Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020-as kismamák fórum

2020-as kismamák (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. febr. 20. 11:32

Köszi! Én is gratulálok Neked! 😊😍 Nekem már vannak tünetek, mellfeszülés, meg egy kis hasi görcs néha- néha.

Nagyon izgatott vagyok már, hogy minden rendben van e. A munkahelyen is teljesen máshogy viselkedek, mint korábban. Óvónéni vagyok, és most totál ráparáztam, hogy össze ne szedjek valami vírust a gyerekektől.

Te otthon vagy a kislányoddal vagy dolgozol?

2020. febr. 20. 11:08

Közben most olvastam hogy márcus 2 :D


Akkor már tuti látni fognak mindent amit kell, szivcsőpulzálást, stb ❤️

6. Nyűzli (válaszként erre: 5. - Orsica24)
2020. febr. 20. 11:06

De jó! Gratulálok ❤️ 😊


Némi hasfeszülgetés, meg ha bugyután is hangzik, olyan fura érzés van az alhasamban. Nehéz konkretizálni, de talán azt tudom mondani hogy érzem hogy odabent történik valami 😅😄

Amúgy semmi extra, nincsenek terhestüneteim. Kislányommal is kb a 7-8 héttől voltam rosszul 🤣


Neked? Dokihoz mikor mész?

2020. febr. 20. 10:41

Nyűzli, akkor mi napra pontosan ugyanott tartunk! 😉

Nekem még ez az első terhességem. 😀 Vannak már tüneteid?

2020. febr. 20. 09:07

Sziasztok! 😊


Nekem még nagyon friss a dolog, ugyanis még csak a pozitív teszteket tudom meglobogtatni 😄🤣 jelenleg 5 hetes lehetek, 26-án megyek dokihoz, lehet korai is mert akkor még csak egy nap híján 6hetes leszek... 🤔 De bízom a legjobbakban!


Amúgy van már egy csodaszép kislányom, aki májusban lesz 3éves ❤️🥰

2020. febr. 19. 13:43

Szuper! 😍 Hány hetes a babód? Mikor voltál az első uh-n?

Én is magándokihoz megyek majd, Egerben. Bízom benne, hogy minden rendben lesz.

2020. febr. 19. 12:59

De jóó 😍

Hol fogsz szülni? :)

Én március 11-én megyek a második Uh-ra. :)

Magánorvoshoz járok, így több figyelmet kapok, több kérdésre kapok választ. :) Te hova jársz dokihoz?

2020. febr. 19. 12:01

Sziasztok!

Várom azokat a 2020-as kismamikat, akik szívesen megosztanák tapasztalataikat a terhességgel kapcsolatosan!

Én még nagyon az elején járok, van egy kis görcsölgetés, cici feszülés. Március 02-án lesz az első UH-m. 😊

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook