Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 éven belül 2 baba + házimunka? Nem sok ez? fórum

3 éven belül 2 baba + házimunka? Nem sok ez? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. febr. 25. 14:54
szerintem jót tesztek azzal, hogy pár évet csak 1 gyerekkel foglalkoztok. ezzel megalapozzátok az egész egyéniségét és kiélvezitek a babás éveket.
4. homern (válaszként erre: 3. - Proudmommy)
2012. febr. 25. 14:54
nemrég töltöttem a 24-et,úgyhogy az idő miatt nekem tényleg nem kell aggódnom :)
2012. febr. 25. 14:51
:-D akkor nem csak en vagyok ezzel igy, gondolom akkor meg te is fiatal vagy, mert sokan meg azert nem varnak mert nem akarnak kifutni az idobol...
2012. febr. 25. 14:50
nálam ugyanez van,mindenki csodálkozik hogy már 2 éves a fiam és én nem nagy pocakkal/újszülött babával mászkálok.csak én nem is szerettem volna,eszembe sem jutott kis korkülönbséggel kistesót vállalni :) még nem tudom hogy az ovit vagy az iskolát várjuk meg a naggyal :D
2012. febr. 25. 14:47
Sziasztok, mostanaban szinte minden szomszedom ahol 2 ev koruli kisgyerek van, vagy allapotos vagy szulni keszul, tolem is mindig kerdezik hogy mikor jon a teso? ... en is szerettem volna kis korulonbseggel szulni, de mivel a lanyom szinte hiperaktiv este 10 kor mar en is alszok, annyira lefaraszt , igy varunk meg 1 evet mig ovis nem lesz, de erdekelne hogy hogyan is nez ki egy nap 2 kisgyerekkel hogy ilyen sokan 2-2,5 ev korulonbseggel szulnek...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook