Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 novemberi babák fórum

2012 novemberi babák (beszélgetős fórum)


13. 1246f1921c (válaszként erre: 11. - Ed62e0c78d)
2012. febr. 8. 09:02

Igen igen, ott. :)

Interneten is van hasonló, ciklus.hu, nem tudom ismered-e.


Én vettem ovu és terhes teszteket is, mert a ciklusom hossza 24-30 nap között van és ilyenkor az az egy-két nap is sokat számít.

12. ed62e0c78d (válaszként erre: 8. - Timkomami)
2012. febr. 8. 08:50
Gratulálok a nagy családhoz :) Biztos sok boldogságot kapsz tőlük :) Megkérdezhetem, hány éves voltál az első baba érkezésekor?
11. ed62e0c78d (válaszként erre: 9. - 1246f1921c)
2012. febr. 8. 08:49

Szerintem is találkoztunk, a 2012. februárban indul a babaprojekt. :) Még nem használok ovutesztet, ha ebben az hónapban nem jön össze a baba, akkor majd jövő hónapban beszerzek. Egyenlőre a párom letöltött egy programot a telómra, amiben ha betáplálom az adataimat, kiírja a termékeny időszakomat.

Persze nem titok, hogy miért az első és egyetlen babát írtam. Én csak egy babát szeretnék, de lehet a későbbiekben változik a vélemény, és lesz kistesó :)

10. 1246f1921c (válaszként erre: 7. - Timkomami)
2012. febr. 8. 08:12

Remek a nagy család! :)


Én is szívesen vállalnék legalább három gyerkőcöt, de egyenlőre egyel indítunk, aztán az évek múlásával majd kiderül, hogyan is alakul. Nálunk fiú-lány terén teljesen mindegy, hisz egyik sincs még. :)

9. 1246f1921c (válaszként erre: 6. - Ed62e0c78d)
2012. febr. 8. 08:10

Szia! :) Gyere bátran!

Azt hiszem a másik fórumon már összefutottunk! :)


Nagyon nagyon drukkolok, hogy sikeres legyen az "akciótok"!

Használsz ovutesztet, esetleg nyákból figyeled a peteérést, vagy csak a kalkulátorhoz viszonyítasz?


Megkérdezhetem miért írtad, hogy első és egyetlen? Persze nem feltétlenül kell válaszolnod, ha kényes téma és nem szeretnéd megosztani.

8. Timkomami (válaszként erre: 6. - Ed62e0c78d)
2012. febr. 8. 07:38

Szia! Neked is nagyon drukkolok.

Én mindig nagy családot szerettem volna. De a férjem óvatosan mindig csak azt mondta, hogy három gyerek van tervben legfeljebb. Aztán mindegyik születése után rögtön mondta, hogy hát ez szuper, az nem lehet, hogy ő legyen az utolsó...

7. Timkomami (válaszként erre: 5. - 1246f1921c)
2012. febr. 8. 07:36

Köszi, én is drukkolok neked!


A gyerkőceim közül a legnagyobb lány,Kamilla, ő 9,5 éves. A fiúk: Kristóf 8, Simon 5,5 és Fülöp 4 éves. Nagyon vágyunk még legalább egy kislányra, de ha fiú, neki is nagyon örülni fogunk.

2012. febr. 7. 21:30
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni. Mi most kezdtük el a babaprojektet. Vasàrnap fogok ovulálni, a kalkulátor szerint holnaptól lesz a termékeny időszakom. Nagyon szeretném, ha összejönne a baba. Nálunk az első és valószínűleg az egyetlen.
5. 1246f1921c (válaszként erre: 4. - Timkomami)
2012. febr. 7. 17:14

Akkor már ketten vagyunk. :)

Nekem is még be kell fejeznem ezt a ciklusom, kalkulátor szerint 18-án kezdem a "reményem szerint" utolsót. De 16-20-a között valamikor biztosan.

Onnantól pedig nálunk is szabad az út... :)


Wáó, ötödik? Szép nagy család. :) Lányok-fiúk milyen arányban vannak? Mennyi idősek?


Előre is nagyon nagyon kívánom, hogy sikerüljön a project és drukkolok! :)

2012. febr. 7. 16:14
Akkor itt vagyok én is, várakozhatunk együtt :) Ha Isten is úgy akarja, akkor én az ötödiket fogom talán még idén megszülni. Legalábbis már szabad az út. Vagyis vasárnap indul újra a ciklusom, addig ugye, nem sok az esélye. De utána...
3. 1246f1921c (válaszként erre: 2. - Szivárványocska)
2012. febr. 7. 13:03

Fő a pozitív hozzáállás. :)

Ha még sem sikerülne, akkor mások majd viszik tovább a fórumot.

2012. febr. 7. 09:50
Nem egészen értelek, igy hipp hoppra nagyon kevés embernek sikerül teherbe esnie. De neked drukkolok, hogy így legyen.
2012. febr. 6. 12:31

Sziasztok.


Tudom, tudom, még korai, hisz aki most tesztel pozitívat az még októberre esik.


Viszont mi csak február végén kezdjük el a próbálkozást. Még meg kell jönnie egyszer, viszont utána március 13-ra nem várom.


Ha minden sikerül és összejön, november végén hoznám világra az első gyermekem.

Várok mindenkit, aki novemberre várja a kisbabáját, esetleg még a tesztelésig hátra van egy-két hét.


Beszélgessünk! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook