Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2024-es babák és anyukájuk fórum

2024-es babák és anyukájuk (beszélgetős fórum)


6. tvikita2 (válaszként erre: 4. - Fifike1986)
dec. 26. 19:06

Szívből gratulálok :) nyugodj meg, minden rendben lesz!


Mesélj, milyen volt meghallgatni a babó szívhangját?

5. tvikita2 (válaszként erre: 3. - Kiskacske)
dec. 26. 19:05
Jó régen nem jöttem fel az oldalra, de ha jól sejtem, neked azóta már megszületett a babó. Hogy vagytok, mesélj, milyen ő, milyen volt a szülés?
4. Fifike1986 (válaszként erre: 1. - Tvikita2)
dec. 4. 12:49

Szia!

Nekem is IR-em van, meg pajzsmirigy alulműködésem. Egy hete tudom, úgyhogy most kezdték el kezelni. És amikor ezeket megtudtam, akkor derült ki az is, hogy terhes vagyok. Ugyan még nagyon az elején járok, de egy óriási érzelmi hullámvasút, sejtem mit érezhetsz. 37 éves vagyok, szóval nem mai csirke, szeretnénk a babát. Aggódom én is, csütörtökön megyek majd a dokimhoz, remélem látható lesz már a pici szive.

3. kiskacske (válaszként erre: 1. - Tvikita2)
2023. okt. 21. 21:40

Szia! Gratulálok első sorban, remélem minden rendben lesz veletek 🤞😊

Én pcos+ir mellett lettem terhes, túlsúllyal. Jelenleg 35 hetes vagyok, ezért pontosan tudom, hogy lelkileg is nehéz tud lenni a várandósság. Ha egy kis lelki támaszra lenne szükséged írj nyugodtan.😊

2. 6924d8a23f (válaszként erre: 1. - Tvikita2)
2023. okt. 21. 15:57
Bár tanácsot adni nem tudok,de szívből gratulálok és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek <3
2023. okt. 21. 14:49

Sziasztok!


Viki vagyok, 31 éves, túlsúlyos, IR-es 14 hetes terhes. Túl vagyunk a 12 hetes genetikai vizsgálaton, ahol minden rendben volt. Tavalyi évben volt egy vetélésem,ezért nagyon nagy aggodalmak között vagyok és izgatottan várom a következő ultrahangot. Még nem publikus a dolog, védőnőhöz is csak jövőhéten megyek. Szívesen beszélgetnék hasonló helyzetben lévő kismamákkal, vagy bárkivel, aki hozzá tud szólni a témához :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook