Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 22 év, 165 centi 64 kiló, a cél 55 vagy kevesebb. Mit ajánlotok? fórum

22 év, 165 centi 64 kiló, a cél 55 vagy kevesebb. Mit ajánlotok? (beszélgetős fórum)


1 2
3. Aidababa (válaszként erre: 1. - Renice13)
2010. márc. 5. 21:58
Mindent egyél, amit eddig, csak kevesebbet. Néhány alapszabályt be kell tartani, pl. nincs cukros üdítő, csak víz, és nincsenek sütizések, de azért kis darab csokikat lehet rágcsálni, stb. És este 6 után semmi, ha nagyon éhes vagy egy kis gyümölcs, zöldség, esetleg puffasztott búzaszelet, vagy ilyesmi. Lehet törekedni a minél több zöldségre, gyümölcsre. Nekem ez vált be. És nem híztam vissza, mert nem éheztem ki semmire.
2010. márc. 5. 21:39
Weight Watchers "WW" diéta. Fóruma is van, keress rá. ;) Nekem egyszer már bevált, most megint be fog! :)
2010. márc. 5. 21:38
Milyen fogyókúrát vagy diétát ajánlotok nekem, ami tartható, könnyen, nem kell milliókat különleges kajára költeni, van íze, stb. 90 napos kilőve, mér próbáltam, lement 3 kiló ami visszajött, sportolástól 2 hónap alatt híztam 3 kilót, napi 4-5 edzéssel amibe min, fél óra futás volt mindig
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook