Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014 nyárra-őszre tervezett babák fórum

2014 nyárra-őszre tervezett babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2013. szept. 12. 08:20

Majd vasárnap megírom, remélem csíkos tesztet produkálok :) Ti mikor teszteltek?

Ajj.. már tűzbe-lázba égek.. alig várom, hogy vasárnap legyen.. bár a Párom szerint még várni kéne 1-2 napot, mert vasárnap 2 hete lenne csak annak az együttlétnek, nehogy az legyen, hogy még nem mutatja a teszt, közben meg már ott van. De bárcsak bárcsak :)


A Jónás naptáros módszerről mi a véleményetek? Olvastam róla sok jót, rosszat annyira nem. De tudtomon kívül most mi is teszteltük, mert pont együtt voltunk, amikor az a 2-3 nap meg van adva.. hát, kíváncsi leszek rá.

2013. szept. 11. 13:51
Nekünk a kisfiamnál lány név volt, alig találtunk fiú nevet, végül Levente lett. Most inkább a fiú név a biztos, nekünk is Zétény lenne, a lány még elég képlékeny :).
45. Ildi23
2013. szept. 11. 10:38

Majd írd me mi lett a teszt eredménye:)

Fiú nevünk nekünk is van már, a lány nevet még ki kell találni, két lány után már nehezebben talál az ember :)

2013. szept. 10. 22:30
Ja és, hogy mennyire várnánk a kistesót... ma Párom lánykája úgy jött haza a suliból, hogy ő kitalálta, hogy mi lenne a neve a kistesójának. (Persze nem avatjuk be a háószobatitkokba, de majd "ha egyszer kistesóm lesz, jó?" alapon :))Szóval az öcsit Zétinek (Zétény) hívják majd, ha pedig hugi lesz, akkor Zselyke lesz a neve.. nincs választása se a babának, se nekünk... jönnie kell.... :)
2013. szept. 10. 22:24
Épp ez az én gondom is, hogy nem tudom, mikor kéne megjönnie. Amíg nem szedtem gyógyszert össze-vissza voltam beteg. Aztán 4 évig a gyógyszer beállította, most január óta nem szedek megint bogyót, és újra nem tudom kiszámolni. Van, hogy 2 napig beteg vagyok, utána egy hónapig semmi, aztán 2 hét múlva 1 hétig vagyok s beteg... szóval nem tudom mikor kéne megjönnie. Vasárnap reggel fogok tesztelni, mert szerintem akkor lesz 2 hete, hogy az a bizonyos együttlétünk volt, amire én gyanakszok. :) Drukkolok most magamnak, hogy ne legyek beteg még véletlenül se, bár ma egész délután úgy éreztem, mintha meg akarna jönni. De még semmi.. (hál' Istennek) :)
2013. szept. 10. 14:14

Őszintén szólva én már nem is tudom, minek higgyek és minek nem... A kisfiammal 13 hónapig próbálkoztunk, az alatt már mindent kipróbáltunk, volt hőmérőzés, ovu tesztelés, méhszáj vizsgálat, "ajánlott" pózok, gyertyaállás, meg még rengeteg praktika a 13 hónap alatt. De ő mégiscsak a 13. hónapban költözött be... Ki érti ezt... Nem is lehet ezt szerintem kiszámolni.


Mellesleg erre a legjobb példa, ha valakihez nemvárt pillanatba kopogtat a gólya... Az tuti nem végezte a fenti praktikákat, sőt az életmódját sem hinném hogy a megfelelő állapotba hozta a fogamzáshoz, aztán mégis így jött össze...


Vicus, kb mikor kellene megjönnie? Mármint hogy mondjuk a héten valamikor, vagy már 3 hete megjöhetett volna, vagy még csak a ciklus elején jársz?


Én továbbra is inkább a következő ciklusra készülök :). Közben én is lebetegedtem, hasonló véleménnyel vagyok mint kovstreet.


Amúgy minden kedves új tagot üdvözlök, és drukkolok mindenkinek! :D

41. Ildi23
2013. szept. 10. 11:22
Vicus, mikor tesztelsz?:) Drukkolok nektek :) Az első kislányom olyan hónapban fogant, amikor összesen két alkalommal voltunk együtt (akkor adtunk neki először esélyt, és élt is vele), én nem póckoltam fel a lábam, mégis sikerült :) Persze veszteni valód tényleg nincs :)
40. NNN00 (válaszként erre: 39. - Vicus089)
2013. szept. 10. 10:03

Ez a puffra feltett láb, falnak támasztott láb, meg gyertyapóz dolgok nem bizonyított dolgok.

Én azt hallottam, elég ha nyugalomban fekszel 15 percik a szeretkezés után, mert úgy a dolgok könnyebben úszkálnak befelé. :) Mert ugye ha felállsz, akkor felfelé kell úszniuk, de az ugye ár megerőltetőbb. :D Ez ne jelenti azt, hogy nincs olyan katona aki ne tudna felfelé úszni...

Na szóval érted... :D Veszíteni valód nincs!

2013. szept. 10. 09:35

Sziasztok! Én is csatlakoznék :) Július óta dolgozunk mi is a pici babán, nekem az első gyerkőcöm lenne, bár a Párom lánya is itt él velünk, szerintem ő várja a legjobban, hogy legyen kistesója :) Most nagyon drukkolok magunknak, bár a mensimet nem tudom kiszámolni mikor jön meg, de baromira feszülnek a melleim, és 2 hete mást se ennék csak túrót túróval. Tesztet még nem csináltam, még kicsit izgulok. Abbahagytam a futást is, nehogy attól ne tudjon beágyazódni.


Van egy ismerősöm, ő ahogy kitalálták a férjével, hogy gyereket szeretnének, kb. 2 hét múlva meg is fogant a babájuk. Azt mesélte, hogy valahol azt olvasta, hogy az együttlét után 20 percre fekvő helyzetben egy puffra feltette a lábát, és emiatt sikerült nekik. Nekem ez kicsit furcsa.. szerintetek lehet benne valami?

38. Ildi23
2013. szept. 9. 16:38
A palástfű teát hogyan kell elkészaíteni és pontosan mennyit kell inni egy nap belőle?:)
37. Ildi23
2013. szept. 9. 16:31

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni :) Harmadik babánkat tervezzük, nagyon-nagyon szeretnénk, ha ebben a hónapban beköltözne :)

2013. szept. 9. 15:41

én szept 16-ra nem várom, de az esélytelenek nyugalmával, mert én is összeszedtem egy alapos megfázást, és nehezen tudom elképzelni, hogy bárkinek is kedve legyen beágyazódni egy beteg szervezetbe. persze nyitott vagyok a meglepetésekre :)

beköszöntött az ősz, meg az influenza... :(

2013. szept. 7. 22:49
Mizujs csajok? Ki mikorra nem várja? Én szept 19re... Bár meglepne, ha most jött volna össze a kistesó. Kisfiam összeszedett egy elég makacs megfázást, nem nagyon volt energia és lehetőség az ügy érdekében tenni...
34. Anmeli
2013. aug. 29. 14:13
Megy a drukk mindenkinek!
2013. aug. 29. 14:05

Hát igen, az újabb hónap mindig új reményekkel teljes, ez azért éltető dolog :).


De nekem az az érdekes, hogy kistesóval nem egy újabb időszámítás jött el a próbálkozással, hanem olyan, mintha folytatódna az első baba előtti várakozás. Így mintha ez már a 14. hónap lett volna... Na de nem baj, bennem is vannak újabb remények, bizakodva állunk neki az újabb hónapnak. De most eldöntöttem, még ovutesztet sem csinálok. Mivel múlt hónapban a teszt szerint volt, így ebben a hónapban is biztosan lesz... :)

2013. aug. 29. 13:33

:( sajnálom, agnes, de talán majd most! szeptemberben megint szoríthatunk egymásnak!

Nálunk most jönnek a pé előtti esélyes napok, így a múlthavi csalódás után újra jön az a kellemes reménykedő érzés... (kicsit olyan ez, mint a szerelem... amikor a leendő kis manóra gondolok, pillangók repkednek a gyomromban :))

2013. aug. 28. 21:57
Sziasztok... Nos szombaton megjött, így májusban nem lesz kistesó, de hátha a következő hónapban összejön. Veletek mizujs?
2013. aug. 22. 13:46

Kedves újak! Sziasztok! Mindenkinek szerencsés babásodást!


Úgy néz ki erről a hónapról lecsúsztunk :S, elkezdtem barnázni (szombatra nem várom, de ezek szerint mégis megjön). Remélem a következő hónapban összejön a kistesó (van egy két éves kisfiam).

29. Anmeli (válaszként erre: 27. - Kovstreet)
2013. aug. 22. 09:30
:) Neked is volt műtét? és 2 hónapot mondtak várakozásnak?
28. Anmeli (válaszként erre: 27. - Kovstreet)
2013. aug. 22. 09:29
köszönjük
2013. aug. 22. 09:10
Sziasztok! Tágul a kis körünk, de jó! Örülök nektek, és szorítok! :)
26. 089e41917e (válaszként erre: 25. - Anmeli)
2013. aug. 22. 08:51
3. lett volna... A két fiú mellé remélünk egy kislányt... ;)
25. Anmeli (válaszként erre: 24. - 089e41917e)
2013. aug. 22. 08:36
Második, már van egy nagy lánykám. Én lombikos vagyok, ez lett volna a 2. beülti. De majd legközelebb:) Neked első babuci?
24. 089e41917e (válaszként erre: 23. - Anmeli)
2013. aug. 22. 08:06
Első baba? Sajnálom, drukkolok!
23. Anmeli (válaszként erre: 22. - 089e41917e)
2013. aug. 22. 08:04
Sajnálom:( Az én babucim is februári lett volna, de sajnos itt hagyott. Bízom benne, hogy idén még újra kismamik lehetünk!
2013. aug. 22. 08:00

Sziasztok, én is jönnék... Már van két kisfiam és a 3. baba jövő februárban érkezett volna, de sajnos elvesztettem, missed ab lett a vége...

2 hónapot kell várnunk és újra belevághatunk...

Mindenkinek sok sikert! :)

21. agnes89 (válaszként erre: 20. - Kovstreet)
2013. aug. 21. 15:03

Fel a fejjel!


Igen, én is így voltam sokáig, amikor kicsi fiúnkkal próbálkoztunk... Hogy a végén már nem is mertem semmit sem mondani :S.


Na de új reményekkel belevághattok a következő hónapba! Sok sikert!


Én lehet csak akkor fogok tudni írni, amikor a nyaralásról hazajöttünk, de addigra tutira kiderül mi a helyzet.

2013. aug. 21. 08:41

Késett, de megjött. Nagyon csalódott vagyok. Nem csak azért, mert most nem jött össze, hanem mert a megérzésem is átvágott. Igyekszem nem is gondolni rá, és szeptember 2 felé fordítani a tekintetem, amikor is a következő pé-m lesz.


Szurkolok neked! Remélem nektek összejött :)

2013. aug. 20. 22:12
Na mizujs? Teszteltél?
2013. aug. 19. 22:38
Ja, és nem veszek zokon, hogy nem engedsz be a naplódba, köszi hogy válaszoltál :).
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook