Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 pozitív teszt után, hogy nem lát a doki semmit UH-on?Segítsetek! fórum

4 pozitív teszt után, hogy nem lát a doki semmit UH-on?Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. szept. 15. 23:13

Köszi mindenkinek a biztatást! Próbálom pozitívan felfogni.

Itt vagyok, élek, és van már 3 szép gyermekem:)

Lassan alakulok, bár ma megijedtem, mert kissé lázas voltam, de semmi vészes, szerencsére:)

74. Szilvóca (válaszként erre: 70. - Kobagabi)
2009. szept. 14. 23:45
Nagyon sajnálom.Mihamarabb gyógyulj meg.A lelki része lesz a nehezebb szerintem.Vigyázz magadra.
73. 99279bb06f (válaszként erre: 70. - Kobagabi)
2009. szept. 14. 23:23
Jaj szegény! Gyors gyógyulást kívánok!
72. 0cec113ec4 (válaszként erre: 70. - Kobagabi)
2009. szept. 14. 23:02

Sajnálom.

Mihamarabbi jobbulást kívánok testileg-lelkileg!

(nekem hiányoztál, aggódtam érted!)

71. cb4c323adf (válaszként erre: 70. - Kobagabi)
2009. szept. 14. 22:50
te szegény gyógyulgass!!!már nem tudtuk mi lehet veled!!
2009. szept. 14. 22:22

Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok!

Sajnos méhenkívüli terhesség volt, és mütöttek. Majdnem az utolsó pillanatban. A baloldali petevezetöben volt, ami már elrepedt, és vérzett a hasüregbe. Életmentö mütétet hajtottak végre rajtam, még szerencse, hogy ott voltam. Sajna csak a baloldali petevezeték 2/3-ával együtt tudták kivenni.

Ma érkeztem haza. 8 napot voltam kórházban, azalatt 2-szer mütöttek:(

Részletesen leírom a naplómban, ha érdekel valakit.

Most gyógyulgatok testileg, lelkileg:(

69. Gavrilo1 (válaszként erre: 68. - Kryszta05)
2009. szept. 11. 22:41
nem biztos. Majd 8 hetes voltam amikor megjelent a petezsák, pedig minden alkalommal hüvelyi UH-t csináltak . Nekem ezért méhen kívüli terhességre gyanakodtak, de szerncsére nem lett az.
2009. szept. 10. 13:50

sziasztok

Ha jól tudom akkor hüvely uh-val már 2 hetesen ki lehet mutatni hogy van e ott valami petezsák vagy nincs.

Nekem nem kellett teszt mert éreztem hogy más állapotban vagyok-hülyeségnek hangozhat de így van és tiszta ideg voltam mikor a teszte negatív lett holott tényleg kismama voltam már

67. 99279bb06f (válaszként erre: 66. - 0cec113ec4)
2009. szept. 10. 11:05
Lassan egy hete nem is lépett fel. Csak nincs valami gond? Esetleg lefoglalja az iskolakezdés?
2009. szept. 8. 23:23
Mi lehet Gabival?
65. 99279bb06f (válaszként erre: 64. - Kobagabi)
2009. szept. 4. 19:56

Örülök, jó lesz neked egy kicsit babázni! Még nem szoktál nagyon el tőle, mivel még a legkisebb is csak 4.


Kollégámnak 6 gyereke van, és azt mondta, hogy az első véletlen volt, a másodiknál meg mondták, hogy "egy gyerek, nem gyerek". A harmadiknál: ha már kettő van, miért ne lehetne három...

Aztán már csak jöttek sorra...

Nagyon szép család!

64. kobagabi (válaszként erre: 63. - Hegyikristály)
2009. szept. 4. 16:23

Na ma megint mentem a kórházba, de nem sok reménnyel, mert este nagyon görcsölt a derekam, és azt hittem, tényleg elhalt a baba, csak kilöködni nem tud:(

De reggel kezembe nyomták az eredményt, amin a hcg-m: 1055-ös. Rá is írta a doki,. hogy méhen belüli kis terhesség valószínűsíthető:)

De Uh-n még mindig nem találtak semmit, pedig ma a saját orvosom, aki genetikus, főuh-s csinálta az Uh-t is:) De azt mondta nem kell megijedni, szerinte a méhben van, csak még picike.

Jövőhéten kell ismét mennem laborra, azzal Uh-ra.

Azt mondta, ha 4000-5000 között lesz a hcg, akkor ott már tuti kell uh-n látni valamit.

Ígyhát várok, és ábrándozom.

Bár nem volt tervezett baba, de ha a sors így akarta, ám legyen.

De az is igaz, kicsit félek a 4 gyermekes élettől, de majd megoldjuk, hisz remek férjem van, és a gyerekeim se túl rosszak:)

A legkisebb most októberben tölti a 4-et.

63. Hegyikristály (válaszként erre: 61. - Kobagabi)
2009. szept. 4. 10:41
Igen, simán lehet, hogy csak kicsi. Ha nem vagy nagyon rosszul, lehet, hogy érdemes lenne kicsit várnod. Lelkileg ellazulni, kicsit elmélázni azon, hogy jön egy pindur a családba és az mennyire jó.. aztán magabiztosan vissza menni az orvoshoz, hogy gyorsan keresse meg és végre erősítse meg a jó hírt :))
62. Hegyikristály (válaszként erre: 57. - Ágóbágó)
2009. szept. 4. 10:29
Én nem csináltam tesztet, nem kellett mert már az nap hánytam, amikor kimaradt a mensim, azaz biztos volt, hogy terhes vagyok :)
61. kobagabi (válaszként erre: 56. - Hegyikristály)
2009. szept. 3. 16:30

Nahát!!! Ez nem semmi! Egyébként nekem is hátrahajló méhem van. De görcsöl a derekam, így rosszat sejtek. A hőm viszont fenn: 37 fok, vérzés nincs, melleim majd le szakadnak, pisilnem kell állandóan. Utolsó vérzés szerint ma vagyok 7 hetes. Egy petezsákot szerintem már látni kellene:(

Már úgy beletörődtünk, és döntésünk szerint megtartanánk. Ésha kiderül egészséges, csak pici, akkor ott is marad:)

2009. szept. 3. 16:28

Sziasztok!

Megjöttem, és egyenlőre nem maradtam a kórházban.

Nincsenek jó híreim. Reggel már azzal keltem, hogy iszonyúan fáj a derekam... De nem véreztem, viszont egy kis barnás nyák volt. Majd mire beértünk a kórházba, elmúlt. Doki leleteim alapján, elküldött hüvelyi Uh-ra, majd Hcg-s vérvételre. Egész nap vártunk az Uh-ra, kb. 4 óra múlva jutottam be, még szerencse, hogy a vérvételt előbb letudtam...

Szóval megvolt az Uh, de nem találtak babát:(

A méhnyálkahártya 7 mm-es, és ezt sem értem, mert tegnapi Uh-n még 12 mm-es volt:( 1 nap alatt változhat ennyit? Viszont a méhem a tegnapihoz képest sokkal nagyobb. Míg tegnap 50x50x65mm-es volt, ma 73x42x46mm-es. Ez nagyobb nem?

Úgyhogy doki azt mondta, holnap menjek vissza. Addigra lesz meg a hcg eredmény, és az dönti el a dolgot. Elképzelhető, hogy korai elhalt terhesség, amit még a tesztek mutatnak, de uh-n azért nem látni. Ekkor a hcg-nek kevésnek 50-100 közöttinek kell lennie. A másik lehetőség a méhen kívüli, akkor hcg-nek ezres nagyságrendben kell lennie. De elképzelhető pici terhesség is, akkor 300-1000 közötti a hcg. Szóval holnap minden kiderül. Ha elhalt, akkor inkomlete is, mert magától nem ürül, akkor befektetnek, műtenek. Meg méhen kívülinél is.

De rosszat sejtek, mert görcsöl nagyon a derekam. Esetleg volt valakinek ilyen, és mégis maradt a baba?

Ja a méhszáj:3110-es. Ez jó?

2009. szept. 3. 10:10

Nem feltétlenül kell műteni egy 5 centis cisztát,nekem duplája volt de mindig nézték és most kezd összemenni:)

Másik,fő kérdés:nekem a két utolsó terhességem sok teszt után sem látták UH on,mindkettővel 10nap mulvára hivtak vissza akkor már látszott.

2009. szept. 3. 10:03
nekem az első terhességemmel volt így. Akkor az orvosom azt mondta hogy ilyenkor nagyon kell figyelni, mert ez akkor is bekövetkezhet ha méhen kivüli a baba (és ilyenkor nehéz észrevenni hogy hol lehet) nekem akkor azt mondta hogy lehetőleg pár hétig ne utazzak nagyobb távolságba és figyeljem az esetleges jeleket (ha lenne görcs, fájdalom stb) Szerencsére kb.10 hetes lehettem, amikor már megtalálta a babát. Sógórnőm menye nem volt ilyen szerencsés. Nála sem találták és pozitívak voltak a tesztek. (Már volt egy 1,5 éves kisfia) Begörcsölt, járni sem tudott és vagy 5 orvos vizsgálgatta a kórházban mire megtaláltak egy kb 10 hetes terhességet az egyik petevezetékében nagyon messze a méhétől. Őt meg kellett operálni. Szerencsére nem volt semmiféle komplikáció és azóta már van még egy 7 hónapos kisfia. szerintem rá kellene kérdezni erre a lehetőségre is az orvosnál.
57. ágóbágó (válaszként erre: 56. - Hegyikristály)
2009. szept. 3. 05:54

Szia!

Azt szeretném tőled kérdezni, hogy 8. hét után lett csak pozitív a teszted? Abból amit írsz erre lehet következtetni.

56. Hegyikristály (válaszként erre: 51. - Kobagabi)
2009. szept. 2. 22:36

Szia, gyorsan végig futottam. Nekem 4 gyerekem van, mind egy kaland de ez most lényegtelen. Amivel nyugtatni szeretnélek. A második gyerekemmel tudtam, hogy terhes vagyok. Mindig tudtam, mert egyértelműek voltak a jelek. Akkor is tudtam, hogy legalább 8 hetes vagyok de az orvos nem látta! Vissza hívott két hét múlva és még mindig nem látta de már minden teszt pozitív volt. Ekkor azt mondta, hogy oké, menjünk el nyaralni és utána megint rám néz. Újabb két hét és még mindig semmi, na akkor már pipa lettem és mondtam, hogy keresgéljen, nézelődjön mert ott van az a gyerek. Hát láss csodát tényleg, és jéééé 12 hetes :))) Kiderült, hogy az erősen hátrafelé hajló méhem, hátsó alsó falán tapadt..


Más. A negyedik gyerekem születés előtt egy évvel, volt egy méhen kívüli terhességem de nekem semmi nem fájt és nem görcsöltem. A teszt pozitív volt de a méhemben nem volt gyerek, ezt is nézte többször az orvos, aztán kiderült, hogy méhen kívül van de szerencsémre, mire műtétre kerültem volna magától felszívódott, eltűnt, nem tudom, a lényeg, hogy megjött és minden okés volt. Szóval ha úgy lenne sem biztos, hogy rosszul végződik.

55. mgagi
2009. szept. 2. 22:30
Nem jó a bizonytalanság. Legyen szerencséd hogy minél hamarabb kiderüljön mi is van odabent.
54. kobagabi (válaszként erre: 53. - Cb4c323adf)
2009. szept. 2. 22:29

Köszönöm a biztatást, és a kedves szavakat...

Jelentkezem, ha megtudom mi is a helyzet valójában.

53. cb4c323adf (válaszként erre: 51. - Kobagabi)
2009. szept. 2. 22:17

a tieid is!!! szerintem jól döntöttél!!

mi veled leszünk itt!!!

52. mgagi
2009. szept. 2. 22:12

Ez tök izgi.

Én is megtartanám.

51. kobagabi (válaszként erre: 50. - Cb4c323adf)
2009. szept. 2. 22:11

Igen, tudom, nagy dilemma ez, hisz 2 vetélésem is volt már:( És direkte bántani egy kis ártatlant, erre úgysem lennék képes, és ezzel talán el is dőlt minden:)


Csodásak a gyerkőceid, gratulálok!

50. cb4c323adf (válaszként erre: 49. - 3667336370)
2009. szept. 2. 22:09
hát 3 gyerek mellet nehéz döntés de ezt nektek kell megbeszélni!!
49. 3667336370 (válaszként erre: 47. - Kobagabi)
2009. szept. 2. 22:08
azt, h megtartjátok-e nektek kell tudni, és eldönteni. Ezt helyettetek nem tudjuk eldönteni. Én biztos megtartanám :D
48. cb4c323adf (válaszként erre: 47. - Kobagabi)
2009. szept. 2. 22:08
és a nagy dilemma hogy mi legyen???
47. kobagabi (válaszként erre: 46. - 3667336370)
2009. szept. 2. 22:07
én is ezt gyanítom...Valahogy érzem...
2009. szept. 2. 22:06
a méhnyálkahártya, a hcg és a tesztek illetve az elmaradt vérzés alapján itt baba van.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook