Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 márciusi babát várók, gyertek! fórum

2018 márciusi babát várók, gyertek! (beszélgetős fórum)


2017. júl. 13. 23:24
Doki szerint minden rendben de azért felírta a duphastont hogy tuti megmaradjon. Nagyon álmos vagyok és szurkál a hasam. Meg néha émelygek. Remélem minden rendben lesz. Max elalszom a munkában☺ szurkolok mindenkinek!
33. Adruzs (válaszként erre: 32. - Lili07)
2017. júl. 13. 22:20

De jó😊 én próbálom magam kicsit kímélni, de annyira nem tehetem, mert kereskedelemben dolgozom 😐

Hát ma kezdődött igazán, hogy iszonyat fáradt voltam egész nap, eddig nem, de már a melleim is nagyon fájnak. Ill. a "legszembetűnőbb", hogy az alhasam nagyon fura érzetű, nem mondom, hogy fáj inkább csak olyan űr érzés van benne 😄😄


Neked vannak tüneteid? 😊😊

32. lili07 (válaszként erre: 29. - Adruzs)
2017. júl. 13. 14:31

Szia, nálunk is pont így volt, első baba és 3 hónapig próbálkoztunk. Vannak már tüneteid?

Én sztem ma is túl terheltem magam kicsit a munkába :/

2017. júl. 13. 10:20
Gratulálok és drukkolok mindenkinek! :)
2017. júl. 13. 09:15
Sziasztok, hát nálunk is nagy az öröm és az aggódás, 3 év meddőségi klinika után 39 évesen letettem a dolgot, a hormonkezelések teljesen kicsináltak, elhízás depresszió, libidó megszűnése...azt mondtam márciusban, ha így kell lennie el kell fogadnom! Így csodával határos, hogy június végén pozitív lett a tesztem:-) ma megyek orvoshoz, progihiány miatt minél előbb kell...szorítsatok szeretnék márciusban is közöttetek lenni..
29. Adruzs
2017. júl. 13. 05:36
Sziasztok! Én még nagyon új vagyok, ma reggel kaptam meg életem első pozitív tesztjét 😊😊 első babánk lesz, kb 3 hónapig próbálkoztunk, nagyon szerencsésnek érzem magam, remélem, hogy velünk is marad és márciusban a kezünkben tarthatjuk a mi kisbabánkat 😊
28. lili07 (válaszként erre: 10. - Málna89)
2017. júl. 12. 19:40
Szia, majdnem egy időben vagyunk... én március 4.-ére vagyok kiírva :)
27. lili07
2017. júl. 12. 19:36

Sziasztok,én ma voltam dokinál, és ha minden jól alakul, márciusba anyuka leszek :)

undorodom sok enni valótól, amit azelőtt imádtam, és sokszor nem is kívánok semmit de éhes vagyok :( sokszor émelygek is, feszülnek a cickók...

na meg a legdurvább hogy már most trombózis harisnyát hordok :(

26. nikkencs29 (válaszként erre: 21. - Málna89)
2017. júl. 12. 15:56
Hmm, lehet ez lesz nálam is, de az előzmény miatt mégiscsak megnézetem, aztán max. megyek gyakrabban :)
25. nikkencs29 (válaszként erre: 22. - Monlora)
2017. júl. 12. 15:22
Köszönöm, annyi infó hogy jó helyen ágyazódott be, pont elég lenne :)
24. Hajni9008 (válaszként erre: 23. - Monlora)
2017. júl. 12. 14:56

Ezeket írta fel a doki, kevés a progim, 2 vetélésen vagyok túl.

Akkor megnyugodtam :)

Bízom, hogy nem lesz baj :)

23. monlora (válaszként erre: 20. - Hajni9008)
2017. júl. 12. 13:54

Hogyhogy két típusú progeszteront kapsz? Nekem anno 3x2 ment az utrobol, előtte duphastont szedtem 3x1-et, de az kicsinálta a gyomromat, így kértem, hogy adják inkább a golyót.

Az utrotol lehet sárgás folyás igen. Olyan belül a kapszula és amiatt.

22. monlora (válaszként erre: 19. - Nikkencs29)
2017. júl. 12. 13:53
Ilyenkor maximum annyit látnak, hogy megvastagodott a méhnyálkahártya és ha jó helyen ágyazódik, akkor felritkulás van a méhben.
21. Málna89 (válaszként erre: 19. - Nikkencs29)
2017. júl. 12. 13:43
Én 4+3 hetesen voltam uh-n mert erősen görcsölöltem de nem látták semmit csak vastagabb mehnyálkahártyát+az egyik petefészekben 2 cisztát. Az ultrahangos nőci le is szúrta az orvosom h miért küldött el uh-ra ilyen korán, mert tök felesleges :-(
2017. júl. 12. 13:05
Sziasztok! 4 hetes vagyok, a pozitív teszttől 3×1 utrot és 2×1 duphanstont is kell szednem. Az utro ahogy ürül lehet néha sárgás a folyásom tőle?
2017. júl. 12. 10:23
Sziasztok, én tegnap teszteltem pozit, ma 4+3 vagyok :) péntekre bejelentkeztem orvoshoz, mert 2 és fél éve volt egy méhenkívüli terhességem, akkor azt mondták, hogy a következővel nagyon hamar jöjjek majd. Szerintetek van rá esély, hogy 4+5 hetesen lássanak valamit? Legalább annyit, hogy most jó helyen van-e? :)
18. Málna89 (válaszként erre: 17. - Monlora)
2017. júl. 11. 09:12
3x1-et írt fel a doki,ma még nem jött barnázás mondjuk pihenek is rendesen szerencsére tudok itthonról dolgozni.
17. monlora (válaszként erre: 16. - Málna89)
2017. júl. 10. 22:45
Én is nyomtatom az utrot. Te mennyit naponta?
2017. júl. 10. 20:14

Gratula mindenkinek! Nekem ma 5+2 napon reggel és most este is nagyon enyhe barnás folyásom volt voltam is dokinál aki utrogestant írt fel. Plusz elkezdődött az egész napos émelygés

2 napja kiflin és hideg tejen kívül nem tudok mást enni... remélem a barna ellenére megmarad :-( most 2 napig pihenő üzemmódra kapcsolok.

2017. júl. 10. 17:34

Gratulálok mindenkinek!!! :)

Nekem is pozi lett a teszt,úgynéz ki picit később fogant.

2017. júl. 10. 13:32
Sziasztok! Én csütörtökön megyek dokihoz, remélem addigra lesz szívhang, akkor leszek elvileg 6+6. Volt már egy UH-m a múlt héten, de még csak petezsákot és szikhólyagot láttak, ráadásul az Uh után bevéreztem, ami mostanra elmúlt, de még nem élem bele magam a terhességbe. Van már egy kislányom, aki pont ma 17 hónapos. Ő inszemmel fogant 2,5 év ismeretlen eredetű meddőség után. Ez a baba pedig elsőre, ráadásul meglepetésként, mert nem is terveztük. Egy hete késett, mikor csináltam egy tesztet és alig hittem a szememnek. Azóta is kisebb sokkban vagyunk :D
2017. júl. 10. 11:55
Sziasztok! Ma kellett volna megjönnie és tesztelt clearblue plus-szal ami pozitív lett :) Hasszurkálás, fáradtság jelen. Szerintem pénteke tesztelek mégegyet. Nagyon bízom benne hogy tényleg jön a kistesó. :)
2017. júl. 10. 10:47
Sziasztok. Én ezt nem értem. 2napja késik,semmi jele h megjonne,csinaltam negy pozitiv 2 negativ tesztet. A digitalis azt irta h not pregnant,szetszedtem és a tesztcsíkok pozitivak voltak benne. Ez most mi? :D
2017. júl. 8. 22:03
Sziasztok! Én ma vagyok 5+2, és hétfőn megyek dokihoz. Szurkálás a petefészekben, főleg hirtelen mozdulatra, vagy pl tüsszentésre. Még az a mindent elsöprő álmosság nem jelentkezett és az émelygés sem. Szerintem a jövő hét vége felé várható, a hatodik héttől-legalábbis ez a tapasztalatom. Ja és mellfájdalom, plusz viszketés. Kb ennyi.
2017. júl. 8. 14:04

Sziasztok! Nekem 06.30-án kellett volna megjönnie, de már 06.28-án pozit teszteltem, uh már 5 hetes vagyok, 2018.03.10. körül fog érkezni az 1. babánk :) Pár napig erősen görcsöltem, mintha meg akarna jönni és fájt a bal petefészkemnél, uh elmentem a dokihoz aki még nem látott semmit a vastagabb méhnyálkahártyán kívül. Viszont a bal petefészekben talált 2 cisztát, arra azt mondta, h ez sokszor előfordul korai terhességben (ez a sárgatest ciszta). Azért alakul ki a megrepedt tüsző helyén, h termelje a progeszteront, később pedig felszívódik magától.Vérvételre is elküldött azon is látszott a magas hcg szint. 07.15-én kell mennem legközelebb, akkor már csak látszik majd valaki :)


Tüneteim: mellbimbó körüli fájdalom, feszülő érzés a méh környékén ami kisugárzik a derekamba, hasmenés + leszokóban vagyok a reggeli tejeskávéról és teával próbálkoztam 2x is, de mindkét reggel hányingerem lett tőle. Ja és nem kívánom úgy az édességeket :O pedig nagyon sütis és kekszes vagyok :D


Nálatok mi a helyzet?

2017. júl. 7. 17:25

Sziasztok. Valami látszódik a teszten,nagyon halványan pozitív,még 2 nap van mensiig. Vasárnap reggel megint tesztelek megint. :)

Sokszor kell pisilni,délelőtt egy pici émelygés,meg ég a gyomrom,nekem ennyik a tünetek. Neked?

2017. júl. 5. 16:41
Kinek milyen tünetei vannak már?
7. monlora (válaszként erre: 6. - Dhelia)
2017. júl. 5. 13:53
Mi kb egyidős kismamák lehetünk. Pénteken leszek 6 hetes. Jövő csüörtökön megyek dokihoz, de most pénteken is lesz egy UH, mert legutóbb, csak felritkulást látott a doki szóval még kétesélyes, hogy baba lesz-e vagy sem.
2017. júl. 5. 12:25
Sziasztok, én 2 hete teszteltem először egy halvány pozitívat, azóta már két erőset, holnap leszek a 6. hétben, elvileg március 1-jén születne a baba. :) jövő szerdán megyünk ultrahangra.
2017. júl. 5. 10:42

De jó neked!

Gratulálok :)

Furtoske84 teszteltél már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook