Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 41 éves, gyermektelen, sosem volt házas/jegyben járó férfiről mit gondolnátok? fórum

41 éves, gyermektelen, sosem volt házas/jegyben járó férfiről mit gondolnátok? (beszélgetős fórum)


1 2
21. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 10. - Hattori)
2023. jún. 8. 11:15
ez tetszett..-))
20. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 11:06
Lehet hogy ő meg pont azon agyal hogy mi a baj veled hogy 33 évesen nincs férjed, és gyereked sincs. Legalábbis nem irod hogy lenne.
19. Hattori (válaszként erre: 17. - Alnisa)
2023. jún. 8. 10:58
Nem attól normális egy kapcsolat, hogy lepecsételik papírral.
2023. jún. 8. 09:10

"41 éves, gyermektelen, sosem volt házas/jegyben járó"


Ennyit tudunk.

Arról nem tudunk, hogy volt-e hosszabb párkapcsolata vagy esetleg több barátnője.

Szerintem a fi. sem tud többet, csak kinézte magának a pasit.

17. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 08:37

Idős hozzád? Sztem eddig gyerekekkel jártál.

Nem gondolom, hogy idős hozzád (bár lehet Te vagy nagyon gyerekes és ezért érzed). De tény, ha ennyi idősen még nem volt normális kapcsolata, akkor lehet vele valami gond.

16. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 8. 07:45

Miért lenne gond vele? Milyen gond lehetne vele?

Kevés infót kaptunk ahhoz, hogy bármire is gondolhatnánk.


Csak a korát írtad, ami úgy tűnik nagyon fontos számodra. Nem ez számít egy párkapcsolatban. Nem ezért bomlanak fel.


Viszont nem írtál semmit arról, hogy te mit akarsz ettől a férfitól. Miért méricskéled? Van-e már valamilyen kontakt köztetek vagy a hálót akarod kivetni?


Hogy rájöjjünk van-e valami gond ezzel a pasival jobban meg kéne ismernünk.

2023. jún. 8. 07:24

A korkülönbség relatív, kinek mi a sok.

Az, hogy nem volt felesége, nem egyenlő azzal, hogy nője se volt. Ugye? Mert ha nője se volt, akkor aggódnék azért.

2023. jún. 8. 07:15

Szerinted gond van vele?

Mit látsz? Mit tapasztaltál?


Csak azért kérdezem, mert te ismered és gondolom kiderült már valami. Elmondod nekünk, hogy eddig miért nem volt házas, jegyben járó, stb.?

13. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 23:39

Meg sem fordulna a fejemben, hogy ez valami nagy korkülönbég, de ha nálad ez felmerült, ezek szerint zavar, akkor meg tök mindegy, mit gondol más.

Rengeteg ember találja meg később a párját, szerintem egyáltalán nincs azzal baj, ha megvárja, mít olyat talál, aki megfelel neki, és nem érdekli a társadalmi elvárás, hogy az ő korában már legalább elváltnak kellene lennie :DDDDD

2023. jún. 7. 23:30

Van egy rokonunk, csajszi, nincs még harminc, ő olyan másfél-két éve jött össze egy apjakorú férfival, akinek sosem volt felesége és gyereke.

Volt menyasszonya tizenéve, aki talált egy ígéretesebb partit.

Nincs a férfival semmi probléma.

11. Hattori (válaszként erre: 7. - Főnix3)
2023. jún. 7. 23:01
Roberto Cavallinak 82 évesen született meg a hatodik gyereke.
10. Hattori (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2023. jún. 7. 22:59
A férfiak szerint meg a 30-as szingli nőknek van defektjük...
9. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 22:58
Milyen gond? Nem voltak nők az életében??? Ha jó pasi, valószínű, hogy válogatós, és férfiként nem sürgeti az idő... Vagy nem akar családot. Nem mindenki akar. Ez nem korkülönbség, ez semmi. 😉
2023. jún. 7. 22:49
Nem kell mindig rosszra gondolni. Van későn érő típusú ember, vagy éppen eddig nem találta meg az igazit.
7. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Hattori)
2023. jún. 7. 22:41

33 évesen mentem hozzá egy 29 éves Férfihoz! Nem éreztem többnek, most sem érzem.

Szerintem a “kor” túl van lihegve. 🙃

2023. jún. 7. 22:37
Elvileg lehet normális is, de egy 30-as szingli barátnőm tapasztalatai mégis azt mutatják hogy van defektjük. Persze van olyan defektes is aki már elvált, de akinek nem volt még se házasság se semmi azokról pár hónap után legkésőbb mindig kiderül hogy nem véletlen. Szerintem adj neki egy esélyt és elválik. Kezeld fenn tartásokkal az elején és akkor nem csalódsz akkorát.
5. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 22:34
8 év különbség nem sok. Viszont nem való hozzád, ha azon agyalsz, hogy neked idős, ill. ha defektet keresel benne már így az elején. Miért lenne valakivel gond csak azért, mert nincs gyereke (valakinek soha nem lesz) és nem vett el még senkit?
4. Hattori (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. jún. 7. 22:32
41 év semmi a férfiaknál. 33 már több a nőknél.
3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 22:24

Ha minden szuper vele, akkor képes lennél a kora miatt szakítani vele?

Meleg? Van valami okod a gyanakvásra?

A te jegyesed?

Mióta tart a kapcsolat?

2. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 22:19
Nem sok a korkülönbség de azt neked kell eldöntened, hogy NEKED sok-e. Ha szerinted sok, akkor tök mindegy, hogy más mit gondol (mert mindenki mást fog gondolni :) ).
2023. jún. 7. 22:12

Valami gond lehet vele? (Nem meleg). Egy ilyen korú férfi vajon mit keres egy nőben? Akikkel korábban randiztam, 20-on évesek, 30-as kor elején jártak.

Nem látszik rajta a kor, de ha belegondolok, hogy 41 éves, idősnek érzem kicsit. Én 33 leszek idén. Tényleg sok lenne a korkülönbség?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook