Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 22 Hónapos kisfiam nem akar éjszaka aludni!Nappal sem alszik többet 1 óránál, mit csináljak vele? fórum

22 Hónapos kisfiam nem akar éjszaka aludni!Nappal sem alszik többet 1 óránál, mit csináljak vele? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. dec. 17. 15:01
Most komolyan kérdezem én is: az alufóliától mitől tud aludni a gyermek? Az én kisfiaim sem aludtak (ikrek), 4,5 évesen aludták át az első (!!!!) éjszakát! Azóta kiderült: figyelemzavaros hiperaktív mind a kettő. A citromfű nálunk ezért nem vált be (a hiperaktív gyerekekre ellenkezőleg hat, felpörgeti őket). A szokásos javaslatok, amit mi is végigpróbáltunk: tilos a lámpa felkapcsolás, ne válaszoljunk a gyermeknek éjjel, tegyünk úgy, mintha aludnánk, ha sír, 5-10 percenként menjünk csak be, párásítsunk, aztán ne párásítsunk, nyissunk ablakot, aztán ne nyissunk. Add oda a saját pólódat, had érezze az illatod (ez átmenetileg javított a dolgon), stb. Kitartást kívánok, de ha komoly, menj orvoshoz. Alváslabor, neurológia, pszichológus, pszichiáter. Érdemes. Ha nincs baj azért, hogy megnyugodj, ha van, azért, hogy minél hamarabb tudjátok kezelni.
2008. dec. 17. 14:58

Szia!

Mit csinál hogyha felkelt? Éhes ,szomjas?

2008. dec. 17. 14:52
A matrac alá kell tenni vagy a lepedő alá?
5. lizabella (válaszként erre: 4. - 11608120be)
2008. dec. 17. 14:47
Mire jó az alufólia?
2008. dec. 17. 14:46
Szioka nekem is van egy 8honapos fiam ö se nagyon akart aludni.tegyél a matraca alá alufoliát a fényes felével lefele.Lehet hogy most hülyén hangzik nekem is ugy ajánloták.nekünk ugy ahogy be vált.van olyan északa mikor nem is kell fel.pedig elötte mi is éjszakáztunk igen rendesen.
2008. dec. 17. 14:30
Az én 22 hónapos kislányom is felkel inni minden éjszaka legalább ötször, de lehet,h még keveset is mondtam. Nekünk nem használt a citromfű tea sem. Remélem neked beválik. Sok sikert
2008. dec. 17. 14:27
Próbáld ki a citromfű teát.A barátnőméknek bevált.
2008. dec. 17. 14:26
22 Hónapos kisfiam nem akar éjszaka aludni!Nappal sem alszik többet 1 óránál, mit csináljak vele?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook