Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2016 márciusi babák fórum

2016 márciusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
76. aniko.r (válaszként erre: 75. - SophieAnne)
2015. júl. 21. 10:25
Gratulálok :)
2015. júl. 21. 07:20
A megéerzés az megérzés, ma pozitívat teszteltem! :)
2015. júl. 20. 14:54
Sziasztok! Én is csatlakoznék :-)
2015. júl. 19. 17:21
Én is csatlakoznék :)
72. Cessi (válaszként erre: 71. - 963fbe3141)
2015. júl. 19. 15:48

Gyertek:

[link]

2015. júl. 19. 14:17

Valaki akkor emgcsinálja a csoportot?Ha lehet titkos legyen mert ha csak zárt lesz látják,hogy ki csatlakozik hozzá és gondolom ti sem aakrjátok,hogy ismerősök lássák. Vagy hogy gondoljátok?

Nekem nagyon fáj a gyomrom 3 kanál ebédet tudok enni utána borzasztó teltségérzet jön rám és amikor felállok rosszul leszek mintha valaki nyomná az ujával a gyomrom. Éjszaka nem alszok a gyomorfájástól:(Orvoshoz megyek iratok fel valaki savcsökkentőt

70. Cessi
2015. júl. 19. 11:29

Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni. Ha kész vannak a csoportok, megírnátok nekem!

Köszi!

69. 37403e3af4 (válaszként erre: 66. - Tira84)
2015. júl. 19. 07:55

Hú nem is tudom de ha ott együtt kezdtünk akkor most sikerülnie kell :)


Nekem este kell 2-t feltenni. Igazabol az 200mg egy nap. Egy kolleganom pl 3×2-t hasznalt. Biztosan dokifuggo mennyit ir fel, remelem eleg lesz ez a napi 1×2is, sot azt is remelem, hogy enelkul is sikerulne csak ez ad egy biztonsagerzetet 😊

2015. júl. 17. 23:20

lehet zárt csoport, nekünk mondjuk elég nagy volt a lemorzsolódás a 2014 februáriaknál, 14en maradtunk, de jó kis csapat lett:)


én is folyton ennék, de folyton!

refluxos voltam kb 10éves korom óta, brutálerős gyógyszereket szedtem, egészen addig, amíg nem szültem. valahogy szerintem arrébb rugdosta a gyerek a gyomrom, mert azóta nem csak a napi gyógyszert hagyhattam abba, de tök ritkán ég a gyomrom. igaz, aztóta máshogy is eszem picit, semmi fűszeres semmi paradicsomos, semmi péksüti semmi süti, semmi édesség...


nekem semmi cicifájás, bár hozzájuk se merek érni, nehogy elinduljon a tej megint:D

2015. júl. 17. 21:22
Szerintem nem árt a zárt csoport. Nekünk a Lilis decemberi csoport is zárt. Facen csináltuk. Itt Megmaradt a csoport itt tudtak írni aki csatlakozni szeretett volna. 41-en vagyunk most. Az tény h egy idő után már több olyan dolgot posztoltunk ami azért nem tartozik a nagyközönségre. Ha gondoljátok megcsinálom majd.
66. Tira84
2015. júl. 17. 20:18
sutyi mi azt hiszem együtt kezdtünk a novemberi babásoknál...csak kicsit pórul jártunk:(Remélem most nem így lesz!Mennyi utrot használsz?
65. Tira84
2015. júl. 17. 20:17
cicifájással hogy álltok csajok?Nekem csak néha fáj, és ki van eresedve...de nem mondanám, hogy le akar szakadni..
2015. júl. 17. 18:33
Nekem ok a face :) gyomoregesre rennie-t szoktam hasznalni, meg hideg vizet kortyolok. En meg ugy vagyok ha eszem utana kb fel ora es annyira ehes vagyok mint aki egy hete nem evett.
2015. júl. 17. 17:48
Nekem 5 hetesen a petezsák mérete 5,7 mm volt 1 hónap mulva hivott vissza de mondta leegyen már hamarabb igy 3 hét múlva.Tünetek nagyon rosszak folyamatosan ég a gyomrom semmi nem segit nincs étvágyam hiába eszek újra ég:(
62. 963fbe3141 (válaszként erre: 60. - Tira84)
2015. júl. 17. 17:47
Persze csak nyisson valaki:) Vagy esetleg facen?:)
61. 37403e3af4 (válaszként erre: 57. - Kiskicsicsiga)
2015. júl. 17. 16:50
Igazándiból rengeteg negatívumot olvastam olyanoktól akik szájon át szedték. Szédülés hányás ilyesmi. Maradok a hüvelyi alkalmazásnál és így a májat is kíméli. Sterintem nem kellene zárt klub. Vagy igen? Nekem tökéletes a fórum is :) de ahogy szeretnétek :)
60. Tira84
2015. júl. 17. 16:09
Sziasztok csajok?Lesz zárt klub?
2015. júl. 17. 15:31

hú akkor drukkolok hogy minden rendben legyen!

engem 5 hét múlvára hívott vissza...nem normális, annyit biztos nem várok ki, sztem 2hét múlva elmegyek valahova valamilyen indokkal

2015. júl. 17. 14:49
Na úgy látom zajlanak itt az események már páran vagyunk :-) én nagyon kíváncsi leszek nálam mi lesz a kiírt dátum és h határozzák meg. Jövő héten megyek vérvételre mert rossz a pajzsmirigyem és elvileg teherbe se eshettem volna hormonok szedése nélkül. Szóval megnézzük mi a helyzet ne hogy baj legyen. Ki mikor megy orvoshoz legközelebb?
2015. júl. 17. 13:37
én az előző terhességemnél kaptam, mert volt egy bevérzésem. este érdemes használni, mert utána feküdni kell egy darabig. illetve a védőnő azt mondta, ezt lehet szájon át is szedni, kérdezd meg a patikust.
2015. júl. 17. 08:44

Sziasztok, tehnap voltam dokinál, szintén sztk. Nincs uh így manuálisan vizsgált, és felírt egy adag Utro hüvelytablettát biztos ami biztos alapon mivel az előző baba nem sikerült, és kaptam beutalót uh-ra amire hétfőn megyünk majd el.

Valaki használt ilyen hüvelytablettát?

2015. júl. 16. 22:59
énis keresem az igazit, egyelőre sztk vizeken utazom, de hajlok a magánra, mert kéne majd szülésznő, azt meg a Szent Imrében csak dokival lehet fogadni.
54. multivitamin (válaszként erre: 48. - Kiskicsicsiga)
2015. júl. 16. 17:22

Kiskicsicsiga, ijesztő lehetett, hogy nem volt szívhang.

Én tegnap voltam UH-on, kb. 6mm a petezsák, kb. 5 hetes lehetek, de pontosabbat nem mondott a doki. Izgulok én is a szívhang miatt, mert nekem sincs nagyon tünetem, mellfeszülés és farkasétvágy talán. De ezek sem nagyon erősek.

Te hova jársz dokihoz? Ki az orvosod?

(én egyelőre nagyon keresem az igazit)

53. kiskicsicsiga (válaszként erre: 50. - Aymara888)
2015. júl. 16. 13:48

nagynéném ugyanígy volt 7hónapos baba mellett jött a 2.de ott egyből elutasította a cicit a nagyobbik már, úgyhogy szegény vakarózhatott, mert ugye almapürét meg nem ehet egész nap a gyerek tej helyett:)


Luca is nagyon odavolt a szopiért, de muszáj volt leépítenem, már csak 52kiló vagyok(175 centihez, ennyivel kezdtem az előző terhességet is) nem érzem magamban a kalóriát, hogy 2gyereket etessek még a testemből, örülök, ha magamat tudom etetni, meg a kis maszatot odabent:D a védőnő győzködött nagyon, hogy tandemszoptassak, de úgy voltam vele, hogy az a gyerek, aki áll a hűtő előtt, és skandálja, hogy sonka sonka, annak nem kell a tej már... végülis egész jól sikerült, csak ha fürdünk együtt, akkor vadászik még rám.


Adri igen együtt vagyunk a februáriban:)

én kicsit sereghajtónak érzem ott magam, mindenki már a 12hetes UHról beszél, nekem meg mégcsak 3mm-es a kis pacám, úgyhogy lehet jobb lesz nekem itt:)

52. 963fbe3141 (válaszként erre: 48. - Kiskicsicsiga)
2015. júl. 16. 09:40
Mi együtt vagyunk a facebookos csoportba asszem:)
2015. júl. 15. 23:11
Szerencsére hányás nálam sincs az előző terhességnél se volt. Kiegyeznék egy ugyanolyan problémamentes terhességgel.
50. Aymara888 (válaszként erre: 49. - Kiskicsicsiga)
2015. júl. 15. 23:10
Szia. Hát míg nincs különösebb probléma addig szoptatok. Nem vagyok egy fanatikus szoptatós párti de ha úgy jön össze és működik akkor akár a kettőt együtt is szoptatom ha ez működő képes lesz. Fájni nem fáj a méhem. Úgy gondolom h Lilitől is függ ő meddig akar :-)
49. kiskicsicsiga (válaszként erre: 40. - Aymara888)
2015. júl. 15. 22:30

szia, meddig tervezel még szoptatni? nekem a 17hónaposom még reggel és este szopizott, de ahogy pozitív lett a teszt, 3nap alatt leépítettem, mert minden szoptatásnál görcsölt a méhem, és féltettem a babát:( neked nem görcsöl?

ez aztán kis korkülönbség lesz:)


nekem az első terhességemnél elég sok nyavajám előjött, 12héten 7centis vérömleny, 3nap kórház, aztán a jobb vesém pangott be, mindig csak egy oldalamon aludhattam, végül a refluxom miatti gyomorégés rakta fel az i-re a pontot, de azért csak kihúztam a 38.hétig:)

bár most olyan érzés, mintha sose lettem volna terhes:)

2015. júl. 15. 22:22

sziasztok! egy kicsit énis bekukkantok, mert lehet átcsúszunk márciusra.

Nekem van egy 1,5 éves kislányom, és most terveztük a tesót, május 22én volt meg utoljára, mindent elterveztem, február végi babát lőttünk be, de valahogy megviccelt minket, mert mindenhol kisebbnek mérik egy héttel, úgyhogy február 26 helyett március 4 lesz a céldátum körülbelül.

Rendesen június 22én pozitívat is, mikor nem jött meg, pozitívat teszteltem, de mikor elmentem a dokihoz 6+3-nál, azt mondta, inkább csak 5+3 méreteknek megfelelő 8mm petezsák, nincs szívhang. Nagyon megijedtem, egy hétig a legrosszabbra gondoltam, mert párommal PÉ után nem igazán voltunke együtt már...Végül most elmentem megint ultrahangra, és már ott dobogott a kis szíve <3 és 6+6nak írták a méretei alapján.

Nagy kő esett le a szívemről:)

Már csak azért is , mert igazából semmilyen tünetem nincs, persze a farkas étvágyon túl...

2015. júl. 15. 13:09

Ki, hogy áll az étkezéssel? Én már csak nagyon keveset tudok enni több részletben de ahogy eszek pár óra múlva újra ég a gyomrom és ennem kell.Reggel alig van étvágyam csak kenyér megy pár falat és egy kis viz igy valahogy jobb. Nálatok is van olyan ,hogy bizonyos ételeket nem kivántok? Amit ettetek már másnap nem kivánjátok?


sutyi83 biztos minden rendben lesz:) mi 2 hét múlva megyünk ultrahangra már nagyon kiváncsi vagyok:)Aztán majd hozzál képet vagy fotózd le:)

Émn már nem birom szedni a terhes vitamint igy csak folsavat és magnerotot szedek.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook