Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013. szeptember - ez lesz a mi hónapunk :) fórum

2013. szeptember - ez lesz a mi hónapunk :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
52. Sibetti (válaszként erre: 51. - Pidiko)
2013. júl. 31. 15:18
Igen, így tényleg bonyolult. Pedig két jó dokit és tudnék Neked ajánlani, bár mindkettő magán.
51. pidiko (válaszként erre: 50. - Sibetti)
2013. júl. 31. 15:17
az a baj pesttel hogy nem ismerem, vezetni se tudok és így egy vagyonba kerülne feljárni na meg a kiscsajt se tudnám hova tenni:(
50. Sibetti (válaszként erre: 49. - Pidiko)
2013. júl. 31. 15:15
Gondolom, Pestre nem szeretnél feljárni. Csak mert itt legalább van kiből válogatni. Bár néha a bőség zavara sem jó. :D
49. pidiko (válaszként erre: 48. - Sibetti)
2013. júl. 31. 15:13
hatvani vagyok de nem ide járok dokihoz mert itt is csak rossz tapasztalatom van:( Pásztóra járok dokihoz ott meg már csak ő van:(
48. Sibetti (válaszként erre: 44. - Pidiko)
2013. júl. 31. 15:10

Hű, de durva!

Hát nem csodálom,hogy nem szívesen mennél vissza hozzá. Egyáltalán nincs másik doki, akihez mehetnél? Hová valósi vagy?

47. pidiko (válaszként erre: 41. - Youlcsi)
2013. júl. 31. 15:04
szia jó utat hazafelé:)
46. pidiko (válaszként erre: 40. - Sibetti)
2013. júl. 31. 15:04
úgy legyen:)
45. pidiko (válaszként erre: 35. - Youlcsi)
2013. júl. 31. 15:03
az tök jó ha van egy ilyen dokid én is akarok egy ilyet
44. pidiko (válaszként erre: 34. - Sibetti)
2013. júl. 31. 15:02

kicsit hosszú a történet


Szóval ott kezdődött az egész tavaly februárban hogy elhúzódó vérzés miatt eü. kaparásom volt amikor is észrevette a doki hogy van egy fejlődési rendellenességem ami addig senkinek neki sem tűnt fel:( Azóta mindent erre ken:( Abban maradtunk március elején hogy mikor majd megjön akkor majd csinál rákszűrést meg hormonlabort. Aztán az élet úgy hozta hogy nem jött meg mert terhes lettem:) Így ezek elmaradtak. MAjd jött az hogy a babám nem nőtt csak a petezsák konkrétan babát sose láttunk:( így 9 hetesen megszakították a terhességet és utána másnap visszakerültem a kórházba iszonyú szinte szülési fájásokkal és 39,5 fokos lázzal mint kiderült begyulladt a méhem a beavatkozás után mert bent maradt egy kis szövetdarabka:( 1 hetet voltam kórházba antibiot kaptam:( Aztán mentem a kontrollra ami annyi volt hogy ideadta a szövettan eredményt és papolt össze vissza. Mondtam neki hogy csináljunk hormonlabort azt mondta hogy szerinte felesleges mert azt már tudjuk hogy teherbe tudok esni csak a megtartással van gond. Így utoljára úgy váltunk el hogy javasolt 6 hónap pihit amit máig nem értek és azt mondta ha utána se jön össze felírja megint a clostyt. Szóval hatalmasat csalódtam benne hogy ilyen volt velem és ha lenne más váltanék. Igazság szerint azt érzem rajta hogy fél tőlem a rendellenességem miatt mert nem tudja mit kezdjen vele/velem:(


ja a rendellenességem dupla hüvely dupla méhvel. az egyik csak csökevényes méh a másik meg úgymond rendes a két hüvely meg rendes csak épp az egyik az egyik méhhez tartozik a másik a másikhoz így nem mindegy hogy a párom hova dugja a dugni valóját.

43. Sibetti (válaszként erre: 42. - Youlcsi)
2013. júl. 31. 15:01

:D


Szia!

Jó pihit! :)

42. youlcsi (válaszként erre: 39. - Sibetti)
2013. júl. 31. 14:59

de... a dokinak elég extrém elképzelése van az elégről... főként ha a 2,5 évest is figyelembe vesszük, meg azt, hogy én vele alszom :/


na, tényleg sziasztok!

2013. júl. 31. 14:58

letelt a munkaidő... indulok haza.


sziasztok!

40. Sibetti (válaszként erre: 37. - Pidiko)
2013. júl. 31. 14:58
Hát reméljük akkor, hogy jön a Baba és nem is kellesz.
39. Sibetti (válaszként erre: 38. - Youlcsi)
2013. júl. 31. 14:58
Nah! Ez jó! Eleget szexelünk az emberrel. :DDD Azért jól tetted, hogy megígérted. Gondolom, nem lesz nehéz betartani. :)
38. youlcsi (válaszként erre: 36. - Sibetti)
2013. júl. 31. 14:55

hűűűű, sokmindentől :)

leginkább attól, hogy hogy néznek ki a petefészkeim... amúgy meg azt mondta, akkor írja fel, ha megígérem, hogy eleget szexelünk a zemberrel :) nahát, kinek mi az elég... ezt is megbeszéltük... nem volt közöttünk véleményegyezés :o de azért megígértem :)

37. pidiko (válaszként erre: 31. - Sibetti)
2013. júl. 31. 14:53
én kapszulát szedek csak ezt találtam. És határozottan meg voltam ám győződve róla hogy betettem a táskámba indulás előtt és csak itthon vettem észre hogy nem:( de sebaj majd kövi hónapban:)és reménykedek hogy ismét úgy járok mint a múltkor hogy mire megvettük addigra nem kellett mert babó beköltözött a pocimba igaz hogy csak kis időre:(
36. Sibetti (válaszként erre: 32. - Youlcsi)
2013. júl. 31. 14:52
Akkor legyen így! Ez mitől függ, hogy szedheted-e vagy sem?
35. youlcsi (válaszként erre: 33. - Pidiko)
2013. júl. 31. 14:52
ó, hát én a dokimra az életemet is rábíznám... azt hiszem, rá is bíztam akkor, amikor anno terhesgondozásra mentem hozzá... és ismét rá szeretném bízni :)
34. Sibetti (válaszként erre: 33. - Pidiko)
2013. júl. 31. 14:52

Igen, én is inkább megeszek vagy iszok mindent csak gyógyszert ne kelljen szedni. Már a Norcoluttól is minden bajom volt. Mondjuk ez pszichés hülyeség nálam és ha kell akkor kell.


Mi történt a dokidnál? Persze, ha nem titok!

33. pidiko (válaszként erre: 32. - Youlcsi)
2013. júl. 31. 14:50

én meg inkább előbb mindet kipróbálok csak dokihoz ne kelljen menni nagyot csalódtam benne másik meg nincs:(


Clostyt én is szedtem valószínű valamennyire annak is köszönhetem Vivimet de lehet a másik babát is. Vivim 3 hónap clostys hónap után jött össze a 4. nem clostys hónapban az elvesztett baba előtt meg a closty tette rendbe a peteérésem és a menzeszem.

32. youlcsi (válaszként erre: 30. - Sibetti)
2013. júl. 31. 14:47
igazából nem gondolkodtam alternatív megoldásokon... én abszolút doktor- és gyógyszerpárti vagyok... szóval várom, hogy szeptemberben rámondja a doki az áment a clostira :D
31. Sibetti (válaszként erre: 29. - Pidiko)
2013. júl. 31. 14:45
Na, pont ezen törtem a fejem ma. A hétvégére mi is hazautazunk és gondolkodtam vigyem-e vagy sem. Végülis csak szombat maradna ki, a vasárnap reggelit pótolnám este. De inkább nem viszem, nehogy ott maradjon. Illetve meleg is van, és nem akarom, hogy valami baja legyen.
30. Sibetti (válaszként erre: 27. - Youlcsi)
2013. júl. 31. 14:44

Norcolutot én a műtét után kaptam, mert picit megborultak bent a dolgok. Utána már megjött spontán is, csak így! De akkor még össze tehetem a két kezem!


Te a méhpempőn nem gondolkodtál? Én nagyon sok jót olvastam róla. (ne érts félre, nem rábeszélni akarlak és nem áll érdekemben semmi... :DDD)

29. pidiko (válaszként erre: 23. - Sibetti)
2013. júl. 31. 14:43
te is ismerős voltál nekem is:) méhpempőről sok jót hallottam már én is:)1 hétig szedtem én is ebben a ciklusban aztán anyuéknál maradt így abbamaradt de majd következő ciklusban újrakezden hacsak nem költözik be most a lakó a pocimba:)
28. youlcsi (válaszként erre: 24. - Sibetti)
2013. júl. 31. 14:40

huncut?

maga az ördög :D

27. youlcsi (válaszként erre: 23. - Sibetti)
2013. júl. 31. 14:40

2x1000 metet szedek, na meg a 2navonta a norculutot.


nekem vagy 5 éve nem volt lényegében spontán vérzésem

26. pidiko
2013. júl. 31. 14:38
édes nagy fiaitok vannak lányok:)
2013. júl. 31. 14:38
Gyönyörű gyerkőceitek vannak! :)
24. Sibetti (válaszként erre: 21. - Youlcsi)
2013. júl. 31. 14:36
Hű, de kis huncut a tekintete.... :)
23. Sibetti (válaszként erre: 19. - Youlcsi)
2013. júl. 31. 14:34

Igen, Te is ismerős voltál illetve Pdiko is.


Én menstruálok igaz a műtét után folyamatosan lett egyre hosszabb minden ciklusom. A terhesség előtt tavaly 31-33 naposak voltak, most a legutóbbi már 38 napos volt. Attól tartok, ez nem normális.


Te szedsz valami gyógyszert erre?


Én most vasárnaptól méhpempőt eszek. Nagyon bízom benne!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook