó nyiladozzon,

dalos madár zengjen minden rózsabokron!

Ami szép és jó van a világon,

mindben legyen bőven, szálljon áldás Rátok

ebben az új évben!

4959. klára51
2010. dec. 31. 18:47

Sziasztok!

A sors még az év utolsó napján is kitörpöl velem:-(


Négy órakor hívtak hogy nem lesz ruhatár másképp oldották meg,az öltözökbe teszik le a vendégek a kabátjukat(aki akarja).

így tv.zem és netezem.

2010. dec. 31. 14:39
MINDENKINEK SZERENCSÉBEN,EGÉSZSÉGBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!
4957. gyöngyi
2010. dec. 31. 09:51
Boldog új évet Kedvedseim! Remélem jobb év következik, mint a 2010-es!
4956. klára51
2010. dec. 31. 09:41

B oldogan visít az Újévnek malaca,

Ú gy látszik még neki sincsen panasza.

É rdes törzsű fákon is nőnek majd levelek,

K ísérjen az Újévben béke és szeretet!



BUÉK!!!!

4955. klára51 (válaszként erre: 4954. - Csorocsaj)
2010. dec. 30. 13:25
Köszönjük szépen druszám Nektek is BUÉK
4954. csorocsaj
2010. dec. 30. 08:03
Adjon Isten minden jót, Jobb évet, mint tavaly volt. Mitől félünk, mentsen meg, Amit várunk legyen meg. Szeretetet, békességet, Egészséget. Boldog Új Évet!
4953. klára51
2010. dec. 29. 16:02
Érezd magad jól Ágikám.
4952. anyuci91
2010. dec. 29. 08:27

Én Klárikám sehogy sem vagyok ma megyek egy kicsit kikapcsolódni a közösségi házba valamelyest félretegyem a gondjaimat, de akárhogy is nézzük az mindig megtalál. Ezek a hosszú pihenőnapok végre elteltek nálunk csendben és egyszerűen múlt el.Én is utálom a hideget még az a szerencse a napközi otthon közel van hozzánk és még busszal sem kell menni csak elsétálok oda és kész. Láttad a tévében milyen sokan álltak sorba ingyen ebédért egyszerűen elszomorító ez az egész.

Öltözzél fel nagyon meg ne fázz ebben a farkas ordító hidegben én is azt teszem. Vigyázz magadra és sok puszit küld barátnőd Ágika.

4951. klára51
2010. dec. 28. 16:17

Szép keddi napot kívánok.

Szilveszterre is találtam munkát,így nemfogok unatkozni.Hogy vagytok?

4950. klára51
2010. dec. 27. 18:09

Drágáim soha nemgondoltam volna hogy lessz olyan amikor alig várom hogy elmúljon a karácsony:-(


Az idei olyan volt.



Kuttya hideg lett kint is bent is fázom havi közel 20 ezerért,most 19 fok van jó indulattal az előszobám jégverem mert ott nincs fűtés:-(


Na már most én éjjel min háromszor megyek rajta végig a jó meleg ágybol a wc.ig:-(


Nagyon hideg van már elővettem meleg meleg cica nacim de alatta harisnyanaci van (itthol).



Puszikállak benneteket

4949. klára51
2010. dec. 26. 10:57
További békés boldog ünnepeket.Klárika
2010. dec. 24. 15:50

KEDVES MINDENKI!!!

ÁLDOTT,BÉKÉS,BOLDOG,SZERETETTELJES ÜNNEPET KÍVÁNOK!

LEGYEN OLYAN,AMILYET SZERETNÉTEK.

4947. gyöngyi
2010. dec. 24. 11:49

Kedveseim!

Békés boldog Karácsonyt kívánok mindnyájatoknak!


Gyöngyi

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook