Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4.5 évesem ha bekap egy vírust, rögtön köhög, hány, főleg éjjel. Mit lehet tenni a visszatérő köhögés ellen? fórum

4.5 évesem ha bekap egy vírust, rögtön köhög, hány, főleg éjjel. Mit lehet tenni a visszatérő köhögés ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. 7934d1ac97 (válaszként erre: 10. - 754c7e07c3)
2009. máj. 14. 21:29
Nálatok bevált? Én most adom mind a kettőnek, szeptemberbe lesz az utolsó adag, kíváncsi vagyok hogy milyen lesz a következő telünk. :S
13. _kleo_
2009. máj. 14. 21:29
Ő igazából nem köhög folyamatosan, ha elmúlik a fertőzés, akkor a köhögés is elmúlik, de akármilyen vírust szed össze, rögtön köhög és hány.
12. 754c7e07c3 (válaszként erre: 10. - 754c7e07c3)
2009. máj. 14. 21:29
Viszont ez megelőzés, nem kezelés. Bocsi.
11. Cand Ida (válaszként erre: 8. - _kleo_)
2009. máj. 14. 21:28

"Asztmás jellegű tünetek is kialakulhatnak, ugyanis a vándorló lárvák gyakran okoznak légzési nehezítettséget. Egy jelentős számú, köhögéses tünetekkel bajlódó betegcsoport vizsgálatakor kiderült, hogy a panaszok hátterében közel 40 százalékban a vándorló lárva okozta gyulladás húzódik meg."

[link]

2009. máj. 14. 21:28
A gyerekeimnél a ribomunyl vált be. Immunerősítő, biztos hallottál már róla.
9. Cand Ida (válaszként erre: 5. - _kleo_)
2009. máj. 14. 21:28
Akkor a tej kilőve. Cukor? Mert az is okozhat ilyet.
2009. máj. 14. 21:28
Egy órája ment aludni, azóta köhög, már hányt is. Pedig köhögéscsillapítót is kapott vacsora után.
7. 54246605c4 (válaszként erre: 4. - _kleo_)
2009. máj. 14. 21:26

Ez a része nálam 3 évesen múlt el, a hányásig köhögés. Sajnos mandulakivételtől. Utána maradt a gyomorérzékenység. Manduláját, akárki akármit mond, ne engedd kivenni!!!!

Nekem onnan kezdődtek a komolyabb gondok.

2009. máj. 14. 21:26

Szia! Én a télen a 3,5 évesemmel voltam így hogy 2 hónapig folyamatosan köhögött már vagy 8 féle köhögéscsillapítót kipróbáltunk, és minden féle házi praktikát semmit nem javult. Mikor egyszer csak a házidokink elküldött minket arcrötngenre és kiderült hogy arcüreggyulladása van és hogy a nátha hátrafelé csurog (nem az orrán kifelé) ezért nem vettük észre hogy náthás a gyerek. Így bioparoxot kaptunk amit orrba kellett sprayzni és elmúlt a betegség vele együtt a köhögés is.


Csak azért írtam, mert ezek szerint lehet más oka is annak ha nem múlik a köhögés.

2009. máj. 14. 21:26
Nagyon kevés tejterméket kap, tejet egyáltalán nem. Inkább csak sajt, kefír formájában.
2009. máj. 14. 21:25
Ha elkezd köhécselni, már tudom, hogy újabb vírust hozott haza az oviból. Most is ezzel küzdünk. Kicsi láz, semmi nátha, sok köhögés. Nappal alig, inkább éjjel, de akkor hányásig. Minden vírusfertőzésnél visszatér nála ez a ronda köhögés. Mit lehet tenni? Ez alkati kérdés, vagy érdemes utánajárni? Kihőheti? Nem akarom patikaszerekkel tömni, inkább alternatív gyógymódok, ötletek érdekelnének.
2009. máj. 14. 21:24

Szia!

én egészen pici kormotól kezdve ilyen voltam. A legkisebb náthától hánytam, és köhögtem. Nekem olyan 8-10 évesen elmúlt magától, hogy mitől lehetett, nem lehet tudni. Mindenkinek másmilyen az immunrendszere, máshogy reagál. A hányósságból sajnos egy dolog maradt vissza: 23 évesen egy nagyon durva gyomorideg. Az érettségimet pl. végighánytam, és azóta is, ahogy stressz ér, ez az első...:(

Remélem Ti máshogy növitek ki:)

2009. máj. 14. 21:24
Próbából vedd ki a tejet az étrendjéből és nézesd meg, hogy nem férges-e?
2009. máj. 14. 21:23
4.5 évesem ha bekap egy vírust, rögtön köhög, hány, főleg éjjel. Mit lehet tenni a visszatérő köhögés ellen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook