Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2016-ban szeretnék szülni fórum

2016-ban szeretnék szülni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
797. youlcsi (válaszként erre: 796. - Vigyorex6)
2015. aug. 12. 09:40

Itt nincsenek távolságok :)

Merre laktok?


Talán még ismernem is kellene téged?

796. Vigyorex6 (válaszként erre: 795. - Youlcsi)
2015. aug. 12. 09:29
Egyébként ti nem is laktok messze tőlünk. :)
795. youlcsi (válaszként erre: 792. - Csimicsanga)
2015. aug. 12. 09:21

Számtalanszor szedtem clostit uh nélkül. Nem csak úgy lehet... sőt, talán 2x volt uh-követés... ami amúgy is azt jelenti, hogy ha elkedzed szedni, akkor majd a ciklus 10-12. napjától van 2naponta uh. de őszintén: és ha azt mondaná, hogy több domináns tüsző van, így ki kellene hagyni a hónapot, kihagynád? én biztos nem.

elmondta, hogy ha gond van, vér, fájdalom, görcs, akkor menjek, megnéz, nehogy túlstimulálás legyen, de ennyi.

794. Kler
2015. aug. 12. 09:14

Sziasztok!

Csimicsanga nekem a clostytól az első hónapban sikerült a baba, de sajnos nem maradt meg.

Nekem is nézte az orvos UH-n a tűszőket, és ki is jelentette hogy ebből nem lesz baba, mivel sok tűszőt csinált de ő szerinte kicsik voltak.

Mondanom se kell tévedett mert a ciklus 18. napján megrepedt és meg is termékenyült. Nekem nagyon sokat kellett az orvost győzködnöm mire felirta a clostylt. Nem volt majdnem egy évig peteérésem, de a clostytos hónapbban kettő is vot, mutatta a hőgörbém de az orvos nem hitte el. Én 2x1 tabit szedtem 5 napon át. Ha túl leszünk a kivizsgáláson és zöld utat kap a baba projekt ismét kérni fogom a gyógyszert.

Csimicsanga ne félj tőle az első hónapban nagyon kicsi az esélye a túl stimulálásnak.


Zsani ne izgulj nem lesz semmi baj, én is az utolsó terhességnél igen hülye tüneteket produkáltam, mint pl hasból combcsontba sugárzó éles fájdalom 2 napig, ezelőtt pedig olyan éles végbélszurkálás éreztem 2 napig alig tudtam ülni. Azt mondta az orvos hogy az idegszálak dolgoznak.

Drukkolok nagyon hogy megnyugodjál és szépen fejlődjön a babucid!!!

793. Zsani30
2015. aug. 11. 21:41

Szia Csimicsanga, udv koztunk!! Drukkolok h ket csikod legyen 1-2 napon belul! ;)

Koszonom szepen a gratulaciot, nagyon boldog es meglepett vagyok.

Nekem is PCOS-om van, Metforminnak koszonhetem az 5 eves kisiam es valoszinuleg ezt a mostani "csikot" is. De ma kisse parazok mert egesz nap eleg erosen fajdogal a bal oldali petefeszkem... egesz kisugarzik a labamba, szinte lezsibbad, olyan mikor 1-1 nagyobb cisztam van. Vettem be magne b6ot de eddig nem jobb. Nem akarok remeket latni de ha holnap meg ejjel is ilyen lesz holnap felhivom a dokit. Tuti kirohog mert itt nagyjabol szarnak a terhesek fejere sajnos... (norvegia)

2015. aug. 11. 19:35

Ma voltam dokinál, írt fel Clostyt, de meg sem vizsgált UH-val. Én úgy tudtam, hogy azt csak UH követés mellett lehet o.O

Meg reménykedtem, hogy elküld IR vizsgálatra, meg úgy összességében jobban figyel rám.

Tök csalódás.

Mikor megvizsgált, mondta, hogy lát egy kis vért, de az azóta se ért le hozzám.


Veletek mizu?

791. Csimicsanga (válaszként erre: 788. - Kler)
2015. aug. 11. 19:32
Sajnálom, hogy ilyeneken kellett keresztülmenned :(
790. youlcsi (válaszként erre: 789. - Youlcsi)
2015. aug. 11. 15:21

*sújtja*


ezt hogy bírtam így leírni??? leég a képemről a bőr :o

789. youlcsi (válaszként erre: 788. - Kler)
2015. aug. 11. 15:20

Igaz, sajnos nem egyszerű, ha az embert minden sz@rság súlytja közben. most a pcos mellé úgy tűnik, befigyel már egy pm-alulműködés is... arról meg már az orvosnak sem szoktam mesélni, hogy csak néha vannak jobb napok, amikor nem kínoz a bélbetegség... igyekszem nem foglalkozni vele. Ha nem törődök vele, nem olyan rossz. együtt lehet vele élni.


Az újbaba meg majd jön, ha akar :D De előbb utóbb jönni fog, az biztos.

788. Kler
2015. aug. 11. 15:10

Sziasztok.

Hát youlcsi nagyon sajnálom hogy ennyi mindennel meg kell küzdened, de hidd el nem vagy egyedül a betegségekke. Nekem is vannak nagyon nehéz napjaim amikor annyira mélységes fájdalmat érzek a 2. missed ab után ...... sokszor úgy érzem senki nem segít megbolondulok

Aztán erőtveszek magamon, mert tettem egy igéretet a kisebbik fiamnak hogy, akkor is lesz egy kis húgi vagy öcsi.....

Nekem van miómám, magas prolaktin szint, és hol van peteérés hol nincs....de megküzdök velük és lesz harmadik gyermekem!!!!!!

787. youlcsi (válaszként erre: 786. - Csimicsanga)
2015. aug. 11. 14:34
Nem igazán vagyok pozitív, de bőgtem már eleget miatta, és attól sem lett jobb :o
786. Csimicsanga (válaszként erre: 785. - Youlcsi)
2015. aug. 11. 14:22

Nem egy egyszerű sztori, de legalább ami tuti, hogy egy fiad már van ;)


Ahogy leveszem, elég pozitívan gondolkodsz a helyzet felől, így tuti lesz sikeretek :)

Drukkolok!

785. youlcsi (válaszként erre: 784. - Csimicsanga)
2015. aug. 11. 14:16

Kisfiam is már gyógyszer segítségével fogant. 16 évesen kezdődött ez az egész cécó a pcos-sel. szóval már több ideje tudom, mint amennyit "nélküle" éltem le :o

Állandó, folyamatos, bő vérzéssel kezdődött. akkor uh megállapította, és volt endometriózis-gyanu is. kivizsgálás nem volt, csak gyógyszer, én meg nem foglalkoztam vele, éltem a főiskolások boldog életét. Aztán 10 év után más betegség miatt abbahagytam a fog.gátlót, és eldöntöttük, ha már így alakult, jöhet a gyermek. nem jött.

irány az orvos, pcos.

2 év várakozás, vizsgálatok sokasága, más betegség miatt orvosi utasítsára el kellett hagynom a metformint (pcos gyógyszere)... már másnap a kórházudvaron zokogtam a nőgyógyásznak, hogy nekem így sosem lesz babám :( cca 2 hét múlva pozitívat teszteltem :D

784. Csimicsanga (válaszként erre: 781. - Youlcsi)
2015. aug. 11. 14:03

Hát az nem kicsi idő :( Szörnyű ez a PCOS, nagyon sok nőt érint. Hogyan kezdődtek a tünetek, amikkel diagnosztizálták nálad?

Kisfiad születése előtt nem volt?

783. Csimicsanga (válaszként erre: 782. - Lizard)
2015. aug. 11. 14:02
És most hol tartasz a ciklusban?
782. Lizard (válaszként erre: 780. - Csimicsanga)
2015. aug. 11. 11:17
Szia Csimicsanga! Én viszonylag új vagyok, az első babával próbálkozunk - és ez az első hónap, még nincs sok tapasztalatom :)
781. youlcsi (válaszként erre: 780. - Csimicsanga)
2015. aug. 11. 11:04

nekem egy lassan 5 éves kisördögöm van otthon. 4 éve próbálkozunk a tesóval, bár voltak ebben kisebb-nagyobb megszakítások.

pcos-es vagyok, és valami csoda folytán utóbbi 3 ciklusom spontán volt, így nagy reményekkel indultam neki múlt héten ennek is. majd úgy 3 hét múlva kiderül :)

780. Csimicsanga (válaszként erre: 779. - Youlcsi)
2015. aug. 11. 10:23

A fiam 8 éves, lánykám 4.

Tavaly június óta próbálkozunk, igaz volt közte pár hónap pihenő, szóval összesen 10 hónapja megy a 3. baba projekt.

Amióta élesben próbálkozunk, azóta totál felborultak a ciklusaim. Általában 26 naposak, de múlt hónapban 29 napra jött meg.

Most 27. napon vagyok, de negatív teszttel.


Így hirtelen ennyi.

Ti is meséljetek, mert sokat írtatok, képtelenség visszaolvasni :)

779. youlcsi (válaszként erre: 777. - Csimicsanga)
2015. aug. 11. 10:16

üdv a klubban :)

nyugodtan gyere, mesélj. mekkorák a nagyok, mióta szeretnétek a következőt, stb, stb...

778. Csimicsanga (válaszként erre: 760. - Zsani30)
2015. aug. 11. 10:14
Gratulálok! :)
2015. aug. 11. 10:13

Sziasztok!


Lehet csatlakozni még hozzátok?

Mi is nagyon szeretnénk kisbabát a férjemmel, igaz, van már két szép gyerekünk, de vágyunk nagyon egy harmadikra :)

776. Kler
2015. aug. 11. 07:36

Köszönöm szépen Zsani.

További boldog babavárást!!

775. Zsani30 (válaszként erre: 771. - 1d334fe33f)
2015. aug. 10. 20:29
Es koszonom szepen! Rajtam nem fog mulni az biztos!
774. Zsani30
2015. aug. 10. 20:28
Kler sajnalom h ilyen nehez es maceras, mintha az egesz rendszer az ember ellen dolgozna neha es nem erte... kitartas es sok sikert a tovabbiakban!! :(
773. Zsani30
2015. aug. 10. 20:27

Nagyon sajnalom Anne, uj honap ij lehetosegek igen, de tudom milyen szar ez... kisfiam 1.5 utan jott ossze es meg ennel is durvabbakat hallok ismerosoktol, 3-4-6 ev mire jon a baba, nagyon bele lehet keseredni...

De csak pozitivan es fel a fejjel! Mindig bizni kell a sorsban, a csodakban!

772. Kler
2015. aug. 10. 18:13

Sziasztok!


Nagy nehezen elindult az egyik kivizsgálás,de sajnos nem olyan egyszerű biznyos orvosoktól beutalót kérni külömböző szakrendelésre.

Persze nem lehet csak ugy elmenni 2 missd ab után immunológiára, genetikai vizsgálatra, mert mindenhova beutaló szükséges, hiába van a zárójelentése hogy milyen kivizsgálas kell!!!

Férjemnek szintén beutalót szerettem volna kérni, de a háziorvos nem adott, értetlenkedett.

Ma mást nem csináltam délután szinte csak telefonáltam egyik helyről a másikra mert mindig falakba ütköztem.


Sajnálom Anne hogy nem sikerült az áprilisi baba. :( Sebaj új hónap és egy tündéri májusi baba teljessé teszi a boldogságod. :)


Bocs hogy ilyen hosszúra sikerült, de muszály volt kiírnom magamból.

771. 1d334fe33f (válaszként erre: 766. - Zsani30)
2015. aug. 10. 12:18

Gratulálok Zsani,vigyázz magatokra!


Nekem most nem sikerült..

770. Zsani30
2015. aug. 8. 12:38
Koszonom!! :))))
769. Vigyorex6 (válaszként erre: 767. - Kler)
2015. aug. 8. 10:35

Köszönöm szépen. Aranyos vagy! :) Hétfőn töltjük a 12. hetet. Remélem minden rendben lesz a kombinált teszten is.

Én is óriásra puffadtam az első néhány hétben, aztán lelohadt a pufizás, de most már elég nagyocska a pocakom. Lassan 4 hetes a kép ami fent van, annál jóval nagyobb.

2015. aug. 8. 10:25
Gratulálok Zsani! :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook