Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 3 gyermekkel uj életet, uj kapcsolatot kezdeni fórum

3 gyermekkel uj életet, uj kapcsolatot kezdeni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. baba1977 (válaszként erre: 1. - Ujrakezdés)
2010. márc. 15. 21:41

Eztmintha rólam irtad volna:(

csak nekem 6-5-3 évesek a fiuk:(

10. Ujrakezdés (válaszként erre: 3. - Eperke9)
2010. márc. 15. 21:40
8 éves +7 éves +2 éves
2010. márc. 15. 21:39
Én egyébként a kompromisszumok híve vagyok. Szerintem ha két ember szereti egymást nincs megoldhatatlan probléma. Úgy gondolom, hogy el kell mondani a párunknak azonnal, hogyha valami nem tetszik. És nem szabad megsértődni, hogy magától kéne rájönnie, a férfiak ilyenek, ők sok mindent másképp látnak, mint mi nők.
8. aesa
2010. márc. 15. 21:34
Hu,nem vagy könnyű helyzetben.De a pasi sem,valószinű ő mégjobban fél csak nem mutatja.Ettől függetlenül lépni kell.Ha ő nem akkor neked.
7. Eperke9 (válaszként erre: 5. - Cb53e790b2)
2010. márc. 15. 21:33
És nálatok mi a probléma? Próbáltatok már mindent?
2010. márc. 15. 21:31

nem érzi magát esetleg elhanyagolva a 3 gyerek mellett?engeded neki,h FÉRFI legyen melletted?és Te NŐ is vagy,vagy csak ANYA?ez elég összetett kérdés.Mit néz a neten?netán erotikus oldalakt?legyél kicsit kihívóbb egy egy éjszaka,kezdeményezz,hadd érezze magát megint HÓDÍTÓ PASINAK melletted!hátha csak ennyi a baj!!!

szerintem ne add fel még!próbálkozz,dobd be magad!elhiszem,h fárasztó,de hátha csak ez (TE=dögös nő) hiányzik neki sok sikert kívánok!

2010. márc. 15. 21:31
NEKEM 11 , 8, 4 ÉVESEK JA ÉS PONT TEGNAP VOLTUNK 12 ÉVES HÁZASOK :(
2010. márc. 15. 21:30

Próbáld először megbeszélni vele, hogy neked ez nagyon rossz.

Együtt próbáljatok rá megoldást találni, ha lehet.

3. Eperke9 (válaszként erre: 1. - Ujrakezdés)
2010. márc. 15. 21:29
Mekkora gyerekeitek vannak?
2010. márc. 15. 21:29

HÚHA EZ ENGEM IS ÉRDEKEL NEM MEREK-NÉK BELE VÁGNI !!!!!!!!!!!!!!!!!

PEDIG NAGYON RÁM FÉRNE !!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 15. 21:27

10 éves kapcsolatom van és van 3 gyerekünk.

Párom mindíg is otthon ülő típus volt,kicsit zárkózott, magának való.Nehezen lehetett kimozdítani otthonról, de az utóbbi időben kb 2-3 éve abszolút megváltozott.

Se szórakozni, se társaságba járni se strandra, se moziba egyszerüen sehova se akar menni. Már otthon se foglalkozik velem.Dolgozik, eszik,alszik,fürdik és elvan magába az interneten.Aztán kezdődik minden előről.

Nagyon boldogtalan vagyok, felőről lelkileg is.

Most már eljutottam oda hogy feladtam. Érzem hogy nincs tovább. Lépnék, de nem olyan egyszerü ez,hiszen gyerekek is vannak, anyagi hátterem sincs.Nem könnyű. Jó lenne tanácsokat kapni olyanoktól,akik voltak hasonló helyzetben és kilábaltak belőle.Biztosan rámfér 1-2 jó tanács is.Bizonytalan vagyok,kicsit félős is, de tudom, hogy ez így nem mehet tovább.

Uj életet kell kezdenem,kezdenünk.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook