Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 tavaszi babák fórum

2008 tavaszi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
284. ad04b33206 (válaszként erre: 283. - Mudryn)
2008. szept. 13. 18:00
ok, megis te nyertel. Amugy nalam is sok viz volt, es 8 kg-val voltam könnyebb a korhaz utan, es en csak 2,5 napot voltam benn. Nalam minden lement, csak aztan hazamentünk nyaron 3 hetre es a nagy joletben visszajött par...
283. Mudryn (válaszként erre: 281. - Ad04b33206)
2008. szept. 13. 17:56
Pont ezek a pár kilók mennek le a leg nehezebben nem?
282. Mudryn
2008. szept. 13. 17:55
Én 22 kg-ot szedtem fel de annak fele csak a víz volt.A kórházból 12kg mínusszal jöttem ki
2008. szept. 13. 17:46
na akkor en nyertem a 20 kiloval es en nyertem azzal is hogym ar csak 3 van belöle :DDD
280. Mudryn (válaszként erre: 279. - Era741211)
2008. szept. 13. 17:34
Én április 20-án a Dománál.Te kinél?
2008. szept. 13. 13:48
Mikor szültél?
278. era741211 (válaszként erre: 277. - Mudryn)
2008. szept. 13. 13:47

Épp most néztem a lapodat!!!Te Keszthelyen laksz????

Ilyen közel hozzánk?

Igen ott szültem,meg korábban ott is dolgoztam!!!!

Te is ott szültél?Kinél?

277. Mudryn (válaszként erre: 275. - Era741211)
2008. szept. 13. 13:42
keszthelyen szültél?
276. Mudryn (válaszként erre: 274. - Era741211)
2008. szept. 13. 13:40
Szia !Aranyosak a gyerkőceid:)Azért egy kicsit irigyellek a gyors szülésért:)))
275. era741211 (válaszként erre: 273. - Mudryn)
2008. szept. 13. 13:40

Rajtam is 5-6 kiló maradt,14-et híztam a terhesség alatt.

Azt meg majd jövő nyárra ledolgozom,most első a baba.

2008. szept. 13. 13:38
Ja,aki nem ismerene...Era vagyok,Nórám május 15.-én született,viharos gyorsasággal 50 perc alatt.(azért így se jó ám szülni!)Szinte nem emlékszem belőle semmire,annyira gyors volt az egész.
273. Mudryn
2008. szept. 13. 13:37
Rajtam 5-6 kg maradt,mármint a kezdősúlyomhoz képest.A "versenysújom"54-56 kg volt mindig,de én is letettem a cigit és csak úgy kúsztak fel a kilók, és nekem sem jók a melltartóim,de szerintem már nem is lesznek azok sosem:(Én arra gondoltam,hogy nekiállok hullahoppkarikázni,valamelyik fórumon olvastam,hogy azt lehet szoptatás alatt is.
2008. szept. 13. 13:36

Sziasztok!

Megint itt találom a "mi" fórumosainkat!

Nem kéne egyet csinálni a kettőből?Akkor nem kéne kétfele írogatni!(csak egy ötlet!!!)

Nekem is hullik a hajam,kb 1 hónapja,de ez hormonális,el fog múlni,semmi vész!

A vas persze nem árt.

271. diagonalt (válaszként erre: 269. - Uracsvivi)
2008. szept. 13. 13:30
A helyzet hasonló az alakommal nekem is.Sportoltam évekig,örökmozgó voltam,és így csokitortát ehettem akár egész nap,egy deka nem látszott meg.De mióta abbahagytam a dohányzást,és megbabásodtam.A meleg levegőtől is nő a fenekem,hát még a csokitól.A torna túlzásba vivését nem javasolják a dokik,mert a szervezetben tejsav termelődik,és megváltoztatja a tej ízét.Én közöltem Apával,h addig egy szót sem akarok hallani a hatalmas seggemről,amíg szoptatok.Utána lehet piszkálni,de azért jövő nyárra szeretnék beleférni a régi nyári ruháimba,bár nem tudom a mellem mennyire fog összemenni szopi után,de ráférne,mert egy melltartóm se jó rám a régiek közül,és jelen pillanatban nem állunk úgy anyagilag,h új ruhatárat csináljak.
270. melinka
2008. szept. 13. 13:30
hali!uracsvivivi csak nem pécsi vagy?Mi is holnap mennénk börzére.Én 17 kilót szedtem fel terhesség alatt,kb. 7 maradt rajtam.A hasam akkora,mintha 16 hetes lennék.Azt hiszem sosem leszek már a régi.Persze sportra sem idő,sem energia nincs.Nekem pocakosan volt foggyökér cisztám,tré két hét volt,míg letudtam.Mi a tapasztalatotok a borostyánlánccal?
2008. szept. 13. 10:04
Az én hajhullásom elmúlott kb 1 hónapja. Nekem is durván hullott.Talán virág már gyógyulóban van.Átaludta az éjszakát reggelizett és tízóraizott rendesen.Eddig étvágya sem volt.Csak az orrát kell még sűrűn szívni.Nekünk a 68 74 -es ruhák jók.Holnao lesz nálunk bababörze kell vegyek egypár vastag pulcsikát,kabátkát.Hát az alakom...Inkább ne beszéljünk róla.Kéne fogyizni csak nincs erőm hozzá.Mióta megszületett virág nem bírom ki csoki nélkül.De nagyon durván nem.Megőrülök érte.Mindig szerettem a csokit de azért ez már túlzás.Én a fogaimat terhesség alatt megcsináltattam.Azzal nincs gond.
268. Mudryn
2008. szept. 13. 09:41
Látom akkor nem vagyok egyedül a problémáimmal.Én most bátor vagyok és megcsináltatom az összes fogamat,lehet attól is hullik a hajam,hogy van 1-2 lyukas fogam.Én sem győzőm a gyerek kezéből szedegetni a hajamat:((
2008. szept. 13. 08:49
en vasat szedek, mondjuk ezt mar 3 eve mert elötte is hullott a hajam, es akor közöltek vashianyom van, emiatt. Nagyon mondjuk nem segitett. De most amit pordukal vas ide vagy oda! eltömitem a lefolyot egy-egy hajmosassal. szaritaskor megint ugyan ennyi kiesik hogy a fesülködest ne is emlitsem. Amugy meg napközben is szepen hullik hiaba van felkötve es a gyerek kezeböl es szajabol sem gyözöm banyaszni, mert ugye legjobb moka anyu amugy is hullo hajat tepni :D De tenyleg gaz, es mar fontolgatom a börgyogaszhoz menest, mert elöl tenyleg latszik a fejböröm. Eddig sem volt tul sok hajam, de egyre gazosabb. mint egy 60-70 eves kopaszodo neninek :'((((
266. diagonalt (válaszként erre: 263. - Mudryn)
2008. szept. 13. 08:29
Én most elkezdtem B vitamint szedni,és nem hullik annyira a hajam,mint előtte,amikor hajhegyet tudtam volna építeni belőle.
2008. szept. 13. 08:07

amugy valaszolva a kerdesre. Timo majus 23-an született 23:49 perckor 10 ora kinlodas utan. Akkor eldöntöttem hogy nem lesz több baba es ha meg egyszer valaki azt mondja hogy ää, amint kibujik mindent elfelejtesz azt is lelövöm. Mar csak azert sem mert hogy tudnam elfelejteni ha x napig le sem tudsz ülni a varras miatt?? :)))

Az elejen nagy kinlodasok voltak, ejszakazas, de aztan oks volt. Nem sir sokat, csak ha tenyleg valami baja van, utal unatkozni. Enni szinten. Sajna mar 5-6 hetes korara eleg keves tejem volt igy azota megy a hozzaetetes. Szerintem nem is igen akar rendesen hizni, bar ezt lehet csak azert hiszem mert a masik forumon a babak nagyresze joval nagyobb. Dehat mondjuk nem is olyan nagy. Forgunk, fogunk, gügyögünk, röhögünk, mindent amit kell csinalunk. Es most meg nyafik is lettünk eg zizisek, bar ez lehet tenyleg a fogzas. De mint hallottam ez eltarthat akar honapokig is, ugyhogy mar most kesz vagyok töle :D

Ja, en meg szüles ota kesz vagyok a tükörbenezestöl. Narancsbörös segg meg comb, ami persze jovan vastagabb es nagyobb mint elötte. Uszogumis derek, logos mell, hajhullas ami mar olyan durva hogy latszik elöl a fejböröm, lassan Timnek több haja lesz mint nekem. Pedig a felszedett 20 kilombol mar csak 2,5 van (amit nyarlaskor szedtem vissza) es minden regi ruham jo ram. Megis total mas lett a böröm, alakom, es ezzel a magabisztossagom is. Egyeb kerdes? :D

2008. szept. 13. 08:01
sziasztok, 3 napja egesz katasztrofalisak a napjaink. Timo tiszta zizis. Ha lerakom bög, kezben elvan, vagy ha jatszom vele, bar utobbinal sem mindig. Mindent a szajaba dug es rag, ömlik a nyala. Van mikor mindket keze mutato es közepsö ujja a szajaban van, es van hogy ugy lenyomja a torkan hogy mar öklendezik. Katasztrofa a srac. Vagy ugye ha nem fer be a csörgö es plüss ahogy ö szeretne mert tul nagy akkor is megy a hiszti. Szörnyü a srab. Pedig alapjaban veve jo gyerek, de 3 napja "elromlott" :D
263. Mudryn
2008. szept. 12. 21:42

Sziasztok!De jó,hogy egyre többen vagyunk:)))))

Nekem is iszonyat gyórsan megy az idő,pont 2 napja kellett recserélnem a 68-as ruhatárát a gyereknek,mert egyik napról a másikra nem volt jó rá egyetlen egy ruhája sem.Pont pakolás közben került a kezembe a mikulás ruhácskája,amit még nagypocakosan vettünk a tescoban amikor le volt árazva pár száz forintra.Az van ráirva hogy 74-es meg hogy 6-9 hónapos babáknak.Háááááááát nem tudom.Már szépen kinnt van 2 fogunk már nem hívom hókuszpókusznak:))Nektek is hullik a hajatok?Nekem nagyon mostmár egy hete.Meg a fogyásban is megálltam úgy 2 hónapja,mostmár mintha híznék:((Ti tornáztok?Ma kellett visszamenni a gyerekdokihoz,de azt mondta nincs semmi baj valószínű csak egy kis "meghülés".Hétvégén még adom neki a gyógyszert.De már nem annyira rossz neki,mint tegnap volt.Talán megusszuk nátha nélkül.Állandóan lekapcsolódok a netről,én nem értem,hogy a rossz idő miatt miért nincs vezetékes internetünk!?Mindig ez van ha esik az eső.

262. melinka (válaszként erre: 255. - Uracsvivi)
2008. szept. 12. 20:33
Szia!Kösz kérdésed nagyon jól,bár a kicsi most kezd kiheverni egy megfázást.Jól viseli,csak a porszívótól kap agybajt,ha közeledek felé a szettel.Amúgy meg egész nap kajánul kacag,és gagyarászik.És kezdődik azt hiszem a fogzási mizéria,most a nyálzás és mindent rágcsálás fázisánál tartunk.Szerintem nemsokára kibújik az első kis fogacska.Erik most lesz 6 hónapos.Nektek is iszonyú gyorsan megy az idő,vagy csak én érzem így?
2008. szept. 12. 14:25
Én is rettegek az első betegségektől,pedig minden babát elér egyszer..
260. uracsvivi (válaszként erre: 259. - Micsuned)
2008. szept. 12. 13:49
Csak az a baj hogy ezt nem lehet megszokni mármint hogy sírnak ha valamijük fáj.Viviennél már oké ő meg tudja mondani mi baja de azért ő is nagyon meg tud ilyeszteni.
259. micsuned (válaszként erre: 258. - Uracsvivi)
2008. szept. 12. 13:41
Szegénykém biztosan nagyon rossz neki.Remélem hamarosan jobban lesz.Nálunk még nem volt semmi betegeskedés de nagyon félek, mert hét előbb-utóbb minden baba lesz beteg.Egyszer 3 hós korában volt egy nagyon kemény hascsikarása.Üvöltött mint akit nyúznak és nem kellett neki a cici sem pedig azzal mindig meg tudtam nyugtatni.Egyedül voltam otthon és vele sírtam.Aztán álomba sírta magát.Du átmentünk anyósomékhoz és ott újrakezdte.Én olyan pánikba estem, hogy nem tudtam tenni semmit.A sogornőm hívta ki az ügyeletet, mert hát nem tudtuk, hogy mi a baja.Persze mire kijöttek/20perc/ Már evett és mosolyogva hagyta hogy a dr.néni megvizsgálja.Na szóval azóta se volt semmi.De hát bele kell tanulni az anyuka szerepbe.Ha nagyobb lesz biztos lesz egy csomó sérülés meg ilyenek és nekem nem szabad vele sírnom.Nehéz lesz.
2008. szept. 12. 13:17
Fél éjszaka fenn voltunk nehezen kapott levegőt a kis orrán.Üvöltött egyfolytában.Most talán oké a dolog tud pihizni.
2008. szept. 12. 13:00
Ma is hosszú napunk van...Ugyan a babakocsiban elnyomta az álom,de előtt küzdött vele rendesen.
256. diagonalt (válaszként erre: 250. - Ad04b33206)
2008. szept. 12. 12:59

Szia!


Te is itt:)Nemrég benézett Era is.Lassan a fél fórum itt lesz:)

255. uracsvivi (válaszként erre: 253. - Melinka)
2008. szept. 12. 12:51
Szia hogy vagytok?
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook