Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 3 gyermekkel uj életet, uj kapcsolatot kezdeni fórum

3 gyermekkel uj életet, uj kapcsolatot kezdeni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
41. Ujrakezdés (válaszként erre: 38. - Baba1977)
2010. márc. 15. 22:03

Én is elakartam menni, de sajnos nem engedi.

Nem akar vigyázni addig a kicsire,amíg én tanulnék.Tudja jól,hogy azért akarom,hogy erős legyek hogy legközelebb ne tudjon elbánni velem.

40. baba1977 (válaszként erre: 36. - Cb53e790b2)
2010. márc. 15. 22:02

tapasztalat sajna,,de 3 gyerekkel nem kellünk senkinek:(max csak szexre..

vagy nagyon ritka ha van aki felvállalja:(

39. Ujrakezdés (válaszként erre: 35. - Baba1977)
2010. márc. 15. 22:01

Nagyon megalázó.

Amikor vissza akartam ütni,megfenyegetett

2010. márc. 15. 22:00

huuuu adnék én neki...volt egy film régen...

csaj terrorizálta férje..elmenekült gyerekkel,,

megtanult verekedni..vissza ment és pasit agyon verte..kihivta rendöröket,önvédelem ...ésvégre nyugalomba élt tovább..

37. Ujrakezdés (válaszként erre: 30. - Anyóka4)
2010. márc. 15. 21:59

gratulálok.

Sajnos nem mindenki szerencsés.De remélem végül mindenki megtalálja a párját majd..........

36. cb53e790b2 (válaszként erre: 1. - Ujrakezdés)
2010. márc. 15. 21:59
SZIA BOCSI MOST OLVASTAM CSAK EL EZ ELÖBB NAGYon siettem hát , ha én elöröl kezdeném a történetet valószínű itt őszülnénk meg :) a lényeg az hogy nem egy csóró családbol származom és én csak egy gyereket akartam aztán a nyakamon maradt az apuka is, biztos nem a gyerek miatt :( hiába köszöntem meg közre müködését nem ment .aztán telt múlt az idö pontosabban 3 -4 év és elfogyott a pénz azt nem mondom bele szerettem ösze csiszolódtunk szeretett volna egy kislányt szómi szó én is, de nem az lett a 2. is fiú lett 4 év és minden össze omlott megtudtam hogy végig a pofámba hazudott GÉPEZETT de nagyon ,nem tünt fel , pénz hiány nem volt .... csak akkorra már igen csak meg csappant a készletem agódtam hogy ha nem keres hivatalos normális munkát tejjesen kifogyok így is lett, már lassan a gyesem is a gépbe ment :( aztán fülön fogtam és mire ő is haza ért , én összeszedtem a motyóját kapun kívül volt:) megtehettem mert nem közös a ház :) ezt kb 3x játszottuk el de mostmár nem tudok meg bízni bene itt lakik mert a fiuk bele voltak betegedve hogy apa nincs ,de ö aszt hiszi minden rendben DENAGYON TÉVED sajnos de lehet hogy ezézt elítéltek de a 3. baba az miatt IS kellett hogy nem találtam munkát igy az anyaságit választottam :( de egy másodpercét sem bántam meg mert imádom öket még mindíg van vész tartalékom de nem merek pasit kersgetni meg nem istudok MIKOR?! 3 GYERKÖC MELLETT SZINTE LEHETETLEN mert félek hagy azzal is így járnák :(
2010. márc. 15. 21:59
Én agyon csapnám ha hozzám érne az fix..az ilyen nem is ember:(
34. Ujrakezdés (válaszként erre: 29. - Baba1977)
2010. márc. 15. 21:58

Ugyanez van nálunk is.DETTÓ.


Csak az enyém még agresszív is lett.

33. Ujrakezdés (válaszként erre: 27. - Aesa)
2010. márc. 15. 21:57

Ugy érzem,hogy mindent megtettem ami tőlem telik.

Ha ez nem elég, akkor kevés vagyok neki.Sajnálom.Amim volt,neki adtam.

Ha neki kevés, lehet másnak elég lessz.

De azt tudom,hogy ez így nem jó.Sokszór már hozzá se lehet szólni, s olyan is előfordult,hogy veszekedtünk és megütött.

Megbánta,sírt hogy bocsássak meg.Megbocsátottam a gyerekek miatt, s mert hittem benne,hogy őszintén gondolta.


Ennek az lett a vége,hogy most már hetente 2-3 alkalommal a fejemhez vágja hogyha nem fogom be a számat,megver.


Tény hogy vannak nézeteltéréseink,de ennek akkor se ez lenne a módja .Nem szabadna így viselkednie.


Én nem akarom,hogy ez elfajuljon

2010. márc. 15. 21:57
Váltani..hogy? albit nem birnám én se fizetni:(
2010. márc. 15. 21:55
anyának is sikerült.18 éve van a második férjével.akivel apa is nagyon jól kijött...ez ritka,de intelligenciával kezelhető!
2010. márc. 15. 21:54

Merjetek váltani!!!

Látjátok Nekem is sikerült!

2010. márc. 15. 21:54
Enyém hazajön,leülgép elé..ennyi ...hétvégén detto egész nap ott ül..te meg fözöl mosol takaritasz..és mit kapsz cserébe??lófa..t..
28. Ujrakezdés (válaszként erre: 24. - Baba1977)
2010. márc. 15. 21:53
Valahogy így vagyunk mi is............sajnos
27. aesa
2010. márc. 15. 21:52
Ha ugy érzed mindent megpróbáltál mégsem változik semmi,lépj!Ne éld igy tovább az életed.Persze iszonyatosan nehéz lesz,(bár nem ismerem a részleteket)és te leszel a fekete bárány-egy ideig-aztán hidd el könnyebb lesz.
26. Ujrakezdés (válaszként erre: 20. - 9b10f3d7ff)
2010. márc. 15. 21:52

Lehetséges.Kívűlről tán szépnek látszik a dolog, de nem az.

Megértem hogy a számítógép kikapcsolja, csak azt nem értem meg hogy velem és a gyerekeivel miért nem akar együtt lenni.

Ugyanis már nemcsak engem,hanem őket is elhanyagolja teljesen.

25. pethoevi (válaszként erre: 22. - Ujrakezdés)
2010. márc. 15. 21:51
értem...hát ez nem jó hír...akkor viszont lépned kell.gondold át,h mik a lehetőségeid,és mindig a gyerekek érdekeit tartsd szem előtt (az soha nem érdekük,h egy olyan családban nőjenek fel,ahol ez a helyzet),legyen hol lakni,legyen mit enni.aztán ha szeretet és egészség van,a többi megoldható!!!remélem... :-)
24. baba1977 (válaszként erre: 19. - Eperke9)
2010. márc. 15. 21:51

Ezzel egy abibi,,mivel tudja nincs hova mennie,,,

Nálam is ez van..tudja nem tudok hova menni..ő meg azért se költözik el..

23. pethoevi (válaszként erre: 17. - Ujrakezdés)
2010. márc. 15. 21:49

ezek szerint te már döntöttél...csak nem mersz lépni az anyagiak miatt...sajnálom.

igazából lehet inteligensen válni.a szüleim példák erre.soha nem éreztem,h csonka családban nőttem volna fel...pedig ő is 1 fizuból tartott el bennünket a nővéremmel.biztosan nem volt leányálom,de megtette...és ha az anyagiaktól tartasz,az apjuk fizetni fogja a gyerektartást,és ha jóban maradtok,és nem neveled ellene a gyerekeket még afelett is költhet rájuk.Neked nem lesz egyszerű...de ha eddig is mindent te csináltál...

22. Ujrakezdés (válaszként erre: 6. - Pethoevi)
2010. márc. 15. 21:48

Már ezt is próbáltam,de csak azt értem el vele, hogy az ágyban kellek neki, de az utcán vagy a szabadidejében nem. :(:(:(


Nagyon megalázónak érzem,hogy csak ama testtájamra tartana igényt, no meg szereti a főztömet,meg hogy mosok rá.

Csak ez nekem kevés. Én nem érzem magam nőnek mellette és már szexuálisan se kívánom.

21. baba1977 (válaszként erre: 17. - Ujrakezdés)
2010. márc. 15. 21:48

Tudom:(

Énmár próbáltam beszélni emberrel,semmi haszna:(

olyan mintha háztartási robot lennék:(

sehova nem akar ez se jönni..

2010. márc. 15. 21:46

Sokan irigykedhetnének is Rád. Veled, veletek van otthon és nem a haverokkal a kocsmában esetleg egy barátnővel.

Nem lehet esetleg nagyon fáradt, hiszen írtad anagilag függesz tőle. Nagy teher háruk rá akkor 5 emberről kell gondoskodnia ami nem kevés fáradtsággal jár gondolom. Lehet a sz.gép kapcsolja ki egy kicsit a rohanó streszes hétköznapokból. Hallottam olyat is,hogy pánikbeteg és nem meri bevallani a családjának, hogy retteg ha elmegy a lakásból.

Beszéld meg vele, ne hidd mással biztos csodás lehetme az életed, hiszen 4 emberhez kellene alkalmazkodnia, és ott vannak a gyerekek akik nem biztos, hogy elfogadnának egy új párt. Más a helyzet, ha megüt alkoholizál.

Végül Neked kell dönteni, de egy beszélgetést megérne mi bánt téged. Sok sikert!

19. Eperke9 (válaszként erre: 14. - Ujrakezdés)
2010. márc. 15. 21:46
Akkor lehet az lenne a legjobb megoldás, ha elmondanád neki, hogy megfordult a fejedben a különválás gondolata is, mert ez a kapcsolat Neked így nem működik. Várd meg mit reagál rá. Talán összekapja magát.
2010. márc. 15. 21:45
mikor voltatok utoljára kettesben???közös program a gyerekek nélkül???lehet,h ő is csak egy gépnek érzi magát...nem tudom,ez nagyon nehéz!
17. Ujrakezdés (válaszként erre: 11. - Baba1977)
2010. márc. 15. 21:45

Sajnos nem egyedi a gondom, ahogy észrevettem a környezetemben is vannak hasonló cipőben.

Sajnos.


Tudjátok sokat őrlödtem, elfolytottam a vágyaimat,hogy a gyerekeim az apjukkal nőjjenek fel,de nem megy.Boldogtalan,megkeseredett vagyok.

És ez nekik sem jó.

Egy boldog kiegyensúlyozott anyára,nőre van szükségük.

Ha pedig benne maradok ebbe a kapcsolatba,akkor csak idegroncs leszek.


És az nem lessz jó nekik.Ezért és magam miatt is ugy érzem,hogy lépnem kell,csak félek és nem tudom hogyan is csináljam hogy mindenkinek jó legyen. Már ha van ilyen

2010. márc. 15. 21:44

Szia!


Én három gyerekkel kezdtem új életet!

Fogtam a gyerekeket, s eljöttem otthonról. Az ikrek 4 évesek, a lányom 10 éves volt. Pár évig a gyerekekkel éltem, s utána találkoztam a mostani férjemmel. Ő simán elfogadta a gyerekeimet, s azóta már 14 hónapos a közös gyermekünk.

15. pethoevi (válaszként erre: 9. - Eperke9)
2010. márc. 15. 21:43

egyet értek!

nehéz úgy tanácsot adni,h nemismerjük a részleteket.és felelőtlenség lenne neked ezek alapján döntened!

gondold végig,h te mit (nem) tettél,de tényleg az a legjobb,ha a szemébe mondod.ha azt,h szereted,és nem akarod elveszíteni,akkor ezt...csak te tudod.lehet,h ténylegcsak megerősítésre vágyik!ilyenkor már tényleg nem érdemes játszmázni,h megsértődsz,stb.csak őszíintén!!! :-)

14. Ujrakezdés (válaszként erre: 4. - Eperke9)
2010. márc. 15. 21:42

Már próbáltam, de ő tökéletesnek érzi magát.Nem érdekli hogy nekem jó vagy sem. Nála annyiban kimerül minden,hogy naponta elmegy dolgozni és tisztességesen hazaadja a pénzt. Ennyi.

Ezen kívűl elvan magában ,ahogy neki jó és nincs tekintettel rám,annak ellenére sem hogy tudja, hogy mást igényelnék tőle,mint amit kapok.

Szóval a szép szavak nem használnak.

13. Eperke9 (válaszként erre: 10. - Ujrakezdés)
2010. márc. 15. 21:41
És semmi esély rá, hogy meg tudjátok oldani a gondjaitokat?
12. 116212323c (válaszként erre: 1. - Ujrakezdés)
2010. márc. 15. 21:41
szülöi segítséged van? illetve lenne?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook