Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2022 március-áprilisi babák fórum

2022 március-áprilisi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
209. nella29 (válaszként erre: 208. - Lindsay2)
2021. okt. 12. 15:10

hát, nézelődni nézelődtem néha, de a lányos dolgok között :D egyedül a babakocsit vettem meg, mert akciós volt. szürke-bézs színű, szóval fiúnak lánynak is jó.

és ma nekivágtam a fiús dolgoknak, és megvettem a fiam első ruhadarabjait :D furcsa kimondani. de amúgy nagyon jó érzés volt baba rugdalózókat és nacikat nézegetni, tök cukik :)


de amúgy tényleg nehéz eligazodni mire is van szüksége a babának, annyi minden van. anyukámat kérdeztem erről, azt mondta pici babának felesleges a sok ruha, 2 hét alatt kinövi, szóval én szerintem max 10 db-ot veszek felsőkből, nacikból, pizsikből. előre vásárolni se akarok, mert márciusravagyok kiírva, elég szeszélyes az időjárás még akkor :D van hogy havazik, van mikor 15 fok van. meglátom.


jól tettétek, hogy vártatok a bejelentéssel, én is vártam volna még, de a férjem boldogságában elmondta szinte mindenkinek a családon kívül, úgyhogy nekünk nem maradt titok sokáig :D


genetikai vizsgálatot tervezel?

208. Lindsay2 (válaszként erre: 207. - Lindsay2)
2021. okt. 12. 15:02
Ti vasaroltatok már valamit? Ha igen merre nézelődtok? Mindent újonnan Vagy használt is szóba jöhet?
207. Lindsay2 (válaszként erre: 206. - Nella29)
2021. okt. 12. 15:00

Jajj ne is mondd...

Nem, mi meg semmit nem vettünk, de már voltunk nézelődős, körúton...annyira cuki dolgok vannak, az ember sajnos ilyenkor azt sem tudja, Hogy igazabol mire is van lesz szüksége... Marhaságokat amúgy sem szeretnék majd vásárolni, na meg nem 1milluos babakocsit... Stb. Eddig mi meg a bejelentéssel is vártunk várunk, nálunk csak a szülők tudják. Mindig azt mondtam oké ezt az ultrahangon meg megvarom és akkor... Most úgy vagyok a genetikait kedden megvarjuk és majd akkor. Azért még mindig bennem van a félsz, Vagy a mi van ha....

De sajnos baj mindig történhet, és igazándiból én hiszek a sorsban és abban h minden meg van írva 🤦‍♀️🙈 én is az ultrahangokon, elfelejtek mindent megkerdezni, csak azon kattogok h mozog e, szivhang van e, bár azt csak egyszer hallottuk a 7.hetben, állítólag majd most a 12.en fogjuk újra. És te pontossan mikorra vagy kiirva? És honnan írsz?

206. nella29 (válaszként erre: 205. - Lindsay2)
2021. okt. 12. 14:44

párom is bízott a kislányban, de az ő családjában csak fiúk születtek kb, ezért felkészített, hogy lehet örökletes :D hát lehet, hogy van benne valami.

pont most mesélték többen, hogy ugyanígy voltak, mint a sógornőd. kislány helyett kisfiú lett és a legboldogabbak most a világon, hogy kicsi fiuk született. biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb engem is elér ez, csak még szoknom kell ezt az új információt :D


drukkolok, hogy neked összejöjjön a csajszi :) pláne, ha ennyit vártatok rá, hátha ez a kívánság is teljesül :) és amúgy tényleg igaz a közhely: csak egészséges legyen. vizsgálat előtt rettentően izgultam, de inkább azon, hogy ugye minden rendben odabent? eszembe se jutott, milyen nemú lehet, a doki kérdezett rá, hogy elmondhatja? nemsokára te is megtapsztalod milyen :P


vettetek már valamit a babának?

205. Lindsay2 (válaszként erre: 204. - Nella29)
2021. okt. 12. 13:40

Hát bevallom őszintén, hogy én is vhogy kislányban bízok, de ahogy kozhelyessen mondani szokták, hogy Mind1 a lényeg h egészséges legyen 🙏ez tényleg így van, főleg első babánál. A páromnak van 2lanya az előző kapcsolatabol, és ő meg van győződve h csak lányt tud csinálni ami butaság 🙈🙈🙈de nyilvan ha kisfiú lenne meglepodne 🤣🙏

Pont a Sógornom volt Igy mint te, ő már meg is szült kislányt vártak, de kisfiú lett, azt mondta a legjobb és legszebb dolog h lett egy kishercege így nem bánja 🤣❤️úgyhogy sztem te is ezt fogod mondani majd h de jó h fiú 🙏🤰🤰🤰 és merre éltek?

204. nella29 (válaszként erre: 203. - Lindsay2)
2021. okt. 12. 12:46

attól függ szerintem mennyire jó a gép amivel néznek, és hogyan fordul. nekem a 13. hetin nem mondtak semmit, gondolom nem látta, vagy nem tudom. sztk-ban voltam, így nem is fűztem hozzá sok reményt, hogy lát valamit. a tegnapi viszont már magándoki volt, biztosra mentem :D


nekünk is első baba, igen :) és totál sokk volt, hogy fiú :D én végig úgy voltam vele, hogy kislányt szeretnék, és kislány lesz, pont :D de már barátkozom a gondolattal, kicsit még furcsa :D


ti minek örülnétek jobban?

2021. okt. 12. 11:32
Igen 7 év volt. A vicc, hogy rendszeresen jártam nőgyógyászhoz, és mindig mindent rendben találtak. A párom 2eve volt sparma vizsgálat vérvétel, tökéletes. Aztán a lombikos dokim aki kezelt mondta, Hogy endometriozusom van, valószínű ezért nem jött össze. Vegulis Mind1 a lényeg, Hogy már itt van. Voltunk már genetikai vérvételen és ultrahangra 25.en megyünk majd, a saját dokimhoz pedig 19.en,jovohet kedden. 🙏 Komolyan ha tehetném mindennap megnezetnem, mert még annyira hihetetlen ez az egész 🙏🙈 lányok a picur nemet azt csak a 16.heti ultrahangon lehet látni ugye? Kisfiútok lesz de jó 🙏🙏🙏neked is az első baba?? És amúgy érezted h kisfiú? vagy meglepetésként ért 🙈🤣🙏❤️
202. nella29 (válaszként erre: 200. - Gicu1984)
2021. okt. 12. 11:22

minden rendben volt az ultrahangon? :)


üdv lindsay,örülök hogy írtál :) azta, 7 év az nem kevés idő, irigylésre méltó a kitartásotok. szerencsére a történetetek jól alakult, gratulálok a babához :) mikor mész a 12. heti ultrahangra? várod már? :)


én 18 hetes vagyok jelenleg, tegnap voltunk ultrahangon, ahol apuka is láthatta végre, olyan jó volt :) és megtudtuk, hogy kisfiunk lesz ❤️

2021. okt. 12. 11:12

Sziasztok lányok,

Olyan jó olvasni a kommentjeiteket, a véleményeteket,ezert is mertem beirni hozzátok, bár én május 2.ra vok kiirva a kis szivarvanybabammal, amiből sztem április lesz, remélem hogy nem baj, h így is csatlakoztam hozzátok. Nálam az első baba lesz,hosszú 7ev próbálkozás után🙏🙏🙏lombik programmal sajnos az első embriót tavaly elvesztettuk, és most augusztusban szántuk rá magunkat hogy az egyetlen megmaradt picurt visszatetessuk. 🙏Hihetetlen de itt van és 12.het kapujában vagyunk. MINDENKINEK NAGYON Boldog egészséggel teli babavarast kívánok 😘🤰🙏❤️

200. Gicu1984 (válaszként erre: 199. - Nella29)
2021. okt. 11. 15:24
Holnap megyek ultrahangra ,van egy méhszáj polipom így azt gyakrabban kell ellenőrizni !Egyébként 28.-án kell menni 12 hetes genetikára!
199. nella29 (válaszként erre: 198. - Gicu1984)
2021. okt. 11. 13:29
nekem már nincsenek, így a 18. héten :) ennyi idősen mint te, nekem is volt hányingerem, bár tuti nem ennyire erősen, mint neked :D nekem a rágó általában segített, hama elmúlt. mikor mész dokihoz?
198. Gicu1984 (válaszként erre: 197. - Nella29)
2021. okt. 11. 13:17

Neked is gratulálok !😊

Igen vannak tüneteim ,nagyon erős hányingerem van ùgy kb az 5.héttől kezdve !Hányni nem hányok ,de olyan gyengének érzem magam ettől hogy a nap 16 -17 òrájába émelygek,annyi praktikát kiprobáltam ,de a pocaklakòm máshogy gondolja 😄

Kitartòan várom azt a napot mikor enyhül a rosszullét 🥰

Közbe sokat beszélek a kincsemhez 😍

S te hogy vagy ?

Neked tüneted ?

197. nella29 (válaszként erre: 195. - Gicu1984)
2021. okt. 11. 08:55
gratulálok én is, hogy vagy? :) vannak még tüneteid?
196. Encus1114 (válaszként erre: 195. - Gicu1984)
2021. okt. 10. 18:53
Gratulálok és boldog babavárást! 🙂
2021. okt. 10. 16:03

Sziasztok!

Jelenleg 10 hetes a pocaklakòm ,s második gyermekként nagyon nagyon várjuk őt !🙂🙂

194. Encus1114 (válaszként erre: 193. - Nella29)
2021. okt. 8. 07:47
Nemsokára eljön az is! 🙂 Aztán egyre erősödnek majd a rúgások 😀
193. nella29 (válaszként erre: 192. - Encus1114)
2021. okt. 6. 09:43
óóó, akkor az még odébb lesz. pedig most épp azt várom :D tök jó lenne, ha munka közben is, ülve érezném néha :) de türelmes leszek, így is elég korán éreztem már mozogni, nem leszek telhetetlen :)
192. Encus1114 (válaszként erre: 191. - Nella29)
2021. okt. 6. 08:55
Azt csak pár napja,de azok kívülről még nem érezhetők nekem 🙂
191. nella29 (válaszként erre: 190. - Encus1114)
2021. okt. 5. 14:51
ejj, hát sokkal kitartóbbnak kell lenni :D nekem sem megy néha, bár én még abban a fázisban vagyok, hogy fekve és nagyon figyelve tudom elcsípni a mocorgásokat, ritkább még a határozott mozdulat. mikortól érezted már mondjuk ülve is, hogy mocorog?
190. Encus1114 (válaszként erre: 189. - Nella29)
2021. okt. 5. 12:48
Nem még,most még jó pár percet várni kell,ha épp nincs mocorgós kedvében, apóca meg feladja 😀
189. nella29 (válaszként erre: 188. - Encus1114)
2021. okt. 5. 09:45
olyan jó lehet, már nagyon várom :) azért sikerült már elcsípnie, amikor mozgott?
188. Encus1114 (válaszként erre: 187. - Nella29)
2021. okt. 5. 09:35
Ebből még nem éreztem semmit, 13. héten volt.De azóta már kívülről is lehet érezni. Persze mire riasztom apát, addigra abbahagyja a mocorgást 🙂
187. nella29 (válaszként erre: 184. - Encus1114)
2021. okt. 5. 08:56

haha, hát ezt megnéztem volna :D vicces kis baba, biztos mókás volt nézni, miket csinál a pociban :D és te ezekből mennyit érzel amúgy?


meglesném már én is az enyém miket csinál, néha akkorákat belém rúg, hogy rendesen megijedek és összerezzenek :D

186. Encus1114 (válaszként erre: 185. - Dreamerlady)
2021. okt. 4. 21:27

Sajnálom, hogy te is átélted, de örülök, hogy azóta nálatok is bejelentkezett a baba ❤️

Nekem az 5. héten két hematómám volt, abból a 7. hétre felszívódott egy, a 12. hétre pedig a másik is eltűnt. Engem azzal biztatott a dokim, hogy egészséges terhesség után a többszörös vetélés esélye nagyon kicsi. A pajzsmirigyem karban van tartva,a progit pótoltuk. Garanciát persze nem adott, de szerencsére azóta is minden rendben és amilyen lassan teltek a hetek az első trimeszterben, mire észbekapok félidős leszek 🙂 Szóval kitartás, minden rendben lesz!

185. Dreamerlady (válaszként erre: 177. - Encus1114)
2021. okt. 4. 17:56

Nagyon együttérzek veled a márciusban történtek miatt. Örülök a kis szivarványbabádnak, rengeteg örömöt kívánok hozzá!! ♥️♥️

Akkor már nagy baba, gondolom alig várod, hogy találkozzatok. 🥰


Úgy látom ugyanazokkal az előzményekkel indultunk, de most itt vagy az egészséges várandóssággal, biztos nálunk is minden rendben lesz. 🥰

Anno 28,8 nmol volt a progeszteron 22. napon, emiatt és a júniusi korai miatt kaptam most progit. Nekem is van hematómám, de jó helyen szerencsére. ☺️ Neked az kiürült vagy egyszercsak eltűnt?

184. Encus1114 (válaszként erre: 182. - Nella29)
2021. okt. 4. 16:31
Igen,úgy nézett ki az uh-n, hogy "hason feküdt" és elkezdte felnyomni a lábait,mint mi amikor a fal mellett próbálunk meg fejen állni és a falon lépkedünk felfelé 😀
183. Nikee91 (válaszként erre: 171. - Nella29)
2021. okt. 4. 16:09
Nem meg:) nem látszik csak nagyon enyhén szoktam érezni:) de eddig mindenki azt mondta h vossuasirom ezt meg 🤣
182. nella29 (válaszként erre: 181. - Encus1114)
2021. okt. 4. 15:54
micsoda? :DDD ezt még egyszer :D fejjel lefelé volt és a lábával a méh falán pakolgatta a lábait? :D
181. Encus1114 (válaszként erre: 180. - Nella29)
2021. okt. 4. 15:47
Szonográfustól is függ, akihez én járok szeret csacsogni,úgyhogy a 12 hetes sem volt rövidebb. De én sem panaszkodok, legalább láthattam,ahogy a baba a méhem falán tolja felfelé magát a lábával "fejenállásba" 🙈 Csak pislogtam,hogy ilyet is tudnak? 👀 Azt mondta a nőci, hogy bizony, amíg van helyük a babáknak, addig nyomják a bulit 😀
180. nella29 (válaszként erre: 179. - Encus1114)
2021. okt. 4. 15:40
azta, akkor ez tényleg jó részletes vizsgálat lesz, köszi, hogy leírtad :) gondolom időben is hosszabb, amit nem bánok, elnézelődök :D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook