Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 szeptemberi babák fórum

2012 szeptemberi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
148. 67a30446ab (válaszként erre: 146. - 7a9d41343f)
2012. aug. 28. 19:10

Szia.!

Orvosi oka nálunk nem igazán van, minden ok van, úgyhogy csak a körülményekre tudok támaszkodni.

Aznap (mint általában) nagyon meleg volt. Lementünk a férjemmel motorcsónakozni a Tiszára, majd még kitakarítottam a csónakot. :)

Mikor hazaértünk, már éreztem, hogy ez a görcsölgetés eltér a megszokottól.

Nagyjából, így kezdődött ...


Láttam a 4D UH képed, nagyon aranyos :) Mikorra várod .?

2012. aug. 28. 17:36

Hál'Istennek Olivérrel még ott nem tartunk, de olyan erős hangja van, mikor hisztizik, simán lepipál egy egész bölcsödét... :D


Akkor jó étvágya van az Úrfinak, látszik, hogy jól érzi magát! :D


Nekem nagyon tetszik ez a fajta testvérbabakocsi, de Apa már lebeszélt róla, mert eléggé széles. Ő ilyen egymásutánit akar, de abban meg nem láttam olyat, aminél a tolókar forgatható lenne, pedig jobban szeretem látni a babócát toligálás közben... Tényleg, Ti voltatok már csavarogni a Kismanóval? :)

146. 7a9d41343f (válaszként erre: 144. - 67a30446ab)
2012. aug. 28. 15:39
Szia! Írtad, hogy 37.hétre szültél (de persze látszik, hogy a baba érett volt rá, hisz emgvolt a súlya) - mitől volt szerinted?? Mi váltotta ki, hogy hamarabb kibújt?
2012. aug. 28. 15:38

[link]


testvérbabakocsiiiii :)

2012. aug. 28. 15:34

Hát egy akkora gyereknél már nagyon gáz! Meg a padlón fekvés úgy általában gáz .! :DDD


Van valami kis gyenge napirendünk, de nem mindig tartja be a Fiatal Úr :DDD

Az evés utáni ökölevés már nagyon szuperül megy . :) Pedig szopizik 45-50 grammot + iszik 90 gramm tápszert :) Kis telhetetlen :)))

Most tartunk 4200grammnál, 1 hetesen :)

2012. aug. 28. 13:51

Megszokott, de ha ő is megszokja, akkor nem növi ki soha... Pl. ha már 5-6 évesen is a bevásárlóközpont padlóján fekszik és veri a fejét a kőbe, az már elég ciki. :D (Egyik ismerősöm fia ezt csinálja a mai napig.)


Beállt már Nálatok a napirend, vagy még igény szerinti szoptatás megy?


Nálunk régen málé-Máténak csúfolták a Mátékat, elég ciki névnek tartották akkoriban. Azért furcsállom, hogy most akkora divat lett.

2012. aug. 28. 13:26

Ó, szerintem 2 évesen teljesen megszokott a hiszti .! :D De nem szeretnék beleszólni, mert még soha nem volt akkora gyerekem :)


Bizony van!... Akkora csomagokat kapok néha a pellusba, hogy csak na .! :DDDD


Hát én sem tudom ... Na meg a Márk is elég gyakori. Nem tudom, hogy mi benne a különleges.

Mondjuk vannak emberek, akiknek kifejezetten az tetszik, ha bizonyos nevű emberek veszik őket körül :DDD

Legalábbis nem találtam ezekre a dolgokra más magyarázatot :DD

2012. aug. 28. 10:41

Aranyos kis kópé, csak nagyon hisztis. Mostanában Apával a Szuperdadust nézzük előszeretettel a LifeNetwork-on, mert ezeknek a hisztirohamoknak az elejét kell már venni... :)))


Óóóóó én azt már el is felejtettem, hogy olyan is van, pedig hányszor előfordult Olivérnél is! :D

Azért durva, hogy két év után az ember mennyi mindent elfelejt.


Most már tényleg a Martin név felé hajlok, egyre több a Noel a környezetemben. De hogy a Máté neven mi tetszik annyi embernek? Szerintem a Martin név sokkal szebb...

2012. aug. 28. 06:36

Jól összenőttek a bottal .!:DDDD Kis aranyos ... :)

Akkor tényleg nem kell Neki semmi drága játék .!;D Elképesztő, hogy mikkel kötik le magukat :D


Persze, hogy nem rólam mintázták . :DDD Ezzel teljesen tisztában vagyok, és remélem, hogy az ismerőseim is :)


Annyira nem sűrűn kell átöltöztetni, de amikor kell, akkor azért mert a háta közepéig OLYAN ... :DDDD

2012. aug. 27. 20:18

Igen! :))))))) El sem hinnéd, de azt a botot még fürdéskor sem tudtuk elvenni tőle, mert egyébként visítani kezdett... Csak az esti tejcsivel volt hajlandó elcserélni. :D

Múltkor épp azon nevettünk az unokatestvéreimmel, hogy milyen hosszasan eljátszott egy szívószállal. Mondtam is nekik, hogy ráírjuk, hogy FisherPrice és eladjuk jó pénzért, mert sokkal jobban leköti, mint azok a játékok. :D


Előítélet mindenkivel szemben van. A vörösökről azt mondják, hogy megbízhatatlanok, csalfák.. :D

Persze tény, hogy sok vicc születik a szőkékről, de azokat nem Rólad mintázzák, szerintem ezt a környezetedben is biztosan tudja mindenki.


Nem tudom, hogy szerezzünk-e be légzésfigyelőt, Olivérnél is ezen hezitáltunk, aztán kaptunk egyet, de elég gagyi volt, úgyhogy nem használtuk. Nem tudom, hogy ér-e valamit...


Ezek szerint Nálatok is sűrűn van ruhacsere napközben? :D

2012. aug. 27. 16:47
Egyébként Olivér mindig olyan "játékokkal" játszik, ami a bal oldali képeden van .? :DDDD
2012. aug. 27. 10:03

A szőke nőkkel szemben volt, van, és lesz is előítélet. Már sok színt próbáltam régebben, de egyik sem volt jó. Maradtam ez eredeti szőkénél ...


Tegnap 21:00-ig vasaltam a kicsi ruháit, amik eddig voltak rajta .. Igaz, hogy fél 9-kor kezdtem el :PPP

Igen, van légzésfigyelőnk :) Nektek lesz?

2012. aug. 26. 22:29

Köszönöm! :D Igen, rám hasonlít inkább a kis maszat, bár szerencsére az apja kék szemeit örökölte. :)))))


Miért utálsz szőke lenni? Szerintem nagyon jól áll Neked! Én is voltam egyszer szőke, de túl sápadt vagyok hozzá...


Végre kicsit lehűlt az idő, tudtunk dolgozni a gyerekszobán. Bár már csak az a rengeteg babaruha van hátra, na meg Olivérét is jobban szeretem vasaltan, mert az is folyamatosan gyűlik. Légzésfigyelőt használtok?

2012. aug. 26. 20:47

Jaj, tiszta Olivér vagy .!:))) Vagy Ő tiszta Te ?!:)

Nagyon szépek vagytok .!!!:)

Én utálok szőke lenni ... :D

2012. aug. 26. 19:28

Na és ez soha nem is fog változni! :D

Sokszor beszéltük Apával, hogy honnan van egy ilyen kiskölöknek ennyi energiája, hihetetlen...


Töltöttem fel pár képet a naplómba, meg az adatlapomra, Olivér nem nagyon akart most fotózkodni. :D

2012. aug. 26. 13:42

Egy másodpercre sem áll meg, valamije mindig mozog :D


Remélem is, hogy nem fog minden 3. héten idejárni, mert se időm, se kedvem nem lesz hozzá :DDDD

2012. aug. 25. 16:03

De kis tündéri baba, gondolom keze-lába mozog közben, nagyon csípem mikor ezt csinálják. :D


Nálunk nem volt olyan sűrűn kint, egyszer mikor hazaértünk, aztán még egyszer fél éves koráig, ha jól emlékszem. De kéthetente amúgy is vittem hozzá Olivért, volt hogy hetente.

Szerintem Hozzátok sem fog olyan sűrűn menni, ha meglátja, hogy milyen jó helye van Martinnak. :D

2012. aug. 25. 14:59

Igen :))) Úgy tudja figyelni, hogy mi zajlik körülötte ... :) Mindjárt rakok fel egy képet .! ;)

Jaj, Istenem :) Tipikus bolhából elefántot eset :DDDDD


Hát na ... Fél, hogy neki is olyan bunkó gyerekei lesznek, és nem akarja tönkretenni a társadalmat :DDD


Mivel csütörtökön jöttünk haza, még nem volt. Mert pénteken ő volt szabin, most meg ugye a hétvége.. De egyébként kijár, hétfőn fog jönni . Első időkben minden héten jön, és utána míg be nem tölti a 6 hónapot, jár 3 hetente .

Mintha magamtól nem vinném el, ha valami baja van ... :P

2012. aug. 25. 12:09

Martin is biztos zabálnivaló, olyan édesek, mikor nagy szemekkel merednek a környezetükre. Olivér állandóan csücsörített, na meg mikor először csuklott majdnem sokkot kaptam, mert azt hittem fuldoklik. :D


Eléggé... Mondjuk mindig is ilyen volt, de gondoltam, majdnem 30 évesen már kinőtte. :D Ha jól emlékszem ez is az is van neki, persze lehet hogy ő azért nem akar gyereket. Pláne, ha mind olyan bunkó, mint ő, lehet én is meggondolnám. :)))


Jaj, ne is mondd!! :D Olivér előtt sosem sírtam, azóta még egy reklámon is képes vagyok elbőgni magam...


Volt már Nálatok a védőnő, vagy ott kijár egyáltalán?

2012. aug. 25. 09:32

Jaj, biztos nagyon zabálnivaló kissrác .!!! :DDD Alig várom, hogy Martinka is csináljon ilyeneket ... :)


De utálatos az a csaj !!!! :P A testvérei nagyobbak vagy "kisebbek" mint ő .?


A terhességem alatt is érzékeny voltam, de mióta megszületett ez a kicsi élet, még érzékenyebb lettem. Tegnap pl a Jóban Rosszbanon sírtam, mert meghalt benne a legkiálhatatlanabb öregasszony, sőt még akkor is sírtam, mikor a doki elmondta a maffiavezérnek, hogy hogyan fog meghalni ... :) :/

2012. aug. 24. 19:43

Én is szakadtam a nevetéstől, mikor reggel Apa bosszankodva elmesélte. :D

Mostanában én is arra ébredek éjjelente, hogy vigyorog a képembe és dugja oda a fejét, hogy adjak neki puszit, azt nagyon szeretem, mert egyébként nem valami hízelgős típus... Persze a párom ennek nem mindig örül, mert tegnap éjjel pl. a fején keresztül mászott oda hozzám. :D


Nem is tudom elképzelni, hogy lehet gyerek nélkül leélni egy életet, ennél szebb dolog a világon nincs. Egyik volt osztálytársam (csaj) - mikor mondtam neki, hogy ismét babát várok - olyan sértőn jegyezte meg, hogy "jaj, már megint?", mintha ez valami undorító dolog lenne, vagy nem is tudom... Elég fura volt, főleg, hogy neki 3 testvére van.

2012. aug. 24. 17:29
Hát most nagyon megnevettettél.!!!!:DDDDD Pontosabban Olivér:DDD
2012. aug. 24. 14:50
Én is nagyon bízom benne, hogy nem fog a kistesóval igazán foglalkozni, mert a mai napig szereti nyomkodni a szemünket, miközben alszunk... Na meg épp egyik éjjel mesélte a párom, hogy arra ébredt, hogy nem kap levegőt, erre látja, hogy Olivér ott ült mellette, két ujja az apja orrában és vigyorog. :D
2012. aug. 24. 12:21

A férjem semmi pénzért nem vasalna le egy db ruhát sem .! :D Nem is hagynám neki :PPP

Azon kívül mindent megcsinál ő is :))


Igen! :) Mikor hazavitték, egyből le akarta öltöztetni :DDD

Nyugi, szerintem semmit nem fog észrevenni belőle. Nővérem kislánya ugyanúgy élte tovább a saját életét, nem is nagyon foglalkozott egy ideig a kicsivel :)

2012. aug. 24. 11:42

Hál'Istennek a párom is nagyon segítőkész, nem is tudom elképzelni, hogy milyen lenne egy olyan férfival élni, aki nem hajlandó segíteni a feleségének, merthogy az a "nők dolga". Olivérnél is ő segített a legtöbbet, sterilizált, pelust cserélt, fürdetett, mosott, még vasalt is ha látta, hogy hulla vagyok. :D


A páromban azt szeretem, hogy ő mindent úgy csinál, ahogy megmutatom neki, ahogy szeretném. Anyukám is sokat segített, de őt pl. nem engedtem vasalni... :)


Az nem semmi, pedig a lányok inkább "babázósak"! Félek, hogy Olivér hogyan fog reagálni a kisöcsire...

2012. aug. 24. 11:13

:DDDD a pelenkázással nálunk nincs gond, apa hősiesen vállalja ! ;)


A nővérem mesélte tegnap, hogy amikor pelenkázta a kicsit, a 3 éves "nagy lánya" visítva szaladt ki a szobából :DDDD

2012. aug. 24. 10:54

:))))))

Az én párom is ilyen, ha belemegy egy szálka az újjába, egy hétig azt mutogatja. Olivérnél a mai napig ájuldozik, ha kicsit ütősebb a kaka, és neki kell lecserélni a pelust... :D

(Na ezért nem szeretnék apás szülést!!!)

2012. aug. 24. 10:49

A férfiak mindenbe belehalnak .!! :D

Mikor a férjem megfázik mindig mondja, hogy adjak neki gyulladáscsökkentőt. :DDDDD Egy sima náthára ch ... :)))

2012. aug. 24. 10:36

De jó, ennek szívből örülök! :D


Nekem is jól esett, valahogy az embernek ki kell adnia magából a fájdalmat. Persze ha már 1 óra alatt kint lett volna, az más, de ilyen hosszú vajúdásnál! Emlékszem, mikor bátyám megkérdezte, hogy milyen érzés a szülés, azt mondtam neki, hogy abba egy férfi már rég belehalt volna...

2012. aug. 24. 08:52

Igen.! 1 hónapja nem aludtam olyan jól, mint ahogy mostanában :))) Vagyis 3 napja :D


:DDDDDD

Aki azt mondja, hogy hang nélkül meg bír szülni egy 3500grammos vagy nagyobb gyereket, az meg akar nyugtatni, vagy hazudik :DDD

Én is kiabáltam kígyót - békát, és nekem személy szerint jól is esett, hogy ordibálhattam :DDD

a többieknek nem biztos :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook