Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014. őszi Clostysoknak fórum

2014. őszi Clostysoknak (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
598. dolorka (válaszként erre: 596. - T..nikolett)
2015. márc. 29. 17:48
Szia! Ez a jó hozzáállás, szorítok nagyon! :)
597. dolorka (válaszként erre: 595. - Nyuszkrisz)
2015. márc. 29. 17:47

Nalunk nem mennek ennyire egyszerűen a dolgok, külön kell menni vervetelre majd EKG-ra es belgyogyazshoz. De végülis nem gond, ráérek :))

Nekem április 20-án kell menjek a dokimhoz, akkor lesz a 16+4 hét, akkor majd megbeszéljük a továbbiakat. Onnantól szeretnek menni sűrűbben meg gondolom a doki is majd mondja, mert tavaly a 20. Heten veteltem, ugyhogy gondolom az akörüli időpont nekem kritikusabb.

Közben megkaptam a kombinált teszt eredményét, szerencsere negatív lett :)

596. t..nikolett (válaszként erre: 582. - Dolorka)
2015. márc. 27. 22:47
Szia dolorka! Az előző ciklusban sem jött össze. De nem bankodom meg jól is esett egy kis pihi☺ most megint kezdem a clostyt😊
595. nyuszkrisz (válaszként erre: 594. - Dolorka)
2015. márc. 27. 09:46

OK, akkor megnyugodtam, hogy nem maradtam le semmiről :) Egyben levették a héten, lett vagy 3-4 kémcsőnyi.

Hétfőn megyek legközelebb dokihoz, megnézzük az eredményeket, ill. kiállítja az adókedvezményhez szükséges igazolást, hisz eltelt 90 nap :)

Én is kb. havonta járok dokihoz, bár nem veszi olyan szigorúan, ha van valami, megyek sűrűbben, ha nincs, akkor ritkábban.

Neked mikorra adtak legközelebb UH időpontot?

Mi május 7-én megyünk!

594. dolorka (válaszként erre: 593. - Nyuszkrisz)
2015. márc. 27. 07:20
Most levették a vért a kombinált teszthez, de meg kell csinaltassak nagy labort, vercsoport megállapítást es azt hiszem hepatitisre is vesznek vert.
593. nyuszkrisz (válaszként erre: 592. - Dolorka)
2015. márc. 26. 14:52
Dolorka, milyen másik vérvétel lesz?
592. dolorka (válaszként erre: 591. - Nyuszkrisz)
2015. márc. 26. 07:26
NÁlunk az október 1 lenne az irányadó, de en mar annyira megszoktam az október 2-t, hogy most is azzal számolok :) az uh-on nalunk is minden rendben volt, hétfőre lesz vérvétel eredmény is :) most még kell menjek masik vervetelre is meg belgyogyazshoz es EKG-ra. Legközelebb 4 hét múlva kell menjek dokihoz. Te is 4 hetente jársz?
2015. márc. 25. 07:35

Nekem is 12+4-et írtak a tegnapi leletre, az október 2-t tekintik irányadó dátumnak. Megvan mindene a kis drágának, az orrcsont és nyaki bőrredő mérete is jó. Várom a vérvételi eredményeket, illetve mostmár nyilvános a hír :)

Nálatok?

590. dolorka (válaszként erre: 589. - Nyuszkrisz)
2015. márc. 24. 17:16
Na hogy ment az uh? Minden rendben? nalunk szerencsere minden rendben, 12+5 hetesek vagyunk :)
589. nyuszkrisz (válaszként erre: 588. - Dolorka)
2015. márc. 15. 17:23
Ez nagyon jó!!!!!!
588. dolorka (válaszként erre: 587. - Nyuszkrisz)
2015. márc. 12. 16:26

Akkor tényleg majdnem egyidősek a babák! En uh alapján október 2-re, vérzés szerint szeptember 25-re. De az en számításaim is az október 2-hoz vannak közelebb :)

Ez olyan izgi :)

587. nyuszkrisz (válaszként erre: 586. - Dolorka)
2015. márc. 11. 18:30

Igen! De kissé bonyolult a helyzet :))))

- Október 2 lenne az UH alapján. De! Azokon a napokon nem is voltunk együtt :)Ennyire nem "fiatal" a babám.

- A naptár szerint -az utolsó mensitől számítva- szept 24. lenne.

- Valójában pedig szept. 29. körül, mert pontosan tudom a baba fogantatásának napját :) A férjem szülinapja egyébként pont szept. 29. :)

Szóval némi túlhordásra lehet számítani.

586. dolorka (válaszként erre: 585. - Nyuszkrisz)
2015. márc. 11. 17:31
Igen, bár nekem mar az uh alapján számolta a heteket, mert ugy egy héttel kevesebb mint a vérzés szerinti, igy pénteken töltöm a 11. hetet nem a 12.-t. Neked számoltak mar várható szülés időpontot? En meg csak jövő heten megyek védőnőhöz!
585. nyuszkrisz (válaszként erre: 584. - Dolorka)
2015. márc. 11. 08:14
Remek! A naptár szerint tényleg egy idősek a babák :) Kíváncsi vagyok, ki mikor szül majd :)
584. dolorka (válaszként erre: 583. - Nyuszkrisz)
2015. márc. 10. 18:40

De jó ezt hallani ;)


Nálunk is szépen fejlődik, en is március 24-en megyek ujra uh-ra! Es jovo héttől mar en is táppenzen vagyok :)

583. nyuszkrisz (válaszként erre: 581. - Dolorka)
2015. márc. 6. 10:55

Szépen fejlődik, végignéztük a kis testét, imádtam, ahogy dobog a kis szíve, és háton fekve élvezi a benti szolgáltatásokat. Szerintem jól van :) A hasam látványosan nő.

A következő UH márc. 24-én lesz, ekkor esedékes a 12 hetes vérvétel is a genetikai rendelenességek kiszűrése végett.

582. dolorka (válaszként erre: 580. - T..nikolett)
2015. márc. 4. 13:46
Össze is jöhet, simán, csak ne görcsölj rá nagyon, és menni fog :) ebben a hónapban az esélytelenek nyugalmával indulj neki es össze fog jönni ;)
581. dolorka (válaszként erre: 579. - Nyuszkrisz)
2015. márc. 4. 13:44
nyuszkrisz, mi volt a dokinál?
580. t..nikolett (válaszként erre: 576. - Dolorka)
2015. febr. 27. 19:53

Szia!


A dokim szabin van ugyhogy most pihi egy hónap closty után ebben a ciklusban kimarad a closty. Hát így jártam:( azért még bízok ebben az elnyújtott hatásban hátha összejön:)

579. nyuszkrisz (válaszként erre: 578. - Dolorka)
2015. febr. 25. 20:44

Én is nagy dózisban szedem a magnéziumot, mert az elején szurkált a hasam, és eléggé ingerlékeny voltam.

Most a fáradtság korszakát élem, éjjel sokat alszom, és délután is le kell dőlni, ha sikerül :)

578. dolorka (válaszként erre: 577. - Nyuszkrisz)
2015. febr. 23. 20:30

Én március 9-en megyek dokihoz, akkor leszek vérzés szerint 11+3! Azert kérdeztem a hasfeszülést, mert mar aggódtam, hogy az enyém nem feszül, de azóta picit elkezdett. Mondjuk most dupla adag magne b6-ot szedek az előző terhesseghez képest, lehet ezért nem feszít annyira. Amugy nekem is hirtelen megnőtt a hasam, ennyi idősen az ikrekkel sem volt nagyobb! Remelem, hogy minden rendben van :)

En meg nem voltam védőnőnél, gondoltam majd a doki után :)


Amugy nincsenek rosszulléteim, semmi terhes tünetem nincs kivéve hogy állandóan alszom es meg többet tudnék :) nálad?

577. nyuszkrisz (válaszként erre: 574. - Dolorka)
2015. febr. 23. 20:16

Egy hét múlva, azaz másodikán megyek dokihoz + UH-ra is.

A hasam nemhogy feszít, hanem rendesen megnőtt! Tegnap rá is kérdezett valaki, jól látja-e....? :) A 10. héten járok, egyetlen kiló plusszom van, mégis olyan, mintha 5-6 felment volna :) A második terhesség -azt mondják- hamarabb meglátszik, lazábbak az izmok.

Ma voltam védőnőnél is, elkészült a kiskönyv, kaptam beutalókat a 12 hetes vizsgálatokra.

Te hogy vagy?

Doki mit mond?

Reggeli rosszullétek vannak-e?

576. dolorka (válaszként erre: 575. - T..nikolett)
2015. febr. 22. 18:16
Tudom, hogy könnyű mondani, hogy ne add fel, de hidd el, tudom, mit érzel. Ebben a körben nekem két clostys hónapom volt, tüszőrepesztővel (mert anélkül sosem ment), és kétszer nem sikerült. Én is végig sírtam az estéket, mikor megjött. Aztán a harmadik hónapban karácsonykor nem akartam ezzel foglalkozni, utáltam a két naponta következő uh-ot, injekciót, időzítést, és állítólag a closty elnyújtott hatása miatt, szuri nélkül sikerült. Tudom, hogy ez most nem vigasztal, engem sem vigasztalna, de a lényeg, hogy ne add fel!!!!
575. t..nikolett (válaszként erre: 573. - Dolorka)
2015. febr. 22. 10:51
Ma vagyok a 27. napon. Teljes kudarc:( Reggel óta görcsölök és most megjött:(Teljesen kibuktam:(Pedig most minden adott volt closty, tüszőrepi, szép nagy peteérés , repedés, vastag méhny. hártya. Kezdek belefáradni.
574. dolorka
2015. febr. 20. 07:37
nyuszkrisz te mikor mész dokihoz? Neked feszít a hasad?
573. dolorka (válaszként erre: 572. - T..nikolett)
2015. febr. 12. 20:11
Az első terhességemnél nekem is nagyon fajt a hasam, végig éreztem a beagyazodast, mehtagulast. Reméljük ezek jo jelek :) szorítok :)
2015. febr. 12. 19:57

Sziasztok!


Nagyon begörcsöltem ezért ma visszamentem a dokihoz. Azt mondta ,hogy kicsit túl lett stimulálva a petefészkem, lett 3 kis cisztám. Szerinte valami elkezdődött. 1 tüszőm megrepedt, egyben meg nem volt biztos. Azt is mondta hogy lehet már a terhes hormonok is közrejátszanak és attól is fájhat:) A méhnyálkahártyám 18 mm-es! Ilyen még sose volt.Azt írta a papíromra hogy a várt menses napján terhesteszt:)utána kontroll:)Ha viszont mégjobban elkezd görcsölni akkor kórház.:(

2015. febr. 11. 20:40

Sziasztok!

Ma vagyok a tüszőrepi utáni 3. napon és leszakad a derekam és egész nap tompán fáj az alhasam. Ez lehet a tüszőrepi mellékhatása? vagy bajt jelenthet? Sztam a hétfői nagy görcsnél volt a tüszőrepedés.

570. dolorka (válaszként erre: 568. - T..nikolett)
2015. febr. 10. 18:45

Én is kaptam tüszőrepesztő szurit, nekem is voltak fajdalmaim tőle, ezek jó jelek :)


Nekem tavaly előtt az első hónapban sikerult, most két hónapig szedtem a clostyt es kaptam szurit, akkor nem sikerult, de a következő closty nélküli hónapban igen, azt mondta a doki, hogy elnyújtott hatása is van.


Szorítok :)

569. nyuszkrisz (válaszként erre: 568. - T..nikolett)
2015. febr. 10. 17:38

Ezek nagyon jó jelek!!! Mondhatnám,tuti jelek!

Nekem a második hónapban jött össze, 7 hetes múltam.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook