Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 26 éven alattiak kedvezménye fórum

26 éven alattiak kedvezménye (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. júl. 1. 18:05

igazad van a 6 éves is adófizető :) illetve a nyugdíjad is aki egész élletében fizette az adókat!

De két jó esetben dolgozó (vagy dolgozni nem akaró, nem tudó) ember aki pl. az egyik 25 a másik 27 éve miért részesűl külön kedvezményekben?

Vagy akkor egy másik! Az nem 26 év, hanem 40 éves korhoz van kötve a tüdőszűrés 40 év alatt is ugyanúgy fizeti az ember a tb.-t mint a 40.-év feletti, sőt ugyanúgy meg is betegedhet, akkor miért van az, hogy 40 éves kor felett ingyenes csak, azalatt fizetni kell érte! Aki nemhiszi járjon utána pl. az Ózdi korházban 1700 FT Ne mondja senki, hogy az nem diszkrimináció!

2014. júl. 1. 17:58

A nyugdíjasok kedvezménye nem zavar?

Vagy ennyire unatkozol?

2014. júl. 1. 17:58
Szerintem sem diszkrimináció. Én 25alatt vagyok, és nagyon örülök neki, hogy van ez a kedvezmény.. És igen, van több korosztályi kedvezmény amit lehetne emlegetni.
3. r-iett (válaszként erre: 1. - Patricia és angéla)
2014. júl. 1. 17:58
Hát hívd fel pl a MÁV-ot meg az összes többit aztán nekik is mond el ezt és kérdezd meg,hogy MIÉRT???? ......
2. mmacus (válaszként erre: 1. - Patricia és angéla)
2014. júl. 1. 17:55

Miért pont a 26 év alattiak bántják a szemedet?

A 6 év alattiak és 65 éven felüliek pl ingyen utaznak. Ez nem zavar?

Nem diszkrináció, de még csak nem is diszkrimináció. Van több, bizonyos korhoz kötött kedvezmény, ennyi.

2014. júl. 1. 17:51

Sziasztok! Van olyan személy aki jogilag is hozzá tudna szólni a 26 éven aluliaknak járó kedvezményhez? Ez nem diszkrináció a korod miatt? Miért ér többet egy ember, ha mondjuk 25 éves mint egy 27 éves pl. a MÁV-nál, vagy a Vodafonnál és még sorolhatnám? Őnekik miért jár több kedvezmény mint pl. a többi azonos állampolgárnak? Az hogy valaki tanulmányokat folytat az legalább köthető valamihez, de hogy valaki csak a kora miatt legyen külön bánásmódban részesítve az nem számit magyarországon diszkriminációnak? Egy ilyen országban ahol bárkiből lehet Miniszterelnök, csak a cigányozás diszkrimináció, de a többi hátrányos megkülönbdoztetés nem. Jesszus ebben az országban mindent meg lehet tenni?

Akkor minden állampolgárnak "kötelezővé" teszem fizessen nekem havonta 1 forintot, ha még nem múlt el 26 éves akkor 2 forintot, ha pedig politikus akkor 3 forintot :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook