Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 szeptemberi babák fórum

2012 szeptemberi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. aug. 20. 16:30

Jaaj!!

ugy felek ... Itt vagyunk a szuloszoban, mar 10 perces fajasaim vannak :))))

de azert remelem, hogy nem lesz semmi baj, holnap toltenem a 37. hetet.

2 fajas kozt otthon csinaltam kepet, majd ha lesz erkezesem és kezhez kapom a laptopot, akkor felrakom a hoxara. :)))

ja, es reggel indultunk volna Balcsira.

87. 7fb858816b (válaszként erre: 86. - 7fb858816b)
2012. aug. 20. 07:41

elfelejtettem írni, hogy Lina diktálta mit írjak :))) a szomszédom, itt vagyok náluk, és most éppen pakol az utazásra. Én meg amilyen szőke vagyok (amúgy nem) nem léptem át a saját profilomba.:DDD

bocsi a kavarodásért :)

2012. aug. 20. 07:31

Mindenki mondja, hogy mennyire kisfiús ... Nem lehet lányos, mikor fiam lesz .!:DDD


jaj, nagyon remélem hogy nemsokára kibújik.!!;)


úgy úgy! Igyekezzetek azzal a pocis képpel!;D

2012. aug. 20. 05:25

Milyen kis csucsos, de aranyos! :)))

Jó nagy már, nem csoda, hogy alig birod, bár Neked szerintem már nem nagyon kell haskötő, mert hamarosan kibújik. :D


Igen, elég nagy, főleg, hogy nemrég még nem is látszódott, nagyon hirtelen nőtt meg, talán ezért is érzem olyan nehéznek. Majd én is ráveszem Apát, hogy csináljon egy képet rólunk. :D

2012. aug. 19. 18:59
<A HREF=" [link] SRC=" [link] BORDER=0></A>
2012. aug. 19. 15:04

A naplómba raktam egy képet a pocimról . !! :)

Egyszerűen imádom 

2012. aug. 19. 14:18

Hát bizony hosszú volt ... :D

Akkor Olivérrel könnyebb dolgotok van ;)


Nem használtam eddig semmit, de lassan muszály lesz, mert nagyon nehéz . :S

Igen :) 36+5 :)

És nagy a pocakod .? :)

2012. aug. 19. 11:55

Akkor az valóban elég hosszadalmas meló lehetett! Olivért is hosszadalmas megnyírni ollóval, most már inkább géppel szoktuk, tetszik neki, ahogy rezeg. :D


És használsz valamilyen haskötőt? Én a 32. hétben vagyok, de nagyon nehéz a hasam, Olivérnél semmi bajom nem volt, most viszont mindenem fáj.

Te a 36. héten jársz, ugye?

2012. aug. 18. 21:22

Én is mindig apró kockákra vágytam, de a szimpla laposhastól nem jutottam tovább . :)


Hát 56-nál kevesebb már nem is nagyon szeretnék lenni...:)


Ollóval .!:D eleinte idegesítette, hogy ott kattog a fülénél, de lassan megszokta .:)

Olivért géppel vagy ollóval nyírod .?


Jaj, dehogyis nem !!!:D Már csak tolom magam előtt, és nagyon nehezen bírom.

Te hanyadik hétben is vagy?:)

Már egy hete minden este vannak keményedéseim, most is olyan, mint egy szikla...

2012. aug. 18. 20:18

Sajnos nem vagyok az, már ha csak ránézek a fehér kenyérre hízok vagy 2kg-ot. :I Egyedül azt szerettem az alakomban, hogy a derekam mindig vékony volt, sőt, Olivér előtt már a kockák is látszódtak a hasamon, azokra nagyon büszke voltam. :)))


Szerintem ha ezt a súlyt tartanád, akkor még vékonyabb is lennél szülés után, mint előtte. (Na nem mintha vékonyabbnak kéne lenned! :D)


Mivel nyírtad a sörényét? El nem tudom képzelni azt mivel kell... De jó, hogy mondod, Olivért is meg kéne nyírni már. :D


Egyébként nehéz már a pocak? Nem fáj a gerinced? Lassacskán közeledünk a célhoz, én már egyre türelmetlenebb vagyok!

2012. aug. 18. 17:41

Akkor alapból nem vagy vékony alkat . :)

:DD Nem tudom, hogy még meddig fogok hízni, remélem, hogy 65kg-tól nem megy feljebb .! Ezt a 4 kg-ot is nehéz lesz leadni .... :SS


Jaj, én is szoktam őket látni .!!! Utána meg a dohányzó helyiségből megy szülni ... -.-


Igen, vannak lovai :) Bella és Szilaj<3 Valamelyik nap lenyírtam Bella sörényét, mert már nagyon csúnya volt. Csak a frufruját 1,5 óra alatt sikerült lenyírnom ... :D Ezek után mondja valaki, hogy nincs még gyerekem:PP (:

Imádok, és tudok is lovagolni :) Minden sporttal felhagytam a baba kedvéért .:( Pedig lovagoltam, úsztam, és kézilabdáztam is :DD

Hát, valamit valamiért... Ja, és a túrabiciklizés is nagy kedvenc :)


Köszi ! :)

Jó volt, csak hosszú.:S Majd a vacsira megyünk vissza 20:30-ra. Nem bírok addig ott ülni, táncolni még úgyse, ezért hazajöttem :DDD

2012. aug. 18. 17:00

Óóó hát én utoljára kb. 5 évesen voltam annyi, mármint 56kg.. 10 éves koromban voltam kb. 70-80kg, szülés után 70kg szeretnék lenni, nekem az már ideális lenne.


A legundorítóbb az volt, mikor a szülészetről járkáltak le a kismamák dohányozni...


De jó, ezek szerint apukádnak vannak lovai is? Akkor biztosan tudsz lovagolni! Ha nem leszek majd ilyen bálna, szeretném egyszer majd én is kipróbálni. :))


Akkor érezd jól magad az esküvőn!

2012. aug. 18. 15:31

A bulis korszakom alatt én is elszívtam egy pár szálat, de függő sosem voltam .! Tényleg sok mindent kipróbáltam, de nem hagytam magam !!!


Szegény ... :( Sajnálom ami a babáddal történt .!


Huh, bocsi, de tényleg sok ... én 56-ról indultam, és most vagyok 60kg.

És tényleg nem dohányzom ... Undorító, mikor vezetés közben IS szívja egy nő !


Egyébként nemsokára megyek esküvőre. :D Délelőtt pedig nem messze Ny.házától volt aug. 20-i felvonulás, hintóval mentek az emberek, és 3.5 órán át ,,hintóztam'' mert apukámé volt az egyik fogat :DDDD

75. 6350755685 (válaszként erre: 72. - 67a30446ab)
2012. aug. 18. 09:52

Régen dohányoztam (főképp a bulis korszakom alatt) kb. 16 éves koromtól, de szerencsére sosem voltam rászokva, nem tudom milyen az, ha valaki függővé válik... Pedig volt, hogy két három hónapig napi egy dobozzal elszívtam, aztán egy évig semmi, csak mert nem volt kedvem rágyújtani. :D


Aztán mikor az első babám elment, leszoktam a cigiről és ugyanakkor adtam le 45kg-ot, mert nagyon szerettem volna egy picurt, de nem tudtam, hogy a cigi, vagy a túlsúlyom játszott közre a vetélésemben. Azóta nem dohányzom, és egy év múlva - mikor újra próbálkoztunk - egyből teherbe is estem az én kis fiacskámmal. :D


Most sajnos eléggé sokról indultam, mert Olivér után még nem tudtam leadni a felszedett kilókat... 118-120kg voltam kb. mikor teherbe estem, most vagyok 115kg körül. 106kg-ra szeretnék lemenni szülésig, mert annyival szültem Olivért is, annyi különbséggel, hogy Olivér előtt 85kg körül voltam. Neked hogy alakult a súlyod eddig? Gondolom Te nem dohányzol, valahogy nem tudnám Rólad elképzelni! :D

2012. aug. 18. 07:14
az a legrosszabb, hogy nem tehetnek róla. És így kell felnőniük ...:/
73. nyecsus (válaszként erre: 71. - 6350755685)
2012. aug. 18. 06:44

szegényke :(

de tudom sajnálni az ilyen emberek gyerekeit

2012. aug. 18. 06:39

Azt nem tudom, hogy tényleg örült-e, de megköszönte . :)


Szörnyű, hogy milyen emberek vannak ... A cégnél is mindig panaszkodik az egyik alkalmazottam, hogy nincs pénze (pedig nem kevés a fizetése) de az nem jut eszébe, hogy lassan ezer forintba kerül egy doboz cigi, és le kellene róla szoknia.

Te dohányzol ?/pontosabban; dohányoztál ?


És már rég meg akartam kérdezni, hogy te hány kgról indultál, és mennyi vagy most ?

2012. aug. 17. 23:05

Jaj szegénykék, aranyos vagy, hogy vettél nekik, de az anyjuk is örült neki?


Én egyszer láttam egy nagyon bosszantó dolgot, mikor a pénztárnál vártam a soromat. Előttem egy nő állt a 7-8 év körüli fiával és épp fizettek volna. Akkor figyeltem fel, mikor az asszony - miután kinyomták a számlát - sopánkodva megszólalt, hogy "nincs nálam annyi pénz". Erre nézem, hogy a kosarában 6 csomag dohány volt ugyanennyi csomag dohánypapír, 2 csomag fagyasztott egész csirke (ráírva nagy betűkkel, hogy AKCIÓS) + egy 1kg-os nápolyi, ugyanez ráírva. Na és mit pakolt vissza? Az egyik csirkét és a nápolyit. Az a kisfiú úgy nézte azt a nápolyit szegény, hogy a szívem szakadt meg! Eszébe nem jutott volna a nőnek, hogy a dohányból pakoljon vissza...

2012. aug. 17. 18:19

Hát akkor tényleg nem volt kicsi .:) A nővérem kisfia 3700g 52cm volt. :)


Nekem a Mórról Jókai jut eszembe ... Aki ugye elég komoly író volt. Lehet benne valami.! Ja, meg Benedek Tibor és Epres Panni kisfia . Ő is Mór.


Apával elmentünk sétálni, meg a boltba ... Most értünk haza. És a boltban olyat hallottam, ami a mai világban nem meglepő, bár nagyon csodálkoztam rajta! Szerintem ilyennek nem lenne szabad megtörténnie...

Anyuka és a két kisfia vásároltak. Ikrek voltak, 5-6 évesek. Nagyon nézegették a csokikat (amiből én előtte jól feltankoltam:D) és mondta nekik az anyuka, hogy nem tud édességet venni. A válasz ennyi volt: már megszoktuk...

Könny szökött a szemembe, és elvettem 2 tábla csokit. Fizetés után a pénztárnál odaadtam nekik...

2012. aug. 17. 11:32

Olivér 3620 grammal és 54 centivel született, ő sem volt valami pici, na de azért messze nem akkora... :D


A Márton a Marcellhez hasonlóan nekem nem tetszik, mert nekem alapból a Marci név nem tetszik. A Mór-on már én is gondolkodtam, de az olyan komoly név, nem?

2012. aug. 17. 09:48

Ez ismerős ...:) én a terhességem elején voltam 'kiállhatatlan' :D


Olivér mekkora volt?


Na, figyu :D !

M betűs fiú nevek még nálunk:

Márton, Mór, és még tegnap mondott egyet a párom ... Elfelejtettem:O :)))

2012. aug. 17. 06:02

Nálunk anyám utál vasalni, anyósom meg... Szerintem infarktust is kapna, ha megkérném rá, na meg amúgy is elég háklis vagyok ilyen téren, nem mindegy ám, hogyan hajtogatják azt a ruhát! :D


Ha Olivérből indulok ki, akkor nálunk sem sok esély van nagy bébire, bár szerintem nagyobb lesz, mint a bátyja volt.


Na, apát ma reggel jól lefárasztottam, találtam még egy nevet, a Medox-ot, de az sem tetszik neki. Szerintem a miénk is Martin lesz a végén. :D

2012. aug. 16. 10:53

Nagyon jó volt .!:D És semmi nem szakadt le alattam .:) Örülök neki :))))

Martin baba elején nagyon aktív volt, de a végére bealudt. Akkor volt egy nyugodt másfél óránk ... : )


Még bele sem mertem gondolni, mennyi kis ruhát kell kivasalnom ... Te jó ég!:D Hiába kicsik, rengeteg van belőlük. Azt hiszem, anyós segítségére lesz szükségem!:)

A 6 kg-mos babától kicsit én is megijedtem, de nem sok arra az esély, hogy én is egy óriásbébit szülök majd :)

2012. aug. 16. 08:32

Na milyen volt a kalandpark? Látom azért csak nem szakadtál le! :D A baba hogy bírta a kalandokat? :))


Tegnap este megint fájdogált kicsit a lábam, de egyébként jobb már. Elkezdtem rendszerezni a babaruhákat, mire ezt mind kivasalom!

Ráadásul most be vagyok parázva, mióta mutatták azt a 6300grammos 63cm-es kisbabát a tv-ben, mert az oké, hogy én most az 56-os ruhákat kimostam, meg kivasalom, de mi van, ha nem fér majd beléjük!? :D

2012. aug. 15. 17:20

hú, de fárasztó volt ez a nap.! Basszus... :D


olvastam a naplódban, hogy nem tudsz aludni . Jobb már? A lábad szórakozik még?

2012. aug. 15. 10:11

Én mindig az eladót zaklatom, mert nem tudok dönteni . :) olyan nehéz megtalálni a tökéletes babakocsit ...


Elférnénk ketten a picúrral, de légzsákos a kocsi, és nem szabad se kisülést, se babahordozót az ülésre tenni.


Ma délután megyünk a párommal kalandparkba:D remélem, hogy egyik 'játék' sem fog alattam leszakadni:DDD

2012. aug. 15. 03:27

Épp ez a bajom, hogy annyi féle van, fogalmam nincs melyik lenne jó. Valami könnyű, de masszív terepbabakocsit szeretnék, mert eléggé messze lakunk a központtól, de sokat nem akarok kiadni rá, mert már így is van 3 babakocsink...


Nekünk egy autónk van, mivel én itt helyben dolgozom, eddig nem volt rá szükség, de már mondtam a páromnak, hogy ha nem szeretne testvérbabakocsit vásárolni, akkor vehet nekem is egy autót (persze attól még egy pár évig nem kell tartanom, hogy meglep vele azthiszem). :)))))


Ha csak a babót viszed, akkor a Smart egyelőre elég, nem? Bár ha ikreid lesznek, az már más... :D

2012. aug. 14. 15:25

Én rengeteg testvérbabakocsit láttam bababoltban, interneten, stb... de még soha nem néztem meg a hirdetést, mert úgysem érint . :) Csak tippelni tudok, és szerintem 50.000 körül mozoghat egy db. Vagy nem tudom ... :DDD


Tényleg nagyon aranyosak!

Gondolkoztam, hogy megemlíthetném előtte, hogy szeretnék egy új autót... mert jelenleg egy világoskék Sm*rt-om van, ami ugye csak 2 üléses... a páromnak rendes *issan, de szeretnék magamnak is egy nagyot... ;)

2012. aug. 14. 12:37
Jaj, a párom is mindig nézegeti azokat a tv-ket, szerintem előbb-utóbb ő is beállít eggyel, persze az egyelőre még nem most lesz, mert most a testvérbabakocsit tűztem ki neki célul. De olyan édesek ezek a pasik, ahogy igyekeznek a kedvünkre tenni, nem? :D
59. 67a30446ab (válaszként erre: 58. - 6350755685)
2012. aug. 13. 20:28

tényleg élmény!!!:D nézzük a Szellemekkel suttogót, és kicsit megijedtem, mikor zuhant a jégcsap az ember felé .:)


annyit mondtam előtte, mikor mondták, hogy az a bizonyos márkájú 3D tv támogatja az olimpiai közvetítéseket, hogy egyszer én is megnéznék egy Mo.-Izland kézi meccset.!:)

a legszebb, hogy gőzöm sincs, hogy hogy oldotta meg,mert szombat este mondtam, és ő azóta boltban sem volt... :D


a helyesírási vagy bármilyen írással kapcsolatos hibáért a telefon a felelős, mert azon írok és a végén már nincs kedvem átjavítani. Bocsika:

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook