Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012. aug.-szeptemberben születendő babák fórum

2012. aug.-szeptemberben születendő babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. jan. 2. 18:03

Sziasztok!


Örülök, hogy rátok találtam!

Twinny, szívből gratulálok! Zelka31, szurkolok nektek!

Én, ha minden igaz(sajna nem tudjuk pontosan, mert hosszabbak a ciklusaim, mint 28 nap) az ötödik hetét töltöm első terhességemnek. Ez az időpont a megtermékenyülést követő ötödik hét. Az elmúlt héten jártam az orvosnál, de még a babámat nem láttuk, viszont láttunk egy szépséges petezsákot és szikhólyagot! Szóval, ha jól számolom augusztus vége, szeptember eleje lesz belőle, ha a jó Isten is úgy akarja!

Egyébként a rosszullétek gyötörnek, bár lehetne sokkal, de sokkal rosszabb is.

Minden jót Nektek! :)

10. Hédi-- (válaszként erre: 3. - Twinny)
2012. jan. 2. 17:16

Twinny! Gratulálok!

Első baba?

2011. dec. 31. 10:47

Abból bőven bármi lehet! Szorítok! :)


Addig is Boldog és Babás Új Évet Kívánok! :))

8. Zelka31 (válaszként erre: 6. - Twinny)
2011. dec. 30. 15:34

Köszi! :)

Nekem 26-28 napos ciklusaim vannak, és a 12.napon voltunk együtt...

Ami ugye nem pont félidő, de bármi lehet.


Drukkolok Neked, hogy ne legyenek kellemetlen tüneteid!

2011. dec. 30. 13:50

Ja és a vérvételi leletem. A progi eredményt mondták h 3-5 munkanap múlva lesz meg csak.

Viszont ideért a B-Hcg eredményem.


"Béta-HCG 1893,0 IU/L" :)

2011. dec. 30. 13:50

Értem, az azért jó, hogy így állt hozzá, nem egyből vágott. Szerintem van remény! :)

A Dpo. az ovuláció után eltelt napok.

5. Zelka31 (válaszként erre: 3. - Twinny)
2011. dec. 30. 13:10

Nem műtöttek vele, legalábbis még nem. Októberben voltam az erős, és fájdalmas velejáróival orvosnál, aki bár nem csinált laparoszkópos műtétet, de azt mondta hogy 99 % hogy endo, a tüneteim egyértelműek.

Azt tanácsolta hogy minél előbb essek teherbe, vagy ha még nem tervezzük a babát akkor felírja a fogamzásgátlót, a fájdalmak enyhítésére.

Azt is elmondta, hogy az ilyen betegek nem könnyen esnek teherbe, sok esetben csak inszem-mel,vagy lombikkal.


Ez volt okt. végén, adtam magamnak időt a gondolkodásra év végéig (nem egyértelmű a próbálkozás az anyagi helyzetünk miatt).

Viszont a védekezésben az utóbbi 1-1,5 hónapban nem "jártunk élen". Ezért reménykedem.

Bár az orvos megmondta hogy valószínűleg nem megy majd könnyen...

A döntés nem könnyű, kicsit remélem hogy az élet eldönti helyettünk.


Az orvos azt is mondta, hogy a terhesség lenne a legjobb és TERMÉSZETES gyógymód a betegségre.

4. Zelka31 (válaszként erre: 3. - Twinny)
2011. dec. 30. 13:02
Mi az a dpo? Még nem vagyok profi a témában.
2011. dec. 30. 08:48

Szia Zelka! :)


Amíg nincs mensi, van remény! Szorítok ezerrel!:):):)


Én dec. 22-én teszteltem + (10. dpo-n, délutáni pisiből 25ös x-epil teszttel, nem bitang erős, de egyértelmű 2. csík volt):)

26 napos ciklusaim vannak, a nemvárt napjára délutáni pisiből eléggé erős teszteket produkáltam, a 27.-en délutáni pisiből erősebb volt a tesztcsíkom, mint a kontroll...

A 28. napon voltam UH, akkor 4+2 lehettem így kb., de még csak 14mm nyálkahártyában pár mm-es pötty volt a petezsák. Ma voltam vv.-n B-Hcg és Progi, de valószínű csak jövő hétre lesz eredményem, mert korán zárnak ma.


Egyelőre minden okésnak tűnik, remélem a leletem is megerősíti majd! :)


Téged műtöttek is endoval, vagy milyen kezelést kaptál rá? Ha nem titok, esetleg?

2011. dec. 30. 06:56

Szia!

Én még a "reménykedők" közé tartozom (endometriózissal a hátam mögött...)

Január 5. a nemvárt napja, ha addig nem jön meg 6-án tesztelek.


Minden későbbiekben csatlakozó Kismamának nagyon boldog babavárást kívánok!

2011. dec. 29. 14:05

Sziasztok!

Ide várok minden kismamát, aki 2012 augusztusra-szeptemberre várja a babáját! :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook