Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 júliusi babák! fórum

2009 júliusi babák! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
44091. 02f0dd4e69
2010. máj. 7. 11:57

Sziasztok!

cooltim jó hétvégét és jó pihenést.

A betegeknek jobbulást kívánok!

A hófordulósoknak sok boldogságot. Kicsit le vagyok maradva a privikkel hóforduló ügyileg, de megpróbálom pótolni!

Fanni végig aludta az éjszakát, este 8 tól reggel 7 ig aludt. És most is alszik.


Akiknek kibújt a fogacska gratulálok!

44090. c70c9cb949 (válaszként erre: 44089. - Cooltim)
2010. máj. 7. 11:54
Jó hétvégét nektek is és jó pihenést!
44089. cooltim
2010. máj. 7. 11:50

Sziasztok!

A betegeknek jobbulast kivanok!!! Mindenkinek szep hetveget es idotoltest! :-)

mi mar uton vagyunk! :-) kivancsi vagyok, hogy milyen lesz ez a szallas!

Udv mindenkinek!!! :-)

44088. debóra (válaszként erre: 44087. - Lego)
2010. máj. 7. 11:46

Köszönjük szépen, reméljük hamar helyrejön.


Néztem már a zebrátokat nekem nagyon tetszik. Nem borul fel? Mennyi idős kortól lehet használni?

44087. lego
2010. máj. 7. 11:37

Kész az ebéd,bár csatatér minden de Tamcsi nem hagyja,hogy elpakoljak itt zebrázik mellettem.


Nekünk se cumi se cumisüveg nincs,vagyis van de nem kell neki.


Tamcsi is harap meg csípked főleg szopi közen műveli a dolgokat.


debora,jobbulást Majának.Minket elkerűlt de körülöttünk mindenki elkapta.


Khatif,gyógyulj meg mihamarabb!


Tamcsi csak vizet iszik de azt sem sokat inkább szopizik.

44086. c70c9cb949 (válaszként erre: 44084. - Nitina)
2010. máj. 7. 11:09

Néha szoktam neki bébi italt is adni.

De tényleg csak néha mert nálunk a babavíz a sztár!:D

44085. Nitina
2010. máj. 7. 10:56

A fogakról jut eszembe! Ádám tegnap óta harap!!!

De nem ám olyan kis cuki harapás. Izomból!!! Tiszta lila a karom, látszanak a fognyomok. Majd veszek látleletet és felteszem a naplómba! ;)

Van még ilyen 'vérengző fenevad' a gyermekeink között? Vagy csak én fogtam ki??? :)))

44084. Nitina (válaszként erre: 44083. - C70c9cb949)
2010. máj. 7. 10:54

Akkor én is megpróbálom újra.

Végülis nem árt a változatosság. Szegényke ne csak a víz ízét ismerje...ami ugyebár íztelen. :))

44083. c70c9cb949
2010. máj. 7. 10:39

Sziasztok!


A betegeknek jobbulást kívánok!


Bettinek az alváshoz kell a cumi,egyébként játszik vele.:)

A baba teát mi is próbáltuk,régebben nem kellett,de most nagyon ízlik neki.:)


Khatif gratulálok a 3.foghoz!:)

44082. debóra
2010. máj. 7. 10:08

Nitina megirom majd, hogy bejött-e neki a tea.


Khatif jobbulást neked.

44081. Nitina (válaszként erre: 44079. - Khatif)
2010. máj. 7. 09:56
Khatif, gyógyulj meg hamar! :)
44080. Nitina
2010. máj. 7. 09:55

Ádám sem cumizik már. Hogy ez jó vagy rossz, azt nem igazán tudom megítélni.

Jó, mert nem kell majd leszoktatni, viszont rossz, mert a mellem a cumi...


Debóra, én is csak vizet adok. Régebben vettem hipp-es teát, de nem kellett neki. Bár most már lehet,hogy szeretné.

Majd írd meg, hogy nálatok bevált-e. :)

44079. Khatif
2010. máj. 7. 09:54

Sziasztok,


En megint eltuntem, Napok ota nyomom az agyat. Megfazas, de mar a szememre is rament. Alig latok.


Akos meggyogylt, de volt egy ket nagyon kemeny ejszakank,egyszerrre fajt a fules es jott a foga. Vegre kibujt neki a haramadik.


Most megyek vissza az agyba. Ha tudok jovok es vissza olvasok.


A beteg babaknak jobbulast

44078. debóra
2010. máj. 7. 09:30

Sziasztok.

Végül reggel felhivtam a gyerekorvost és mondta, hogy járvány van.

Normaflore-t ajánlott és Sodioralt-t, ami hasmenésre van, olyan, mint régen a Smecta volt. Ez egy por.

Úgyhogy nem a fogtól van a hasmenése. Azért köszike.

Már meg is jártam a gyógyszertárt, mert azért csak izgatott, hogy mitől van ez. Már be is adtam neki egy adagot.


Ti milyen teát isztok? Én idáig vizet adtam neki, de abból csak kortyolgat és most mondta a doktornő, hogy sok folyadékot kell inni, igy most vettem Hipp-es gyümölcsteát.

Remélem izleni fog neki, csak idáig nem akartam, hogy ne roncsolja a fogakat, dehát nem fog a cumisüveg a szájában lógni, azt nem engedem.


Maja még cumifüggő, napközben nem kell neki csak elalváshoz.

44077. lego
2010. máj. 7. 09:03

Sziasztok!

Jó sokat írtatok ám!

Megyek mert gyorsan főznöm kell valami ebédet.

44076. misz (válaszként erre: 44074. - Tárnok Mónika)
2010. máj. 7. 08:06
A mi fogorvosunk azt mondta, ha nincs folyamatosan a szájában a cumi, csak mondjuk míg elalszik, akkor nem lesz gond a fogacskák állásával. Az a gáz, ha naphosszat ki se veszi. És az ujjszopás a fogak szempontból veszélyesebb szerinte.
44075. misz
2010. máj. 7. 08:04

Debora: Én is nagyon szeretem a napernyőt. A mienket még Giginek vettük a BabaVilág üzletlánc egyik boltjában, ha jól emlékszem. És sokkal olcsóbb volt, mint a Brendonban. De babbörzén, vagy Tesz-v.-en biztosan van még olcsóbb.


Hannuska: Zozi is bejárta a kiságyat, amíg ott aludt. Mióta mellettem alszik, nem forog annyit.


Betti anyu: Zozó nagyon izzadós kisbaba. Folyton vizes a kis feje. Nem tudom ki mennyire ezoterikus beállítottságú, de állítólag a rák babák a legizzadósabbak.

2010. máj. 7. 08:00
Nálunk is hamar eldobták a cumit,a kétt kisebik a fogzásnál Fanni egy kicsit késöbb de ö sem vite túlzásba a cumi dolgot.Én örülök neki,mert legaláb a fogainak nem tesz kárt,nekem mindig azt mondták,hogy a cumi elnyomja a fogait.Nem tudom,hogy igaz-e,de nem cumiznak az biztos.
44073. misz
2010. máj. 7. 07:53

Sziasztok!

Cooltim: Ágika pont így tette le a cumit 6 hónaposan. Eldobta egy este, és utána sose kellett. Én örültem, hogy nem kell majd kínozni a leszoktatással, hanem maga döntött így. :) Hát hogy Zozival mi lesz, nem tudom. Annyira nagyon más, mint a nővére.


Kingi: Zozinak is volt nagyon-nagyon piros a popsija, és a sudo-t meg a Neogr-t használtuk. de kellett több, mint egy hét, hogy helyrejöjjön.

Ha fehér pöttyök , vagy véres foltocskák, esetleg hámló részek is lesznek rajta, akkor már gomba is van, és Canesten is kell.

A Bolus Astringens szuper gyógyszer, mi sajnos nekünk már többször is szükségünk volt rá. Magához köti az ilyenkor felszabaduló méreganyagokat és kiviszi a szervezetből. Lerövidíti a betegséget és mérsékli a hasmenést is. Arra figyelj, hogy ha már normális állagú a kaki, ne add tovább, mert székrekedést okoz.

Remélem, hamar elmúlik. :)


lego: Örülök, hogy jó lett az eredmény. :)

Mi 3x eszünk szilárdat, a többi tejcsi.


Mónika: Örülök, hogy nálatok elmúlt a tejérzékenység. :)


babyjuly: Sajnálom a kislányodat. Tudom milyen nehéz ez a vérvételes dolog. Gigitől kb ennyi idős korában hetente vettek. Borzasztó volt.

Elsőáldozásban sajnos nem vagyok otthon. :(

2010. máj. 7. 07:38
Jó reggelt mindenkinek!Szerintem is lehet a fogától a sürübb kaki,de viszont járvány is van,mert anyukámmal beszéltem és ő mondta,hogy az öcsémet is ügyeletre kellet vinni mert ment a hasa,meg hányt. Köszönöm szépen mindenkinek az érdeklödést jól vagyok,csak nehéz betartani,hogy üljek néha egy kicsit nyugotan.:))
44071. Danica16 (válaszként erre: 44045. - Cooltim)
2010. máj. 7. 07:22

Szerintem bízd a lányodra :)

Tomi karácsonykor szokott le róla, akkor is csak rábeszélésre. :)

44070. Danica16 (válaszként erre: 44041. - Kingi7)
2010. máj. 7. 07:13
A hipp-nek van valami rizses bébiitala, hasmenésre, talán Hipp Ors a neve, de nem biztos, mi azt kaptuk tavaly Tommal, egy kettőre rendbe tette a pocakot.
44069. babyjuly (válaszként erre: 44024. - Tárnok Mónika)
2010. máj. 7. 06:56
De jó, hogy elmúlt a tejérzékenység!
44068. babyjuly (válaszként erre: 44026. - Debóra)
2010. máj. 7. 06:56
Rosszul, aki jött volna segíteni, az mégsem tudott tegnap jönni, majd ma. Úgyhogy eleve 1 napot csúsztunk. A burkoló sem ért még ide, de megvárjuk, mert ismerős, és gyönyörűen dolgozik. Meg még az asztalos is jönne elvileg a héten felrajzolni a szekrények helyét. Jó sűrű nap lesz. Vasárnap meg elsőáldozásra megyünk (sógornőm 10 éves fia). Fogalmam sincs, mit - mennyit - adjunk. Van ötletetek?
44067. babyjuly (válaszként erre: 44028. - Lego)
2010. máj. 7. 06:53
Örülök a jó eredménynek!
44066. babyjuly (válaszként erre: 44037. - Debóra)
2010. máj. 7. 06:52
Azt hiszem mikor jön a fog, a nyál összetétele és mennyisége is más - több - lesz, és ettől lehet a hasmenés.
44065. babyjuly (válaszként erre: 44056. - Szilvita)
2010. máj. 7. 06:50
Nekünk is kéne venni ernyőt, mert a sportbabakocsin nincs napellenző.
44064. babyjuly (válaszként erre: 44062. - 106eac8f56)
2010. máj. 7. 06:48
Jó későn feküdtél le! Én már összeestem volna, már 8-kor ragad le a szemem mindig.
44063. babyjuly
2010. máj. 7. 06:48

Sziasztok!


Gyorsan bekukk, megpróbálok vissza is olvasni.

44062. 106eac8f56
2010. máj. 7. 01:32

Babyjuly: hát biztos nem lehetett kellemes a vérvétel, a barátnőm kisfiának is kellett, és ők is a lefogás miatt sírtak, a barátnőm vele együtt. Az ő elmondásából tudom, milyen szörnyű lehetett. De szerencsére már túl vagytok rajta.


Mónika örülök a lánykád kinőtte a tejérzékenységet. Tényleg,és te hogy vagy, így a műtét után?


lego, olyan jó ilyen cicis sztorykat olvasni, én már rég nem szoptatok, Hanna négy hónaposan eltolt magától.

Örülök, hogy jó lett a kisfiad eredménye.


cooltim, szerintem sem fog már Vanda cumizni. Próbáld meg még, esetleg azért, de lehet megint kiköpi. Hanna is így volt. Egy darabig cumizott, most már inkább csak játszik vele. A szájába veszi, fordítva, meg kopog vele a falon.


Kingi:A csúnya piros popsira nekünk is a sudo, meg a neo vált be. Hannának egyszer a nunusa volt csúnya piros meg pöttyös, arra canestent javasolt a doki, az jó volt rá. Szépen elmulasztotta.


Ideje aludni mennem, jó éjt mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook