Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 júniusi babák fórum

2010 júniusi babák (beszélgetős fórum)


114. bibócska (válaszként erre: 110. - Dzsigg)
2009. okt. 7. 11:15

én is jól bár feszülgetek alul de remélem ez csak méh tágítás:-)

és szintén bízom benne hogy a manók jól vannak..

2009. okt. 7. 10:46

Egyébként még nem is mondtam, hogy gratulálok minden kisbabához és fáj a szívem mindenkivel, akit fájdalom ért!


Én most utrogestant szedek, már tegnap felírta a doki... aggódok a babóért, főleg, mert pihennem kellenne, nagy de két éves ördögfióka mellett? :))))))


Délután vidékre megyek, aztán újra csatlakozom hozzátok, remélem!

Addig is jó egészséget mindenkinek ezekben a csodás őszi napokban!

112. pothmari (válaszként erre: 101. - Naiv)
2009. okt. 7. 10:42

Szia,


nekem azt mondta a doki, az ötödik héten csinál ultrahangot, mert akkor látszik már a petezsák. De semmi egyéb! Egy kis rízsszem, vagy még annyi sem.

Szóval ne aggódj!

111. pothmari (válaszként erre: 100. - Orsi86)
2009. okt. 7. 10:40

Hát tényleg, néha az az érzése az embernek, hogy többet tud, mint a doki... Na jó, persze ez túlzás, de nekem is úgy kellett célozgatnom a dokinak, hogy talán a progeszteronnal van baj... akkor mondta, hogy tényleg, nem lenne hülyeség még egy vérvétel. :) És tényleg alacsony volt!


Nem baj, a lényeg, hogy sikerült, minden rendben lesz és együtt szülünk nyár elején!

110. dzsigg (válaszként erre: 109. - Bibócska)
2009. okt. 7. 10:14
Én jol vagyok:)A baba is remélem.És te?
2009. okt. 7. 09:18

köszike dzsigg...

hogy vagy?

108. dzsigg (válaszként erre: 105. - Orsi86)
2009. okt. 7. 08:58

Igen ,én is 7 hetesen làttam a szivverést!

Hiàba màsodjàra élem màr àt,ez valami csodàlatos:)Szurkolok nektek nagyon lànyok

2009. okt. 6. 17:29

én most pénteken..

kivi vagyok mennyit alakultak azóta??

106. naiv (válaszként erre: 104. - Bibócska)
2009. okt. 6. 17:26
jövő hétfőn már nagyon várom
105. Orsi86 (válaszként erre: 103. - Naiv)
2009. okt. 6. 17:24

[link]

Itt nagyon jól leírják,h épp mi történik ott belül. 1hét múlva már látni fogod ahogy ver a kicsi szive:)

2009. okt. 6. 16:31

hamarosan rohamos fejlődésnek fog indulni nyugodj meg:-)

mikor mész megint uh?

103. naiv
2009. okt. 6. 16:29
igen akkor csak én azt hittem kicsit nagyobb
2009. okt. 6. 16:25

akkor ezek szereint naiv neked aug.26 körül jött meg a menzid???

ilynekor még picik nekem is csak 6 mm petezsákot látott a doki..

101. naiv (válaszként erre: 94. - Orsi86)
2009. okt. 6. 16:20

megnéztem a kalkulátor szerint 5hetes és 6 napos a pinduri meg junius 2-ára várható a szülés tehát ezekszerint jó helyen járok

de 5hetes és alig látszott valami!!???

100. Orsi86 (válaszként erre: 97. - Pothmari)
2009. okt. 6. 15:52

Pedig semmiből nem tart nekik beutalót írni.

De sima reggeli vér vételre is úgy kellett könyörögnöm,h utaljon be. Mindenki csak azt mondja,h fiatal vagyok. És egy vetélés nem számít.

Azért ez lég siralmas.


Köszi!:) Holnap megyek orvoshoz.

99. dzsigg (válaszként erre: 89. - Adél21)
2009. okt. 6. 11:22
Nagyon sajnàlom,de a sors akarta talàn igy.Minden jot neked!
98. pothmari (válaszként erre: 96. - Orsi86)
2009. okt. 6. 11:06

Neked akartam válaszolni, de magamnak válaszoltam. :)

Én palástfű teát iszom szorgalmasan, az segíti a megtapadást. Én sem teszek bele cukrot, meg semmit és ki lehet bírni. Ha terhes maradok, én is diétázni fogok, mert az előző babával kicsit magas volt a cukrom.

Szerintem, ha diétázol, és orvosi felügyelet alatt vagy, minden a legnagyobb rendben lesz!!!!

97. pothmari (válaszként erre: 95. - Pothmari)
2009. okt. 6. 11:04

Nem, már van egy két éves lányom.

Azért gratulálok neked is, olvastam a történeted most! Hát nem semmi, ennyi elég volt hozzá, hogy diétázz, komolyan, ilyenkor elveszítem az orvosokba vetett hitem. Egy csomószor tévútra visznek nem? Szerintem ez az inzulinérzékenység eszébe se jut egy csomó dokinak!

96. Orsi86 (válaszként erre: 95. - Pothmari)
2009. okt. 6. 10:34

Szia!

Gratulálok!:)

Sajnos nekem sem biztos... inzulinrezisztenciám van.:( De nagyon reménykedem és megteszek mindent,h velünk maradjon!

Első baba lesz?

2009. okt. 6. 10:06

Sziasztok! Ma teszteltem egy pozitívat!

Lehet, hogy nem sokáig maradok veletek, mert alacsony a progi szintem, és nem biztos, hogy sikerül megtapadnia.

94. Orsi86
2009. okt. 6. 08:23

Én itt számoltam ki:

[link]

E szerint én 6hét 2napos vagyok.

93. naiv
2009. okt. 6. 08:06
Hát az az igazság,h nem tudom kiszámolni de van egy könyvem amiben ugy számolja,h kéri a mensim első napját és utánna irja,h a szülés várható ideje.Nekem ugy irta,h május 2 de nem értem a számolási módját!!Te hogy számoltad ki??Meg tegnap voltam dokinál és nagyon pindurkát látszott alig merte rámondani a doki,h az majd egy hét mulva mond biztossat!!
92. Orsi86 (válaszként erre: 91. - Naiv)
2009. okt. 6. 07:16

Szia! Velem is ez a helyzet. Vagy május vége vagy június eleje. (Persze csak, ha minden jól megy.)

Hányadik hétben vagy?

91. naiv (válaszként erre: 88. - Dzsigg)
2009. okt. 5. 22:40

Szia!!Tudom milyen érzés én juliusban veszitettem el a magzatom és ha minden igaz akkor megint van egy icuri picuri valami a pocimban!!

Csak nem tudom,h melyik fórumhoz fogok tartozni??!!Május vagy junius!!??

2009. okt. 5. 15:51

sajnálom adél...de ti tudjátok mikor jön el az ideális pillanat esetlegesen egy újabb babához.

a sors rendezi amit rendeznie kell bár néha nagyon fáj.

2009. okt. 5. 14:46

Sziasztok!


Csak egyszer beszélgettem itt veletek, amikor megtudtam babát várok és annyira lesokkolt a hír. Pár napja voltam megint orvosnál, nem volt szívhang. És ketten voltak. Talán megérezték, hogy az anyukájuk első pillanatban nem örült nekik úgy, ahogy az első két babájának.


És hogy mennyire kiszámíthatatlan az élet: 14 éve vagyok együtt a férjemmel, ebből 5 évig próbálkoztunk hogy várandós legyek, orvosról orvosra járva, mindhiába. Mindent odaadtunk volna egy gyermekért, és én sem értettem meg azokat akiknek akár csak eszükbe is jut elvetetni a magzatukat. Aztán egyszer csak várandós lettem, majd szülés után 9 hónappal újra, így két gyönyörű lányom van. Ezek után már védekeztünk, mint ahogy említettem is az elmúlt alkalommal, és hihetetlen de babákat vártam újra, én akinek azt mondták soha nem lehet gyerekünk. És olyan pillanat volt ez az életünkben, amikor bizony elgondolkoztunk, hogy vállalhatunk-e még gyerekeket. Újra az élet döntött.


Azért írtam le mindezt, hogy azok akik lenézik azokat a nőket akik lemondanak egy gyerek megszüléséről,véssék az eszükbe, hogy ezek a nők nem boldogan és nyugodtan teszik meg. Mindent magadtam volna egy gyerekért,sőt akkor én is négyet ötöt szültem volna, de most hogy már volt kettő, el kellett gondolkodnom, sajnos az élet döntött.


Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült.

Mindenkinek boldog babavárást, és nagyon sok örömöt kívánok a gyermekeitek felnevelésében!

88. dzsigg (válaszként erre: 87. - Boszy28)
2009. okt. 3. 09:44

Nagyon sajnàlom!

Remélem azért hamarosan jo hireket hallunk töled!

Kitartàs!

2009. okt. 3. 06:05

Lányok, el is köszönök, a babó nem maradt meg. :(

Elkezdtem tegnap késő este vérezni, biztos nem tudott megtapadni rendesen a véralvadásgátló miatt, amit szedek. :(

Mindenkinek problémamentes babavárást és könnyű szülést kívánok!


Azért ha nem baj, benézek ám hozzátok! :)

86. Noj84 (válaszként erre: 85. - Boszy28)
2009. okt. 2. 22:03

gratula neked is.

ezek akkor ezek szerint Ikrek babák lesznek, tök király. az én lányom március 12-re volt kiírva, azt hittem, halak lesz, erre meg márc 23-án született, egy napon van a szülinapja a húgommal, de tán még percre is ugyanakkor születtek, csak ő 87-ben. :D kos lett belőle, akaratos is rendesen. :D

85. Boszy28 (válaszként erre: 84. - Dzsigg)
2009. okt. 2. 19:40

Szia!


Igen, nagy az öröm, de még nem merem beleélni magam. Igazából fel sem fogtam. :) Majd ha a doki is megerősíti.

Meg kétségek is vannak bennem (részletek a naplómban), mert sajnos Syncumart szedek.

Egyébként első baba lesz. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook