Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 30 napos fogyókúra fehérjeturmixszal az életmódváltásért fórum

30 napos fogyókúra fehérjeturmixszal az életmódváltásért (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
71. fincsi5 (válaszként erre: 69. - Vacsa)
2015. aug. 7. 19:05

DD

Ezek a cicás képek most direkte? D

70. túrógombócka (válaszként erre: 64. - Valtozok)
2015. aug. 7. 18:40
milyen reformélelmiszereket?
69. vacsa (válaszként erre: 65. - Fincsi5)
2015. aug. 7. 18:27
Ne is mondjad, drágám :) Én is csak azzal fogytam le, de hiába akarom itten rájabeszélni a népekre. pedig részesedést is kapok.
68. fincsi5 (válaszként erre: 67. - Gribedli***)
2015. aug. 7. 18:26
Hát, mert pasit keres. Nem? D
67. gribedli*** (válaszként erre: 61. - Valtozok)
2015. aug. 7. 18:25
De akkor miért írsz ki egy fórumot, ha te úgyis tudod mit kell tenned, úgyis jobban tudod, hogy ez neked működik, úgysem érdekes, amit mások hozzá akarnak fűzni (vagyis, hogy százan mondjuk, hogy a vesztedbe rohansz). Ha te ennyire tudod, naplózz (akár saját magadnak), és senki nem fog beleszólni!
66. vacsa (válaszként erre: 61. - Valtozok)
2015. aug. 7. 18:21

Én meg úgy érzem, hogy mivel ugyanolyan voltam mint mondjuk te - és még sokan mások - , ugyanazért voltam dagi világéletemben, ezért egyszerűen segítenem kell. Vagyis segítenék. Hogy más élete ne a jojózással teljen el, mindenféle hülye diétát követve, hanem próbálja ki azt az utat amit én kitapostam. Úgy, hogy nincs semmi extra megkötés, eszek mindenfélét, nem kínzom magam és mégis vékony vagyok. Én, aki mindig is 20 kilóval több voltam. Érted? Az dühít hogy segíteni akarok, a hozzád hasonlók meg csak fújják a magukét, amiből tudom hogy sosem érik majd el a céljukat, mert úgy, ahogy csinálják nem lehet.

Mmindenki úgy szúrja el, ahogy akarja. Te is.

2015. aug. 7. 18:19

Ha fogyókúráznék, csak azt a port, vagy mifenét választanám, amit Csala Zsuzsával reklámoznak.

Olyan biztató. DD

64. valtozok (válaszként erre: 62. - Túrógombócka)
2015. aug. 7. 18:18
először csak az ebédet kell lecserélni 600 kcal, chszegény ebédre -ezt tízórai-uzsonna-ebédre fogom elosztani azután. Utána a reggeli cserélődik le, végül majd a vacsora. A dietetikusom végig mellettem lesz, de én is ismerem a reformélelmiszereket, azt is tudom, mit és mennyit kéne ennem.
63. gribedli*** (válaszként erre: 54. - Valtozok)
2015. aug. 7. 18:16

Aha, reformétrend...tisztára úgy beszélsz mint egy másik fórumozó, olyan dejavu érzésem van. A reformétrend nem fogyaszt, meg ugye még nehezebb betartani, sok a ch, sok minden. Nem is tudom, miért hívják reformnak...


Ha 3 kisgyereketld van, készítsd el egy hétre előre a kajádat, kiporciózva. Mindegy, hogy milyen étrendet követsz, husis vagy reform, vagy más, csak azzal tudod kivédeni a falásrohamokat, ha előre kész van a kaja, mert ha nincs időd főzni, nincs időd semmire, akkor mindig olyanhoz fogsz nyúlni, ami már készen van (ezért legyen tele a fagyó, hűtő kiadagolt egészséges készételekkel, amiket te csináltál) vagy ha ilyen nincs, akkor kopog a szemed és összevissza keresel valami pótlékot, amivel kibírod, mire kaja lesz. Közben a gyerekeidnek is kell főzni, nekik meg nem diétás cucc kell. Mind mind olyan pillanatok, amikor akaratgyenge embereket elkaphat a gépszíj.


Szóval mindegy, szerintem hülyeség ez a turmixozás, azoknak kell, akik fals eredményeket gyorsan szeretnének látni, de a diéta végére nincs semmi terv, így évről évre le fel ficeg a túlsúly. Tavasszal belehúzol, szeptemberben betespedsz megint.


Mozgásról meg nem beszélsz, pedig nagyon fontos.

62. túrógombócka (válaszként erre: 61. - Valtozok)
2015. aug. 7. 18:11
de honnan fogod tudni, h a turmix után mit és mennyit egyél, milyen gyakran? ki segít, ki ad tanácsot?
61. valtozok (válaszként erre: 60. - Vacsa)
2015. aug. 7. 18:09
Nekem zsigerből megy a helyesírás, másnak döcögve akkor is, ha sokat olvas, gyakorol - most förmedjek rá, hogy "de a bóját pontos j-vel írják, miért nem lehet ezt megérteni?!". Vagyis van, akinek megy, van, akinek problémái vannak étkezés terén. Nekem bőven vannak, és nem tudok egyik napról a másikra "megjavulni". A turmix az én mankóm, sorvezetőm, ennyi.
60. vacsa (válaszként erre: 59. - Valtozok)
2015. aug. 7. 17:59

Nem értem.

Miért majd, meg azután, meg egyszercsak akarsz normálisan enni?????

Ez nem segít semmit sem megtanulni.

Pont az a lényeg a normális életmódváltásban, hogy tartható. Miért nem lehet ezt megérteni?

59. valtozok (válaszként erre: 52. - Marlenka70)
2015. aug. 7. 17:48
Nekem eleve ezért nem javasolták az intenzív kúrát. Mert alatta kiéhezek és végletes személyiség lévén, falásrohamba torkollok. A 30 naposban csak 3 nap a szigorú, aztán ebédelni már lehet, minden nap mást fogok nyilván, lesznek ízek.
58. valtozok (válaszként erre: 49. - Böce)
2015. aug. 7. 16:57
eddig is olvastam a hoxát, igen, csak tegnap regiztem, mert ma vágok bele és társat kerestem, ennyi
57. túrógombócka (válaszként erre: 53. - Valtozok)
2015. aug. 7. 16:54
és milyen normál ételt fogsz enni, mennyit és mikor?
56. valtozok (válaszként erre: 36. - Zebracsikó)
2015. aug. 7. 16:54
nem, nem reklámozom, nem is akartam írni a nevét. Csak fogyós társat keresek, írtam is, mindegy a módszer.
55. valtozok (válaszként erre: 31. - Zebracsikó)
2015. aug. 7. 16:53
Teljesen jól látod, valóban mankó-ként használom a turmixot. Fogyást is remélek nyilván a 30 nap alatt, de leginkább egy átállást a normális étkezési adagokra, reformélelmiszerekre, az étkezési idők betartására. Ha ez sikerül, akkor értem el az életmódváltást, ami fontosabb célom, mint a fogyás, mert csak úgy fogok tudni vékony lenni meg maradni.
54. valtozok (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2015. aug. 7. 16:50
Igen, 3 napig ki lehet... és ez is a lényege, felkészít a fogyis szakaszra. A 30 napos programot nem a teljes súlyfeleslegemre írta fel, a 30 nap alatt 3-5 kg körül fogyhatok csak. Utána vagy megismétlem vagy folytatom reformétrenddel.
53. valtozok (válaszként erre: 28. - Túrógombócka)
2015. aug. 7. 16:46
igen, megiszom, aztán fokozatosan helyettesítem normál étellel. Épp ez a lényege - számomra.
2015. aug. 7. 16:43
Ezzel a diétával lehet fogyni. Néhány éve 3x2hetes kúrát csináltam végig az eredmény -15kg volt. Én ebédet sem ettem , mindhárom étkezésem ez a turmix volt 6 hétig. Ájulás soha nem volt, rosszullét sem. Viszont ez a diéta nem tanít meg a normális ételadagok betartására, a tápanyagok megfelelő összetételének a kiválasztására stb. Mikor abbahagytam annyira kivoltam éhezve mindennek az ízére, hogy az elért fogyás kamatostól jött vissza rám rövidúton. Szerintem amire jó az egy reggeli vagy vacsora helyettesítése ha rohanásba van az ember vagy valami új ízre vágyik. Aki pszichés okból hízik annak főleg rövidtávú megoldás ez.
51. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Annette)
2015. aug. 7. 16:41
Biztos magánrendelésen tanácsolta. D
50. Channa* (válaszként erre: 13. - Valtozok)
2015. aug. 7. 16:12

600 kalória egy étkezésre?

Ez rengeteg!

49. Böce
2015. aug. 7. 16:08

Hmm, tegnap regisztrált és ma már fórumot is nyitott a T... turmixról... alig reklám, áhh...


Kíváncsi lennék én arra a dietetikusra...


Egyébként pedig ha a kis adag étel után még szedett és evett mást is, gyomorfájásig, akkor majd egy pohár lötty után nem fog?


Szóval ez csak reklám.

48. túrógombócka (válaszként erre: 47. - Lanadelqueen27)
2015. aug. 7. 16:00
én gyümölcsös müzlit szoktam :) ennél édesebbet nem nagyon kívánok.
47. lanadelqueen27 (válaszként erre: 46. - Túrógombócka)
2015. aug. 7. 15:52
Úgy is fogalmazhatunk, de az ember általában uzsonnára valamit elcsócsálgat (szájíztől függően), én legtöbbször valami édeset vettem magamhoz. :D
46. túrógombócka (válaszként erre: 44. - Lanadelqueen27)
2015. aug. 7. 15:48
amit Te nasinak hívsz, azt más uzsonnának :)
45. lanadelqueen27 (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2015. aug. 7. 15:48
Nemcsak neked... mintha valami fordított szabályrendet követne.
2015. aug. 7. 15:48
Szerintem a sokszor keveset-étkezés nem mindenkinek jó. Én sem ettem soha 5-6x egy nap, maximum négyszer, de abban nasi szerepelt. Ez embertől is függ, és bár nekem is kín volt az elején visszafogni az adagokat, nem gátolt meg abban, hogy lefogyjak, mert én például képtelen vagyok egy nap olyan sokszor enni.
2015. aug. 7. 15:43

többen csináljuk errefele a kalóriabázis.hu oldalt. de ahhoz kell fegyelem és tervezés.

nekem soha nem volt túlsúlyom, nyár elején 59 kilónál kapcsoltam, h ez nekem sok. kivágtam a fehérlisztes, cukros dolgokat (mert előtte ettem sütiket) és odafigyeltem, h több zöldséget egyek illetve többet mozogjak. 1 hónapig ez ment, le is ment 2-3 kiló. utána nézegettem a kalóriabázist, azóta még 2 kiló lement, most már a megtartás a cél. az nagyon fontos, hogy olyan dolgokat eszem, amiket szeretek és nem kényszerítek magamra semmit. és napi 5-6 étkezés megvan, így sose vagyok éhes, de étkezés utáni kóma sincs.

42. vacsa (válaszként erre: 36. - Zebracsikó)
2015. aug. 7. 15:43

Nem tudom, csak nagyon úgy tűnik...


Nem egyszerű megtanulni hogy nem csak este eszünk egy nap, befalva bármit ami "szembe jön".

Tudom mert megcsináltam.

MEG KELL TANULNI NAPONTA TÖBBSZÖR, KEVESET ENNI.

Nincs csodaszer, nem küzd meg senki és semmi csodacucc helyettünk.

Persze mindenki egyszerűen, meló nélkül akarja megúszni. Nem lehet. Hiába turmixozik, vagy csinál bármi gyorsan sikerre vezető villámbulit bárki. Amint vége kezdődik minden újra, MERT NEM TANULT SEMMIT.

Persze hiába mondom most is, meg máskor is...

A fórumindító pedig valszleg lefogy majd pár kilót, aztán pikkpakk visszafalja magát.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook